• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@lio no ale pravidelnost jídel by si měla dodržet i tu druhou večeři klidně to může být z toho :wink:
18. črc 2010 v 09:49  • Odpověz
@lio: no, asi bych ho vzbudila, kdybych potřebovala zvednout a nebyla toho schopná. Tak aby mne zvedl a doprovodil na ten záchod, když jsi měla pocit na velkou i na zvracení :slight_smile:

@laurinka.22: jj, přesně, dostali jsme oblečků spousta, že to asi ani neunosí, ale odmítnout se to nedá, když jsou tak krásný :slight_smile:
Jinak hupcza zatím jen byla na focení, ale fotečky zatím nemá.
Tak to já se na langoše těším, neměla jsem ho asi tak rok :slight_smile:
18. črc 2010 v 09:53  • Odpověz
@antana123 ale taky jsem min týden a tento týden vynechala homeo na "snížení cukru" tak jestli je to tímto :slight_smile: ale ted sem se změřila o 15 min později a cukr v krásné normě, ono těm glukometrům se taky nedá uplně 100% věřit, ale vopruz fakt
proto berou krev jednou za měsíc a zjištují ten "dlouhodobý cukr" který neošálíme a z toho poznaj kompenzaci diety, ten mám zatím ok, i dyž sem se měřila sem tam po různých jídlech tak mi to vylítlo asi 3x za celou dobu a to sem fakt třeba experimentovala.....
jn doufám, že mě cukrovka po porodu opustí ...
18. črc 2010 v 09:53  • Odpověz
@kovalda
@kovalda no víš jak, já se nemohla zvednout ne že bych to nedokázála, ale proto, že jak sem se hla tak to byla příšerná bolest a v tom by mi stejně nepomohl, takhle sem si sama vyčíhla, kdy to bude nejmín bolestivé a vstala sem.....sem ráda že sem ho nebudila
18. črc 2010 v 09:54  • Odpověz
@lio a kolik máš po tom odběru hodnotu???jsi i na inzulínu???
18. črc 2010 v 09:54  • Odpověz
@laurinka.22: máš pravdu, že ty tropy jsou pro nás takhle náročné, ale pro miminka by to bylo ještě horší a je dobře, že jsou ještě schovaný v klimatizovaným pokojíčku :slight_smile:
18. črc 2010 v 09:55  • Odpověz
@antana123 vím vím, jím pravidelně, ale včera jsem šla brzo spát a předevčírem mi manža donesl křupavý chleba do postele bo sem nevečeřela podruhé ale kecali sme v posteli a já měla hlad......n otěžko říct.......
18. črc 2010 v 09:55  • Odpověz
@antana123 ne ne , jen dietka..
18. črc 2010 v 09:56  • Odpověz
@pet.s: mutsinku doporučuju - max spokojenost ....i ségra si ji pořídila, přesto, že už měla jané po starším
@kuchy: však jste o 1/4 roku mladší :wink:
@lio: tos měla veselo ....doufám, že tohle na mě nepříjde, když jsem to neměla ani u ondry
jen si vzpomínám, jak manža v porodce usnul (jako chápu, že mu nejely hormony a bylo to fakt dlouhé, ale v tu chvíli jsem teda pochopa moc neměla :grinning:)
@lio: no já vyslat manžu pro nákup čehokoli co se týká estetična bydlení, se zlou bych se potázala ....tipovala bych to tak na 10 telefonátů a výsledek stejně nepoužitelný ...ono tohle se taky nedá hodit do tabulky, takže to moc nedává :slight_smile:
@laurinka.22
http://www.palkovicova.com/vyvoj/cms/index.html?module=site&op=women&name=misa - ondrovo těhu
http://hupcza.rajce.idnes.cz/Ondrasek_-_model_-/ - ondra
18. črc 2010 v 09:57  • Odpověz
@lio aha tak to jo ale věř tomu že pravidelnost jídla a denní porce hodně ovlivnuji cukr je to důležitý já vím stane se že člověk zapomene ale u nás na onku jsme měli hodně diabetiku na inzulínu i bez něj a když nedodržovali tak se dostávali i do komat tím tě nechci strašit jen je to důležité aby si jedla v určitou hodinu :wink:
18. črc 2010 v 09:58  • Odpověz
autor
ant. no nebyla, my pořád u té vody a vás nejde stíhat číst....to se fakt nedá.......
kov. jj, tak to věřím, já si jich právě ted pár dala, tak mi zase stačí :slight_smile:
a ty hadříky-....jj, jenom doufám, že návštěvy pak po porodu oblečení nosit nebudou, nechala jsem nákup hraček zatím ležet, aby kdyžtak mohli donést to a nebo plínky......protože oblečků fakt máme mraky......
18. črc 2010 v 09:59  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

