• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
ahojte holky, všechno jsem dočíst nestihla, to bych to četla do půlnoci. dnes jsme byli na túře na vodopádech bílé opavy, bylo náááádherně. tatínek nám z 8mi kilometrové tůry už usnul na gauči. a to nesl jen flašku vodu a neměl bříško :grinning: . tu se furt honí bouřky a mraky a vítr a snad trochu poprší přes noc. že by už?
17. črc 2010 ve 20:45  • Odpověz
@hupcza : my to ale nijak nehrotíme :wink: , prostě ho posadím ,když vidím,že se tahá za plínku a on se někdy vyčurdí někdy ne ,ale nenutím ho, já jsem uměla od 14 měs. na hrnec a pleny měla jen na noc a to bylo v roce raz dva :grinning:
Chytré rady říkají,že od 16 měsíců ty svěrače prcek už dostatečně ovládá, ale motivačním nenásilným tréningem je učení lepší. Některé děti kajdi do misky už od narození :wink:
17. črc 2010 ve 20:46  • Odpověz
@hupcza no než k tobě dorazím, tak budeš mít hotovo ....

@lio: tak jí řekni, že ti udělá větší radost, když místo jednoho balíku donese jednu popolinku nebo tak.....vyjde ji to skoro nastejno. Škoda, že se neprodávaj na každým rohu.
17. črc 2010 ve 20:48  • Odpověz
@lio: no myslím, že není třeba se osprfavedlňovat tchánovcům, že hodláš používat látkovky :grinning: ...nakonec pokud se chce babička vyřádit, na látkovkách to jde zrovna tak :slight_smile:

@kali.kal: no před porodem to bylo to mé jediné žehlení :slight_smile: ....ono to je fakt zbytečné - ony totiž ani v té skříni dlouho nepobydou - s průměrnou výbavičkou by se to mělo tak co 3-4 dny otočit - no a v průběhu toho je třeba to vyprat - kdo by se s tím ještě žehlil :slight_smile:
17. črc 2010 ve 20:51  • Odpověz
@kuchy: jako ondra už umí čůrat jako chlap ...když je venku, chytáí se za pindíka popojde někde "bokem" a vyčůrá se ..nikdo ho to neučil ....ale hrnec se mu nelíbí ...řekla bych, že jsme na nejlepší cestě ho přeskočit jako plno věcí (nechtěl láhev s dudlíkem, rovnou pil z hrnku - normálního bez pítka, nechtěl pyré, rovnou celé plody atd ...) ....neřešéím ..kdyby měl už přes dva roky, asi jo ..ale nechávámn to být a on si to řeší sám :slight_smile:

@suik: neboj - já něco doperu :wink:
17. črc 2010 ve 20:54  • Odpověz
@hupcza : no, náš malý sám ještě nechodí a že je chlap sice asi už tím chytáním zjistil,ale čůrat umí houby....jen se tahat za plínu před a po.... :grinning: :grinning:

To jste moc šikovní, my taky nejdeme zrovna podle učebnice, láhev s pítkem snese jen jeden druh a dudlíky chce pořád....

No nic, nějak dnes ne a ne zabrat, pořád straší a někam leze ,tak jdu za ním, uspávat :wink: Dobrou všem.
17. črc 2010 ve 21:04  • Odpověz
@hupcza no šak se ani ospravedlnovat nehodlám a jsem ráda že zítra nedorazej :slight_smile:))

17. črc 2010 ve 21:09  • Odpověz
holky jdu spát jsem vyřízená a nohy jak konve přeju dobrou noc
17. črc 2010 ve 21:09  • Odpověz
@kuchy: po hlásí - to se naučil teď bez plíny venku, když se vykadí, tak nadšeně huláká na celé kolo kakááá kakááááá :grinning: ..asi pocit z dobře odvedené práce

