• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@hanncca: jé jarmark a pak oslava a mezitím bazének. Hezky si užíváte :slight_smile:

@alisek: chůďátko maličký, snad už brzo nebude třeba těch infůzí. A super, že je hravej a usmívá se (ať je to nevědomky, stejně to zahřeje) :slight_smile: Snad už to mlíčko začne zpracovávat, aby začal přibírat :slight_smile: Držím pěstičky :slight_smile:
A ty vydatné deště teda závidím.

@hanncca: já taky prosím recept na nemíchací gulášek :grinning:, to bude mít manža radost :slight_smile:

@antana123: my jenom závidíme bazén :grinning:
17. črc 2010 v 16:59  • Odpověz
@kovalda já vím jenže člověk z něj vyleze a je mu zase děsně je to osvěžení jen na chviličku dneska tady byla kámoška a říkala mi že mi prý kleslo břicho no nevím zítra ho vyfotím a porovnáme :wink:
17. črc 2010 v 17:00  • Odpověz
@discreet: další co jde večer na žranici :slight_smile:. Vy se máte. I když teda v tomhle dusnu budu radši doma nahatá :slight_smile:.
Užijte si to :slight_smile:

Jinak, držte palce, tady se zatáhlo a zvedá se vítr, tak snad se taky dočkáme nějakého deště :slight_smile: !!!
17. črc 2010 v 17:00  • Odpověz
@kovalda u nás stále horko a na nebi ani jeden mráček doufám že nás to nemine už se ty horka nedají vydržet teda
17. črc 2010 v 17:02  • Odpověz
@rennu: ty jsi blázen, já myslela, že ty máš klidový režim a ne manža. Koukej už odpočívat, nebo dostaneš na zadel. :wink:

@antana123: no možná osvěžení na chvíli, ale aspoň na chvíli :slight_smile:. Já má k dispozci jen sprchu a to jen omezeně, protože díky těm strašným vedrům máme málo vody.
No a pupendo, jsem zvědavá, slibuješ už takovou dobu ... :grinning:
17. črc 2010 v 17:02  • Odpověz
@antana123: u nás ty mraky přišly docela rychle, jen doufám, že stejně rychle zas neodpluje a akce zas nic, jako ráno :angry: Je tu hrozný dusno, snad horší než když svítí slunko. Tak snad už se dočkám, jsem zralá do ždímačky.
17. črc 2010 v 17:03  • Odpověz
@kovalda jo jo já vím jsem hrozná už vyfgotila pupík i rennu tak se teda stydím hned jak to půjde tak ho blejsknu ale varuju jsem jako vorvan :grinning: :grinning: :grinning:
17. črc 2010 v 17:04  • Odpověz
@antana123: hele, výmluvu na vorvaně ti tu nikdo nezbaští :slight_smile: Zítra ho blejkněte slavnostně k zahájení 9. měsíce - nahatý i v tríču či šatičkách a nakulte to do alba. Já mám problém vkládat fotky a stejně jsem zabojovala a fotku vložila a každej na potkání mi říká, že mám velký břicho .... Co je jim do toho, mám krásný bříško a hotovo a ostatní ať si škubnou.
Však jsi těhule, tak máš prostě velký bříško a určitě krásný :slight_smile:
17. črc 2010 v 17:09  • Odpověz
@kovalda dobrá rozhodně to teda provedu neboj :wink:
17. črc 2010 v 17:10  • Odpověz
@lio zatím čekají, má prý nedozrálé trávicí ústr., což je prý u nedonošenců obvyklé, takže řešení je zatím ta infuze.
@kuchy první dva dny dostával UM, speciální pro nedonošence, a od třetího dne začal dostávat moje, netoleroval ani to UM. střeva má dobrý, vylučuje normálně, stravu bud vyzvrátí nebo ji nestráví a tahají mu ji skrz nosánek nestrávenou ven a pak zase čerstvé tou samou cestou dovnitř, do bříška, do pusinky dostává max 1,5ml, víc nedá.

