• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@safryy déšť beru, posílám ti express slunce :grinning:
17. črc 2010 ve 12:27  • Odpověz
@rennu ....oki tak aspon na tyden jo? At mam cas se nabazit :sunglasses:
17. črc 2010 ve 12:29  • Odpověz
@safryy jasnýýý, beru to všema deseti :grinning:
17. črc 2010 ve 12:32  • Odpověz
@petja: teda obídek máte úžasnej, já měla taky takovou rychlovku - robi oválek na gril jsem nakrájela s rajčátkem a rychle orestovala na pánvi :slight_smile: mňam :slight_smile: a za 3 minuty :slight_smile:
Super, že máš takhle věcičky na Fílu a nemusíš nic pořizovat. Jé, to je sladký, že se malej tak raduje ze sourozenečka v bříšku. To se pak těšíme na vyprávění, až se prvně uviděj a tak ... :slight_smile:

@kuchy: panečku, ty máš teda energie ... :astonished: :sweat_smile: Já mám manžu v ČR, žádný dítko zatím doma a zdaleka toho nemám hotovo tolik. To jsem na sebe pyšná, že jsem ráno stihla vyžehlit jednu pračku miminkovskýho a prakticky nic jinýho krom jídla jsem dnes nedělala :slight_smile:

@rennu: ty bláho, tak to jste teda byli šikovní a manža trpělivý :slight_smile: To snad do toho Tesca taky v pondělí zajdu, když tam mají za takový super prachy. Já tam byla akorát s tou tchýni pro ty mimi oblečky, ale koupit tam prsenky nebo tak něco mi nenapadlo :slight_smile:
17. črc 2010 ve 12:41  • Odpověz
Mam na neco chut...nebo hlad...cert se v tom vyznej...smejdim po byte a nevim co si vybrat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. črc 2010 ve 12:41  • Odpověz
@lio: tak já ti ten vítr nečórla, bo u nás už taky není a byl ráno :unamused: :confounded: Ale kamarádka teď provokovala, že u nich v 5 ráno byl vichr jako blázen a voda padala z nebe v provazech. Takže všichni hurá k Plzni.

@rennu: nastav klimatizaci na maximum a můžeš i žehlit :slight_smile:. My měli ráno tu přírodní klimatizaci - z přírody, ale už ji bohužel nějakej bídák vypnul a už se zase pečeme ve vlastní šťávě.

@safryy: klidně vyměním. Nabízím taky týden tropů za týden deště :slight_smile: Zn. vyměním ihned !!! :grinning:
17. črc 2010 ve 12:46  • Odpověz
@safryy: no, tak to jsme na tom podobně. Už jsem měla nanuka a asi se ještě kouknu na zoubek melounovi a pak dám šlofíka :slight_smile:
17. črc 2010 ve 12:47  • Odpověz
@kovalda : nj,já mám pořád strach :frowning2: ,kdyby se něco stalo a já musela ležet nebo tak :confounded: .....nestihla bych nic, právě ,že manžel fuč :frowning2: , batole na krku :wink: ,raději chci být připravená :wink:
Ještě musím udělat Matýskovi zásoby obídků do mražáku, aby ho měli čím krmit, až budu pryč.Vytvořit jim seznam úkonů, takový bojový plán Matyáška,aby neměl rozhozený režim....totiž ani manžel neví,kdy má přes den co být :slight_smile:
@safryy : ted jsem si dávala tu svíčkovou na smetaně...mnaaaaam ,povedla se :slight_smile:
17. črc 2010 ve 12:51  • Odpověz
@kovalda ....tak ja klidne dohodim tyden rennu a tyden tobe :grinning: Uz se to trochu uklidnilo....mozna se i pujdem projit...ale tedka se uz mi zase nechce....hele toho melouna vam holky taky tak trochu zavidim....tu jsou jen takove mrnata a chutnaji jak okurka...blee.....hlavne, ze tu prodavaji jeste asi 5 jinych druhu....ale kdyz ja bych si stejne nejradeji dala klasicky cerveny...ty ostatni jsou takovy divny :stuck_out_tongue_closed_eyes: A mam taky chut na ty nudle s makem....ale nemam mlinek...mak jsem objevila vcera :grinning:
17. črc 2010 ve 12:51  • Odpověz
@kuchy ...jo tak svickova je lahoda....tu delame pomerne casto a zatim se nam neprejedla :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...delavame ji ale s kurecima prsama...je to rychlejsi a hlavne je to skoro jedinne maso, ktere mi manzel ji....jako sni vsechno a vychvali do nebes....ale stejne ma nejradeji to kureci :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. črc 2010 ve 12:54  • Odpověz
@kuchy: hmm, svíčková musí být super :slight_smile:
To je fakt, kdybys byla v nemocnici, tak ti to nemá kdo nachystat a tak ... Tak to chápu, že už chceš mít všechno připravené.

