• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@suik no tak za pleny ani nemluvě......a jsem ráda že přebalovák a postýlku jsme koupili za včasu a postupně, ted by mne z toho asi šlehlo.
17. črc 2010 v 18:52  • Odpověz
@lio my máme asi největší výdaje teď ... předtím jsem měla jen oblečky a to toho nebylo moc.....
17. črc 2010 v 19:04  • Odpověz
@lio já vím, to bbyla sranda :wink: Vidíš, koš na pleny...musím si napsat na seznam :slight_smile: U nás to spláchlo prach a po 5minutách konec :unamused:

@suik já taky žehlím na etapy, si nemysli :wink: A spánek odpo mi nehrozí, to je hrozný....i když sotva koukám, tak neusnu :rolling_eyes:
17. črc 2010 v 19:16  • Odpověz
@safryy. jj, taky mi přijde, že se setkávám se samejma expertama. Vlastně už od doby, kdy jsme se začaly pokoušet o mimi. Nejlepší rady - no, na to nesmíte myslet a pak se to podaří - to nejčastěji říkají ty, které jsou těhotné jen z toho, že se chlapovi kouknou na trenky a samy rodily někdy před 30 lety. :angry:
Tak teď zas mají strašně odborné znalosti o tom, jaké mimčo bude, jak veliké, kdy se narodí a tak .... :confused: :astonished: :angry:

@lio: no jasný, že ani váha ani velikost bříška nejsou důležité, ale ti lidé dokážou nasr**t a taky rozhodit :angry:
No, tak to tě doma asi samotnou už nechávat nebude :grinning:. Určitě jsi nakoupila samý důležitý věci :slight_smile:
17. črc 2010 v 19:20  • Odpověz
@lio: jj, koš na pleny - píšu si, díky :slight_smile:, na ten jsem zapomněla
17. črc 2010 v 19:23  • Odpověz
@kovalda rýpete rýpete a pak připisujete na seznam...mě právě pár věcí chybělo a štvalo mi to, tak sem to naklikala a je to...že to dalo 2x1500 za to nemůžu ale zase mám všecko :slight_smile:)
17. črc 2010 v 19:25  • Odpověz
@kovalda : koš máme taky , vlastně 2, na WC na papírovky a v koupelně na látkovky, obyčejný s obrázkem a deklem. :slight_smile:

Tak jsem do alba naházela fotky pokojíku a část výbavičky, aby teda bylo vidět, že se chystáme taky a mimino...a nemám fiktivní těhu :grinning: :grinning: :grinning: pupendo dodám později. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
17. črc 2010 v 19:28  • Odpověz
@lio: he hé ..já jsem teda modelka :grinning: :grinning: :grinning: .....no já mám taky ráda obtažené bříško - v mangu třeba měli úžasné trika za pár kaček ....ale právě mám pocit, že ty těhu na mě vlají
jj klaasické čč
@safryy: nesnaž se mě obměkčit tím, že mi pochválíš fotky ..chci dééééšť :grinning: :grinning: :grinning:
@suik noo...přesně - valnou většinu věcí unosím i pak
17. črc 2010 v 19:38  • Odpověz
koš na pleny nevedeme - odnáším je hned do sklepa - tam mám bedny, do kterých to rovnou třídím
17. črc 2010 v 19:40  • Odpověz
Ahojte holky :slight_smile:
Včera bylo vážně na padnutí :frowning2: Šli sme na večerní koupání a to bylo super :grinning: I když večer už otravovali komáři :frowning2: Vydrželi sme tam skoro do jedenácti :slight_smile: Prostě paráda :grinning:
Teďka tady už naštěstí začalo pršet a maličko klesla teplota, tak se to dá vydržet :wink:
Udělala sem další nákup na e-shopu, tři litry v háji, ale budu mít doma dalších pár důležitých věciček :wink: Koš na pleny sem taky objednávala :wink:
17. črc 2010 v 19:43  • Odpověz
@rennu no jak jsi líčila tu práci v kuchyni a tak :grinning: ....tak jsem dožehlila, dopovlíkla, teda s tím břichem zvedat matraci a strkat tam prostěradlo není nic moc :unamused:

