• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@suik klokánkovat je přikládání miminečka na hrudník matky nebo otce....zahřívání vlastním tělem, navázání kontaktu na holé tělo, mimi slyší srdíčko ,cítí teplo.....děljá se to na x hodin....
16. črc 2010 ve 22:06  • Odpověz
@beru3nek leží v pardubicích ale rodila v HK, můžu ti jen říct, že se mi tam rodilo moc dobře, skvělý lékaři a porodní asistentky, jen porodní lůžko mě štvalo, pořád jsem po ní klouzala dolů, to mě vadilo.
16. črc 2010 ve 22:07  • Odpověz
@alisek: pěkně si nech zásoby na dobu až vám začne společný domácí kolotoč :wink: budou se hodit :wink:

@suik: jj ...kvůli prosdtředí si taky zajedu bezmála 80km ....pro mě je důležité, abych se tam cítila v pohodě
16. črc 2010 ve 22:08  • Odpověz
@alisek :hlavně že jsi byla v tom špitále, že to takhle dopadlo :wink:

@suik :já asi spíš bojím, ale je to taky tím, že něják nevěřím že se otočíme z toho KP, když jsme celkově hodně líný mimi :pensive: Z císaře mám dost vítr
@kuchy: a dobrý, ne :grinning: :grinning: :grinning:
@kovalda už jsem si ho dvakrát hladila, je to nádherný pocit, poprvý jsem se bála ale podruhý jsem si to fakt užívala, nic úžasnějšího neznám.
@hupcza a proč ste změnili z aničky na verunku?
16. črc 2010 ve 22:09  • Odpověz
@alisek : tak to jsem ráda, že máš s HK kladné zkušenosti, v Pcích tak to čumím, jsem čekala že je v HK :sweat_smile:
no jo, to se ti nedivím, taky bych se drobečka bála dotknout.
16. črc 2010 ve 22:11  • Odpověz
@alisek je maličkej vid? na to pohlazení ale musí to být zážitek to věžřím a počkej až ti ho přiloží na tělo, to bude paráda
16. črc 2010 ve 22:11  • Odpověz
@alisek: tak super, že už ho můžeš hladit. Každý kontakt vám pomůže oběma :grinning:
16. črc 2010 ve 22:12  • Odpověz
@lio: splašené hormony :grinning: :grinning: ...ne vážně - mi se anna furt líbí, ale mám neodbytný pocit, že to k téhle holčince vůbec, ale vůbec nepasuje
prostě mi to k ní nejde přes pusu ...
celkem dám na intuici - zatím mě nikdy nezklamala (občas klamu jí jí, když ji ignoruju a pak se divím :grinning: )
16. črc 2010 ve 22:12  • Odpověz
@beru3nek v HK fakt dobrý, však uvidíš sama, jsou tam jen mladí lékaři a PA, což mě dost překvapilo ale mají skvělý přístup, fakt profíci ale s lidským chováním.
V HK by stejně neležel, ten den už tam nebylo místo a ambulance byla připravená jet do Prahy kde berou děti v horším stavu než byl náš Honzík, když viděli že dýchá sám a je dobrej tak rozhodli, že pojede do Pardubic, což jsem moc ráda, mám to k němu 15min. autem.
16. črc 2010 ve 22:14  • Odpověz
@hupcza: jj, na intiuci se určitě má dát a u těch jmen taky. Já úplně koukala, kde jsme přišli na jméno Žaneta :slight_smile:
16. črc 2010 ve 22:14  • Odpověz
@hupcza : no víš jak to je :stuck_out_tongue_closed_eyes: , tomu,kdo ho nosí se jméno nelíbí, teda většinou, manželovi se prý líbí moc, já už jsem si zvykla, hlavně,že se líbí vám :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
16. črc 2010 ve 22:15  • Odpověz
@hupcza jooo to znám, sme tu řešili ve středu...sem registrovala mimi k dětské...a když jsem hlásila celá jména tak jsem tu pak řešila, zda nejsou blbá, v kombinaci s příjmením a jestli to nezměníme......vlastně prvně, co jsem vyslovila ofiko nahlas jméno budoucího dítěte..nezvyk a pak manža nezávisle na mne, zda vojtu nezměníme,
a neska se ptala PA na jména a pak jééé krásná jména, škoda že já elišku dát nemůžu, bo ségra si pořídila jorka a dostala jméno eliška....JEZIS MANE .-D
16. črc 2010 ve 22:15  • Odpověz
@kovalda žaneta se mi líbí moc, ale žanda už ne :slight_smile:

a my máme elišku už asi pět let......nedokážu si představit jiný :slight_smile:
16. črc 2010 ve 22:16  • Odpověz
@alisek : to jsem ráda, že jsi byla s personálem spokojená :wink: No tak to super, že to máš takhle kousek k malýmu. Ta Pha by byla z ruky, ale co by vám zbylo, že. Co tatínek, jak to prožívá vůbec ?
16. črc 2010 ve 22:16  • Odpověz
@lio: Eliška taky patří s Adélkou mezi favority u nás. Tak třeba druhý pokus vyjde :slight_smile:
16. črc 2010 ve 22:18  • Odpověz
@beru3nek jo Pardubice super ale kdyby byla Praha taky by to šlo, jen bych se tam musela na čas odstěhovat, což bylo nakonec i finančně náročnější, ale to bychom taky zvládli.
Manžel to zvládá jezdí min nez ja ale je stastnej ze ma syna a ze je zdravej, je dost pozitivni, spis se bal o me, aspon ty prvni dny, to uz uvazoval o psychologovi, ale psis byl hotovej jak to nesu, nikdy me tak nezazil, ted je to dobry.
16. črc 2010 ve 22:19  • Odpověz
Eliška unás taky byla favoritem, nakonec jsem rozhodla haničku, ale máme kluka, tak příště :slight_smile:
16. črc 2010 ve 22:21  • Odpověz
@beru3nek adélka taky moc krásný jen v okolí asi čtyři...elišku v okooí nemáme .....
16. črc 2010 ve 22:21  • Odpověz
@alisek : hlavně že manža podrží :wink: tak to je super, že je pozitivní v tom ti asi dost pomohl
16. črc 2010 ve 22:23  • Odpověz
@kovalda: ono se to tak vyloupne, co :slight_smile:
@kuchy: já znám verču, co se jí verča líbí :slight_smile:
@lio: ona je povinnost pojmenovat dítě tuším do tří dnů od porodu, takže je ještě spooooousta času na změny :slight_smile:
16. črc 2010 ve 22:24  • Odpověz
@lio : zas by bylo blbý dát Adélku, když budeme mít Adámka, je to takový podobný, kdyby se jim říkalo zdrobnělě :confused: Vtipné, ještě není mimís na světě a už se řeší jméno druhýho :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. črc 2010 ve 22:24  • Odpověz
tak je čas na odsávání. přeju vám dobrou noc a pěkný víkend.
16. črc 2010 ve 22:27  • Odpověz
já jsem taky se svým jménem spokojená. Barunku bych neměnila :slight_smile: měla jsem být Orenka, ta našt. nebyla v kalendáří. :grinning: Tak proto Barbora, že je tam to Ora. :stuck_out_tongue_closed_eyes: no dopadla jsem ještě krásně :astonished:
16. črc 2010 ve 22:27  • Odpověz
@alisek :mějte se a ať Honzíček krásně přibírá. Dobrou
16. črc 2010 ve 22:28  • Odpověz
@hupcza to manžel neví, jinak by nebylo vymyšleno nikdy :slight_smile:))))
16. črc 2010 ve 22:29  • Odpověz
se říká že při vedrech sou miminečka v bříšku lenivější ale já mám neska tedy opak, dopo jsem i s hrůzou pozorovala ty mety v bříšku ,až sem se lekla co to tam mimís dělá a furt mě tam boxuje a okopává, vedro nevedro neska..jen ve sprše je totáč v klidu :slight_smile:
16. črc 2010 ve 22:31  • Odpověz
sláva manžovi skončil film, tak sem to přepla na uvolněte se prosím a až to skončí tak vyrazím do ložnice .-)
16. črc 2010 ve 22:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.