včera večer začlo pršet a pršelo skoro celou noc a dneska taky :slight_smile: ale krásně se ochladilo na 14stupňů v noci, tak se konečně začlo vytrácet i to vedro z ložnice :grinning:

večer jsme byli na oslavě, tak jsme přijeli domů kolem deváté...no ale záda mě za ty 2 hodiny sezení na dřevěné židli bolely jak ďas, noha taky začla bolet, pak i tvrdlo břicho, že už jsem byla nevyrlá a chtěla jít domů, tak jsem tam do přítele už hučela, že bychom mohli jít, i Tomáš byl ospalej...no a v autě mi řekl, že je zvědavej na mě v padesáti, jestli taky budu taková "hekna" a stěžovat si, co všechno mě bolí :angry: :angry: :angry: no teda to mě dost nasr**** :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@lio, právě že já ho oteklý skoro nemám :sweat_smile: ale udělala jsem to, jak si psala, jen přiložila malý obkládek a pak převázala, tak to pomohlo :slight_smile:
na vytahání horkosti znám tvaroh, ten jsem používala při nalití prsou...výborná věc!!! :wink: taky je i proti zánětu :slight_smile:

@kuchy zahlídla jsem, že jsi psala o ovoci malýmu...a to ti nejí a ni maliny, jahody a tak?? já ze začátku dala třeba i kompotovanou broskev, mandarinky, hrušku :wink: jinak dávám přesnídávky, ale čerstvé taky dlabe...moc mu nejede černý rybíz a meloun :sweat_smile: ale často jsem to ovoce míchala, banán s jahodou apod.
18. črc 2010 v 09:59  • Odpověz
@laurinka.22 jo to chápu v těch vedrech je člověk rád že se oráchá a ty dny u té vody pak strašně letí :slight_smile:
18. črc 2010 v 10:00  • Odpověz
@antana123 jj dík za uklidnění, já to všechno vím :slight_smile: já si měřila profil před týdnem a měla sem už ty dvě hodnoty poslední na hraně, tak sem si řekla, že se nebudu stresovat příležitostným měřenm, navíc mi na dia řekla že je to super, a za14 dní du vracet glukometr a finíto, tak sem spočítala proužky, tak dyž doměřím nešek, tak mi zbyde na dva profily a tři měření, takže snad nebudu muset už kupovat...a neska mám docela poho jídlo, tak mě nasejří, pokud budu mít cukr furt hore a zítra nasadím homeo :slight_smile:
ty si deělala na onko?
18. črc 2010 v 10:03  • Odpověz
@kuchy: pokojíčekl moc hezký ...já si musela zvykat na dětskou pestrost ...jsem zatížená na tón v tónu a to samo pro děti je kapku nezáživné :sweat_smile:
18. črc 2010 v 10:03  • Odpověz
@lio jo jo do ted než jsem otěhotněla jsme na neschopence od začátku nemůžu tam pracovat jako těhotná
18. črc 2010 v 10:04  • Odpověz
dělám ve zdravotnictví už 6let před onkem jsem byla 4roky v domově důchodců se zvýšenou psychiatrickou péčí tam byla aspon sranda teda :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. črc 2010 v 10:06  • Odpověz
@lio : bordura je tapeta koupená k malbě,ale obrázky jsou odlepovací, kdykoli je lze přemístit nebo sundat, někomu se to možná zdá přeplácané,ale malej byl nadšený, pořád na ty obrázky ukazuje a toto a toto, zabaví se. Dokud budou malí,tak je to zabaví :slight_smile: A ta zelená, no původně jsem chtěla méně výraznou,ale ta mi pak připomíná práci,brrr ARO, žlutou nemusím tak moc a modrou nesnáším, líbí se mi jen růžová,jenže holčička asi nebude...tak vybíral manžel :grinning: :grinning: :grinning:
...malovala jsem to sama, no sem tam šmouha se zamaskovala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@kovalda : jj, nalepovací to jistí, vědět, že bude ta holčička, taky bych to dala zelená ,růžová, nebo tak,ale pro dva klučíky to bude myslím dobré., je to neutrální :slight_smile:

@kovalda : no, na té fotce jsou oblečky po matym cca do 4 max 5 měsíců, nahoře jen 0-3,ale uvidíme,jak poroste, další pytle věcí je ještě na podhledu a připraví se postupně,jak bude mimi růst, bych to neměla kde skladovat, Maty toho měl víc, protože byl letní, ted jsem nechala jen pár kousků s krátkým, protože se nám změnilo období porodu a myslím bude nosit spíš delší rukáv,tak jsem všechno nevytahovala. Měla jsem toho zbytečně moc, ani to nevynosil. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. črc 2010 v 10:06  • Odpověz
@hupcza jj veselo sem měla a docela sem se pak usmívala jak sem tu plkala o dýchání k porodu a dělala chytrou, když mi to v akci vůbec nešlo, možná to bylo charakterem bolesti, sem se bála že mám slepák, ale dobrý, tak to neřeším....
manža je v tomhle naprosto super, má kolikrát lepší barevné cítění jak já a nesmírně se doplnujem a shodnem, když jsem např viděla manž pár u kočárků, jak se DOHADOVALI na celý krám hodinu a půl o barvě kočáru, a my se shodli hned poté co jsem zamítla svítivě žlutou :grinning:DD

ááá ted mi volal :slight_smile:
jaký chci obrázky.....na to já sem hovado jak to nevidím, takže mi řek, co tam maj, pak že tam maj modrý krásný lem s rybičkama, to se nehodí k té zelené, tak sem řekla at něco vybere, že já to nevidím a těžko po telu můžu vybírat obrázky, tak se docela těším co vybere -)
18. črc 2010 v 10:10  • Odpověz
@ojo : no je to složitější,jahody mu nesmím dát vůbec, já mám na ně alergii a na co ji mám já, nesmím dávat zatím ani jemu. Kompoty zbaští jen v jogurtu a z čerstvého ovoce dobrovolně max ten banán a jablko ,meloun vůbec, udělá e ee a plive :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@hupcza : taky si myslím,že ty vyblité barvy se pro děti nehodí, mají rádi pestrost, já jsem taky spíš na decentní tony,ale těch je po bytě dost jinde...tak proč nemít v pokojíku cirkus :grinning:
18. črc 2010 v 10:10  • Odpověz
@kuchy jj už se to kupuje......a trochu mi ted mrzí že nevíme co to je, vymýšlet to všecko neutrálně je docela fuška.....ale co :slight_smile:
18. črc 2010 v 10:11  • Odpověz
@lio : to jsi dobrá, já bych manžu samotného neposlala, vkus sice má,ale ne na dekorace :grinning:
18. črc 2010 v 10:11  • Odpověz
@hupcza jo tak s tím má manža asi trochu prob na tu pestrost.......ale zase ho nemůžu překecat k vymalování obýváku barvou, na jednu stranu je hroznej konzervativec :slight_smile:
18. črc 2010 v 10:12  • Odpověz
tak další telefon :slight_smile: že se mu kačer na pásce nelíbí bo to má modrej lem a to se k té zeloené nehodí :slight_smile: konzerva :grinning:
tak mi to vyfotí a pošle....a pak tam našel nějaký jiný obrázek a to má žlutý olem a to usoudil že k zelené jde.-)ú)))

kutchy, kolik cm je ten pruh nad tou barvou, 5 nebo 10 cm? já pro představu
18. črc 2010 v 10:16  • Odpověz
@antana123 fíííha onko je teda mazec
18. črc 2010 v 10:23  • Odpověz
@lio zvykneš si na všechno já jsem ráda za vše práce mě baví takže spokojenost chtěla bych projít co nejrůznějšíma odděleníma :wink:
18. črc 2010 v 10:24  • Odpověz
tak mi poslal ty bordury do mailu...jedna hubenější s prasátkem a medem a druhá silnější s kačerem ale s fotbalem = pro kluka boží, pro holku moc klučičí, takže sm nakonec vybrala prasátko hubenější pás, odstranit se to dá dycky :slight_smile:)))
po mateřské doufám odmaturuju a pak nástupku a konečně budu dělat to co mě baví
@antana123 jj na to člověk musí mít náturu a poslání jinak to dělat nejde
18. črc 2010 v 10:25  • Odpověz
@antana123 a to je co?
18. črc 2010 v 10:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.