@safryy: jo vidíš, nudle s mákem, vždycky je tu někdo vytáhne a já na ně zapomenu. Musím si je taky udělat. Já mám koupenou makovou náplň do buchet - to už je umleté, povařené a myslím, že i míchané s cukrem, takže pohoda a ty buchty taky možná udělám, když už mám doma ty vejce a načnu tu makovou náplň, že? :grinning:
17. črc 2010 ve 12:54  • Odpověz
@antana123: tak alespoň někdo drží basu :grinning:

@kuchy: souhlas ...se striema se nic moc dělat nedá - prostě buď tam sklon je a nebo není ...a hurá hurá - u mě není :slight_smile:
17. črc 2010 ve 12:55  • Odpověz
@hupcza štasná to žena, já po dětech dopadnu hrozně, až zhubnu, našetřím si na laser :frowning2:
17. črc 2010 ve 12:58  • Odpověz
@rennu tobě se to taky pěkně blíží neboj jsi za chvilku za mnou :wink:
holky u nás hic jako prase za chvilku půjdu do bazénku a budu tam až do večera tak zatím pa :wink:
17. črc 2010 ve 12:58  • Odpověz
@antana123: užij si bazének, my teda po tobě nebudeme vyhlašovat pátrání :slight_smile:
17. črc 2010 ve 13:01  • Odpověz
@safryy no my si dali rohlík a ted nanuk a v troubě se dělají lasagne :grinning: teda jen hotovka koupená, není čas a je hlad, jinak manža dělá lasagne domácí :slight_smile:
@kovalda no nevím, žehlit musím, u klimošky by bylo fajn, už se mi nedělá na omdlení....ale obávám se, že bříško to akceptovat nebude, nákup byl až až...no uvidím, zatím ležím :grinning: , pak oběd :grinning: , pak siesta.....
@safryy : no, já ji dělám z hovězího i kvůli Matýskovi, aby měl červené maso a ne furt kuřecí, on ji maso jen v omáčce nebo šťávě, s bramborem ani ránu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@antana123 provokatérko, za trest rodíš až po mne a basta