dobrou
17. črc 2010 ve 21:14  • Odpověz
@antana123 dobrou
17. črc 2010 ve 21:19  • Odpověz
vám ostatním také přeji dobrou noc, je sice brzy ale jsem nějaká grogy a v ložnici chlááádek :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive:
17. črc 2010 ve 21:20  • Odpověz
Ahojky holky tak dneska vás dočítám a koukám že mám teda co dělat tak snad vás ještě stihnu v realu než to dočtu :slight_smile: a budu odepisovat :slight_smile:
@ojo my tady teda chládek nemáme je tady vedro hned od rana a já umírám :frowning2: včera sem nemohla odepsat sekl se mi počítač a pak nejel koní a my jely odpoledne k vodě a dneska sme byly u vody už od rána :slight_smile: holky u nás začalo tak pršet a buřit že zto je síla musím na notas
17. črc 2010 ve 21:25  • Odpověz
@zvirka Ahojky děkuji za pochvalu malé :wink: je to takové naše sluníčko malé i když někdy roštáček :slight_smile: ale naše sluníčko krásné :slight_smile:
17. črc 2010 ve 21:33  • Odpověz
@kovalda jojo malá moi dělá radost dneska zase plinečka nepočuraná prostě naše sluníčko co dodat :wink: no ja kalhotky musím mít na spaní bez toho bych se asi nevyspala :grinning:
17. črc 2010 ve 21:35  • Odpověz
@kovalda jo mohlo by to vydržet no :unamused: dneska jsem se ale k večeru zase naštvala protože chlap jel před osmou večer až do vizovic pro kamarada který má i jiné kamoše a furt musí volat jen mojemu chlapovy aby pro něho jel :angry: když my sme uvyzly v kauflandu protože začal slejvák tak taky nebyl schopný pronás přijet ale ten muj chlap mu pořád skakat kolem prdele bude a tak se jen b´vewlmi těším až ho potkám a pěklně mu to vytmavím :angry:
17. črc 2010 ve 21:37  • Odpověz
@beru3nek jo s tím čuráním je to fakt síla znám to :unamused: a to ještě když mi nemužem tlačit :grinning:
17. črc 2010 ve 21:46  • Odpověz
@pet.s aha tak to už chápu tak držím palečky určitě bude vše v pořádku neboj :wink:
17. črc 2010 ve 21:48  • Odpověz
Ahoj holky, tak u nás začaly lítat hromy a blesky, tak jsem honem vypínala počítač a vše ostatní. No bylo to jen tak tak, 2 minuty nato vypli proud. Teď už zas cca půl hodiny funguje a ani se neblíská a nehřmí, tak jsem to na chvilku zas riskla zapnout. Venku už jen krásně prší a uvnitř se konečně začalo ochlazovat, tak jsme na cca 25,5 stupních :slight_smile:

@safryy: odesílám tropické sluníčko a nech si ho tam týden :slight_smile:

Taky jsem dost vyvedla z konceptu celé příbuzenstvo, když jsem oznámila, že budeme látkovat a ať mi nenosí jednorázovky. :slight_smile:. Vypadá to, že to akceptovali a zatím si v duchu říkaj - no to jsem na tebe teda zvědavá :slight_smile:
Už bylo pár komentářů i ze strany přátel a známých ... že proč se vracet k takovým metodám a tak ... no a když začnu ekologií, tak že to jeden člověk nezachrání ... no a když zdravím prcka, tak tomu nevěřej ... :slight_smile:
17. črc 2010 ve 21:48  • Odpověz
Koukám že tady nikdo není ja taky pujdu hajat jsem nějak zničená s celodeního čvachtání a stoho horka :unamused: ted tu sprchlo a byla buřa jak cip až sem se bala ale vzdoušek není pořád ještě tak ok jak bych si představovala :frowning2: no snad bude ještě pršet :unamused: nop tak ja se dneska loučím jdu do hajan zítra se tady zastavím snad teda chystám se do žehlení,už je potřeba chystat :slight_smile: papa a dobrou noc :wink:
17. črc 2010 ve 21:50  • Odpověz
@lucinecka222: luci, určitě bude dobrý, když to vysvětlíš kamarádovi, ale já bych to teda vytmavovala partnerovi a ne kamarádovi. To on by měl mít rozum a být s těhotnou přítelkyní a dcerou. Jednou za čas O. K., když helfne kámošovi, ale neměl by mu dělat taxíka.
17. črc 2010 ve 21:52  • Odpověz
@kovalda jo přesně muj nazor to taky je ale chlap si prostě říct nedá a pořád bude někomu skákat kolem pr.... že to tak musím říct,a já mam poslední dobou tak vsteklé hormony že velice ráda to vytmavím i te dotyčné osobě co ho furt jen využívá a když od ní potřebune člověk něco tak sere na něho :angry: chjo moje nervy no :unamused:
17. črc 2010 ve 21:55  • Odpověz
@kuchy: pokojíček máte super, je krásně barevnej :slight_smile:
17. črc 2010 ve 21:57  • Odpověz
@kovalda: já bych to nezdůvodňovala
a nebo bych se zeptala, jaké nosí spodní prádlo ....bavlnu ?nebo ještě něco příjemnějšího? ....proč si nekoupí igelitové :grinning:

@lucinecka222: přikláním se ke kovaldě - kámoš to řešit nemusí - partner by si měůl zjednat pořádek a nastavit limity ....pokud mu partner kývne, nemá kámoš jediný důvod žádat pomoc jinde ....kámoš nemůže suplovat partnerovy ohledy
17. črc 2010 ve 21:59  • Odpověz
@kuchy přikláním se ke kovaldě :wink: moc krásný pokojík :slight_smile: :wink: ted už opravdu dobrou noc :slight_smile:
17. črc 2010 ve 22:00  • Odpověz
@hupcza Jenže muj chlap je prdlý na hlavu a on pomuže všem,kamarad to vý a tak ho využívá co jen muže.Chlap neposlechne mně ale dělá si co on sám uzná za vhodné a tak se musí skrotit dotyčná osoba která otravuje,ona vy moc dobře že ten muj pomuže ale mně se nelíbý jak toho vbyužívá :unamused: :angry: pa dobrou noc
17. črc 2010 ve 22:02  • Odpověz
@kovalda : tak to sme na tom podobně :slight_smile: Já se moc nesnažím vysvětlovat :slight_smile: A když, tak řeknu, že je to levnější a každý dá většinou pokoj :wink:

@kuchy : moc pěkný pokojíček :slight_smile: malujeme podobně - barvu jen do půlky místnosti, pak borduru a zbytek bílý s obrázkama :slight_smile:
17. črc 2010 ve 22:09  • Odpověz
@hupcza: no však už jsem se poučila a už to nikomu nevysvětluju, jen těm, co se vyloženě zeptaj :slight_smile:. A stejně nechtěj věřit, že je to levnější, zdravější a že kdybych si řekla, že jako jeden člověk nezmůžu s ekologií nic, tak se na to rovnou můžeme všichni vysr**t. Ale tvá obrana - jaké oni nosejí spodní prádlo je dobrá. :grinning:

@kali.kal. když jsem zkusila obhajovat, že je to levnější, tka začali - voda, energie, čas, ... tak jsem si našla na netu kde je to spočítané a už se se mnou nikdo na tato témata nebaví :grinning: :grinning: :grinning:
17. črc 2010 ve 22:18  • Odpověz
No, už se tu příjemně ochladilo, tak si to půjdu užít a spát :slight_smile:
Dobrou noc.
17. črc 2010 ve 22:19  • Odpověz
@kovalda ...tak parada...zitra a po zbytek tydne ocekavam slunicko a nechutne vedra...at si taky muzu zanadavat, jak je tu na chcipnuti :grinning: a podel se o lijavec s hup...at nezavidi a taky z toho neco ma :grinning:
17. črc 2010 ve 22:20  • Odpověz
@kovalda já to moc nešířila, vlastně jen tetě, ta teda nechápala, jak to bude s vyvářkou, ale jinak dobrý, s ní jako jedinou se dá mluvit......

mno, tomu ekonomickýmu hledisku taky úplně nevěřím, páč budu pořád chtít další a další plínky a plenkovej kadící park rozšiřovat :grinning:
Nejhorší je ta počáteční investice, když si vezmu kolik jich je potřeba a kolik stojí jedna, jdu do kolen, no snad se to poštěstí dokupovat trochu postupněji....ale stejně je jich potřeba hodně najednou tak jako tak.
17. črc 2010 ve 22:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.