• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@lio no právě, já jí měla někdy na začátku těhu, od tý doby ne...
16. črc 2010 v 15:17  • Odpověz
heye kdo jste z prahy, tohle mne zaujalo a tak bychom se mohly na nějakém cvíču sejít :slight_smile:
http://www.maternity-care.cz/index.php?clanek=38
16. črc 2010 v 15:18  • Odpověz
no nic, du se připravit, pak se ozvu, zatím poho odpo :sunglasses:
16. črc 2010 v 15:19  • Odpověz
@lotyna já byla v HK :grinning:
16. črc 2010 v 15:21  • Odpověz
ahoj, po delší době zdravím, dočíst nemám šanci. Tak jsme konečně dodělali pokojík a teď tam učíme spávat oba kluky spolu. Ty vedra jsou děs, mně normálně nevadí, už jednou jsem to jako těhu zažila (starší syn je narozen 1. sprna), ale teď to nějak nedávám. No nic, nakouknu večer, jdeme se s dětam smočit do bazénku
16. črc 2010 v 15:23  • Odpověz
Jinak jsem zapoměla zmínit, že od zítra jsem na mateřské, takže žádné vycházky, hezky zítra na nákup ne až po 10., ale hezky ráno, kdy je ještě snesitelně, večer s hafíkem a pánečkem na brusle, teda páneček na brusle a my se s hafíkem skulíme do hospůdky a tam na něj počkáme..juchůůůůůů :grinning:
16. črc 2010 v 15:23  • Odpověz
@lucinecka222 Ahojky, dívala jsem na fotky Vaší malé, ta je tak nádherná! Už od miminka roztomilé děťátko, pořád se směje. Nevím, jestli to jsou hormony, ale musela jsem Ti to napsat, skoro závidím :wink:
16. črc 2010 v 15:28  • Odpověz
@rennu tak to gratulka, já si naštěstí vydupala neomezený vycházky .....jinak bych ani nemohla jet do toho německa.....
včera jsme šli nakupovat v noci - před desátou, bylo to super, jen se mi cestou zpátky chtělo hrozně spát a taky ovoce bylo už trochu jetý a dost vyžraný :grinning:

dyž oni ty některý jogurty maj i dost divnou konzistenci, takovou zdrcnutou.....no něco vezmu a uvidím. Ovocnejch a tak tu je ale zase hafo :grinning: ...dokonce i s mákem.

česneková pomazánka: úúúú, mňam!
16. črc 2010 v 15:50  • Odpověz
ahoj devcata. Jedeme na sever moravy za babickou-cekatelkou. Suzi ridi (nedala si to vymluvit) a ja vas procitam a reprodukuju ji. Babi ma pro vikiho nasbiranych nekolik litru boruvek, tak budeme praktikovat obzerstvi. Juchuuuu. Mejte se krasne briskovate. Martin
16. črc 2010 v 16:10  • Odpověz
@antana123: :grinning: :grinning: :grinning: jéje, koukám, žes mne včera sháněla :slight_smile:. No, lítala jsem kde se dalo - s kámoškou celé dopo, pak jsem chtěla s pejskem na očkování, ale zapomněla jsem s sebou jeho očkovák. Žanetce vyzvednout křídla :slight_smile: (budu ji pak s nima fotit) - http://www.figgarden.cz/detail/dekoracni-doplnky/undefined/andelska-kridla/ (jsou to ty prostřední) :slight_smile:

Teď baštím chleba na vajíčku - eliška mi tu udělala chutě. Sice nemám cibuli, ale i tak je to dobrý :slight_smile:

Holky, které jste už kojily, jaké jsou dobré ty vložky do podprdy? Jednorázové anebo prací a jaká značka? Díky moc :slight_smile: Chci si zas něco koupit do té porodnické tašky, ať mám dobrý pocit. Kalhotky už jsou na cestě a taky epi-no :grinning:
16. črc 2010 v 16:10  • Odpověz
@lucinecka222: teda, spát v kalhotkách bych nemohla. To přímo nesnáším když musím. Na spaní mám ráda pohodlíčko :slight_smile:
A malá je teda šikula, že takhle hezky zvládá odnaučování na plenku v noci :slight_smile:

@safryy: jé, dnes poslední den v práci, doufám, že sis to náležitě užila :grinning: Jé, to muselo být super, když se tě ti poláci vyptávali na ty chlebíčky - to pak člověk má radost, že je zájem, že to chutná :slight_smile: A dnes do práce nic neneseš?