já tu funím s ručníkem kolem nohou a už sem protivná jak zadní část těla jaký je mi horko \.-\)
a k obídku mi manža udělal biftek, tak se těším.-))
17. črc 2010 ve 13:02  • Odpověz
@petja: ondráš taky miluje fotky miminek ....no i na živá se třepe, ale způsobem přiměřeným svému věku, tak jeto kapku o strach :sweat_smile:
@rennu: ad zubař ..no mě rozbolely zuby, jen to čtu :sweat_smile:
v tescu jsem taky ondrovi koupila bundu - přechodní za 120 - na písek bude jak dělaná ....no a než z ní začnou letět nitě popárádí s ní :slight_smile:
buď ráda, že s prsama se ti zvětšil i obvod - jelikož mi obvod zůstal a daná kombinace se vyrábí v podobě stanů - podprdy, které se nedají absolutně vzít do čehokoli, co má jen minimální výstřih, do letních šatů ani náhodou - fakt nechápu, jak to teda ty ženské dělají :astonished:
17. črc 2010 ve 13:03  • Odpověz
@antana123 ty nepřestaneš s tím bazénem otravovat, co??? :grinning:
17. črc 2010 ve 13:03  • Odpověz
strie mne taky obešly naštěstí
17. črc 2010 ve 13:04  • Odpověz
@kovalda ....no tak jasne...kdyz uz bude ta napln nacnuta...tak at se nezkazi :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak to asi nesezenu takovou napln...ja nekupovala ani ten mak, protoze ho nemam na cem umlit...ale prave to tu kazdou chvili nekdo zmini a tak nevim cim tu chut zahnat....granko uz mi taky doslo...no asi si dam jen nejake testoviny na sladko :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@hupcza ....tak vy budete mit taky Verunku? :wink: Nebo mate jeste nejake jine alternativy v kapse?

@antana123 ...uzij si bazenek :wink:

@kuchy ....me se zacaly delat strie okolo pupiku...ho tak lemuji...jsou do kulata...nic moc teda...a pocitam, ze jich jeste hafo pribyde :frowning2:
17. črc 2010 ve 13:05  • Odpověz
@hupcza toho, že se mi nezvětší obvod jsem se bála taky, naštěstí se zadařilo a obvod povylez, jinak si jdu pro 70F nebo G :-O :-O
@hupcza se mi tak trochu zvětšil obvod všeho :grinning: Jsem zvědavá po porodu.... :sweat_smile: Hezký kup, bunda za 120 :slight_smile:
Ahojky holky.
Tak před chvíli mě chytly křeče do podbříškju na 2 minuty a od té doby zase nic...Ale co to mohlo být? :confused:
17. črc 2010 ve 13:07  • Odpověz
@eliska_v ...ze by ti slavni poslicci? :fearful:
17. črc 2010 ve 13:10  • Odpověz
@kuchy: ještě vyvařujete extra, že chystáš na mražák?
ondráš naštěstí dlabe vše - al hlavně začal jíst skvěle, co jsme přešli na dospěláckou stravu ...i tak jíme celkem zdravě, málo solím .... občas sní i víc než já :slight_smile: .....nechápu, kam to dává, je jak žížalka :slight_smile:

@safryy: já si včera udělala zam,ražené piškoty s malinama a kysanou smetanu .....mňáááám :slight_smile:
taky jsme měli rycghlý obídek, kdo by v tom vedru vařil něco "dlouhého" ....jen na plech rybku, brambory ve slupce, žampiony, olivový olej, rozmarýn a k tomu salátek z fenyklu :slight_smile:
na smetanové majdy navíc s knedlíkem mě teda v tomhle vedru vůbec neužije ....v zimě je vařím furt ....ale na léto mám raději něco míň těžkého
17. črc 2010 ve 13:11  • Odpověz
@safryy : Já vůbec nevím.. Strašně mě píchalo v podbříšku a za chvíli nic, ale teda bolest děsná :unamused:
17. črc 2010 ve 13:12  • Odpověz
@safryy: ještě něco na seznamu je ...ale byla jsem u jedné kineziložky a tak pro srandu jsem jí nechala protestovat ty jména .... no a verča ještě s kristýnkou a karolínko vedly ....ale ty už okolo máme, takže to asi nechám ne verunce

@lio: tak až někde seženeš, dej vědět ....a aby trošku i vypadaly :slight_smile:

@rennu: to splaskne - něco je i voda :wink:
17. črc 2010 ve 13:14  • Odpověz
Tak jsem si zrovna objednala krizové kapky a ještě ten vlašský ořech - to se bude hodit. :slight_smile: Jako by nestačilo, že přibude nový člen rodiny, tak manža ještě od září bude chodit do školy :slight_smile:
17. črc 2010 ve 13:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.