• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@kovalda mě se chce taky spát, .....dneska jsme opět vstávali kolem 12 :grinning: , nejhorší je, jak manžel nevstátá, tak ani já nemám motivaci....

až dotrávím lehkou snídani, půjdu na oběd, řízečky a brambůrky, mňam.
18. črc 2010 ve 12:50  • Odpověz
@kovalda přes pupek.....se uklidňuju tím, že s tou stovkou jsem se asi fakt sekla.....ale posledně jsem měřila asi 20x
18. črc 2010 ve 12:52  • Odpověz
@suik může být jinak porovnané mimi třeba ne....
18. črc 2010 ve 12:53  • Odpověz
@kuchy malej je krásnej :wink:
a máš pravdu každý oddělení je jinný :wink:
18. črc 2010 ve 12:58  • Odpověz
@pet.s :: no já spíš přemýšlím,jak zabráním protěžování těch svých dětí, každý mě straší, že to starší bude děsně žárlit...jenže tj. i později,možná i víc a když budou ještě oba mimina...jen jedno malé a jedno velké ,ale obě mazlící a chovací. Snad to Maty nějak překousne a zvykne si.Zbožňuji Matyáška, je to můjj mazlík,ale stejně budu milovat i druhé....tedy doufám.
18. črc 2010 ve 12:58  • Odpověz
@lio: no, tak super řešení jste našli :slight_smile:
18. črc 2010 ve 12:59  • Odpověz
@suik: tak si se asi sekla tehdy, když jsi měřila tu 100 :slight_smile: A kdy jdeš zas na kontrolu, aby tě uklidnili, že je vše v pořádku?
No a taky jak píše lio - prcek může být jinak otočený - třeba když je Žanetka páteří ven a ještě vystrčí prdýlku, tak teda je to břicho úplně jiné :grinning:
18. črc 2010 ve 13:01  • Odpověz
Jdu si uvařit tu polívku :slight_smile:
18. črc 2010 ve 13:02  • Odpověz
@kovalda no heye moc ne , ted se tu dohadujou o dalším postupu, si tu skoro vjížděj do vlasů, manža chce ten blbej díl, a že si to zítra koupí, ale tchán že nic lovit za díl nebudou, že odveze auto 30kmza prahu a pro díl pojede, že manža pracuje a tak...no dělaj to složitý jako prase, ale to sou celý oni :slight_smile:
18. črc 2010 ve 13:02  • Odpověz
@lio proč to dělat jednoduše když to jde složitě že??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. črc 2010 ve 13:04  • Odpověz
@antana123 no přesně to tu manža a tchán přes něj říká, tchán totiž chce zaplatit opravu o ničem jjiném to není víš ....fakt k picnutí.....prej auto máte tak to neřešte..,,jenže tu nechali pracovní auto, takže když ho tchán bude potřebovat, tak ho tam manža bude muset odvést.....cesta 30 km tam a zpět....no neřeším...auto bude a oni at se třeba pobijou, ale to sou přesně oni, my jsme nesvéprávní a my nic neumíme zařídit. Pučila bych si auto od našich ale nemám jistotu, že táta zítra nejde do práce (nemá jít) a aby mi někam jezdit s otevřeným autem to taky není uplně ok....zábavná neděle
začlo to v noci a pokračuje to i ted :grinning: i dyž je fakt, že v noci mi do smíchu nebylo :grinning:
18. črc 2010 ve 13:12  • Odpověz
@lio no máš to teda veselé ti povím :unamused:
18. črc 2010 ve 13:14  • Odpověz
@antana123 a oni maj pracovní auto a ještě jedno, pro které tam manže původně chtěl dojet. ale oni byli pracovním v praze takže neska ušetřili cestu, ale v týdnu to už vidím, jak bude makat z práce protože musí jet tam ....ti nevím zda je to k smíchu či k pláči..já s našima dojednám dycky vše naprosto v poho a ok a ku spokojenosti všech a moc nechápu že to jinde nejde :-O
18. črc 2010 ve 13:14  • Odpověz
@antana123 jj story s tchánovcema - tím bych tu mohla zahltit dvacet serverlů :grinning:DDDD
a to jsem jim včera řekla, že neska at nejezdí, že se uvidíme příští týden na oslavě (tu máme v sobotu, ale co by jezdili, když tu budou naši a kamarádka, oni musí solo v neděli :grinning: )
18. črc 2010 ve 13:15  • Odpověz
@lio mi když měli pokažené auto tak měli bud auto našich nebo mojeho rodičů a naštěstí vždycky v klidu auto jsme měli na správce tak 3x a to ho máme 2roky
18. črc 2010 ve 13:16  • Odpověz
@antana123 no tohle je auto 7 let starý, navíc ho dřív měli oni, my to naše po 5ti letech prodali a koupili jejich..ted maj megana pracovního a vnucují nám ho, že se do tohodle malého nevejdem a já ho odmítám a nechci :grinning:
takžee maj takovej pocit ,že co se na tom autě poto, to musí spravit, bo to bylo jejich auto....jako auto drží, ted spadlo jen okýnko :slight_smile:)))
18. črc 2010 ve 13:22  • Odpověz
@lio no my máme starší auto rok výroby 1999 citroen Xara
holky hodila jsem foto pupíka :wink:
@kovalda:ted kdo z koho :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. črc 2010 ve 13:26  • Odpověz
@lio: to by neměla být drahá oprava ...teda pokud máte nějaké běžné auto :slight_smile:

