• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@safryy: sluníčko dostaneš, až bude pršet i u nás :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
17. črc 2010 v 17:38  • Odpověz
@kuchy: jo, tak to je přesný - říkají že určitě už teď někdy rodím anebo jestli jsem si jistá, že je tam jen jedno :confused: :angry:
No, už mne to netankuje, už jsem si zvykla, ale zezačátku mi to teda vadilo dost (ještě nedávno).

@antana123: no tak se zítra těšíme teda na fotečku :slight_smile:

@alisek: jj, je to časté, že si jejich trávicí ústrojí neví rady s jídlem. Ale malej to určo zvládne, vždyť každý den má ohromné pokroky :slight_smile:

@safryy: no, ses bála, aby ses nenudila a pak ani nestíháš dočítat :grinning:

@lio: tak to nevím, jak to máte s těma týdnama :grinning:. Na fotečku se těšíme. A saténové noční košilky jsou v těhle vedrech výbornej nápad, krásně to chladí a jsou příjemný :slight_smile:

17. črc 2010 v 17:39  • Odpověz
@hupcza no jo modelka :slight_smile:tak dyž si to s postavou můžeš dovolit , mě o veliksot větší je blbě, já ráda dyž se vyrýsuje bříško a protože manža nemá ty antické střihy rád, i svatební šaty zakázal v antickém střihu (ne že bych po nich toužila) tak si ten střih ted užívám....
látkovky normoš čtvercový?
17. črc 2010 v 17:40  • Odpověz
@kovalda Neboooj, jen jsem pověsila prádlo, s manžou probrala psí papu a už ležím a ho jsem vyslala utřít prach, ptž na ten mám alergii :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ještě večer dám péct ublaninku s borůvkama, at máme co k snídaničce a ted mi napadá, že musím vyndat maso z mražáku :grinning:

Holky, tady je pořád zamračeno, voda cítit ve vzduchu a prd :cry:
17. črc 2010 v 17:42  • Odpověz
@hupcza ale taky jsem ráda nosila svá trička + jsem si koupila ten pás na prodlužení.....to bylo moc fajn....
17. črc 2010 v 17:44  • Odpověz
@kovalda hm to tedy nevím ale na tehotenské kalkulačce je uvedeno že 33 týden je devátý měsíc....už
17. črc 2010 v 17:50  • Odpověz
@hupcza ...no to neee, jak aji u vas...ja byla domluvena s kovaldou a rennu, ze jim poslu deste a oni me slunicko :grinning: Na fotky se budu tesit...ty minule jsou moc krasne :slight_smile:

@kovalda ...a me zase rikaji, ze budu mit male miminko...a mi se pritom zda...ze mam brusek docela obstojny :grinning: To si clovek nevybere...mam v obvodu nejakych 113cm...tak to neni zase uplne malo ne?

@rennu ...ty furt provokujes s tim co varis a peces...ale ze bys poslala vzorek to nee....vsechny basnite o boruvkach...ty jsem nemela ani nepamatuju...ta anglie je uplne mimo fakt...na hriby se jit neda, bo tu nejsou lesy...totez plati o boruvkach a dalsich dobrotach a vubec....mejte ohledy na ty co maji cukrovku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. črc 2010 v 17:51  • Odpověz
@safryy promiiin, ale s tím borůvkovým koláčem začla ráno petja tuším :wink: moje mlsná hba se toho jen chytila :slight_smile: A houby tu letos taky nebudou, ptž už určo vyschlo podhoubí :angry:
17. črc 2010 v 17:54  • Odpověz
hřmí jako blázen, a pár obřích kapek...
17. črc 2010 v 17:54  • Odpověz
holky tady nic, ani kapka ,jen maky a dusno a 35 st
:frowning2:
17. črc 2010 v 18:06  • Odpověz
@rennu ...tak hribky jsme tu predloni obchazeli cestou domu z prace (loni ani letos jsme o zaden nezavadili)....normalne mezi domky u cesty si takhle krasne rostli....dokud je pak nerozsmelcovala neci sekacka :grinning:
17. črc 2010 v 18:07  • Odpověz
...no koukam, ze fotka teda nic moc...byli to kozaci...obri a nadherni...a nikdo je nesesbiral :fearful:
17. črc 2010 v 18:08  • Odpověz
@safryy : jejda, sem s nimi,takový smažák
17. črc 2010 v 18:09  • Odpověz
@safryy ježíííííííš, taková nádhera, taková škoda je nesbírat :astonished: Vy jste si doufám dali??! Houby miluju v jakékoliv úpravě :wink: Podobně to bylo i v Norsku, pláně hřibů, kozáků, křeměňáků a poznali se tu češi, ti jediní je sbírali :sweat_smile:
17. črc 2010 v 18:11  • Odpověz
@rennu . nj, někteří trubci v cizině ani neví, co je jedlé, ti znají jen žampiony z marketu :grinning: :grinning: :grinning:
17. črc 2010 v 18:14  • Odpověz
@rennu ...my jsme je tam nechali....bylo to u cesty...sice ne nejak velke ani rusne...ale bylo to krasne chodit okolo se na ne divat :slight_smile: a asi si umis predstavit, za jake exoty by nas povazovali pri sberu :grinning: Jo tak Norsko to jo...tam jsem si taky mohla oci vykroutit...na kazde curzasttavce se vsichni z lesika vraceli s mikinama plnyma hribu :grinning: Tam to rostlo i z asfaltky :grinning:

