• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@safryy: to víš, já bych vám ten tanec samozřejmě hrozně ráda natočila, ale manža je v práci a nemáme kameru :grinning:, jinak bych ho samozřejmě a jisto jistě zveřejnila :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

@lio: tak jo, tebe hádám na 13. 8. a antanu na 5. 8. :slight_smile:

@beru3nek: nee, žádný repelent nepoužívám, bojím se jich, je to hrozná chemie.

@hupcza: tady už se začíná obloha taky modra a to vypadala tak nadějně šedá :slight_smile:
17. črc 2010 v 09:52  • Odpověz
@kuchy to jsme na to stejně jsem poraskaná že děs a mažu poctivě od začátku a je to k ničemu fotky mého neoblečeného pupíka jsou nepublikovatelné je to děs
17. črc 2010 v 09:53  • Odpověz
@kovalda jak si došla na 5.8???to máme s mojim výročí to by bylo pěkný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. črc 2010 v 09:54  • Odpověz
@hupcza : myslím, že lenivé je jen to moje v bříšku, jsem s ním už i třásla, abych věděla že je o.k. na mě prostě prdí :grinning:
koukám, že tady už probíhají sázky antana X lio :wink: tak aby jste se nehádaly, tak si to dejte obě na 8.8 :grinning:
no taky se radši nemáznu, je to pěkný hnus, co je v tom repelentu :confused:
17. črc 2010 v 09:57  • Odpověz
@antana123: nevím, prostě jsem se zamyslela, jakej datum by se mi k vám líbil :slight_smile:. Tak to by bylo teda super výročí :grinning:
17. črc 2010 v 10:01  • Odpověz
@beru3nek: tak to by byla teda fakt psina, kdyby obě napsaly ve stejný den, že jedou rodit :slight_smile: a my bychom tu čekaly, která teda ten "tajný závod" vyhraje. Jasně, že obě, když se jim narodí miminka zdravá a krásná :slight_smile:, ale pro nás pozorovatele by to bylo teda zajímavý :grinning:
17. črc 2010 v 10:03  • Odpověz
@kovalda : :slight_smile:
tak holky mějte se tu a hezkej víkend, já jdu probudit spinkáčky a razíme na venkov :wink:
17. črc 2010 v 10:04  • Odpověz
17. črc 2010 v 10:04  • Odpověz
@beru3nek pa a hezký víkend
@kovalda jo to by bylo hezký datum :wink:
17. črc 2010 v 10:05  • Odpověz
@beru3nek : hezký den :grinning:
17. črc 2010 v 10:06  • Odpověz
@kovalda mě se ale 13 nelíbí :-/
17. črc 2010 v 10:07  • Odpověz
@beru3nek: užijte si víkend na venkově :slight_smile:

@lio: to máš teda blbý :slight_smile: Až se ti ten den narodí prcek, budeš to považovat za nejkrásnější datum na světě :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. črc 2010 v 10:28  • Odpověz
Ahojky,dnes obědváme borůvkový koláč,máme tu opět tropický den,33 ve stínu,tak sme rádi,že máme lehký obídek,já k tomu popíjím rybízový koktejl,no lahoda!
Jsem na nohách od 5 ráno,třídila jsem věci co jsem měla pro malého nachystané od 3let,no zas rok nemusím nic kupovat,všechno mám od švagrové a takové nádherné věci!Při tom všem množství jsem vytřídila ještě obrovskou igelitku oblečení pro charitu. Malej má zaplněnou komodu a já před porodem vyřešenou opět jednu důležitou věc :wink:

Filda zrovna sedí u stolu a prohlíží si novou Maminku :sweat_smile: Je z miminek moc nadšenej,myslím,že i z toho našeho bude paf :sweat_smile: K bříšku se tulí denně a při kopnutí nebo nějakým zvuku,plnej nadšení vyskočí a: ´´ Jolanka kopla´´ :dizzy_face:
17. črc 2010 v 11:05  •  3 děti  • Odpověz
@kovalda taky nepoužívám repelenty,ale chránit se před potvorama určo nějak jde :wink:
17. črc 2010 v 11:06  •  3 děti  • Odpověz
Tak já se teda peču taky,ale máme krpomě prachu a podlah uklizeno, svíčková se vaří i s masenkem . knedlík njsme z lenosti jednou koupili a pokojík,teda až na to co malý zase rozharaburdil je taky hotový. Pak jenom povleču a mimi může k nám,až postoupíme do finále :slight_smile:
17. črc 2010 v 11:30  • Odpověz
@beru3nek no jo, někdy jsme se do toho museli pustit :wink: Ale zas už máme aspoň pro dnešek odpracováno :dizzy_face: Příští týden teda pokračování, protože nám nestačila barva...ale je to pěkná práce :slight_smile:
Teď jdu dát sprchu a odrbat ze sebe Luxol.
Manžel vaří oběd......... to je paráda :dizzy_face:
17. črc 2010 v 11:35  • Odpověz
@kuchy :.....my nové povlečko kupovat nebudeme, modré stejně nemám, jen neutrální zelené a žluté....a kdyby se stalo překvápko a byla holčinda, tak si udělám pak růžovou radost a nějaké dokoupím. Zase něco vyřízeno a utosedačku jsme teda nakonec nocou nekupovali,ale mám ji od kamarádky, u té vím,jak se s ní zacházelo a že je v pořádku a nám postačí, autem moc nejezdíme. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
17. črc 2010 v 11:36  • Odpověz
@kuchy : nemám řidičák a manža tu není :wink:
17. črc 2010 v 11:37  • Odpověz
Hezké skoro poledne,
teda u nás je na chccípnutí, vedro, dusno, v 9h venku bylo 32stupnů a vysoká vlhkost snad jak v tropech, hnus :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Máme půjčenou na víkend klimatizaci, ptž větrák už tohle neochladí a mně se dělá z toho vedra až šoufl :stuck_out_tongue_closed_eyes: větráky mají fakt beznadějně vyprodané, kyž jsme chtěli ještě jeden. Takže jako klimoška super...sice hučí, ale to je to nejmenší, usnu při hučení jako mimino, hlavně, že se nekoupu ve vlastním potu :grinning: :grinning: Teplotu jsme v ložnici večer srazilli na 26st, luxus, navíc to i větrá a nastydnutí nehrozí, ptž máme pootevřeno na balkon kvůli nasávání vzduchu a i do předsíně a kuchyně :slight_smile: kdyby nebyly ty klimošky tak drahý už ji máme doma :grinning:
Jo a obchodáky už nejsou co bývaly :angry: Vedo tam bylo taky hnusný a vlhko, nicméně můj měl svatou trpělivost, máme nějaké mimi věcičky z Tesca - třeba multipack 3bodýček za 45 celken a nebo 75kč, luxus, vazal jsem ty malý, za ty peníze mi nebude vadit, když mu to bude třeba měsíc :slight_smile: a Kojo podprdy jedna za 72Kč, chudák já v kabince, můj lítal a hledal různá čísla a písmenka, takže výsledek ze 75B před těhu mám 85C ted a 85DD jsem vzala, že je trošinku větší, tak uvidíme, za ty peníze :grinning: :grinning: Jinak bych možná snesla i 9O :sweat_smile: :sweat_smile: A ještě jsem vzala 2 bavlněné obyč podprdy na ted, nemám žádnou a cena pouhých 34Kč za obě celkem :grinning: Takže dámy, kdo má Tesco v dosahu, jukněte!!!

A ted vás jdu dočíst :wink:
17. črc 2010 v 11:42  • Odpověz
Tak reagzju postupně, co dočítám od večera

@pet.s Jooo holka, chlapské ruce jsou asi nedostatkové zboží jako ty větráky :unamused: Sice chlapa doma mám, ale občs na odstřel..i když asi jako každý chlap, že? :grinning: :grinning: Den ho chválím, vynáším do nebe, jak moc mi pomohl a pak 3 dny nehrábne a já s klidovým režimem už i vytírala, což mám zakázaný :stuck_out_tongue_closed_eyes: Chlapi no :grinning:

@alisek To je paráda, že Honzík nemá ATB....však i to jídlo se určo zlepší :wink:

@hupcza Tak zubař mi teda nevadí, nevím proč....a to mi před pár lety řezali dásně a zkracovali uzdičky a já byla dobu doma, ptž jsem měla v hubě kupu stehů a bolelo to a nemohla jsem jíst natož mluvit, což ve škole je blbý :grinning:
17. črc 2010 v 11:54  • Odpověz
@rennu Tak tos měla super nákup a manža trpělivej :wink: V Tescuje to fajn,jak na trefíš na akci,tak kolikrát i 70% dolů :wink:
17. črc 2010 v 11:59  •  3 děti  • Odpověz
holky která ste mi ukradla ten vichr co tu ráno fičel a chládek? je tam neskutečný hic, pod mrakem takže dusno a prádelna, je mi zase nějak divno, tlak jeden po......... i psiska oddychujou jak po maratonu, tak jsme je zchladili ve vaně....aaachiiich já chci o pár stupíniků chladněji

mne by ted na nákup na sebevětší akci do nákupáku nikdo nedostal ani heverem :frowning2: a to du v pondělí do porodky, doufám, že nezdechnu
17. črc 2010 ve 12:07  • Odpověz
@rennu Tak to je bezvadný, tos natrefila na super zboží! :slight_smile: Já mít Tesco u čumáku, tak snad už vyrážím :grinning: I když je fakt, že nic z toho snad už ani nepotřebuju - bodýček mám, že to nesihne unosit snad ani druhý dítě a kojo podprdy už mám dvě nový, pak něco od ségry......takže je to vlastně dobře, protože bych určitě neodolala a zaručeně bych s prázdnou neodešla :grinning: :wink: ........max. prázdnou peněženkou :slight_smile:
17. črc 2010 ve 12:08  • Odpověz
@lio Tak můj prdolín chrní dopoledne a odpo a večer se probouzí, už jsem se vzbudila i v noci, že sebou mlel, to bylo poprvé :grinning:

@kovalda jéžíš, vy jste měli ráno tak nádherně, závidím..teda jako žehlení tu mám taky mraky, ale nevím nevím, leda bycch to přestěhovala kk té klimatizaci, jinak to nevidím :grinning:

@lendaw bouřku závidím, já to vidím bledě tady u nás, obloha je sice divně modrá, ale bez mraků....a pořád jen hrozí a u náas nic :frowning2: Ad kotníky, ty mi neotýkají, ale ruce čím dál víc :stuck_out_tongue_closed_eyes: Na nohách mám nateklé jen prstíčky :sweat_smile:

@antana123 tý jo, už 36tt jsi, nádhera..už stříháš metr??? :wink:

@beru3nek Ora, kam na to ti lidé chodí..i když dnes už se dává za jména kde co :wink:

@kuchy já zatím strie nemám, ze začátku jsem mazala jak divá a ted tak obden :sweat_smile: Když si v tom vedru ještě namažu břuch, tak se lepím víc než obvykle :sweat_smile: tož uvidíme :grinning:

17. črc 2010 ve 12:09  • Odpověz
@lio já jsem to nebyla.......tady je úplně stejně na zdechnutí! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
17. črc 2010 ve 12:10  • Odpověz
@petja mnaminka, borůvkový koláč, dnes mi mamka dala pár borůvek, takže je to jasný, večer peču a ráno bude k snídaničce, mnam...škoda, že nemá šlehajdu, miluju borůvky se šlehačkou:grinning: Rybízový koktejl??? Jaako mlíčko a rybíz? černý nebo červený, povídej, mám tu zbytek a nevím, co s tím::slight_smile:
17. črc 2010 ve 12:13  • Odpověz
@petja právě mají ted těch 70% slevy, takže doporučuju, chci zítra juknout ještě do Hypertesca....ale nevím, čím mého uplatím, aby tam jel taky :grinning:
17. črc 2010 ve 12:14  • Odpověz
@daja.had tak já po vyprání zjistila, že mi chybí právě ty malé věci na novoušky, takže jsem to využila a kojo podprdu jsem neměla, tak za ty peníze do začátku stačí a uvidí se, zda vydrží nebo mi ještě narostou :grinning:
17. črc 2010 ve 12:15  • Odpověz
Teda jako vás dočíst je na půl dne, ještěže mlj byll pryč a ted dojel, takže já mažu obstarat jídlo :slight_smile:
17. črc 2010 ve 12:16  • Odpověz
Vymenim ten chcavec co tu sili za okny za kousek slunicka!!! Me uz ten dest nebavi :frowning2: Kazde rano to same...po pate hodine se neda spat, protoze za okny modre nebe a slunicko jak v prave poledne a od cca 7mi se zatahne a pak chcije cely den...ani na prochazku se jit neda a vubec....kdo chce dest, berte si ho prosiiiiim :grinning:
17. črc 2010 ve 12:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.