• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
Ahojky při pondělku :slight_smile:
jestli máte někdo dneska kontrolu, tak hodně štěstí.
Já si dneska neplánovaně pobudu doma, protože jsem se z autem nehnula z místa, prostě mi tam nějak zamrzlo, takže odpo, až to trochu povolí, tak to budu muset nějak odhrnout a zkusit s ním popojet a to místo
si pořádně vyhrabat. :confounded:

kali.kal: jj, o látkovací diskuzi vím, však tam mi pomohli právě tím, že tam maj seznam těch zkratek, které se používaj a mohla jsem si to vytisknout a pak se seznamem v ruce se to čte mnohem líp, když už člověk ví "vo co go" :grinning:
1. únor 2010 v 06:54  • Odpověz
Dobré ráno,

saro.max: Já naštěstí nekrvácím, jen hnědě špiním, ale mám ležet a beru ascorutin. Taky držím palce, ať to máš OK.

kali.kal: Mně bylo doporučeno ležet a přijde mi, že čím víc ležím, tím je to špinění horší, pokaždé na papíře něco je, ale krev zatím ne-e, tož jsem teda zvědavá, dneska si cinknu, zda mám pokračovat v ascorutinu, páč mi dochází.
1. únor 2010 v 07:53  • Odpověz
Přeju dobré ránko :slight_smile:
1. únor 2010 v 08:16  • Odpověz
ahoj všem,
Kov..tak mě kontrola nečeká, až za týden, tak si ještě užívám doma v posteli. To u vás v Praze tak mrzne, že auto nejede, já radši nevystrkuju ani nos jaká je zima.

Magnol..taky jsem brala ascorutin, jen jednu krabičku, vyšlo mi to na 8dní a dobrý.
1. únor 2010 v 08:33  • Odpověz
tux: bydlím za Prahou a asi je problém ten, že to včera trochu roztálo a v noci zmrzlo a auto startuje a tak, ale ať zkouším dopředu či dozadu, tak se ani nehne. Tak jen modlím, aby bylo zas kolem nuly, aby to zas povolilo, vezmu rýč, lopatu, hrablo, štěrk, popel, ... a půjdu to vyhrabat. Snad se to povede, protože jinak musím zítra ráno pěšky na autobus, což je kolem 2 km a protože je to do pěkného krpálu, tak vím, že cesta je tak 30 - 45 minut. Takhle poránu a ve tmě a lesem .... no, doufám, že to auto rozhejbu.
1. únor 2010 v 08:44  • Odpověz
Ahojky všem, tak jsme na konec vyrazili na pohotovost včera, dostala jsem Augmentin antibiotika.....tak se modlím, aby to bylo v pořádku a nemělo to vliv na mimíska :frowning2: v příbalovém letáku píší že v těhu jen v nebytně nutných případech, ale mudr. tvrdil, že se může a netu jsem četla reakce na různý dotazy a neměl by být problém.....ale i tak mám obavy :frowning2:
1. únor 2010 v 09:53  • Odpověz
rennu: určitě to bude v pořádku, hlavně, ať se ti brzy uleví.
1. únor 2010 v 10:08  • Odpověz
kovalda: děkuju, když prostě obavu a strach o mimíska nezaženeš jen tak :frowning2: dokud mi mudr neudělá příští týden UTZ a neuvidím ho tam, že mu bije srdíčko.....tak budu plašit, jak se znám....navíc mě v sobotu bolelo bříško, včera taky na druhý straně.... měla jsem jít na krev dneska, ptž 9.2. mám poradnu a chtěla už mít výsledky kvůli screeningu...tak se asi vše posune....bojííím bojíííím :frowning2: :frowning2:
Ty se koukej v téhle zimě opatrovat, hezky nabalit a žádný namáhavý vyproštovací akce kvůli autu.....jinak oteplení asi moc nehrozí :frowning2:
1. únor 2010 v 10:23  • Odpověz
Tak abych se přiznala, nestihla jsem vás úplně dočíst. Ale ráda bych se vrátila k plenkám. Jsem z toho úplně zmatená a absolutně nevím. Původně jsem si myslela, že budu zásadně používat klasické látkovky jako jsme měli my, když jsme byli malé - mám jich hodně, i nové, ale opravdu ty staré cca 15-20 let - měla mamka co zásoby. Když jsem nad tím nedávno uvažovala, tak jsem si řekla, že budu používat jen jendorázovky (počítám, že se to změní, ale zatím se mi nedělá volno, když mám přebalit mimčo, natož abych prala pokaděný plíny :unamused:), nechce se mi vyklepávat špinavý plíny a prát je, ale v první diskuzi o plínkách tady jsem se utvrdila v tom, že určitě budeme používat klasické látkovky. Už kvůli nožičkám a taky doufám, že budeme chtít brzy na nočník :wink: Takže látkovky vedou. Jen pořád přemýšlím jak vyzrát na obsah těch plínek. Dočetla jsem o jednorázových separačkách a ty bych vyzkoušela, dají se i s obsahem vyhodit do záchodu a spláchnout. To se mi zdá jako ideální.