@kuchy ....no ani nemluv...smazene hribky muzu mnami :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. črc 2010 v 18:15  • Odpověz
@lio: bouřku si tu klidně nechám. Myslím, že se s Žanetkou rodit nechystáme :slight_smile:. Pejskovi už jsem dala homeopatika, tak už se tak neklepe a schoulil se mi u nohou :slight_smile: A déšť nepošlu, sám mám málo, zatím to venku jen tak šolíchaj s tím deštěm :slight_smile:

@safryy: až se spustí ta buřina, tak sluníčko odešlu, tohle je zatím takový jako aby se neřeklo déšť.
17. črc 2010 v 18:16  • Odpověz
@kovalda ...no tady uz aspon neleje...tak to beru...az zacne u vas prset pocitam s nejen neprsenim ale i se slunickem...aby bylo jasno :grinning:
17. črc 2010 v 18:17  • Odpověz
@safryy: jj, taky mám kámošku - je o 3 týdny méně než já těhu a je hodně hubeňoučká, tak jí zas všichni říkají, že má malé bříško. Mně teda opravdu nepřijde, že by měla malé, jen má prostě jen břicho a jinak je štíhlá. Asi se nedovedou vyrovnat s tím, že nepřibrala jinde. :fearful:
Ty bláho, ty houby to je síla. To ve Švédsku jsme je v lese taky mohly brát kosou, tam to nikdo nesbírá. :slight_smile:

@rennu. přesně, na houby jsem se těšila jak blázen, ale je vedro a žádná vláha pro houbičky :frowning2: , už loni nebyly.
17. črc 2010 v 18:20  • Odpověz
@kovalda ...no jestli je kamaradka stihlounka, tak se nedivim, ze prskaji zavisti a maji blbe kecy...ale ja jsem pribrala docela vsude :grinning: Jako taky nemam brusek uplny balon...segra mela bruch jak se ctyrcatama aspon...to jsem fakt nikdy na zadne babe nevidela....me udivuje, jak jsou lidi obdareni chytrosti pres briska a porody a vsechno...tak uz jsem se treba dovedela, ze budu mit male detatko a taky ze si da urcite na ca...ze to tak byva, ze holcicky se rodi pozdeji :grinning: :grinning: :grinning:
17. črc 2010 v 18:26  • Odpověz
@safryy : kecy kecy kecy, :stuck_out_tongue_closed_eyes: někdo přibere víc, někdo méně, pokud se vyloženě necpeš,tak to víc neovlivníš :grinning: a já jsem se teda vůbec necpala a prve jsem nabrala všude a 19 kg, ted jím občas určo víc, taky víc vydávám a přibrala jsem zatím 7 kg, tak jak to teda je....v součtu mám na sobě navíc 26 kg, jsem jak mastodont a ještě mám obrovské břicho.

