• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@hupcza no já vybírala tady tu nejbližší, kvůli autu a taky to tu nemám zmapovaný, V ČR bych si ale v Praze nevybrala a pokukovala po Jablnonci, kde jsem se narodila i já.........

Ale co jsem to tam viděla (v tý německý), tak se mi tam líbilo, i podle létáku to nevypadá zle.....no s tímhle moc nic nenadělám.
16. črc 2010 ve 22:35  • Odpověz
holky dobrou :slight_smile:
a užijte si víkend :wink: my jedem k přítelovým rodičům, tak se těším že vypadnu z té panelákové výhně.
16. črc 2010 ve 22:36  • Odpověz
Taky přeji dobrou :slight_smile: ,jdu za prckem hajat, spíme spolu v pokojíku,když tu táta není :slight_smile:
@beru3nek tož to si užij víkendík, dávej na sebe pozor a dobrou
@kuchy brou brou
16. črc 2010 ve 22:37  • Odpověz
@lio : děkujem dobrou :grinning:
16. črc 2010 ve 22:37  • Odpověz
@beru3nek ale to není špatný jméno :wink: .... Ora? a co to je za jméno?
16. črc 2010 ve 22:40  • Odpověz
ahoj holky nebyla jsem tady celý den ale byla jsem pod pergolou a v bazénku jsem strašně nateklá tak jen odpočívám bolí mě všechno
@kovalda:bejvák vyfotím v neděli slibuju
holky tak dobrou noc přeju
16. črc 2010 ve 22:46  • Odpověz
@antana123 žjoooova si někdo užívá koukám
tak dobrou
16. črc 2010 ve 22:48  • Odpověz
@alisek: tak dobrou a ať malému chutná :slight_smile:

@lio: mně teda přijde, že malá je v těch vedrech aktivnější :slight_smile: a když je chládek, tak honem dospává :slight_smile:

Kdepak máme dneska antanu? Že by se ještě ráchala v bazénku? No, koukala jsem na mobil, nepsala, takže neroděj :grinning:
16. črc 2010 ve 22:54  • Odpověz
beru3nek Barborak je to nejkrásnější jméno..my tedy máme Barbaru, ale doma je to Bára, ale mám ověřeno, že Barborky bývají pěkné trvdohlavé treperendy.
My máme ted vybranou Terezku, já ještě váhám nad Anetkou.Zeptám se ji až se narodí. :grinning:
16. črc 2010 ve 22:55  • Odpověz
aha, koukám, že stačilo si aktualizovat stránku :slight_smile:
@antana123: tak dobrou :slight_smile:

Já jdu taky spát, dobrou všem a snad se nám zítra trochu ochladí to počasíčko :slight_smile: i nějaký déšť bych si teda dovolila přát :slight_smile:
16. črc 2010 ve 22:56  • Odpověz
@kovalda pošleš mi taky číslo abych mohla dát vědět zda my uuuuž :grinning:
16. črc 2010 ve 22:57  • Odpověz
@pet.s: přesně, až vykoukne, tak uvidíte, jestli je to Terezka anebo Anetka :slight_smile:
16. črc 2010 ve 22:57  • Odpověz
@lio: no jasnačka, hned jdu na to :slight_smile:

CHCETE-LI NĚKTERÁ TAKY NA MNE ČÍSLO NA MOBIL, ABYSTE MOHLY ZAHLÁSIT, ŽE RODÍTE ČI MÁTE "UŽ PO", TAK MI TO PÍSNĚTE SEM ANEBO DO IP, RÁDA POŠLU A BUDU TADY PAK REFEROVAT :grinning:
16. črc 2010 ve 22:58  • Odpověz
@kovalda díky a ted du spinkat i já
snad se bude dát spát ..dobrou a poho vík těm co tu nebudou :slight_smile:
16. črc 2010 ve 23:08  • Odpověz
kovalda máš údaje v IP
16. črc 2010 ve 23:19  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:,
tak já už jsem zase vzhůru, dneska mne bolely kolena. Už se snažím vyvětrat celý dům, dokud je venku jen 22 stupňů. Ale to asi nebude mít dlouhého trvání, protože sluníčko už to tam rozjíždí. :slight_smile: Tak z toho žehlení asi zase dneska nic nebude :grinning:
17. črc 2010 v 07:11  • Odpověz
přeju dobré ránko :slight_smile:
pane bože už at se ochladí tady ještě npršelo už 10dní absolutní tropy už se dám i na modlení at je tady líp
17. črc 2010 v 07:13  • Odpověz
Dobré ráno, taky jsem si dnes přivstala, větráme celý barák....ale taky bych to viděla tak, že pěkný vzduch bude jen na chvíli :unamused: Večer jsem šla na procházku do lesa s úmyslem, jak se krásně nadechnu čerstvýho vlahýho vzduchu...ale světe div se!.....tak to bylo jak v sauně, snad jsem ještě v lese nezažila takovej strašnej vzduch a dnes ráno prý to samý, říkal manžel - byl tam pro pár klacků - a nedýchatelno!
Už jsem se naládovala snídaní, a jdem se pustit do práce - natírat plot...jsem zvědavá, jak dlouho to venku vydržím :wink:
Doufám, že to ochlazení o 10 stupňů zítra a v pondělí platí a že to bude aspoň trochu znát! Poslední dva dny už teda taky sotva pletu nohama :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Mějte se holky krásně, jdu makat :slight_smile:

@kovalda můžeš mi poslat taky tvé číslo, díky moc!
17. črc 2010 v 07:22  • Odpověz
@antana123: já když jsem byla venčit psa, tak jsem zkoušela tanec na přivolání deště. Jen doufám, že mne u toho nikdo neviděl :grinning:, musel to být pohled pro bohy :grinning:

@daja.had: jasnačka, číslo pošlu :slight_smile:
Tak ani v lese to není lepší? To jsem brala jako poslední záchranu.
17. črc 2010 v 07:33  • Odpověz
No nic, začalo tu pěkně foukat, tak jdu vyžehlit pár kousků :slight_smile:
17. črc 2010 v 07:41  • Odpověz
Dobré ránko všem, hůásm,že v oOlomouci se mírně ochladilo :slight_smile: ,ale jin ak se už zase klube oskar a svítí :angry:
17. črc 2010 v 07:50  • Odpověz
@kuchy tak to se máte teda v Olomouci tady stále nic :unamused:
@kovalda:ten tanec na vyvolání deště bych chtěla vidět :grinning: :grinning: :grinning:
17. črc 2010 v 08:28  • Odpověz
Dobre rano holky :slight_smile:
Tak u nas od rana vykukuje slunicko...narozdil od vas co ho uz nekolik dnu zahanite pod mraky a prejete si at trochu zkrapne...ja se na nej tuze tesiiim :slight_smile:

@kovalda ....a nechtela bys ten tanec priste natocit a ukazat nam to tu? Treba to pomuze a tak by to mohly aplikovat vsechny, co si dest preji...to nepisu proto, ze se chci pobavit a nasmat dosyta :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@antana123 ....vcerejsi leharo pod pergolou a bazen tuze zavidim....ja chcu taky bazeeeen :grinning:
17. črc 2010 v 08:45  • Odpověz
@safryy ahojky jo bylo to super já bych mohla být v bazéně celý den teda jen ty moje obří nateklé nohy jsou strašné a záda mě bolí si jen stěžuju jsem jako stařenka že?,už at je konec dneska to mám přesně za měsíc snad to bude o trošku dřív strašně se těším až malého uvidím jo a zítra začínám 9.měsíc :astonished: :astonished: :astonished:
17. črc 2010 v 08:48  • Odpověz
@antana123 ....uz by tu vazne meli pridat toho omdlevajiciho smajlika....tak 9ty mesic jo? Ja se normalne picnu asi....prave jsme si vcera doma delali srandu, jak jsem tu vyskala radosti nad pocuranym testem a ted uz je z tech dvou carek uplny clovek...strasne to uteklo....a ty uz budes mit treba za dva tydny Simonka v naruci....uau :dizzy_face: Hele na bolistky mas narok...natekle nohy nejsou nic prijemneho a ty vedra tomu zrovna dvakrat nepridaji...aspon se mas kde svlazit :wink:
17. črc 2010 v 08:52  • Odpověz
@safryy jo uteklo to nádherně ty jsi o kousek o de mě čili by jsi mohlo omdlívat i ty teda :grinning: :grinning: :grinning: jsi ode mě jen o 2týdny :astonished: :astonished: :astonished:
17. črc 2010 v 08:55  • Odpověz
Ahoj holky, k nám se ráno v 6 přihnala z Reichu pěkná buřina a venku je stále příjemných 23°C. DOufám, že zůstane pod mrakem co nejdéle. Dokonce jsem se vzbudila a rozpoznávám kosti na kotnících, což nebylo poseldní dva dny možné :grinning:
@antana123 devátý měsíc :confused: tý jo, tak to už je fakt za pár :wink:
17. črc 2010 v 08:56  • Odpověz
@lendaw ježiši 23 stupnu tak teda těžká závist snad se to dostane i sem at je trošku líp venku
17. črc 2010 v 08:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.