• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
ahoj všichni,
konečně je dobře, u nás prší, tak si konečně libuji chladna, jinak je to šílené, hrozné k nevydržení..... :slight_smile: :slight_smile:
už aby to skončilo
17. črc 2010 ve 22:34  • Odpověz
@lucinecka222: no když má tak silnou potřebu pomáhat, má prostor doma :wink:

@kovalda: přesně - to bych ani nemusela třídit odpad, bo těch mých pár pytlíků a petek svět nespasí ....ale tak se to přeci nedá brát

ad šetření na látkovkách - kámoška, co je prodává vždy říká, že se na nich může ušetřit - ale že spousta mamin hledá nové a nové vychytávky a pak se to jaksi srovná :slight_smile:
ale já teda ušetřila - dokupovala jsem jen větší velikosti svrchňáků - no a teď od září už pojedeme zadarmo :slight_smile: (no asi dokoupím jedno balení čč)
17. črc 2010 ve 22:39  • Odpověz
pršííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí :grinning:
17. črc 2010 ve 22:42  • Odpověz
@hupcza no právě :grinning: ....ale je fakt že mě se ty vychytávkový stejnak nelíbí a chci si taky nějaký ušít....
17. črc 2010 ve 23:00  • Odpověz
šla jsme spát do chladné ložnice, vzbudil mne manža jak usilovně zavíral okna a sušil kolem nich, ceďák jako blázen, ted jen příjemně prší (všimněte si času :grinning:) a tak jsem otevřela co se dalo a užívám chladna ...ježíš to je labůůůůžo, jen se bojím jít spát a nechat to tu otevřené at sem nenaprší bo se mi taaak luxusně spí (spalo, než chytla křeč do břicha z důvodu plného močáku)že asi větší déšt či pohromu zaspím.

tak jistě máte všechny krásné sny, protože se ochladilo a spí se jako v bavlnce, takže se jdu k vám přidat....... :pensive:
18. črc 2010 ve 03:04  • Odpověz
lio..kdepak ani já nespím...velké děti byly na pivobraní a samozřejmě si zapomněly klíče. Navíc jak je nemám pod křídly tak se mi blbě spí.Takže jsem jen tak pospávala,abych slyšela mobil až budou volat. Přijely ve 3.30 a místo abych konečně zalehla spánkem spravedlivým, tak paradoxně nemůžu usnout. Chjo. :frowning2: Čekám na svítání a využiju chladna a půjdu lakovat vedle do bytu parkety. Čekali jsme až povolí ty pařáky.
18. črc 2010 ve 04:46  • Odpověz
Koukám tu mezi tím na kočárky. Pořád váhám bebecar vector AT a nebo mutsy urban rider.Nemůžu si vybrat. :unamused:
18. črc 2010 ve 04:48  • Odpověz
Rozhoduji se mezi těmito

http://www.90n.pl/upload/product-135-l-1.jpg
a nebo
http://www.90n.pl/sklep/product/p/706/mutsy,urban,rider,next.html#

a ted jsem ještě objevila
http://www.detskyruzek.cz/prodej/produkt/139-kocarek_i_coo_peak_4_air_hluboka_korba_2010
a ještě jeden

http://www.aaakocarky.cz/images/ProductImages/0c91c56d-8e3c-4690-9b14-54f2d3c42337hoco.JPG

ty brdo..já měla před rokem jasně vybráno. moje ségra řešila kočár snad celé těhu. Byli jsme z ní na mrtvici. Smála jsem se ji, že já mám vybráno a ted koukám, že to jen tak asi nebude. :unamused:
Pořád přemýšlím, co je pro nás priorita. Chjo.
18. črc 2010 v 05:34  • Odpověz
Ahoj holky,
to se to spinkalo, když celou noc prší :slight_smile: Ňuch, ňuch, ňuch, to jsem si to užila. Akorát zastávka na WC byla jedna navíc, jak furt okolo šumí ta padající voda :grinning:.
18. črc 2010 v 07:26  • Odpověz
@safryy: jak tak koukám, tak prší už všude, tak si to sluníčko klíďo prďo na týden vem :grinning:

