• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@ladenka jáá taky mám větrák na max., když jsem v posteli..ale na nic :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. črc 2010 v 18:04  • Odpověz
@kovalda Já už mám taky všechno vypraný. nejlepší bylo, že když jsem šla věšet první várku, tak jsem to různě otáčela a přemýšlela, jak se to vlastně věší. :grinning: :grinning: :grinning:

Já mám koupený vložky do podprsenky z rosmana, uvidím, jaký budou. Případně koupím jiný. :wink:
16. črc 2010 v 18:04  • Odpověz
uf jsem vás dočetla konečně :slight_smile:
@kovalda : já taky už cítím jak se mi třou stehna o sebe, že to není to pravé, zkusím dětský zásyp a uvidím :sweat_smile:
@lio : týjo se máš,mě ozvy nedělal dr. ještě nikdy :unamused: natož aby mi tam něco psali do průkajdy, pár výsledků testů a finito. Ve zprávě mám zbytek a těch už v tý knížce teda mám.
@lio : teda to jsi měla dneska mnamku k obídku :slight_smile:
@lotyna : tak hysterák by ještě u mě šel já při pohledu na krev omdlívám :frowning2: , tak a´t je ti brzo líp, prstu i bříšku :dizzy_face: Cože bez umrtvení? Mě teda umrtvovali při šití v těhu :astonished:
česnekovku mám teď k véče, jen ten můj si jí vtipálek dal ráno před mudr. no to bylo něco teda :grinning:
@suzete : užijte si víkend, a Vikísek ty borůvky :slight_smile:
@kuchy : kámoška taky říkala, že nechápe proč jí ho nevyvolali dřív, když věděli že malá bude macek. Měla přes 4 kg a porod hroznej, jako první doba porodní pohoda, ale druhá prý hodinu a kleště :angry: Nechali jí týden ještě přenášet :rolling_eyes:
16. črc 2010 v 18:10  • Odpověz
@ladenka jo aha, já myslela nějaký zabraňovací na kočku, to bych spíš potřebovala....naše dveře nejdou zavřít a i když jdou, tak ona si je umí otevřít ....leda zamknout.

Takže vy máte zavřeno a kočka chodí dvířkama?

To je celkem šikovný, my musme mít všude otevřeno :grinning: , ale už jsem si na to tak zvykla, že mi to nepřijde.
16. črc 2010 v 18:13  • Odpověz
@suik Aha, tak zabraňovací to mě nenapadlo. :wink: Ale tyhle jsou právě super, přesně, my máme zavřeno a kočičáci si chodí dvířkama. Je to super třeba v zimě, když v obýváku topíme a z chodby by jinak šla zima. Nebo teď ty druhý máme kvůli tomu, že nechceme aby zvuky z ložnice šly do chodby, když by to mohlo být slyšet i přes vchodové dveře, že? :grinning: :grinning: :grinning: Jenže kvůli kočkám jsme doteď otevřeno mít museli, protože jinak by byly všude slyšet kočičí serenády od těch našich závisláků. :grinning: Jo a než si vzali krysaříka k sobě naši, tak těma dvířkama chodil i on. :wink:
16. črc 2010 v 18:16  • Odpověz
No kolikrát nevim,podle čeho ti doktoři jednají.Dnes si můžeš císaře pomalu koupit,ale používat jej podle rozumu přestává být asi priorita. :confused: :rolling_eyes: :fearful:
16. črc 2010 v 18:24  •  3 děti  • Odpověz
@ladenka Takže dobrej zvěřinec. :wink:
16. črc 2010 v 18:25  •  3 děti  • Odpověz
@petja Ani ne, máme jen ty dva kočičáky. :wink: Ale kdyby bylo po mým ....... :sweat_smile: :grinning: :grinning: Naštěstí mě manža krotí, jinak bych sebrala kdejaký toulavý zvířátko. :dizzy_face:
16. črc 2010 v 18:42  • Odpověz
@ladenka kéž by serenáda, na naše se s tím moc nemazlí, vykoukala k čemu je klika a skáče a věší se na ní tak dlouho (visí na ní packama několik vteřin, než spadne :grinning: ) a to jsou takový rány, že se to nedá vydržet....