@pet.s: no o tom nepochybuju - ta pochybnost byla směřována ryze ke mě :wink:
18. črc 2010 ve 13:31  • Odpověz
@lio asi je někde vzadu...

@kovalda, jo vždy je vše OK, jdu zas ve středu, tady chodím po 14 dnech, tak se na to už zeptám, to je jako s tou váhou, taky nic moc.....te´d se ale mrška hnula nahoru.....

jako jsem ráda, lepší než tahat olbřími buben, co tu občas vidím, jen mě to pěkně vystresne a bojím se aby byl malej v pořádku. Ještě že občas o sobě dá pořádně vědět :wink:
18. črc 2010 ve 13:33  • Odpověz
@suik bud ráda za malý ten velký se hrozně tahá bolí mě nohy a mám je jako konve :wink:
18. črc 2010 ve 13:35  • Odpověz
@kuchy: on žádný ideální věkový odstup stejně není ...naopak se říká, že u těch malých odstupů je to lepší, že to berou jako přirozený životaběh ...no určo trošku spadnou z lopatky co do množství pozornosti ...ale já myslím, že to zvládneme ...zvládly jiné, tak co by ne my :wink:

já když měla pokažené auto, jezdila jsem stopem (za bezdětna) ....a nebo busem (s ondrou) :grinning:
lio: buď ráda :wink:
18. črc 2010 ve 13:35  • Odpověz
18. črc 2010 ve 13:45  • Odpověz
@hupcza máte to moc krásny :wink:
18. črc 2010 ve 13:49  • Odpověz
@antana123: hele a kde si nechala toho vorvaně? Vždyť ti to sluší, ty jsi trdlo.
No jasný, že máš větší, když jsi o 3 týdny dál, ale koukni na tvou fotku z 32+0 a mou před týdnem :slight_smile:
18. črc 2010 ve 13:55  • Odpověz
@kovalda díky abychom se nehádali tak je máme stejný ju???? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. črc 2010 ve 13:56  • Odpověz
@suik: no jo, my máme velký pupíky, ale taky my, jak se u nás říká, "nejsme líný se nažrat" :grinning:. Však furt něco tlačím, tak je jasný, že pupendo je velký. Třeba teď jsem šla dělat polívku, už se mi to tam vaří a než to bude, spucla jsem kus melouna a kinder bueno :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. črc 2010 ve 13:58  • Odpověz
@antana123: no jasnačka, dohodnuto :slight_smile:
18. črc 2010 ve 13:59  • Odpověz
@kovalda ježiš melouna bych si dala my byli dneska v tescu a já teda ujíždím na jahodovým koktejlu od mac donalda vypila jsem půl litru jsem prase ale miluju ho :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. črc 2010 ve 14:00  • Odpověz
ale mám nahoře stále 12kg nemuselo by to jít už nahoru ale určo to ještě půjde
18. črc 2010 ve 14:00  • Odpověz
@hupcza : jasně, taky věřím,že to zvládnem :wink:
Moc hezké pokojíčky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ,taky hezky barevné s obrázky.....nám tam razí ty retro red závěsy z roku 123, jinak jsem měla taky vyhlídnuté tyto z ikey.
@kovalda ,
@antana123 , proti mě jste muší váhy a to jsem terpve ve 29+3tt, dnes večer to schválně vyfotím, ale pozor u duhého je prý břicho větší,tak mě pak překonáte :grinning: :grinning: :grinning:
18. črc 2010 ve 14:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.