@lotyna: pane jo, cos dělala, že sis probodla ruku nožem? A už je to lepší?

@discreet: jé, dnes taky naposledy v práci. Holky máte můj obdiv, že jste to vydržely :slight_smile: A cos dostala za krabici chlebíčků a sladkosti?
16. črc 2010 v 16:32  • Odpověz
@kuchy: prej svrbět děloha od 36 tt :slight_smile:. No já teda rozhodně chci počkat, než Žanda bude chtít vykouknout sama. Nic nechci urychlovat ani o den.

@suzete: jé, tak babička nasbírala borůvky pro malého chlapečka jejího a ne pro Tebe :slight_smile:. No, zatím máš štěstí, že ty borůvky musejí jít přes Tebe, ale příští rok máš smolíka :grinning:. Hlavně dobře dojeďte :slight_smile:

@hanncca: no, taky doufám, že to není nic hrozného, dkyž jsem na špičku prstu, ale 2 měsíce před termínem jsem teda na takové zprávy nebyla připravená :astonished:

@kali.kal: jé, koukám dle foteček, že jste se měli náramně a fotka s břichatým stromem je super nápad :grinning:

@lucinecka222: jé, tak u vás doma se to uklidnilo, tak super, kéž to vydrží.
16. črc 2010 v 16:44  • Odpověz
jůva, to vás zas budu dočítat hodinu :wink:
tak dnešek byl prima, konečně nějáká změna z toho stereotipu. Jen mi teda kámoška polila mobil a je nějákej nemocnej :astonished: . Tak to asi nerozchodí, přítel je rád, že se zbaví svýho a koupí si novej, mě je šumák co mám :wink:. Jsem byla i ráda, že naše psí madam reagovala na skoro roční holčičku dobře, jen teda brečela, že chce její autíčko :wink: a furt jí chtěla pusinkovat :grinning: . Pak jsme jely do města na oběd a kafíčko, koupila jsem kojo podprdu ve vesně za 300,- a radila mi chránič matrace. Jinak teda hic je tam šílenej :confounded:
@hanncca : mě taky vůbec včera večer nešel koník. Jsem to radši vypla, než se u toho nervit :wink:
@lucinecka222 : když já si připadám jak blázen na wc, pár kapek a nejde to, pak trochu. No sedím tam teda dobu než se mi podaří něco vymáčknout asi malej okupuje močák zrovna :confounded: . Počásko klasika jako každý den poslení měsíc :grinning:
@hanncca : já mám to samé, spíš pravý bok, vlevo má zadeček a to se mu nelíbí :astonished:
@kovalda : tak hlavně že je vše o.k. už jsme se o tebe tady bály, že se nehlásíš :wink:
@kuchy : tak paráda, že jsi spokojená s nákupem. Mě dneska kámoška zrazovala mít dvě děti kousek od sebe, no je to asi makačka, ale podle mě je to lepší :grinning: než o 3 nebo 4 roky. To nám pak dáte vědět, je vás tady docela dost, co máte svištíky kousek od sebe.
@kali.kal : tak super, že jste si to užili :slight_smile:
16. črc 2010 v 16:51  • Odpověz
@lio: super, že už máš všechno a to praní věciček mne taky baví. Je krása se na to koukat na té šňůře. Dneska jsem taky jednu pračku oblečků vyprala a věšela jsem to ještě dopo, když šňůry byly ve stínu, to bylo fajn. Když jsem to pak sundvala, tak jsem se málem rozpustila. No doufám, že o víkendu bude to slibované ochlazení, abych to i vyžehlila :slight_smile:
No právě že to neznám :slight_smile: Já doposud měla CS 0, teď nevím, protože do políčka CS vypsal 2,5 cm (doposud jsem měla čípek 3 cm). Ale říkal, že je to O. K., tak snad jo a vydržíme ještě těch cca 7 týdnů :slight_smile:

@discreet: no super dárečky jsi dostala :slight_smile:

@lio: happy, že tu nikdo neklábosí? :grinning: Já se na aktuální stránku ani nekoukala, měla jsem jich asi 18 na přečtení - no celodenní makačka :grinning: Tak jsem zvědavá, jestli už jsi psala o té návštěvě PA, co vám povídala a tak ... :slight_smile:
16. črc 2010 v 16:55  • Odpověz
@ladenka : no, jo... když já sem musela... Ale trašně se mi po tom kočičím-miminku stýská :slight_smile: Už se těším, až ho zase pojedeme navštívit :slight_smile: škoda, že sou tak daleko...

@kovalda : jo jo, měli sme se parádně... teďka lituju, že už všechno nemáme zařízené a nakoupené :frowning2: To bysme si mohli vegetit delší dobu :slight_smile:

Manža zrovna začal malovat pokojíček :slight_smile: Vůbec nemám sílu mu pomáhat, tak to bude muset nějak zvládnout sám :slight_smile:
16. črc 2010 v 17:01  • Odpověz
@lotyna: ty jsi jeliman, prej hroch leze na zahradě z lázně. Máš krásný bříško a hrocha jsem tam v okolí nikde neviděla :grinning:

@hanncca: jj, díky bohu můžu usnout skoro vždy, však jsem za to ráda, je to i dobrej způsob, jak přežít to vedro. Sice se pak vzbudím zpocená úplně všude, ale jinak už to několik měsíců neznám :grinning:

@rennu: jé, díky za recept, tak to já si na seznam píšu hned 2x kyška, protože z jedné udělám ty langoše a druhou vypiju, mňam, mňam :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@hanncca: jé, taky díky za recept, já si ho ještě v tom IP nevšimla, bo se vás snažím usilovně dočíst :slight_smile:
16. črc 2010 v 17:01  • Odpověz
@rennu : díky za receptík :slight_smile: hned sem si ho opsala :slight_smile: Možná udělám k večeři :slight_smile:

@kovalda : křídla sou super :slight_smile: to budete mít teda andílka :slight_smile:
16. črc 2010 v 17:07  • Odpověz
@lotyna: teda pana doktora bych za hlášku, že si aspoň zvykneš na bolest kopla asi do zadele.

Jé, česneková pomazánka, hmm, tu miluju. No, možná ji udělám příští týden na tu rozlučku do práce, ať jsme všichni takový společenští a voňavý :grinning:

@rennu: no tak super, že už nebudeš muset čekat na vycházky. Stejně nechápu, že ti nenapsal neomezený :astonished: :confused:

@suzete: Martine, no, jestli má babi pro Vikíska nachystané litry borůvek, tak si dá Suzi, aby to dostal Vikísek, ale teda nevím, jestli se rozdělej i s Tebou, když je to pro malého :grinning: Oni určitě, viď, Suzi je hodná :slight_smile:

@kali.kal: jen odpočívej, manža to malování určitě zvládne sám :slight_smile:

16. črc 2010 v 17:08  • Odpověz
Ahoj holky, taky vám nešel koník? :slight_smile:

já dneska měla napilno..jsem stačila vyluxnout, vyprat, udělat br. kaši a řízky na véču a ještě si opravit gelem nehet :slight_smile: na to se vzbudil Tomáš, tak jsme chvíli byli doma, pak šupky na zahradu do bazénku a tam jsme byli přes hoďku...paráda :sunglasses: jen z toho luxování mi pak tvrdlo břčicho, tak jsem si dala magnésko :slight_smile:

@lio jo česneková pomazánka luxus, ale i při kojení zlobí...mění chuť mlíka na hořkou:sweat_smile:

takže pro příznivce česneku, kdo může, ať dlabe, při kojení se ho možná budete muset vzát...já aspoň určitě po zkušenosti s Tomem :sweat_smile:

16. črc 2010 v 17:11  • Odpověz
@kali.kal: jj, budeme moci toho našeho andílka vyfotit i s křídlama :slight_smile:, už se na to těším a pak to pošleme rodině jako přání k novému roku :slight_smile:
16. črc 2010 v 17:13  • Odpověz
@kovalda já jsem používala vložky do podprdy z DM zn. babylove balík za 49kč a pro mě byli super :slight_smile: :slight_smile: a mě třeba zrovna mlíko proudem neteklo, takže když se prsa srovnala s Tomovou potřebou, měnila jsem vložky málo, 2čistý ráno a 2 čistý večer nebo podle potřeby...ale určo ne po každém koju :sweat_smile:
16. črc 2010 v 17:15  • Odpověz
@kovalda Není zač :slight_smile:

tak mám v albíku nové pupendo, sice focené mnou samotnou, takže hrozný...ale než se dočkám fotek z minuléhoi týdne, které musí můj zmenšit..tak aspon něco :slight_smile:
16. črc 2010 v 17:16  • Odpověz
@kovalda : no, jen si čekejte do termínu :grinning: ,když nevíte, co vás čeká :slight_smile: , mimi je od 36tt úplně hotové :sunglasses: a akorát nabírá na váze, což já s velikým mimčem nemůžu potřebovat :frowning2: ...ono pak rodit vyčerpaná s přenášení 4 kilové mimi, brrr a to jsem už rodila a vzhledem ke kříž. bolestem to zase taková sranda nebyla, .....rodit v termínu ,měl malý stopro přes 4 kg a vzhledem k tomu tlaku by mě stejně vzali na CS, což nechci, není li to nevyhnutelně nutné...ale každé mimi i mamča je jiné, ....
kamarádku s výškou sotva 165 cm nechali přenášet 10 dní,malému se taky nechtělo ven chudáčkovi a :wink: pak po vyvolání rodila 2 dny, ani CS jí nechtěli udělat, že je mladá, byla vyčerpaná a nakonec ho tahali zvonem , měl 54 cm a přes 4 kg, celou jí roztrhal,že celé šestinedělí ležela a o malého se nemohla ani starat. Ted nechce o dalším ani slyšet....
Tak teda já za sebe raději dříve než později :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
@beru3nek : makačka to určitě bude, ale zvládla to mamča s klasika látkovkama , bez tandemu a ve 21, tak si já s papírovkama a modern. látkovkama poradím taky, navíc v 26 :grinning: :grinning: :grinning: Chce to více máknout :slight_smile: No uvidíme :wink:
16. črc 2010 v 17:16  • Odpověz
@kovalda to je hezký, andílek bude :slight_smile:..jinak mám taky ty vložky do podprdy z DM, uvidíme, zda se osvědčí....

Holky, zas slibují bouřky a mírné ochlazeení, já jim na ty pohádky už neskočím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. črc 2010 v 17:17  • Odpověz
@kovalda : v DM jsem kupovala namletý lněný :wink:
@kali.kal :krásná čičinka, tu bych si taky hned zamilovala :wink:
@lio : ty pošťačky jsou někdy fakt na odstřel, ta naše si tam napíše moje jméno rukou na schránku a hází to jinýmu Svobodovi, no comment :confounded:
@ojo : já mám našt. okna umytý, teď bych je teda nemyla ani za nic, to jo radši si dojidi s tou nohou :wink:
@discreet : jů to je dárečků, hezký :slight_smile:
@suik : jo jo, to je pravda, máme většinou blbý velikosti, taky jsem viděla video s komentářem. Já tomu taky nerozumím, mám jednu podprdu 80 E a dneska 75 D, takže to má taky každá firma jinak dělaný. Kámoška mi taky dneska říkala, že bez kostic má být kojo podprda, hm tu za litr mám s kosticema :angry:
@r.m : tak hezký víkend, tu cestu nezávidím teda :frowning2: nemají být hici jo, kéž by :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@kovalda : tak to jsi měla teda nabito, to bych byla taky pěkně vyšťavená, hlavně že sis to užila :slight_smile:
odesílám postupně, aby se mi to zas nevymázlo :slight_smile:
16. črc 2010 v 17:31  • Odpověz
@beru3nek jo to ještě k tomu :angry: a pak objednávej po netu!

