• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
dík za pochvalu pokojíčku a kytiček :slight_smile:
@kovalda: no já za poslední měsíc v prvním těhu přibrala to samé, co za celé předchozí týdny :wink:
@lio: taky miluju zelenou - mám takj kuchyň a jídelnu http://zenska-jednicka.blog.cz/0710/kuchyn
@suik: však já tu psala, že kp ještě nemusí být nutně císař :wink:
ad jídlo - já ťapu furt a vše - včera jsem so dokonce koupila plechovku pikaa - no humus :grinning: :grinning:
18. črc 2010 v 16:36  • Odpověz
@pet.s: myslím, že je úplně normální, když na sebe děti žárlí ...nevěřím rodičům, kteří tvrdí, že jejich děti se milují a nikdy na sebe nežárlily ...buď to popírají a nebo ignorují
všechny přeci chtějí totéž - přízeň a pozornost rodičů - no a ta není nafukovací - semo tampo se nutně pocit nespravedlnosti musí vloudit
18. črc 2010 v 16:39  • Odpověz
@antana123 : že by jsi to měla už vážně za pár, když ti klesá bříško :wink:
@kuchy : koukám, že narážíme na stejný vtipálky, s těma řečema o dvojčatech nebo o tom, jestli už nepřenáším. Jsme holt velký, no :grinning:
@safryy : no to je super fotka, s těma hříbkama, mŇam dala bych si hned něco z houbiček. Mě hrozně baví i sbírat, letos to teda rozhodně neklapne :confounded:
@lio : teploměr za 600? to je hrozná cena, jakej?
@suik : taky mám super těhu rifle a ještě je unosím i po těhu chvíli, žádná ta hrozná našitá kapsa na pupek :grinning:
co se týče žehlení, taky to vidím tak do 6 nedělí :slight_smile: pak se to nažehlí samo na hromádce :grinning:
18. črc 2010 v 16:41  • Odpověz
Ahoj holky,
tak jsem se tesila na to slibovane slunicko, kdyz uz u vas tak krasne prsi....a tu taky....takze nic moc teda...zadna zmena :grinning:
Dneska jsem delala ty ultrarychle langose...nevim kdo tu hazel recept, kazdopadne diiiik...bo to byla mnamka :stuck_out_tongue_closed_eyes: Akorat furt brkam cesnek....tak to pujdu zajist ultrarychlou bublaninou :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@pet.s ....zarleni se da jen tezko zabranit....ono je i tezko nedelat mezi detma rozdily...
18. črc 2010 v 16:42  • Odpověz
@hupcza : no tak to je superkuchyň :slight_smile: , my máme jen kk :frowning2: , asi tak 2 X1,5 metru a muselo se tam vejít vše podstané za co nejméně, holt domeček je prostor,která my mít nikdy nebudeme. Tudíž ani takové luxusní varné centrum,ale i v té naší pidi se dá vařit.
A tomu odpovídá i velikost pokojíčků vašich dětí a pidi jeden pokojík těch našich....holt jsme na větší byt zatím nedosáhli adlouho nedosáhneme.

Fakt krásné :wink: ,mimochodem, asi se dost nauklízíš vid? :astonished:
18. črc 2010 v 16:42  • Odpověz
@hupcza ...moc krasna kuchyn...a pokojicky taky....o takovych prostorech se mi muze jen zdat :grinning:
18. črc 2010 v 16:47  • Odpověz
@hupcza kuchyň parádní, toho místa! Já mám teda taky ultrapidi, nejvíc mě štve málo místa na přípravu jídla a nizký jednodřez.

šak já vím žes to říkala......

@beru3nek já mám chobot u kraťas, si pamatuju, jak ho tu lamia, myslím, haněla. Zjistila jsem, že se dá ale přehrnout z břicha pryč a vůbec nepřekáží :grinning:
18. črc 2010 v 16:50  • Odpověz
@safryy : tak to jsme na tom stejně :grinning:
@kuchy : ale víš co se říká :wink: ,že dobrých lidí se vejde všude kopec i do pidiprostoru :grinning: :grinning: :grinning:
18. črc 2010 v 16:51  • Odpověz
@kuchy na velikosti nezalezi, ja mela pidi kuchyn, taky kk a ted mám kk ale velký obývák, takze velkou kuchyn a jsem s ní moc spokojena, taky nastudovano co kde kam a byť trochu omezena dispozicí je presne funkcní jak sem chtela a zatim nenarazila na nic, co bych menila, pokud najdu foto, tak ji sem hodim
18. črc 2010 v 16:52  • Odpověz
@kuchy ...jj tak to je pravda....a ze my dobri lide jsme...tak se vmacknem vsude :sunglasses:
18. črc 2010 v 16:55  • Odpověz
@lio : my máme byt jen 2kk :frowning2: , tak máme obývák multifunkční, kk, jídelní kout, obývací i spací, nelze jinak. Děti byli přednější ,tak dostali ložnici a je z ní pokojík :slight_smile:
18. črc 2010 v 16:56  • Odpověz
@kuchy já s nasima ve 2kk zila do 8 let, hlavne ze je kde bydlet

tak sem nasla fotky, ale je to dva roky staré, takze je tam spousta veci nedodelaných, bez obkladu, bez ramecku na mikrovlnku atd
první je pohled z obývací části, na předěl jsem pysna,nechtela jsem bar, a druhá je od stolu
18. črc 2010 v 17:01  • Odpověz
díky za pochvaly - co mě to stálo nervů - mám pocit, že v kuchyňských studiích sedí naprostí mamlasi, kteří klidně prdnou troubu vedle dveří, takže hrozí riziko úrazu apod....nakonec jsem si to musela vymyslet sama :angry:

@kuchy: já jsem kapku megaloman :grinning: ...ráda vařím ..a mám ráda, když je sešlost a vaří se dojhromady, což v malé kuchyni moc nejde
úklidu jer fakt dost jen ten obývákokuchyňojídelna má bezmála 70m2 ....ale ony ty dispozice už byly víceméně dané, předělali jsme jen pokojíčky v patře

@kuchy: u nás se říká - lidi jsou skladný materiál :grinning:

@lio: já bych po třech letech zvětšila lednici :slight_smile: - to co stačilo pro dva už pro 3 je hraniční a pro 4 bude asi málo ....ale je to jen dojem - je to normální velikost, jen prostě tam není ten můj prostor :grinning:
18. črc 2010 v 17:06  • Odpověz
@lio : moc pěkná,mě se líbí ty bary, u nás to nešlo s barem ani ostrůvkem, našla jsem fotku z Vánoc, ale je to taky nedodělané,chybí zbytek komína digestoře apod.

...prostě kuchyn za babku
18. črc 2010 v 17:07  • Odpověz
@hupcza : náš byt i s balkonem jen 62 m2, to u nás by si se asi ani neotočila :grinning:
18. črc 2010 v 17:08  • Odpověz
@kuchy me se moc libi ta tva kuchyn

@hupcza jasne po lednici uz kouká, tahle je ze stareho bytu, 7 let stará, takze pokukuju po nove nerez a vetsi.....vsecko budéééééééééééé:grinning:
18. črc 2010 v 17:09  • Odpověz
@hupcza ym nikdy nemeli rodinné a jiné sešlosti, takze jsme zacli rodinnými vánoci a hlavne pro babicky to bylo moc fajn.-)))
18. črc 2010 v 17:11  • Odpověz
@lio: s postýlkou si pak pošoupete 100x tam a zpět :slight_smile:, abyste vyzkoušeli nejlepší místo.
Neboj, až to uschne, bude to úplně jiný a taky až tam dáte obrázky a tu borduru, ... :slight_smile:

@beru3nek: tolik jsme nakecaly? to není možné :grinning:
Já jsem z počáska taky nadšená. Tak vy teda zkoušíte na malého úplně všechno, aby se otočil :grinning:

@suik: cuketu taky můžu a vidíš, možná ji vlastně mám v lednici :slight_smile:.
Panečku, koš třešní, to se budeš mít :slight_smile:
18. črc 2010 v 17:12  • Odpověz
@kovalda : No uvidíme ještě zítra... 29.7. jdu na ko, tak to řeknu i dr...Aby věděl!

Jinak jsem nastydlá no děs!! :angry:
18. črc 2010 v 17:12  • Odpověz
Já musím do kuchyně narvat vždycky i pracovní stůl....takže místo na vaření moc nemám :grinning: i když bych mohla. Teď mě mrzí, že nemám moc místa na nádobí ....

ale co, vaření není moje hobby....

časem bych ale chtěla kuchyň a jídelnu dohromady a vlastní dílničku :dizzy_face:
18. črc 2010 v 17:15  • Odpověz
@eliska_v : teda, marodit v tom horku je děsný :frowning2: , jsi jak náš prcek...tak hajnout a vypotit :wink: , se ani nemusíš zakrývat,stejně je vedro.
18. črc 2010 v 17:19  • Odpověz
@hupcza: aha, tak koukám, že to příbírání v posledních týdnech je prostě idividuální jako ve všech ostatních týdnech :grinning:
Teda tu kuchyň máš super, my máme snad menší jak panelákovou, tak prudce závidím :slight_smile:

@safryy: čoveče, však to slunko k vám musí tu dálku taky doputovat, no ne? :slight_smile:
Jé, ultrarychlá bublanina - chcu recept :slight_smile:

@lio: taky super kuchyŇ

@eliska_v: čoveče, kde si přišla k nastuzení, když doteď byly vedra jako blázen :slight_smile:. Jj, doktorovi to určo na kontrole řekni.
18. črc 2010 v 17:22  • Odpověz
@kovalda tak je hotovo, se svetlama, bez policky nad prebalovakem, na to neni vrtacka s priklepem, ale fakt to nevypadá zle, kdyz jeste budou figurky nad tim a tak.....musim rict ze dobrýýýý
postýlku sem nechala dát podél zdi k prebalováku se dostanu, bo není tak hluboká jako prebalovák, ale je fakt ze dat ji jinak muzem dycky a hlavne az bude prcek, ted vim kulo jak se mi tam bude "operovat"
18. črc 2010 v 17:23  • Odpověz
@kuchy : no mám rýmu jako blázen a jde mi to hloupě do očí, takže furt brečím... :sweat_smile:

@kovalda : Tak ono včera tropy dneska je u nás 20 stupňů, takže člověk nastydne hned! A hlavně včera jsme dlouho seděli a už mi byla chvilkama i zima, tak asi z toho! A já trdlo se nešla oblíknout!! :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. črc 2010 v 17:24  • Odpověz
Tady je ta moje "krasavice":

Mě se hrozně líbí kuchyně v anglickým stylu, s takovým tím olbřími retro troubosporákem. To je můj sen....

18. črc 2010 v 17:24  • Odpověz
@eliska_v nastuzení chápu a bud rada ze to neni rovnou angina, v tonhle pocasi se divim, ze ja jeste bez bacilů, jakožto za cele tehu tuk tuk tuk
18. črc 2010 v 17:25  • Odpověz
@lio : tak já se celou dobu držela, ale teď to na mě skočilo dost hloupě!! Ale snad to bude brzy v pohodě
18. črc 2010 v 17:26  • Odpověz
@eliska_v to verim, jen ze se v tomhle pocas nedivim,tak at te to brzy opustí, prirodnich veci je na to mraky
18. črc 2010 v 17:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.