• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@kuchy tak to jsem teda zvědavá :grinning: :grinning: :grinning:
18. črc 2010 ve 14:06  • Odpověz
krásné pokojíčky, krásní pupíčci, a my už malujem jupíííí:slight_smile:
@antana123 : no já + 7 kg,ale u prvního už jsem měla tak 15 :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,ted to už snad tak na 10 skončí :grinning:
@kuchy já doufám že se do 15kil vejdu :wink:
@lio super že se už maluje :wink:
18. črc 2010 ve 14:09  • Odpověz
@antana123 : však počkej :slight_smile: , vy máte ty pupky dopredu, jste typ jablíčko az toho vám čouhají hubený nožky, já jsem s bčuchem a navíc hruška s veeeelkou prdelí a rozjetými boky k tomu....proti Vám jsem jak mastodont a do porodu daleko :grinning: :grinning: :grinning:
18. črc 2010 ve 14:10  • Odpověz
@lio : držíme pěsti,at se to krásně daří :wink:
18. črc 2010 ve 14:10  • Odpověz
@kuchy no já mám teda mega prdel a nohy ty už dávno hubený nejsou to bývávalo :grinning: :grinning:
18. črc 2010 ve 14:11  • Odpověz
@hupcza ježíš a ty kytičky, taky mívám podobné na balkoně, ale ted je jich tam jen pár jak ležím....tam máš milion bellsky taky vid? ty malé oranžové, nádhera
18. črc 2010 ve 14:13  • Odpověz
@kuchy ježíš to sou přirovnání |:grinning: :grinning:
18. črc 2010 ve 14:16  • Odpověz
@kuchy tay držžím pěsti manžovi, me trochu pobolíval břuch když sme vyměřovali tak sem se zahnala hajat.-) aspon se pak bude chlubit že vše udělal on :slight_smile: at z toho mého těhu taky něco má .-D ne :sunglasses:
18. črc 2010 ve 14:17  • Odpověz
@kovalda: já taky docela tlačím....ale je fakt jak kdy, někdy nemám na jídlo moc chuť a to se přemlouvám, jindy tu chodím jak hladovej vlk a koukám co bych zpucovala. Ovoce si přede mnou není jistý nikdy, blbý je, že dochází a nevydrží.
18. črc 2010 ve 14:20  • Odpověz
@lio :jj, z toho vašeho těhu, ten můj trvdí,že je chudák, dvě těhu za sebou....prý je těhu se mnou :grinning: :grinning: :grinning:
18. črc 2010 ve 14:21  • Odpověz
@hupcza: jé, pokojíčky máte krásný :slight_smile:
18. črc 2010 ve 14:22  • Odpověz
@antana123: no já k Macovi moc nechodím, ale když jo, tak miluju jablečnou taštičku, karamelovou zmzlinu a čokoládovýho shaka :grinning:
Třebas to už nahoru nepůjde, v těch posledních týdnech už to prý tolik většinou neleze :slight_smile:

@kuchy: jj, kámoškám taky u druhého vyskočilo bříško hned, jak už je to takové uvolněné uvnitř, prý :slight_smile:
18. črc 2010 ve 14:29  • Odpověz
@kovalda noi mě to právě leze poslední týdny nahoru.....a i v knihách píšou že mamča až půl kg za týden.....
mimi ted přeci jen rostou rychlostí blesku den co den.....takže tm spíš by se mělo držet jídlo a ty přehnané chutě na uzdě..l.jinak to může být ke konci mazec
18. črc 2010 ve 14:31  • Odpověz
červencovky rodí a taky už je tam jeden porod ne zrovna fajn.že já to čtu :-O
18. črc 2010 ve 14:32  • Odpověz
@lio: jé, tak super, že jste se do toho malování hnedka pustili, to je radost, ten pokojík hned jinak vypadá :slight_smile: A jen ho nech, ať si nechá všechnu chválu pro sebe a celé to udělá sám :grinning:

@suik: jj, ovoce taky zmizí jako prga, ale nemám problém stlačit i sladkosti, polívky a tak .... Zrovna se mi dodělává polívčička, tak už se na ni třesu. No a pak asi zas zalezu do postele, no aby z toho pak to bříško nerostlo, že? :slight_smile: A nejen bříško teda :slight_smile:
18. črc 2010 ve 14:32  • Odpověz
@lio: aha, tak asi jak u které. Některý za poslední týdny už nepřeberou a některým to holt poskočí, no tak uvidíme :slight_smile:
Já si porodní příběhy vůbec nečtu, stačí, co se ke mně dostane od známých a tak .... Prostě se snažím sebe i malou přesvědčit o tom, že budeme mít krásný a bezproblémový porod a krásně si to užijeme :slight_smile:
18. črc 2010 ve 14:34  • Odpověz
@kovalda no ono mu nic jiného nezbyde, jen ještě mám dilema jeslti postýlku do prostoru , užší části na zed nebo podél zdi.....a vzhledem k tomu že už je postýka plná a nepořídili jsme kolečka, tak mi s tím manža nechce moc hýbat ...tak uvidíme....
18. črc 2010 ve 14:34  • Odpověz
ufff, já se teda rozhodně pracovně nešetřím, už mám navoskovanou celou podlahu a čekám až uschne, snad to Matýsek v ohrádce chvíli vydrží a nebude chtít lozit :wink:
Tak si pak dám nanukáč, jsem spálila dooost energie. :wink:

18. črc 2010 ve 14:35  • Odpověz
@kovalda možná je to tím, že jsem za celé těhu měla jen 3 kg hore....ted celkem 7 ale i tak je to krásný :slight_smile:
18. črc 2010 ve 14:35  • Odpověz
tak domalováno a vůbec se mi to nelíbí :grinning: :grinning: :grinning: prej přece nebude kupovat fosforující svítivou zelenou...ltak uvidím až to uschne a když se tam dá ten pástek :grinning: ale myslím že si po porodu vyhraju :grinning:
18. črc 2010 ve 14:42  • Odpověz
@lio : myslíš tu co máme my. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ..mnaža zrovna tu fosforku chtěl :grinning:
18. črc 2010 ve 14:49  • Odpověz
@kuchy no já sem na tu zelenou zatížená, máme i kočárek černo zelenej :slight_smile:)) ale už to světlá...navíc ted na netu koukám na ty bordury.....máme medvídka Pú, takže něco objednám včetně pěnových figurek na zed a vyhraju si.....ale lepší jak sterilní bíá, takhle to bude aspon vypadat jako dětský koutek
18. črc 2010 ve 14:58  • Odpověz
tak jelikož mi tu děláte tolika dní chutě na vše možné, tak sem si udělala latté bez cukru...to je ňamka aspon něco na chut :slight_smile:)
18. črc 2010 v 15:21  • Odpověz
Já jsem dopekla ty řízečky a cuketu, uf jsem zralá na postel, už druhej den je mi pořád šoufl :unamused: .... ani to jídlo mi tak nechutná. Ale cuketu mám moc ráda :dizzy_face: .
18. črc 2010 v 15:40  • Odpověz
@suik hmm to jídlo zní taky dobře, já si dám ke sváče zase mozarelku s rajčaty už se těším
manža se pustil do dětského koutku ve velkém a montuje i světla :slight_smile:)) já si musela jít lehnout, nějak to nezvládám stát či sedět..
šoufl je ti od žaludku?
venku to vypadá že se vyčasuje, leze slunko....zítra asi tak příjemne nebude
18. črc 2010 v 16:03  • Odpověz
ahojda,
za den a půl 14 stránek, vy mě ted dáváte :slight_smile:
to je pohodička to počásko, co :wink:. Mě by teda vůbec nevadilo, kdyby takhle mělo být ještě týden a klidně i víc :wink:. Víkend parádní, večer grilovačka, měli jsme candáta a byla to teda mňamka, i nealko mochitko nám chlapi namíchali a dostali jsme půl panáčku sladkého likérku, prý aby se mrňous umoudřil a otočil, asi byla půlka málo :slight_smile: Večer začala bouřka a pršelo ještě celé dopo, ale vůbec mi to teda neva :grinning:.
tak vád jdu dočíst
@ojo : taky jsme včera měli borůvkový knedle, mňam :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@kovalda : další studující tady přibyde a na jak dlouho to má manža?
@alisek : tak držíme pěstičky a´t začne Honzík brzo přibývat :wink:
18. črc 2010 v 16:13  • Odpověz
@lio ne spíš se mi motá hlava a jsem unavená a ospalá ....řekla bych nízkej tlak, ale na poslední německý kontrole jsem měla 140/90 :astonished: a pak 130/90 .....jindy mívám tak 120 maximum a někdy 100.
ty cuketky ale byly super, lituju, že jsem ji nesmažila celou, ale jen vzoreček k tomu kuřeti, toho je zase mraky.

zítra mi ségra prý veze koš třešní, tak se děsně těším :dizzy_face:

@beru3nek já jsem si dnes letmo četla v létacích i info tý mý porodnice a tam píšou, že miminka KP zkušejí otáčet, a že když to jde, tak rodí zadečkem napřed...musím si udělat čas a všechno to pořádně prostudovat se slovníkem.
18. črc 2010 v 16:28  • Odpověz
@kuchy právě, proto že Maty ášek je ještě malý, tak to možná zvládne líp. Bára na Dana staršně žárlila a zlobila ještě víc než normálně. Daník ten nežárlil vůbec. Jsou od sebe 2,5 roku. Ségra má od sebe děti 5 let a nežárlí vůbec. Popravdě nenašla jsem způsob výchovy jak zapříčinit aby nežárlily. Jak to udělat. Ono být v každé situaci spravedlivý nejde.
18. črc 2010 v 16:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.