@kovalda takovýhle radilky a všeználky naprosto nesnáším :angry:

@lio a jakej koš na pleny máš? Já koupím asi nějakou popelnici :grinning: , hodně se to řeší v diskuzi o plenách, ale ještě jsem na nic nekoukala, juknu v tý ikei, když tam jsme autem. Pokud to bude smrdět moc, tak to můžu dát na balkon, zase ale aby mi to tam nezmrzlo :grinning:

@hupcza: ty nežehlíš ani čtvercovky? To bych nemohla, já to musím mít vyskládaný a rovný :grinning: ....akorát si asi dopředu naskládám ten novosklad, abych to měla po ruce ..
.
Já nakoupila super trika v camaieau, taky levně, jsou v pase do širší gumy a na bříško spousta místa.

jediný co ám vyloženě těhu je sukně, tříčtvrťáky a džíny, minimálně džíny ale budu nosit do roztrhání, páč jsou to nejlepší džíny co jsem kdy měla a nemaj chobot, ale jen gumu v pase a ta nebude vidět.....
17. črc 2010 v 19:49  • Odpověz
@kali.kal komárů tu naštěstí moc nemáme, ale včera nám skočila do pokoje olbřímí kobylka a já z toho měla málem smrt, tyhle zvířata k smrti nesnáším, hned na druhým místě za sršněm.
17. črc 2010 v 19:53  • Odpověz
@suik: ale ony pokud jsou dobře protřepané před pověšením na šňůru, tak jsou jak list a ze sušičky jsou sice sklrčenější, ale poskládáním se to srovná
navíc - vyskládané to máš tak akorát ve skříni - na zadku se to stejně naskládá a skrčí :wink:
prostě zbytečná práce
uvidíme, jak dlouho budeš žehlit ...až ti do toho bude kadit hovínka z normální stravy - tudíž stejné konzistence a zápachu jako tvé, bude to myslím nejzašší bod :grinning:
17. črc 2010 v 19:56  • Odpověz
@kali.kal vítej v klubu, taky jsem v eshopu zahučela zua 3 tis :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. črc 2010 v 19:56  • Odpověz
@suik heye uplně obyč mám to na ty látkovky , papírový neřeším, bo stejně vynáším koš denně a tech tolik mít doma stejně nebudu
http://www.babyrenka.cz/do-koupelny/kyble-na-pleny/kybl-na-pleny-s-vikem-limetka_8656.html
17. črc 2010 ve 20:00  • Odpověz
@hupcza
@suik a vy používáte normoš klasický čtvercovky? tak to máte můj obdiv, já už sem líná a mám popolínkový :grinning:
17. črc 2010 ve 20:01  • Odpověz
teda, tady je černo a hřmí, asi bude konečně ta bouřka :slight_smile:
17. črc 2010 ve 20:02  • Odpověz
@lio : přesně tyto máme :slight_smile:
17. črc 2010 ve 20:04  • Odpověz
@hupcza uvidíme :grinning: , já žehlím i ručníky :grinning: a když má něco čtyři rohy a je to placatý a malý, tak to hrozně ráda žehlím.

@lio já mám látkovky jen 4 a chci zkusit ty čč jako novosklad, do toho třeba ještě ručníček z ikei a separačku....no ono to je i z ekonomickejch důvodů, páč nevím jaký pleny nám budou sedět, jestli to zvládnu a tak, taky budu mít papírovky, ale chci se vyhnout těm hodně chemickejm a zkusit ekologičtější....
no třeba úplně vyměknu a pleny budu mít jen papírovky a čč jen tak na věci okolo. Případně dokoupím další látkovky.
17. črc 2010 ve 20:09  • Odpověz
@lio: já mám i pop-in ....a další ...ale čtvercovkám dávám přednost
@suik: takl se stav :grinning:
17. črc 2010 ve 20:12  • Odpověz
@kuchy popolínky? a spokojená?