Budu ráda, když mi to všechno některá z vás vysvětlí a případně poradí, třeba i zaslat do IP. Jsou tu holky, které už jedno nebo dvě mimča mají a mají i zkušenosti :slight_smile: Jsem z toho opravdu vedle :grinning:
1. únor 2010 v 11:41  • Odpověz
Ahojte holky :slight_smile: Zdravím při pondělku :slight_smile:

Kov: jo, ty zkratky jsou tam super :slight_smile: takový malý slovníček :grinning:

Naštěstí dneska nikam nemusím, takže ani rozmrazovat auto nemusím :grinning:
1. únor 2010 ve 13:20  • Odpověz
ahojky!
tak jsem dnes volala k dr a na první kontrolu a uz jdu příští středu. tak už se docela těším.

rennu já v těhu taky brala augmentin. to mimi neublíží, jinak by si to dr nelajzli ti napsat. ale chápu tvůj strach, taky jsem u janka než začal kopat žila v trvalý nejistotě. teď jsem víc v pohodě, asi, že už jednoho mrňouse mám.

kov to teda bydlíš v pěkný díře, co. my chceme stavět a taky skončím uprostřed polí :grinning: . tak ať auťáka nastartuješ.

berul já jsem taky nalomená na látkování, ale nevím, jestli se mi s tím bude chtít crcat. budu to muset ještě zvážit.
1. únor 2010 ve 13:24  • Odpověz
Latern: taky to zatím zvažuju :slight_smile: ale říkám si, že když by mi to nešlo nebo by s tím byl jakýkoli problém, tak se dá kdykoli přejít na papírovky :wink:
1. únor 2010 ve 13:33  • Odpověz
Ahoj,
Rennu, doufám, že je Ti lépe...
Dnes je mi teda divně, mám teplotu, rýmu, motání hlavy, průjem...nevím, co je těhu a co je nemoc....tak snad si to mimi nechce rozmyslet a s mým tělem nebojuje... nemám na nic chuť, jíst nemůžu....což jsem v prvním těhu neznala, to jsem jedla po malých dávkách celý den, jinak mi bylo špatně...

Koukám, že tady budu asi černá ovce, protože budete všechny látkovat... :wink:

Lat, také jdu na kontrolu přístí čtvrtek, tak snad už uvidím srdíčko, jsem nedočkavá..

Tak se opatrujte, jdu poklidit, dokud malý spí...ale asi toho moc nenadělám... :unamused:
1. únor 2010 ve 13:34  • Odpověz
kali to jo, je to ale dost velká investice,alespoň co jsem koukala na netu.
1. únor 2010 ve 13:36  • Odpověz
chtěla jsem napsat příští středu...a to malého učím dny v týdnu...asi těhu demence :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. únor 2010 ve 13:38  • Odpověz
Latern: no, to je pravda, že to stojí dost peněz, ale zase si říkám, že to když tak prodám v bazárku a ta ztráta nebude zas tak velká.
1. únor 2010 ve 13:38  • Odpověz
naty těhu demence je furt lehčí než vykojenej mozek :grinning:
já mám od doby otěhotnění nějakej třes rukou nebo co. jako nic nepozozoruju, ale doslova furt mi něco padá nebo se mi něco sype.
kali no je to volba, ale já za sebe bych takovýhle věci z druhý ruky nekoupila :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. únor 2010 ve 14:03  • Odpověz
Ahoj, ahoj, ahoj holky čekatelky:slight_smile:

snažila jsem se přečíst všechno, ale nejsem číslo Pět žije, takže se mi to nepodařilo :grinning:
Všem děkuju za rady co s prsama, když už jsem se rozhoupala, že začnu spát v podprsence, teda té sportovní, ale i tak dost nepohodlné, tak mě prsa bolet přestala. Teda jsou na únosné míře. Takže důvod k radosti.

To laterena: pozoruju stejné příznaky, na palci mám tři řezné rány, od mého jakovaření. Jsem levá jako šavle, občas se mi ruce klepou a hlavně mi z nich všechno padá. Úklid doma jsem nechala na jindy...zničila jsem toho dost.