jednou jsme jí ale naučili, měli jsme garsonku a patrovou postel, ona vždycky v noci vyběhla nahoru, přeskákala přes nás na skříň, nebo na polici, co jsme tam měli a pak úprk dolů, několikrít za sebou, pak si hrála s míčkem, nejlépe s tím, co měl rolničku, strašný, teď se uklidnila a většinou chrní s náma celou noc, buď na jednom nebo na druhým :grinning:
16. črc 2010 v 18:45  • Odpověz
@suik To naši naštěstí neumí, věšet se na kliku. Pochybuju, že s jejich 6 a 8 kilama, by se tam udrželi. :grinning: Jeden je peršan, takže línej a celkem kliďas. Druhej je ragdoll, a to je teda éro. Dřív nám nosil do postele všechno co našel, nejlepší byla drátěnka, nebo mokrá houbička z dřezu. Teď už naštěstí nosí jen svoji hrací bambulku, nebo moje spodní prádlo (úchylák!!), extra se mu líbí plavky, z těch šňůrek je nějak mimo. :grinning: Běda když je nechám někde ležet.
Posledně manža lezl do sprchy a já mu říkám, kde se zase v práci odřel, že má na zadku takový šrámy. No a on že to nemá z práce, ale v noci hodil kocourovi bambulku a on se mu odrazil od zadku. :grinning:
16. črc 2010 v 18:50  • Odpověz
Cauky holky,
tak dnesek uspesne za nama....a ted uz jen flakacka :slight_smile:
Docitat budu pozdeji...musim na nakup...zase je lednice uplne vymetena...nevim ci to :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ale ladenky posledni prispevek jsem cetla a manzeluv podrapany zadek me vazne rozchechtal :grinning: ...to mel docela stesti, ze to schytal jen zadek ze... :grinning:
16. črc 2010 v 19:00  • Odpověz
@safryy S jinými místy už si kocour zkoušel hrát taky (líbilo se mu, že se to hýbe :grinning: ), ale pak manža zavyl bolestí a kocour letěl přes půlku ložnice. Od té doby už to kocoura nenapadlo. :grinning: :grinning: :grinning:
16. črc 2010 v 19:03  • Odpověz
@ladenka : kocour šikula , chudák manža :slight_smile: no tak to úplně vidím, jak kocour letěl :wink: .Ragdoll mi nic neříká. Naši mají mícu domácí :wink: je jí už snad 18 roků, kočičí babička

@safryy : co poslední den v práci, já bych asi řvala jak želva :slight_smile: a co jsi dostala s Verunkou?
16. črc 2010 v 19:07  • Odpověz
@ladenka..... :grinning: :grinning: :grinning: a ze se manzel nechal? :grinning: :grinning: :grinning:
16. črc 2010 v 19:07  • Odpověz
Jo,já znám Ragdoll,to je milý
16. črc 2010 v 19:13  •  3 děti  • Odpověz
@beru3nek ....ja bych rvala, ale radosti :grinning: Dneska to nebyl vubec odpocinkovy den...makacka az do konce :rolling_eyes: ....bylo to vesmes vrele louceni...A dostala jsem akorat hodne otazek, kdy se vratim...jsem skoro jeste ani neodesla a uz abych se vracela :grinning: Ja jsem s dary nepocitala teda....on taky malokdo vedel, ze uz koncim dneska.... :wink: Jsem dost nerada stredem pozornosti (jako spravny lev :grinning: ) A jako bonus jsme koncili o pul hodky drive, pac nam klekla sit a nebylo tim padem do ceho pichnout :stuck_out_tongue_closed_eyes: a tak se to pri patku nehrotilo a slo se domu :slight_smile:
16. črc 2010 v 19:13  • Odpověz
No tak mi to nedalo a hodila do guugla co je to ten Radgoll...roztomily chlupatec...a zbarveni vetsinou takove sede na cenichu a tlapkach a ocasku...no ja tomu vsemu (s timto zbarvenim) vzdycky rikala siamska kocka :grinning:
16. črc 2010 v 19:16  • Odpověz
@kuchy: no, kvůli tomu že se 1% holčin stane něco takového se nebudu usilovat o to, aby se mi mimčo narodilo dříve. Je pro ni dobré, když bude u mne v bříšku jak dlouho bude třeba. Vím určitě, že mám termín spočítaný dobře, což je myslím základ. Takže určitě nechci podnikat žádné riskantní eskapády k vyvolání mimča anebo porod vyvolávat chemickou či jinou cestou s lékaři. Prostě si počkám :grinning:

@beru3nek: no neke, to namletý lněný měly v DM. No jo, prostě suprová drogérka, tak aspoň jich nebudu muset obíhat 10 :grinning:.