@kuchy nestraš! já mám ještě o 15 cm míň, ale dle mého malého sociálníhi průzkumu malý holky roděj hůř, bojim bojim :frowning2:

já se puustila do velkého úklidu obýváku, teda jde mi to jak psovi pastva, ale už mám z půlky vydrbanej gauč, teď se mi snad dopraly nějaký polštáře, pomalu luxuju a vytírám.

nejhorší je, že máme místo koberečku před gaučem jelena, jako vypadá to pěkně, ale těch chlupů z toho, se divím, že ještě není olysalej, blbě se to uklízí, ale jak bude mimi, jde to pryč!

@rennu já na to ochlazení spolíhám a čekám jak na smilování :fearful:
16. črc 2010 v 17:44  • Odpověz
ale co koukám na mapičku německa s teplotou, kde je i kousek čech, tak v neděli v čr budete mít ještě o chlup chladněji než my :angry:
16. črc 2010 v 17:46  • Odpověz
Ahojky,včera sice trochu popršelo,ale spíš taková provokačka to byla,spíš ještě horší vzduch pak,páč všecko jak rozpálený,tak to jen zasyčelo a šlo nahoru :stuck_out_tongue_closed_eyes: noc byla krušná a teď máme v baráku nahoře 29stupňů.Filí měl dnes návštěvu děcka,tak hned jak odešli normálně vytuhl a od 1730 spí,to jsem zvědavá na budíček :grinning:
Já používám vložky do podprsenky chicco a jsou skvělý,neprotíkají jako některý,páč se tekutina změní v takový gel.Ale já taky nevyužila za celý kojo ani celý balení 60ks,jen zezačátku to teklo bez kontroly,jak jsme naběhli na kojící režim i mléko se ustálilo,takže je mám i na teď.

@ojo ty jíš to magnezko z každým tvrdnutím? To zbytečně utlumuješ přirozené věci,ne?Já včera měla docela kontrakce,aj sem si zase trochu přibalila věci do tašky,poprvé jsem řešila,zda to něco neznamená... :confused: ale v poho,přešlo to samo.
Teď jsem dojedla druhej chleba s romadurem a řešim co dál :grinning: :grinning: :grinning:
16. črc 2010 v 17:49  •  3 děti  • Odpověz
@kovalda prací tampony jsou ekonomičtější a taky z kvalitního materiálu.prsa potom mohou asi líp dýchat,když někdo musí nosit celý den,můžou bradavky mokvat apod.já mám ty chicco a jelikož se to mléko mění v gel taky nejsou prsa v e vlhku je to odváděno pryč a měly by být o.k.Na trhu je toho ale teď hrozně moc,takže asi jak komu co sedí...
16. črc 2010 v 17:55  •  3 děti  • Odpověz
Tak jsem zpět z nákupu. Byl to hnus, ale naštěstí všechny obchody klimatizovaný, ale horší bylo vylézt ven. Ale mám vše co jsem chtěla. Už smažím řízky. A koupila jsem Leontýnce do pokojíčku závěsy a pro sebe na spaní jedno růžový proužkatý povlečení, když tam s ní budu chrupat, tak aby to ladilo do pokojíčku. :wink: A stavila jsem se za manžou na stavbě. Chudáci, dělají v tomhle venku na tom sluníčku. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@suik Ty dvířka jsou takováto. Objednala jsem úplně ta nejobyčejnější, protože když je máš do interiéru tak to bohatě stačí. Stála 170Kč a jsou dvoufunkční - tedy buď úplně otevřeno nebo úplně zavřeno. V obýváku máme čtyřfunkční, ale ty další dvě funkce jsme nikdy nevyužili. Fotku přikládám dole.

@rennu Já když lezu do postele tak automaticky zapínám větrák, sice i tak to na tebe fouká teplej vzduch, ale je to lepší než nic. :wink:

16. črc 2010 v 18:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.