Vedle v ink. leží holčička, má 2kilča, tt nevím ale zbaští na jeden zátah 40ml, ten náš to má skoro na týden :frowning2:
17. črc 2010 v 17:12  • Odpověz
@kovalda : mě se ptají, kdy rodím a jestli nečekám dvě :stuck_out_tongue_closed_eyes: , pitomci
i prve jsem měla giga břich, bylo tam hooodně vody, pěkný koupaliště :slight_smile:
Večer taky zkusím cvaknout,at nejsem trapka :slight_smile:
17. črc 2010 v 17:13  • Odpověz
jo mě dr. říkal že mám hodně plodové vody jsem zvědavá jak porodím jestli mi to břicho zplaskne :grinning: :grinning: :grinning: zdá se mi že těch 12kg navíc mám v břichu prsách a zadku
17. črc 2010 v 17:15  • Odpověz
Tak me ten destik natolik zmohl, ze jsem vytuhla az do ted :confused: to se mi stava fakt malokdy, abych spala pres den...

@suik ....no tady v anglii jsou polstare uplne jine...takove tenke nudle...ale uz jsme si zvykli...byvaji tu uzasne ceny na povleceni a prave na takove fajne :slight_smile: ...jenze to nikomu nemuzu ani koupit, pac by to nikomu doma nepasovalo... :rolling_eyes:

@hanncca ....uzijte si jarmark :sunglasses:
17. črc 2010 v 17:16  • Odpověz
Smarja ja nez to doctu a napisu a poslu, tak je tu dalsi strana...toz tak jdu jeste docist :grinning:
17. črc 2010 v 17:17  • Odpověz
@alisek : nj, zkoušejí mu to dávat sondičkou do žaludku ,to se pak zase zkouší odsávat ,co nestráví a poznají to,ale malinko tam vždy zůstane a bříško si zvyká. Lepší je MM, někdy to tvrá déle,než se trávení nastartuje , ale znám to jen u dospělých po nějakém traumatu, nevím ,myslím že u miminek je to podobné,ten brzký příchod na svět ho trochu postrašil, nebyl připravený. Tělíčko si musí zvyknout,ale to ti nejspíš opakují každý den. Je šikovný, všechno dožene, začne hamat a bude brzy s maminkou. Jste moc stateční :slight_smile:
17. črc 2010 v 17:17  • Odpověz
@alisek neboj to bude dobrý chce to jen čas :wink:
17. črc 2010 v 17:18  • Odpověz
@discreet neboj trpím s těma chutěma naprosto stejně ale pro miminečka to vydržíme !!!
17. črc 2010 v 17:24  • Odpověz
@lio: no jo ...ale u anity jsem teda nenarazila ani na jednu vykrojenou ....všechny jsou jako by měly udržet nevím co :confounded:
určo jsou fajnové a v zimě mi to bylo šumák ....ale na léto prostě nejsou

@ojo: he he ....14 dní před porodem je dobrý termín :grinning: ...jako by někdo věděl, kdy bude rodit :grinning:

@suik: pa budou určo v poho ...rozhodně víc než výrobci podprsenek :grinning:
ad velikost polštářů v ikei - taky mě s tím štvou
ad pleny - nežehlím ani nevyvářím ani jsem to nikdy nedělala (teda jednou :grinning:)

@alisek: hlavně, že se má čile k světu ...evidentně to je bojovník, tak vybojuje i to papání :wink:

@kuchy: ondra teda moc nemusí nakrájené, strouhané atd....je to pacholek ...už odmala - nechtěl to nikdy, ale celý banán, který si může sám držet zmlakne jedna dvě, rybíz, který si sám utrhne, meloun, který si sám napichuje (ten může být krájený :grinning:) ....
když mu tam chci vpašovat něco, co nemusí, udělám třeba ty piškoty se zakysankou nebo jogurtem a piškotama a ovocem
ale beru to v klidu - zeleninu jí všechnu - brokolici, lilek, rajčata, papriky, okurky, květák ....ovoce část - to je na vitamíny až dost :slight_smile:
17. črc 2010 v 17:24  • Odpověz
@alisek ...drobatko malinkaty je ten vas Honzicek...drzim pesti, aby mu ty infuze pomohly co nejdrive a zacal papat tvoje mlicko....to je fajn, ze se usmiva a cestuje po pelisku...jen ta prikurtovana rucicka ho musi pekne stvat :sweat_smile: Hod do albicka zase nejakou fotecku jestli mas :wink: :dizzy_face:
17. črc 2010 v 17:26  • Odpověz
@kovalda dobrej nápad, jen nechápu dyž mi týdny naskakují v úterý, proč začínáme 9mes zítra :grinning:
ale taky udělám aktuální fotku, ale doufám, že mi bříško nekleslo
Holky vytáhla jsem v těch horkách saténové košilky, jednu mám tak tak, ale druhou sem nenosila vůbec, bo mi byla velká a ted se do ní vejdu v poho, dyž povolím šněrovačku, tak možná udělám foto i v ní, ale jen zepředu, dělá hrozně špičatý prsa a to já nemám rád :grinning: ale i zepředu je to pěkný
17. črc 2010 v 17:27  • Odpověz
@antana123: taky doufám, že nás to ne mine, neb u nás je taky sluní a vedro :sweat_smile:

ad velikost břicha - já měla pocit, že mám mega a včera mě fotografka spucovala(na oko), co jí tam jako chodím, když není co fotit ...tož nevím :sweat_smile:
17. črc 2010 v 17:28  • Odpověz
@lio ...me taky tydny naskakujou v uterky :wink: A zitra zacinate 9ty mesic proto, ze ten zacina v 35tt + 5 :wink:
17. črc 2010 v 17:29  • Odpověz
@hupcza ...ju tak vy uz jste byli na tom foceni? Hod pak do alba par fotek :wink:
17. črc 2010 v 17:30  • Odpověz
@hupcza aha tak nevím, možná to taky zjstím až budu chtít do tílek a tak, jak ležím tak nemám moc přehled a ted sem koupila jednu těhotenskou a ta mi do těch těhu tunik sedí v poho
používáš jednoráovky že nevyváříš a nežehlíš?
17. črc 2010 v 17:31  • Odpověz
PRŠÍ !!! !!! !!! !!! !!!
zatím jen maličko, ale začalo se nedaleko hřmít, tak snad bude pořádná bouřka a pořádný déšt :grinning:
17. črc 2010 v 17:32  • Odpověz
@safryy ahááááá dík za osvětu :grinning: stejně je v tom bordel :grinning:
tuhle kámoš nemohl pochopt, že je to skoro 10 lunárních měsíců :grinning:
tak to, tak to takovou počest musím nafoťánkovat :grinning:

tak tu zahřmělo, docela brutálně,včera PA říkala, že z přírodních věcí jediná bouřka opravdu dokáže vyvolat porod i dyž není připraveno, ostatní babský tipy .- sex, schody atd, funguje jen dyž je připraveno, tak to jen popoštouchne, tak se té bouřky docela bojím....se ji tedy bojím i jako netěhu, ty rány mi fakt nedělaj ok a ty blesky......
17. črc 2010 v 17:34  • Odpověz
@kovalda déšt sem za, ale pořádnou bouřku si tam nech, tu taky k životu nepotřebuju :slight_smile:
17. črc 2010 v 17:35  • Odpověz
no jestli do toho dusna budu muset zavřít okna, tak se asi udusím :frowning2:(( navíc tu mamča začla žehlit, takže o horkou páru jsem měla fakt zájem :grinning: no což, musím být ráda, že helpne
17. črc 2010 v 17:36  • Odpověz
@kovalda ...no parada...tak ted kdyz u vas prsi, vynucuji si pravo na slunicko :grinning: Ackoliv ted uz je celkem hezky...ale prochazka se nekona...pantata se zacal hrabat v aute...tak jdu za nim :wink:
17. črc 2010 v 17:37  • Odpověz
@safryy: jj ..ale fotky budou až kdo ví kdy ..nestíhá zpracovávat - no ona je kámoška trošku perfekcionistka :sweat_smile:

@lio: no já těhu tuniky nenosím, neb si v nich připadám jak velryba - kupiju běžnou konfekci o číslo větší :wink:
používám látkovky a ze svého okolí neznám ani jednu holku, co by vyvářela a žehlila :wink:
17. črc 2010 v 17:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.