@suik: mám známou, která je maličká a ještě má chlapeckou postavu (až na prsa) a rodila 2x a jak po másle, tak neboj :grinning:

@petja: jé, romadůr, ten miluju. Já snad zejtra pojedu nakupovat :slight_smile:
16. črc 2010 v 19:18  • Odpověz
@safryy : já jsem na tohle hrozná cíťa. To je dobrý, ještě za tebou nezaklaply dveře a už je po tobě scháňka :grinning:. Na mě byl pohled, když jsem přišla v tom 9 tt s neschopenkou v ruce. Celá uřvaná, cukala mi brada a nebyla jsem schopná slova no pravá mamina :grinning:
16. črc 2010 v 19:19  • Odpověz
@ladenka: jj, taky jsem furt přemejšlela, za co ty pidivěcičky mám na tu šňůru připíchnout :slight_smile: A pak totéž u skládání - jak to složit? No, ono se to časem vyvrbí :slight_smile:
Já teda vypráno všechno ještě zdaleka nemám - ještě jsem se nedostala k povlečení a plenám.

@ladenka: nejsem teda chlap, tak to asi nedokážu tak procíti, ale auuuuu - hračka pro kocoura to teda není :grinning:

16. črc 2010 v 19:24  • Odpověz
@beru3nek ....tak oni anglicani zase moc city najevo nedavaji vis jak...a ja jsem na oddeleni se samyma chlapama....teda nejaky cas uz jsme tam dve holky....ale jinak banda cunaku (krkaji, prdi a zpivaji uplne vsude :rolling_eyes: ) Zbytek firmy v poho...kdo vedel, ze odchazim, tak vrele gratuloval a objimal (na tohle moc nejsem...jak mi zacalo rust bricho a lidi zacali na me sahat....tak jsem z toho byla dost na nervy :sweat_smile: ) Takze me je tak trosku lito, ze uz zustavam doma, pac me ma prace bavi a jsem tam spokojena....ale na druhou stranu...ze bych to mela oplakat :grinning: :grinning: :grinning: to neeeee :sunglasses:
16. črc 2010 v 19:24  • Odpověz
A tedka uz vazne mazu do toho obchodu....kdyz uz jsem si dala tu praci a oblikla se :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. črc 2010 v 19:25  • Odpověz
@rennu: krásný fotečky a jestli ses fotila sama, tak fakt super :slight_smile:

@antana: kde je ta fotka Šímovýho bejváku, kterou slibuješ už tejden? :grinning:
16. črc 2010 v 19:30  • Odpověz
@safryy : no jo studený čumáci to jsou :wink: , já dělala taky mezi cca 20 chlapama, plus teda i asi 13 ženskejch, tak vím o co go :sunglasses: . Mě přijde taky zvláštní, když nám ostatní šahají na pupíčka :wink:
máte taky oteklý ručky i nožky? Mě jdou i v kloubech hůř ohýbat, fakt síla :confounded: a bude hůř :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. črc 2010 v 19:30  • Odpověz
@ladenka tak to s tou bambulkou a sedřeným zadkem mě pobavilo natolik že sem to tu musela číst nahlas, protože sem si z toho málem učůrla tak manža chtěl vědět co mi tak pobavilo :grinning: akorát sem si to musela číst 2x protoože sem nějak přehlídla jakou bambulku komu manža v noci honil :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. črc 2010 v 19:33  • Odpověz
@kovalda : JJ, když je s mamčou vše v pořádku je to určitě nejlepší :wink: . Některé faktory holt ohrožují mimi ve vysokém stupni těhu a je mu líp,když se raději zralé ,ale dříve narodí, viz vysoký tlak. U nás to bylo už nebezpečné a ted se taky bojím....je to stejný scénář jako loni :slight_smile: Tak abych byla i psychicky připravená :slight_smile: Když bude miminku dobře ,ráda si počkám. U mě není TP vůbec jasný, mám dlouhý Ms cyklus a ovulku později..... :slight_smile:
16. črc 2010 v 19:34  • Odpověz
@safryy taky jsem ráda středem pozornosti jako správný lev :grinning: kam na ty ptákoviny choděj vid :grinning:DDD
16. črc 2010 v 19:36  • Odpověz
@beru3nek á teeda oteklá nejsem vůbec, co vy holky děláte že ste oteklééé, sprchuju střídavě studenoux x teplou vodou, dávám nohy nahoru, otoky netrpím....ještě to tak
16. črc 2010 v 19:38  • Odpověz
@kovalda co ty máš za prob, sem to tu nikde nenašla ale přiznám se, že nejsem v tom dočítání tak poctivá jako ty

tfuj mi z toho smchu tečou i slzy, kočičí story mne pobavilo :grinning:
16. črc 2010 v 19:39  • Odpověz
@kuchy : mám to samé cyklus 45 dní, rozdíl 11 dní v TP :astonished:

@lio : já se s nima už i budím, ale proti jiným co jsem viděla na netu jsem ještě za hvězdu :grinning: Prstýnky bych teda mít už nemohla ani náhodou.
16. črc 2010 v 19:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.