@suik. no, máš pravdu, že ekonomické hledisko používání plen nemá zahrnuto neustálé rozšiřování domácích zásob :grinning:. Já si koupila kalhotkové pleny z druhé ruky, aby mne to tolik nestálo a vyzkouším je a uvidím. No a na novouška počítám s tím, že nejvíce budu používat klasické čč a těch mám opravdu dost. Nevím kolik, asi je spočítám u praní nebo žehlení :slight_smile: (aspoň 1x je vyžehlím) :slight_smile:. Ale mám ještě nějaké, do kterých bylo baleno mé pozadí, pak jsem ještě nějaké dokupovala - tuším tak 40. No, sama jsem zvědavá, jaké číslo na mne vykoukne :slight_smile:

@lio: pane bože, v jaký čas to tu píšeš :slight_smile:. Ale hlavně, že je fajn :slight_smile:

@pet.s: pane jo, po probdělé noci jdeš lakovat parkety? To bych nedala :slight_smile:
Jo a kočárky ti nedají spát, to chápu :slight_smile:
Jsou si strašně podobný. Moc se mi líbí ten první.
18. črc 2010 v 07:34  • Odpověz
Hezké ráno,
tak konečně se ochladilo i u nás :wink: , v noci bouřka a pršelo skoro pořád, měli jsme okna do kořána ted je hezky zamračeno a o něco chladněji. Spinkalo se nám o dost líp,jen ta moje želva zlobivá zase budíček v 5 ráno :grinning: .
@hupcza : fakt šikulka, tam až my postoupíme, budu jenom ráda :wink:
@kovalda ,@lucinecka222 : děkujeme, nám se pro děti líbí ty barvičky, všichni ted mají všechno moderní retro, my máme taky retro zed a dekor, ale v obýváku :wink: , nemyslím, si, že děti pochopí květovaný vzor zna fialové zdi za postýlkou. Chápu,když někdo nemá pokojík, jen postýlku v ložnici,že se drží s dekoracemi decentně,t aky jsme to tak prve měli, ted už bydlíme ve svém a pokojík není tak složité změnit, až je barvičky omrzí, nálepky se lehce sundají a barva jde krásně přemalovat, viz. ty mraky, malý tam maloval mlíkem a zůstaly fleky :grinning: .Ty závěsy jsou ještě po mě a bráchovi,šila je má máma v roce 84 :grinning: :grinning: :grinning:
@kali.kal :jj, :slight_smile:

@lucinecka222 : nesnáším takový lidi, co jen pořád něco potřebují, já mám na manžu celkem vliv,tak jsem je včas chytře odfiltrovala, nic jsem mu nezakazovala, jen jsem mu ve vhodné chvíli hezky řekla vidíš, zase tě využil a co udělal kdy on pro tebe? Po pár akcích mu to došlo samo :wink: a ted pomáhá jen tam,kde je návratnost pomoci. Tj je tak,když jsme potřebovali stěhovat,taky nikdo neměl čas :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. črc 2010 v 07:57  • Odpověz
@pet.s : mě se taky líbí bebecar, má krásně velikou korbičku,kdybych si vybírala znovu single kočárek a vešel se nám do auta ,beru ten první, je krásný a má prostornou korbičku, jsem na ty béžové barvy. Ty fosforky mě nelákají, je to jak cirkus car :slight_smile: .
18. črc 2010 v 08:00  • Odpověz
@lio : já jsem taky v noci v tyhle časy vzhůru, furt lítám větrat, čůrat , hledám Matymu pití, dudlík apod. Počkej až se narodí mimi, tak budem muset vstát a nebude se nám chtít vůbec :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
18. črc 2010 v 08:03  • Odpověz
dobré ráno těhulky
@pet.s jj kočárky, my naštěstí vybírali zpočtáku těhu, viděli jsme v tom největší oříšek a takže se zapojil manža do vybírání přes net, pak se jeli podívat na favority a rovnou koupili a jsem spokojená, uidíme co praxe :slight_smile:
lakovat parkety v těhu, to si dobrej blázen, chudák mimi, to bude čuchat s tebou:frowning2:

No jako kočky, moje ponocování mělo dohru :(
šla jsme si se slastí lehnout a za hodku mne probrala rovnou mega příšerná bolest břicha, žádný slabý cosi, ale prostě najednou jsem se chtěla otočit a nešlo to bolestí. Lil ze mne pot, tu krásnoiu saténovou košilku jsem pak myslela že budu muset stříhnout abych ji ze sebe dostala a bolest vylítávala do výšin, nejvíc mne bolela pravá strana a nešlo mi vůbec se pohnout, natož to prodýchat, protože sebemenší pohyb navíc se promítl do míry bolesti, mazec.
Koukala jsem na manžu, jeslti jako ho mám vzbudit a volat pohotovost bo co, ale byla sem statečná, snažila se uvolnit co to šlo, to se mi najednou chtělo na velkou, zvracet, no všecko možný ale z postele jsem vstát nemohla.
|Nakonec jsem zatla zuby, vstala, a jak jsem se předklonila, vydýchla a uvolnila tak šlus a bylo po bolesti !!!! Tak jsem chvíli překvapením zírala a pak se došourala na wc, kde sem seděla jak paša na trůnu, pak sem zalezla do sprchy, do horké vody a naprosto vyřízená a vyčerpaná šla do postele s úlevou,že to přestalo
manža celou dobu prospal a když se mne ráno ptal, zda mne něco bolí tak jsem s úsměvem řekla, že už ne, ale v noci sem myslela že bolstí nedolezu na hajzl, tak se mírně orosil:slight_smile:)
ted je mi fajn, jako mi bylo v ty tři, když jsem tu psala..tak snad.........
je božsky, sice prší a pro našeho chlupatého čtyřnožce to znamená koupel po každém venčení, ale je krásně chladno.
ps když mě vyřídila jedna půl hodinová bolest co budu dělat u porodu, asi tu kondičku fakt musím nabrat, ale obávám se že to nemám šanci do porodu stihnout :slight_smile:
18. črc 2010 v 08:51  • Odpověz
@kuchy heye fotečky pokojíka jsou krásné a hned ukážu manžovi, pro inspiraci....já furt čumím po dekoracích na stěnu, ale ráda bych to vymalovala barevně, aspon ten kout, kde mimi bude a takhle je to bomba, moc pěkný
18. črc 2010 v 08:52  • Odpověz
@kuchy ty obrázky na té bílé stěně jsou normoš samolepky, drží to, nebo ty foliové lepicí dekorace, poraď prosím :slight_smile:
18. črc 2010 v 08:55  • Odpověz
přeju dobré ránko konečně ochlazení a noci mega bouřka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. črc 2010 v 09:09  • Odpověz
@antana123 ahojky, tak hlavně žes tu bouřku ustála a si celá :slight_smile:
18. črc 2010 v 09:12  • Odpověz
@kuchy: my budeme mít postýlku v ložnici, ale vše ostatní v pokojíčku, tak máme jednu stěnu zelenou a druhou fialovou. Až to bude nachystané, tak to taky blejsknu. Obrázky malovat nebudu, mám koupené nějaké nalepovací, tak snad to pro začátek bude stačit :slight_smile:
panečku, závěsy ještě po vás, tak to je super :slight_smile:

@lio: no vida, tak ty jsi v noci trénovala na porod :slight_smile:. To jsi byla statečná, žes nevzbudila manžu. Já bych ho asi vzbudila, no nevím :slight_smile: Tak ať to prcek ještě chvilku vydrží.
18. črc 2010 v 09:12  • Odpověz
@antana123: ahojky, no tak i u vás ochlazeníčko :slight_smile:
18. črc 2010 v 09:13  • Odpověz
@lio jo v pohodě na mě to nějak nepůsobí ty bouřky jen malý dělal večer rodeo malinkým kopečkem mi jezdil nahoře jsem se s mojím jen smáli co tam dělá
@kovalda je to super hned je člověku líp
18. črc 2010 v 09:16  • Odpověz
Když je tak hezky, tak jsem se pustila do úklidu ložnice, který se stal skladištěm poté, co jsme vyklidili pokojíček :slight_smile:
Takže hafo papírů na přebrání, taky nějaké oblečení a co je nejhorší, tak spousta takových těch serepetiček, které člověk netuší, jestli nějak využije.
Už jsem narvala myčku nádobím a zbytek odmyla v ruce a těším se, že si dnes uvařím polívku a asi upeču ty buchty a chleba. No co, když je venku pod 20 stupňů, tak si klíďo můžu dovolit si tu trochu přitopit :slight_smile:
A k večeři dám asi ty langoše :grinning:
18. črc 2010 v 09:16  • Odpověz
A asi vytahám všechny vyprané oblečky z té komody a znovu to roztřídím, protože jsem z těch velikostí jelen a jak jsem teď v poslední várce koukala, tak jsem asi vyprala i dost oblečků 3-6 měsíců, ... tak to prostě nějak budu porovnávat přiložením na sebe, to bude asi spolehlivější metoda, než se spoléhat na to, co tam píšou :slight_smile:. Ještěže mne baví se s tima oblečkama ňufat :grinning:
18. črc 2010 v 09:18  • Odpověz
@kovalda jé mnam ty děláš teda chutě já bych si taky dala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale takové smažené já nemůžu by mě žlučník navždy opustil :grinning: :grinning: :grinning:
18. črc 2010 v 09:19  • Odpověz
@kovalda heye co by mi rozespalej manža pomohl? ale vyděsilo mne to.
Ted ještě od včera mi děsí můj cukr, mám si změřit profil a mám nějak vyšší hodnoty :frowning2: docházej mi navíc papírky a začínám z toho bejt vystreslá, navíc nejm nic, z čeho bych tak vysoký cukr měla mít , sakra !

jinak jsem se po inspiraci pokojíku rozhodla vyslat manžu do obi, pro barvu, borduru a nějaké drobnosti co mi chybí z čisticích prostředků, tak třeba neska taky vymalujem, i dyž to asi néééé, ale už to bude reálnější.-)

ty si přitopíš a já si vzala froté župan na sebe, pohodička ne .-)
18. črc 2010 v 09:36  • Odpověz
@lio nemohlo to být tou změnou počasí že ti skočil cukr???a máš ho vyšší či nižšší??
18. črc 2010 v 09:38  • Odpověz
@kovalda ňufat s oblečkama se budu až se mimi narodí, ted totálně nevím kde co je :grinning: ale vše je vyprané vyžehlené vyskládané, spoustu věcí ani nevím že mám. sranda.-)
18. črc 2010 v 09:39  • Odpověz
autor
ahojky holky.
tak u nás popršelo trochu v noci, tak se už konečně dá trochu dýchat.....
my trávíme poslední týden pořád jenom na koupališti, v té vodě je mi nejlíp, doma byla na zdechnutí. a denně si říkám, jak suprový máme termín porodu, protože mít tady v těch hicech u sebe už to novorozenátko, bylo by to náročné........ pěkně at je prckům ještě dobře v bříšku :slight_smile:
lio. ty jo, teda šílený noční zážitek.......
kov. já to třídím podle těch velikostí, ale některé kousky už na první pohled vypadají větší nebo menší, než co na nich píšou, takže to přehážu podle toho........
jinak jsem dostala od kámošky další dvě tašky růžových hadříků, takže ted už i já musím uznat, že to nemáme šanci unosit, kolik toho je.......ale jsou tak nádherný :slight_smile:
díky dešti se krásně ochladilo, takže se asi už od zítřka vrhnu na dodělání pokojíčku, domaluju medvědy, vyžehlím pidi věcičky a doobjednám,co nám ještě chybí.....
zahlédla jsem, že jste se bavili o fotečkách hupczi, předpokládám že z ateliéru - kde se můžu mrknout?
kov. buchty, mnam......děláš mi chutě...... langoše už ani nee, na koupáku měli výborné, tak jsem si párkrát dala..... :slight_smile:

18. črc 2010 v 09:46  • Odpověz
@antana123 vyšší právě a to neriskuji a jím de facto stejně, ale včera ani předevčírem jsem neměla druhou véču, tak jestli to má vliv na cukr po snídani.....je to taková alchymie že to může být čímkoliv, uvidím, neska se doměřím, dokoupím proužky a uvidím, už to snad kurňa těch 14 dní doklepu...
18. črc 2010 v 09:47  • Odpověz
@laurinka.22 ahojky dlouho si tady nebyla jak se máš???
18. črc 2010 v 09:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.