• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
teda , jsem zase upocená jako. pr.... matyášek spal do 11:30, pak se z řevem vzbudil a dospal se do ted u mě na bříšku, mě vždycky obejmě ,hajne na prsa a spí, mazel malej, ...ted má zpocenou hlavu a já dekolt :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. črc 2010 ve 12:00  • Odpověz
@kuchy : To je mazel!! No jo 1 rok to jsou ty dětičky ještě mazlící!! :dizzy_face: :dizzy_face:
18. črc 2010 ve 12:01  • Odpověz
@kuchy @eliska_v no a to sme jeli v týdnu k dr a on stáhl okynko a rachtalo.
Tak se ptam, co to bylo, prej nevim....tak ted uz vi.
rupla nejaka pruzinka bo co...sem zvedava zda se mu to podari vytahnout a zalepit.
Zitra jedem do porodky, a pak na servis nema cas, tak to bude jeste vesely :frowning2:
18. črc 2010 ve 12:02  • Odpověz
@lio : Tak to je úplně stejně jako u nás... :sweat_smile: :zipper_mouth: Taky nejdřív rachtalo a pak už nešlo vytáhnout!! :unamused:
18. črc 2010 ve 12:04  • Odpověz
@eliska_v a co s tím bylo, a za kolik to bylo?
18. črc 2010 ve 12:05  • Odpověz
ahoj, u nás je taky moc příjemně, fouká vítr, oskar je na dovolený, hurá!!!! Jen kdyby to aspoň chvilku vydrželo. Spali jsme opět dlouho....

@lio: já měla jednou taky v noci hrozný bolesti, něco jsem asi blbě snědla, ale bolelo mě všechno, hlava, motání, žaludek, břicho a v kříži, ale příšerně! Ani ráno to nebylo lepší, jsem si říkala, proboha, jak zvládnu porod, tohle byl určitě jen čajíček.

@pet.s: no páni ADHD, to je mazec, jeszdila jsem na tábor s těmito dětmi, síla :grinning: .... ale docela na ty tábory ráda vzpomínám.

k těm barvám pro děti, mno, já si na barvy moc nepotrpím, teda jo, ale musí to ladit a pasovat. Já bych manžu ani nikam vyslat nemohla, páč se mi nic co nabízej v krámech nelíbí, ty obrázky co jsou k vidění prostě nezkousnu. Ale hrozně se mi líbí takový ty konturový samolepky na zeď.....na netu toho je spousta.
Teď jsme v nájemním bytě a nevím jak dlouho, tak malovat nebudeme, Kuliíšek bude u nás v ložnici, která je hodně v neutrálních odstínech, ale postýlku bude mít barevnou. Chci mu našít peřinky, kapsář a tak, to se vyřádím, ale taky to s barevností moc přehánět nebudu.
Si říkám, že když je těch barev moc, tak je těch vjemů příliš a není na co se zaměřit.
Na co se ale moc těším, až mu budem zařizovat pokojíček....
@lio v je tedy elektricky ovládáneééé.tak manža došel dom, tak su zvědav s čím :-O
@lio : Prasknul nám plast, který to držel a pružinka z toho vypadla... Manžel si to teda opravil sám, ale ztrávil na tom celý víkend!! Musel rozebrat dveře a pak to opravit! My jsme měli ještě tu smůlu, že ten plastový kousek nikde neprodávali, takže si ho musel manžel opravit a pak ho tam dát znovu ..ALe od té doby zatím dobrý tak uvidíme :sweat_smile:
18. črc 2010 ve 12:07  • Odpověz
hm tak okýnko ve 3/4 nahoře, přines mi domu to co ruplo a za chvíli tam jde s klíčem to dovytáhnout achich .-(
18. črc 2010 ve 12:07  • Odpověz
@lio : jj, elektricky ovládané mámé taky...
18. črc 2010 ve 12:08  • Odpověz
@lio : Tak hlavně aby Vám drželo nahoře..Nám bez toh kousku nedrželo a sjíždělo, takže jsme jezdili bez něj!! A to bylo zrovna těch -20 stupňů :frowning2: :unamused:
18. črc 2010 ve 12:09  • Odpověz
jinak teda závidím těm, co dostaly nějaký oblečky a tak.....já mám buď lakomý kamarádky nebo nevím. Trochu mě zamrzela sestřenka, má několikaměsíčního chlapečka a nic, ani jedno bodýčko ..... já nevím, já až to budu mít donošený a vím, že někdo bude čekat, tak mu ráda něco dám.
Dostala jsem akorát autosedačku, tu vykoumala ségra od jedný známý a pak to co nám nabídla bytná, ale to nevím jestli nám půjčuje, dává, nebo prodává, ale díky za to.
18. črc 2010 ve 12:09  • Odpověz
@eliska_v no tak přesně, rozebral dveře, vyndal ten plast s pružinkou, ale ještě musí dovytáhnout to okno..,,.
18. črc 2010 ve 12:10  • Odpověz
@eliska_v : nj a taky je to ráček,ti jsou mazlíčci pořád :slight_smile:

No koukněte ,kdo ho nepřimazlil, brouka,ted kolem mě obchází..... :wink:
18. črc 2010 ve 12:10  • Odpověz
@eliska_v no to asi nevydrží, ale prej to zalepí, ale se obávám že se zítra projedem do porodky a bude dole zas..a ono s otevřeným okýnkem po praze....a někde to zaparkovat...nic moc :frowning2:
navíc u řidiče, tam nedáš ani folii nic :frowning2: fuj je mi z toho maličko nevolno jak to vyřešíme tedy
18. črc 2010 ve 12:11  • Odpověz
@suik . u nás to bylo ještě lepší,kámoška vše dostala od sestřenkym , měla vecy jeté, až mi bylo tpho prcka líto. A nikdo jiný kolem mě , kdo by mi byl tak blízký,abychom si půjčovali výbavu dítě nemá...jsou to kariéristky užívačky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak jsme si museli poradit sami něco nové, něco bazáček a naštěstí hned využijeme 2X...jen ty kočárky chci vždy nové. :grinning:
18. črc 2010 ve 12:13  • Odpověz
@suik já tedy holek co maj malý děti spousty, dvě tedy plánuju druhé, takže od nich nic, ale jedna už má dvě odrostlé, ale ta nepřišla ani na kafe, nestíhá chudinka :frowning2: takže já taky nic nedostala, vse jsme koupili, ale já toho nekupovala tolik, za a) nevíme pohlaví a za b) základ mám a pak se bude dokupovat....
jen pár věcí ale pro starší sem dostala od kolegyně (kombinezku na zimu a nějaký fusaky a tak) od který bych to tdy nečekala ...takže bud v klidu
ne kazde ma stedry kamarady :grinning:
18. črc 2010 ve 12:14  • Odpověz
@lio . drobnostmi se zbytečně nestresuj, manža si poradí. Bud v klídku , nezlob mimíska....máš se těšit z nákupu dekorací :wink:
18. črc 2010 ve 12:15  • Odpověz
Prima nedělní poledne,
u nás je krásně, v noci začalo pršet a ještě nepřestalo :grinning: Venku 18,5stupňů. luxus...není nad to se probudit k ránu zimou :grinning:
Dopolko jsme se stavili u našich na kafíčko a ted jsme po obídku manžel vařil....vytáhli jsme domácí gril Tefal a měli první letošní grilovaný masínko, hranolky, restovanou cuketku...mnam :grinning: Měla jsem mega porci, snědla půlku a vypadám, jak když čekám dvojčata :grinning:
Jinak mám v plánu dožehlit, když je k tomu slušné počasí a poklidit pár drobností a odpolko si zkusím schrupnout :slight_smile:
Tak jdu vás dočíst :slight_smile:
18. črc 2010 ve 12:15  • Odpověz
@laurinka.22: taky jsem nekupovala žádné hračky, tak pokud se návštěvy zeptaj, tak jim to doporučím, teď jde o to, aby se zeptali :slight_smile:. Šikulka kámoška se ptala už teď s předstihem, abych si to mohla i rozmyslet, no uvidíme, co ostatní :slight_smile:

@ojo: teda, tohle mi říct manža, jestli budu taková hekna v 50, tak teda mou odpověď by si asi za rámeček nedal :slight_smile: Já bych chtěla moc vidět, kdyby chlapi byli těhotný ... :grinning:

@kuchy: jo tak vy máte obrázky taky nalepovací. Jj, myslím, že pokojík má bejt rozhodně barevnej pro takovýhle prcky a postupně to upravovat, jak budou růst :slight_smile: No, já mám teda hafo bodýček s krátkým rukávem hlavně v té 56-58. Všechny jsem je nachystala, kdyžtak je prostě jen šoupnu do skříně, že je na to kosa. Ale když bude mít body s krátkým a přes to něco s dlouhým, tak to určo něco unosíme :slight_smile:
18. črc 2010 ve 12:16  • Odpověz
@kuchy no ten proužek je miniaturní to nevidím obrázek ani já natož mimi :grinning: ale pro začátek bomba a barva dobrá lipová zeleň bo co.....jen sem myslela že budem malovat a ne se crcat s autem...maličkost to moc není při představě že neska servis bez šance a zítra na to není čas a tak mě to stresuje :frowning2: navíc nesnáším tyhle průsery, kdy nemůžu pomoc :frowning2:
18. črc 2010 ve 12:17  • Odpověz
@kovalda vždyt přes bodýčko dáš kabátek a unosíte to v pohodě
18. črc 2010 ve 12:21  • Odpověz
Holky, já bych v tomhle počasíčku nejradši furt spala. Teď jsem vstávala po 1,5 hodinovéh šlofíkovi, rychle do sebe nasoukala papání, ještě uvařím polívku a už zas pokukuju po posteli. V tom deštíčku se tak božsky spí :grinning:.
Ale taky je to dobrý na práci, když nejsou ty hice, tak se asi překonám a ještě něco málo udělám :slight_smile:
18. črc 2010 ve 12:22  • Odpověz
@hupza..s tím vztahem k vlastnímu a adoptovanému...já měla jen dvě adoptované. Takže stejný vztah.Jiný jsem neznala. Ted sice čekáme první biologické dítě,ale na druhou stranu tihle dva už jsou velcí. Báře je 16 a má svůj život, je raději když do něj moc nezasahuji, a klukovi je 13. sice je to můj mazel a miláček.Ale myslím, že nějaké miminko už nemůže ohrozit jeho pozici. Navíc jsem do něj beznadějně zamilovaná. Ono se to s ním jinak ani nedá. On to s lidmi a zvláště se ženskými umí. To víš, že jsem to taky řešila, ale myslím, že to zvládnu.
18. črc 2010 ve 12:23  • Odpověz
@kuchy: no je krásnej, mazlík :slight_smile:

@rennu: jé, tak to jste si naprali pupíky :slight_smile:. Taky ráda griluju. Máme také i vnitřní raclette gril, to je mňamóza. Musím říct manžovi, že bychom mohli někdy zas zagrilíkovat :slight_smile:. Ale teď v létě se spíš griluje venku, to mám taky ráda :slight_smile:, venku všechno chutná ještě o 100% líp.
18. črc 2010 ve 12:24  • Odpověz
@kovalda spánek plánuju taky, ale s tím ochlazením mám nějaký příval energie :slight_smile: Obývák začíná být skoro uklizený, pokojíček se také pomalu rýsuje i když po skříních jsou věci jako krabice, klávesy, kufry...Tak mám motivaci :slight_smile: Ad grilování, doma to není ono, i chut masa je jiná, ale co...lepší než nic :grinning:

@kuchy krásnej klučík :slight_smile:

18. črc 2010 ve 12:38  • Odpověz
@lio já toho taky moc nemám, budu dokupovat postupně, hlavně oblečení....jen mě mrzí, že můj milovanej nextík tu není, jen jako e-shop a MMB taky daleko, na aukro se mi nějak nedaří dostat, už podruhé čekám na jakýsi kód nebo co..... ale říkala jsem si, že se zase na MMB juknu a nechám poslat tátovi.

jsem dala do alba fotku pupku, už z toho začínám být nesvá, změřila jsem se, a o dva cm míň, posledně to bylo 95, ještě předtím jsem natočila 100 :confused: ....pravda, bylo to teď nalačno.
18. črc 2010 ve 12:45  • Odpověz
@pet.s: no však já se budu s oblečkama ňufat jen u jejich třízení dle velikostí. Jinak to chápu, s normálním oblečením mne to taky neba a kolikrát už jsem přemýšlela si někoho zaplatit, kdo by mi vyžehlil. Takhle prostě mám vždy největší snahu s rovnáním oblečení na sušák či šňůru a když je to sušené na sluníčku, tak většinou nežehlím skoro nic, je to krásně rovné :slight_smile:. Taky bych chtěla do budoucna sušičku, ta taky prý výrazně pomůže :slight_smile:
Jejda, jak to čtu, tak holka asi není zrovna princeznička co? Takovej likvidátor :confused:

@eliska_v: čoveče, tak to fakt asi budou poslíčci, dkyž se ti to opakuje
18. črc 2010 ve 12:46  • Odpověz
hm tak autí se spravit nepodařillo, resp dovytáhnout okno, takže si vymenime auto s tchanovcema
a budem shánět díl
18. črc 2010 ve 12:46  • Odpověz
@suik: a neměříš to teď někde jinde to bříško?
18. črc 2010 ve 12:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.