To all: chtěla jsem se zeptat, jak zvládáte ranní cesty do práce nebo kamkoliv? Jsem naprosto hotová, unavená, žaludek na vodě (najíst se můžu nejdřív v deset, jinak zvracím) a bez jídla se mi motá hlava. A cesta tramvají po Praze mě fakt dává zabrat. Přejde to?? Kdy?? :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nějaké typy, jak se ráno nakopnout? Nechci zůstávat doma, i když bych teda nejradši, protože jsem stejně nepoužitelná a unavená, ale dokud nebudu mít průkazku, tak neřeknu ani slovo :zipper_mouth: :wink:

Všem přeju pohodové prohlídky, bříška v teple a maminkám klid :slight_smile:
1. únor 2010 v 15:19  • Odpověz
rennu: to je jasný, že se bojíš, ale neboj, určitě to bude dobrý a příští týden drobka uvidíš i se srdíčkem.

laterna: jj, bydlíme v krásný přírodě, ale v zimě je to teda nepraktická zamrzlá díra. Nastartovat nebyl problém, ale odlepit auto od země, to jo, ale už jsem to zvládla a vykopala ho :slight_smile:
Jé, já si myslela, že to mám jen já - že mi furt něco padá z rukou a on je to těhu příznak :grinning:

kali.kal: to jo, ten slovník je víc než nutnej, když jsem si chtěla tu látkovací diskuzi číst, myslela jsem si, že jsem skočila na jinej světadíl :sweat_smile:

berulka: zatím nemám osobní zkušenost, ale co jsem četla, tak jsou opravdu jednorázové separačky, které nachytají tu dětskou vaječinu (novorozenecký hovínko) a hodíš to do wc a máš klid :slight_smile:
1. únor 2010 v 15:42  • Odpověz
Ahoj holky, můžu se k vám přidat? :wink:
1. únor 2010 v 15:56  • Odpověz
Dusha: Jasně že můžeš :grinning:
Vítej :grinning: Termín máme kousek od sebe :wink: aspoň tu nebudu jediná srpnová černá ovce :grinning:
1. únor 2010 v 16:31  • Odpověz
čauky

ber: jj..je to tak ..vlastně vyhodíš jen tu separačku do wc a spláchneš ...nemusíš se hovínek ani dotknout
ale ty plíny je jen jedna část -stejně mu musíš tu pokaděnou prdelku umýt a hovínkům se nevyhneš :wink:

lat:jjj ...nejlepší je být kojící těhu ...včera jsem psala nějaké smlouvy a trvalo mi to teda fest :sweat_smile:
1. únor 2010 v 16:32  • Odpověz
dusha: vítej k nám. :grinning:

hupcza: no jo, to máš dobrou kombinaci - těhu + kojo dohromady :grinning:
1. únor 2010 v 16:40  • Odpověz
dusha a kali: a já mám termín mezi vámi :wink:
1. únor 2010 v 17:25  • Odpověz
Ahojky, můžu k vám??
1. únor 2010 v 17:41  • Odpověz
angelina: jasný, vítej k nám. Koukám, taky první mimčo :slight_smile:
1. únor 2010 v 18:12  • Odpověz
Ahojky všem, teda dočíst vás to asi nezvládnu a nezmáknu, jste děsně ukecané :slight_smile:

hlásím, že dneska jsem byla na další kontrole, vše v pořádku, prcek byl natažený, na fotečce z utz vypadal jako když leží roztažený na zádech:slight_smile: máme 2,2 cm, dvě ručky, dvě nožky a jedna velká hlava :slight_smile:

!! jen takové malé upozornění, kdyby náhodou někoho napadlo stejně jako nás si fotečku zalaminátovat nebo třeba zkopírovat tak hlásím, že to nelze - celá fotečka úplně zčerná .. maanža z toho byl tak vyjukaný, že mě hned hnal k doktoru, jestli by byl tak moc hodný a udělal nám fotečku novou .-) takže máme dvě, ale jsme to ťunťové, co?

jinak s plínkami opravdu nevím, nejdřív jsem byl azastáncem jedné varianty, pak druhé... teď se přikláním k látkovkám, ale je pravda, že je jich moc a nevyznámm se v tom .. budu se na to muset mrknout blíž, jsem absolutní laik .. nicméně ty separačky vypadají dobře :slight_smile:
1. únor 2010 v 18:18  • Odpověz
1. únor 2010 v 18:47  •  čeká miminko, termín má v září 2010  • Odpověz
sal: jj....to nejste zdaleka první :wink:

holky,co uvažujete o látkování - já látkuju 10 měsíců a upřímě řečeno- zkratky jsou pro mě pořád španělská vesnice ....
pokud vám můžu doporučit - najděte si v okolí dvě tři ochotné látkařky a proberte s nimi konkrétně jejich výbavičku i s tím,že si na to i sáhnete
a z toho si vytvořte grunt a pak dokupujte podle toho,co se osvědčí přímo vám (jelikož 100 lidí,100 chutí -třeba se ségrou máme velké procento věcí pro prcky velmi podobných,ne-li přímo stejných, ale v látkařské výbavě jsme se shodly poměrně málo)
mi se tenhle postup osvědčil :wink:
1. únor 2010 v 19:10  • Odpověz
Kovalka, jj první a doufám, že ne poslední, uvidíme po kontrole, jestli je vše ok :sunglasses:
1. únor 2010 v 19:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.