@suik čč je co :slight_smile:

@hupcza aha tak to jo.-)
17. črc 2010 ve 20:22  • Odpověz
@lio česká čtvercovka.....mě to taky musela hupcza poradit...

já mám taky jednu popolinku, ale větší, na první pohled se mi líbila moc.....pak tři haipy, jednu pastelku a dvě bio.....když jsem byla v Bráně k dětem, tak jsem byla jak alenka v říši divů. Nejvíc se mi ale líbily bavlněný a bezbarvý co nejjednodušší. No jsem na to zvědavá....

@hupcza baví, ale než se k tomu dokopu :grinning:
17. črc 2010 ve 20:27  • Odpověz
@lio: já měla od popolini akorát svrchňáky a ty mě teda nenadchly - hrozně "macaté" a ze všech, co jsem měla seděly nejhůř ....ale vzhledem k tomu, jak jsou prodávané, tak tohle většině lidí neva :slight_smile:
17. črc 2010 ve 20:28  • Odpověz
@suik: tak dokopat tě klíďo můžu :grinning: :grinning: :grinning:
17. črc 2010 ve 20:29  • Odpověz
@lio : celkem ano,nám teda často protečou,ale malý kajdí děsný sady, ale nepoužíváme je od začátku, na malé jsme jeli jen papírovky, pak jsme na doma dávali občas a ted, když už pomalu učíme na hrnec je má taky na doma,ale ted a navíc na druhé pojedeme hlavně paírovky, protože mám obavu,že nějak nebudu stíhat,raději budu Matyáška učit hrncovat,at máme o jednu starost méně. :grinning:
17. črc 2010 ve 20:29  • Odpověz
17. črc 2010 ve 20:33  • Odpověz
@hupcza každý si vybere to svoje každému sedne něco jiného :slight_smile:
moje tchýně je z toho uplně hotová, že vůbec látkovky chci používat, těšila se jak mě tu bude zasypávat balíkama pampersek, protože dycky maj někde akci a já ji to zatrhla...
ted na mě vyhrkli přes msn že mě zítra přijdou podpořit (v duchu si říkám probůh v čem? navíc jsem neska protivná jak tento a na ně fakt náladu nemám, navíc sem je pozvala příští týden) a tak sem jim na férovku řekla že neska manže musel odjet jak sem byla protivná a at to nechaj radši na příští týden.,...
ale myslím že látkovky nerozdýchaj, ale co je jim do toho že
17. črc 2010 ve 20:38  • Odpověz
@kuchy tak uvidím, aby mi nakonec ta tchýně opravdu nevozila papírovky :grinning:
17. črc 2010 ve 20:39  • Odpověz
@kuchy: není to kapku brzo?
"Děti mladší 12 měsíců ještě neumí ovládat vyměšování vůlí a tento stav u většiny dětí přetrvává minimálně do 18 měsíců. Známky připravenosti na učení na nočník se objevují často mezi 18. a 24. měsícem věku, ale některé děti nejsou připraveny ani ve 30 měsících i déle."
to myslím věnuješ míň energie látkovkám než učení něčeho, co není úplně na pořadu dne :wink:.......ale jasně, spousta mamin to tak dělá

@suik: smích a skutek utek ...žehlím si tu sama :angry: :grinning: :grinning:
17. črc 2010 ve 20:40  • Odpověz
@suik : tak kobylky taky moc nemusím :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@lio : no, jo... to sou nákupy, co??? :grinning: Mě čekají ještě 2 e-shopy a mám to zhruba všechno :wink:
dívám se, že kyblík máme skoro stejný: http://matysek.mimishop.cz/detail.php?zbozi=2117898

@hupcza : já si chci nažehlit čtvercovky před porodem a pak možná v šestinedělí, ale jinak to asi nebudu řešit :wink:
17. črc 2010 ve 20:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.