A mamča byla štíhlá a i se mnou i s bráchou nabarala přes 20 kg, měla nás po 16 měsících a do roka vše zhubla a je hubená celý život :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
...na hubnutí mám zbytek života na zdravé dítě ne :grinning:
17. črc 2010 v 18:33  • Odpověz
ženský neřešte váhu ani velikost bříška.důležitější jsou špuntíci uvnitř, at je vše ok a zdravé, no ne :slight_smile:)

jinak já ted utratila asi 3 tis v eshopech :slight_smile: to mne zase manža nechá příště samotnou doma :slight_smile:)))))
17. črc 2010 v 18:39  • Odpověz
@kovalda jojo, když rostli, byla jsem v lese pečenná, vařená :grinning:
17. črc 2010 v 18:39  • Odpověz
@lio ty se mu teda vyplatíš :grinning: i když já mám co říkat, ne nákupu jsme nechali 2,5tis. :grinning:
17. črc 2010 v 18:40  • Odpověz
oprava houby rostly a pečená s jedním n - ale to byl překlep :grinning:
17. črc 2010 v 18:41  • Odpověz
@rennu jak se mu vyplatím, drobnosti stojí nejvíc :frowning2: navíc on byl neska v makru a nechal tam 4tis, je fakt že nakoupil nádherný maso, hned budu mít "čerstvý" gulášek, k obědu byl biftek a tak.....
ale konečně mám všechno, koupila sem si vložky, neco na bradavky na kojení, kos na pleny,teplomer, který jinde stál přes 900 tady ho měli za 600 NEKUPTO :slight_smile:))))) a spoustu jinejch veci.-))
17. črc 2010 v 18:42  • Odpověz
@kuchy ...vsak vim, ze to jsou zblepty nejvyssiho radu :grinning: Ja vim, ze zhodit umim kdyz se snazim...teda tim myslim cviceni...v jidle jsem se nikdy neomezovala, pac to neumim...rok pred svatbou jsme se s manzou rozhodli, ze shodime a dreli jsme v posilce celkem dost...no a dala jsem dolu 10kg...bez zmeny jidelnicku...jak pisu...odmitam se tyrat :stuck_out_tongue_closed_eyes: No a co se velikosti miminka tyce...tak nevim, zadne mereni tady neprobiha, takze odhad nemam vubec zadny...manzel mel ale 4,5kg ja neco pod 3,5kg...tak myslim, ze to uplne prte taky nebude :slight_smile:
17. črc 2010 v 18:42  • Odpověz
jinak tu sprchlo, zahřmělo a už je tam zase dusno....ach jo
17. črc 2010 v 18:44  • Odpověz
@safryy ty anglický polštáře se mi ale moc líbily, akorát jsme je tam museli nechat....ty německý jsou obří čtverec 80x80 a zabírá to celou postel :grinning: , ale taky tu maj krásný a levný povlečení, tak jsem je musela koupit.....já si hlavně posteskla, že všichni maj ikeácký povlečení s pasovaný, jen my ne....

@rennu: ty mě teda pěkně štveš :grinning: , mám z tebe hrozný depky..... já jsem dožehlila povlečení až na jednu peřinu a mám dost. Manžela jsem odbyla polívkou ze včera a blbec mu na večeři slíbila řížky, se z toho budu muset nějak vykroutit. Sice je dnes venku chladněji a nesvítí, ale domů to ne a ne dostat a je mi snad ještě hůř. Ale usnout se mi nedaří. :angry:

@safryy: týjo ty houby, já bych asi neodolala, silnice nesilnice. Houby neprosto zbožňuju. Taky se dá koupit krom žampióna ještě liška a to je taky moc dobrý, ale tak ráda bych vyrazila na houby do lesa :dizzy_face: ...ale stejně prej nerostou, loni to byla paráda....

@hupcza: já taky kupuju stále obyč konfekci, dokonce stále svoji velikost, ale nekupuju moc upnutý věci, ale v oblasti břicha volný, to jsem ale kupovala vždycky, páč jsem neměla žádnej pas a lezla mi mišelinka....ale teď je toho všude spousta, tak je ráj.

Jsem ráda, že všechno budu moct nosit i potom.
17. črc 2010 v 18:46  • Odpověz
@lio :grinning:, to je raz dva, já dala jen cca 3000 za pleny a to nic skoro nemám, tři balíky kiko, jeden 80x80 a pak asi čtvery látkovky jen tak jako vzoreček... strašný.

se ani neptejte, co jsem utratila, když jsem byla tehdá v praze. Pro sebe pyžámka, gaťky, pak nějaký látky, abych mohla mimísovi šít, ta pleny a už nevím co a když jsem viděla výpis málem mě omylo. Tady naštěstí kasu drží muž, jinak by nám z těch eur nic nezbylo....no teď zas něco zahučí, jedem pro komodu a další drobnosti do ikei :sunglasses:
17. črc 2010 v 18:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.