• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@antana123 ....smarjaa...vis co, me to ani nedoslo, ze jen takovy kousek...ty jsi byla vzdycky o kus dal...no ale fakt teda :fearful: Ja jeste nemuzu rodit...ja toho jeste musim nachystat spoustu :confused: ....musi pockat, az dam svoleni :grinning:
17. črc 2010 v 08:58  • Odpověz
@safryy tak ted si mě pobavila :grinning: :grinning: :grinning: myslím si že na tvé svolení určitě nečeká :grinning: :grinning: :grinning:
17. črc 2010 v 08:59  • Odpověz
@antana123 : moc gratulujeme , jdeš do finále, ale tady na porod podle povídání nikdo moc nespěchá, všichni to břicho chtějí tahat co nejdéle to půjde.... teda komě mojí svrbící dělohy. :grinning: Ta bude od 36 tt vplné polní :grinning: Prostě si z loňska živě pamatuji,jaká byla úleva touto dobou 16 dní držet prcka a netahat sebou to břicho v tom vedru :frowning2:
Ted jsem měla ráno nával a to ještrě takové vedro není, se mi rozbušilo srdcea musela jsem pod sprchu....fuj, to jsem jen chvilku mákla v pokojíku. Chystám tam místo pro prďolku,aby se mi tam ti mí chlapečci hezky vešli :slight_smile:.

@safryy :já jsem teda ze dvou cárek skákala spíš děsem :astonished: ,ale brzy to přešlo :grinning:
17. črc 2010 v 09:01  • Odpověz
@kuchy jo je to děs doufám že budu mít malého brzo u sebe a snad už ty tropy nebudou :astonished: :astonished: :astonished:
17. črc 2010 v 09:02  • Odpověz
dobré ráno všem

@antana123 heye ty se tu moc nevychlubuj, jsem na tom na chlup stejně jako ty, zítra devátý měsíc, neska přessně měsíc do termínu porodu, tak je to jen kdo z koho :grinning: prostě tu nejsi těhotensky nejstarší sama :grinning:

jinak v Praze v noci nic moc , otevřena všechna okna a vzduch se skoro nehnul, za to ráno jsem měla pořádnou rozcvičku. jak jsem zbystřila že fouká, vstala jsem a otevřela co bylo zavřeno, lehla jsem a za chvíli vichr jako blázen , až nám třískly dveře od ložnice (muže to nevzbudilo) tak jsem zase vstala, šla to zabezpečit, zavřít jedno okno, lehla jsem. Za chvíli meluzína jako prase (muž stále tuhej) tak jsem vstala znova a pozavírala, bo venku to vypadalo na třetí světovou. to bylo sedm hodin, spadlo pár kapek a foukalo jak na podzim.....tak jsem vyhnala muže se psem, pofukuje, je asi chladněji jak včera, i když prej když to nefouká ,tak hnus vedro a ted tam zase leze to potentěný slunce za mraky, takže dusno.....
17. črc 2010 v 09:07  • Odpověz
@antana123 ...no to je mi jasne, ze na svoleni cekat nebude...ale mohla by s tim pockat jeste tak 4 tydny...to uz bych jako snad mohla mit vsechno co potrebuju :grinning:

@kuchy ....tyjo tak to neprehanej tolik...at sebou nekde neseknes :fearful: Desem rikas jo? :grinning: Ale tak to zase byla jina situace zejo....ale je to mazec je mit tak rychle po sobe co? :grinning: Ja bych taky chtela rychle za sebou...ale nevim jestli tak moc rychle :grinning: Ikdyz tady muzu zustat doma 9 mesicu placene...a tri neplacene...to bych taky potrebovala takovou rychlovku, abych si to doma mohla natahnout :grinning:
17. črc 2010 v 09:07  • Odpověz
@kuchy fňuk na mne se furt zapomíná :zipper_mouth: :sunglasses:
17. črc 2010 v 09:08  • Odpověz
no to mi je jasné, že byste ten taneček chtěly vidět :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Nicméně, asi nefunguje. Na asi hodinku tu bylo zataženo a krásně foukalo, ale teď už punťa zase vylejzá.

A do porodu mám dneska přesně 50 dní :astonished: :astonished: :astonished: :sweat_smile:

@antana123: pane bože, ty už budeš v 9. měsíci, to je teda kvapík :slight_smile: Ještěže už máš nachystáno :slight_smile:

@lendaw: tak bouřku závidím.
:grinning: :grinning: :grinning: kosti na kotnících :grinning:
@antana123 ty neceš tropy až bude mimi na světě, mne by to nevadilo, hlavně at neleje, byl by to pech si ted vyžrat s bříškem tropy a pak sedět doma kvůli dešti ne :slight_smile:?
@lio: jé, tak jsem fakt zvědavá, která bude mít drobka u sebe dřív, jestli ty anebo antana :grinning: Že bychom vyhlásily sázky? :grinning:
17. črc 2010 v 09:11  • Odpověz
@lio : ale nezapomíná :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: , jenom ty jsi taky myslím tvrdila,že rodit nespěcháš :sunglasses:

Já jsem loni rodila poslední normální den, pak začaly tropy, ted rodit v tom vedru, no děkuji pěkně :confounded: ....snad bude v září líp :slight_smile:
@kovalda ....tak tanec urcite zabral, kdyz bylo zatazeno a foukalo...jen jsi to nedotahla do konce....no tak sup sem s tim videem...ti poradime cos delala blbe a neni boha aby to nefachalo :grinning:
@kuchy nespěchám ale první týden v srpnu bych ráda......přece neležím 4 měsíc abych nakonec nevydržela ani do ukončeného 38tt ne :slight_smile:)) jim to všem ukážu, i když včera PA říkala, že většinou ležící přenášej :grinning: ale když sem popisovala vývoj mého čípku po sebemenším pohybu, tak se shodla s mou gyn, že to možná půjde v pohodě
17. črc 2010 v 09:16  • Odpověz
Jdu chystat snidanku...velky spaci medved vypada, ze uz by se byl i ochotny vzbudit :slight_smile:
17. črc 2010 v 09:17  • Odpověz
@kovalda jasně, proč ne, ty si tu šéf :grinning: tak vyhlašuj :slight_smile:)) u nás už uzavřely sázky holky v práci, bo maj dovču a nechtěj z ní být odvolány (mamča si vezme dovču jak porodím) tak už se sázej kdy bych tak mohla rodit :grinning:
17. črc 2010 v 09:17  • Odpověz
dobré ráno, venku je luxusně, pod mrakem i pofukuje :wink:, jakmile teda vyleze, tak je to pichlák :unamused: Tak snad to vydrží :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@suik : našim se prostě líbilo, ale v kalendáří Ora nebyla, tak mě dali Barbora a prý mi říkali Orenko :grinning:
@antana123 : jen si užívej dokud to jde :wink: , je to nepříjemný ta nateklost :confounded:
@pet.s : já tvrdohlavec nejsem :wink:, ale ve třídě jsme byly toho jména 3 a každá origoš :sweat_smile: . Anetku má kámoška a moc se mi to líbí, Terezka je taky hezká, ale je jich strášně moc :fearful:
@daja.had : teda vy jste akční natírat plot v tomhle brrr :astonished:
@lendaw : taky mám kontíky oproti netěhu už téměr neznatelný :angry:
@lio, @antana123: Fíha 9. měsíc :grinning:
17. črc 2010 v 09:19  • Odpověz
@lio : tak držíme pěsti,at ti to vyjde,tak jak máš naplánováno :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
....já jsem už ve vašem tt lítala roupama po nákupech v Olympii, pořád mi tvrdlo bříško a měla jsem ho obrovské,tak jsem se za něj držela a řehtala se,jak se lidi bojí,že porodím. Nakonec jsem v hnízdícím instinktu koupila koberec a poličky a s makou jsme tu nudli vezli malým Káčkem domů,manža myslel,že mě zastřelí :grinning: :grinning: :grinning:
17. črc 2010 v 09:19  • Odpověz
U nás se taky ještě hajinká :wink: tak jsem se schválně koukla, jestli můžem repelent a u těch co čekají kluka se to moc nedoporučuje /deformace moč.trubice/, sice jsou rizikovější první tři měsíce, ale teda radši se dneska od nich nechám ans ožrat :confounded: . Vy používáte?
17. črc 2010 v 09:22  • Odpověz
@kuchy : koukám, že nemáš žádné aktuální fotečky pupíčku :wink:
17. črc 2010 v 09:23  • Odpověz
@beru3nek nic takového nepoužívám
17. črc 2010 v 09:27  • Odpověz
@beru3nek : je obrovský, víš proč ne, loni jsem se fotila i u fotografky nahá :slight_smile: ,ještě jsem to stihla, než mi popraskalo 2 cm striemi celé břicho, letos se strie rozjely zase, tak to na ukazování myslím není :cry: :cry: :cry: Já už si plavky nikdy nevezmu,leda neoprém, no co už :frowning2:
17. črc 2010 v 09:29  • Odpověz
@kuchy : dnes chci začít foti pár kousků výbavy,tak si něco neprůsvitného navleču a bliknu :sunglasses:
17. črc 2010 v 09:30  • Odpověz
@kuchy : taky se bojím, že popraská, sice mažu ale přece jen je dost mega a to není ještě konec :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Mám popraskané boky a prsa už z dřívějška, tak jsem zvědavá.
17. črc 2010 v 09:32  • Odpověz
@kuchy :jasně v šatkách tam hoď pupka, ať je nějáká památka si říkám :grinning:
17. črc 2010 v 09:32  • Odpověz
čauky

@lio: které děti jsou lenivější? ..ani v bříšku ani ty "vylezlé" :grinning:

@suik: já doufám, že v německu jsou kousínek dál :wink:

já nehraju - tady je cca 30 st, modro modrá obloha
17. črc 2010 v 09:42  • Odpověz
@lio no jsem zvědavá kdo z koho teda??? :grinning: :grinning: :grinning: ale já nemám problémy jako ty takže budeš určo rychlejší než já já z přenášením počítam ikdyž se budu snažit dělat možné i nemožné abych nepřenášela :grinning: :grinning: :grinning:
17. črc 2010 v 09:43  • Odpověz
@lio no v tropech bych mimčo nechtěla stačilo by mi okolo 23 stupnů at se člověk může procházet i venku jinak myslím si že ty tropy těm malým mimčům taky nedělají dobře jako nám :wink:
17. črc 2010 v 09:44  • Odpověz
@safryy 4týdny no to by ti myslím mohla ještě dopřát :grinning: :grinning: :grinning: byla jsem trošku hodit nožky do studené vody mám je jako balon teda
17. črc 2010 v 09:45  • Odpověz
@hupcza u nás taky nádherná obloha bez mráčku a tak přes 30stupnů
17. črc 2010 v 09:46  • Odpověz
@beru3nek : mazání nepomáhá, když máš sklony a méně pružnou kůži a vazivo :frowning2: , já jsem mazala, už skoro půl roku preventivně před těhu a stejně prdlo jak blázen,ted mažu jen večer a je to na stejno....někomu praskne, někomu ne... :slight_smile:
17. črc 2010 v 09:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.