• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@suik :zajímavá :wink: , a ta tvoje je typická nudlička, tu má krom těch štastnějších zbytek normální populace :wink: Ale je hezká :slight_smile:
18. črc 2010 v 18:01  • Odpověz
Holky, já jsem dneska jak praštěná palicí přes hlavu, vůbec se nedokážu zbavit ospalosti a to jsem prospala už půlku dne :slight_smile:.
Polívku už jsem skoro snědla a na buchty a chleba nedojde, ale dala jsem zadělat těsto na koblihy, tak z půlky udělám koblihy (plněné uvnitř) a z půlky vdolky (marmoška a šlehajda nahoru) :grinning: Tak aspoň nějaká aktivita :slight_smile:
18. črc 2010 v 18:08  • Odpověz
@kovalda huuuuuš s tí sladkýýým:-/ :slight_smile: ale dobře si kopenzujes tu spavou.-)))))
18. črc 2010 v 18:12  • Odpověz
Teda , :stuck_out_tongue_closed_eyes: ten náš malý mě dnes medil,počkejte vy prvomaminky :wink: , až Vám to začne. V poledne nechtěl spát a ted byl už protivný, že jsem ho musela okoupat ani nedojedl mlíko aspí. to zas bude ve 3 h vzhůru :grinning:
18. črc 2010 v 18:12  • Odpověz
už nevím kdo se ptal na tu zavinku do autosedačky, já mám od emitexu podzimní fusak
@lio : tak to sis teda v noci užila chudáku, brrr. Tak ať vyřešíte lapálku s autem :confounded:
@kovalda :mńam buchty, langoše děláš mi teda opět chutě :wink:
@ojo : tak o tom mě povídej, včera jsme seděli do půlnoci a jak říkáš už jsem nevěděla, co se zádama. No jo chlapi občas vypustí něco, za co by je člověk nejradši bacil :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@lio : tak to je ten tvůj šikula, že se do výběru pustí sám. Já jsem na tohle zas hrozná nemám pro barvy vůbec cit, kolikrát nepoznám ani při výběru věcí na sebe, jestli to ladí :grinning: mamka se mi pak jen tlemí
@eliska_v : tak ať je ti brzo líp, nastydnutí v těhu nic moc
@suik : já taky podědila jen pár věcí :wink: , spíš ale kvůli tomu, že kamarádky měly mimi hodně dlouho přede mnou. Ty jsi kouzelnice, že se ti pupík zmenšuje :sweat_smile:. Neboj mimásek je určo o.k. Holt někdo má mini bříško, no :wink:
@kuchy : malej je jak sluníčko, vypadá hodně pohodově :wink:

@kovalda : taky se snažím vše věšet šikovně, aby jsem nemusela naše věci žehlit, docela se mi to daří :grinning:
18. črc 2010 v 18:24  • Odpověz
@lio: hezká ..i bez dodělávek :wink:
@kuchy: taky hezké ....jen mě panelákové velikosti deprimují ...teď jsem řešila do jednoho bytu právě takovou malou kuchyňku a nějak jsem se zasekla na tom, že mi tam nešlo nacpat nač jsem zvyklá :grinning:
no já to už psala, že kldyž jsem přechodně bydlela v bytě, všem jsem líčila v jakém krcálku žiju a to jsme tam byli jen dva - 3+1 - 74m2 + lodžie :grinning: ....no já vím, že jsem v tomhle ujetá :grinning:
@lio: u nás jsou takové srazíky docela často .....a je to moc fajn ....lidi to baví ....a i ubyde práce s přípravou :grinning:
@suik: no já právě hodně ráda vařím i peču
@kovalda: já myslím, že vše je individuální :wink:
@suik: mi příjde ok ...až na tu velikost - ale s tím se nedá nic dělat :sweat_smile:
18. črc 2010 v 18:50  • Odpověz
já dnes "musela" udělat bramboráky ...pak jsme to zajedla melounem .....no fůůůůůůůůůůj ..já jsem hrozné čuně ....a navíc to se mnou absolvuje i ondráš :grinning:
18. črc 2010 v 18:52  • Odpověz
@beru3nek lapálku s autem sme vyřešili, už se ví i co je tam za díl, tak se jen zítra sežene, doufám a mne ted napadlo, že využijeme kombíka, bo chci v ikee koupit pidi nejlevnější sedačku do dětského pokoje, rozkládací, abych měla případně kde spát, nebo mamče dyž by tu hlídala....bo tu naši sedačku v obýváku rozkládací nemáme (SI rvu vlasy, sem jednou poslechla manžu, že rozkládací sou tvrdé atd...a nechala se ukecat- vůůůl :slight_smile: )
jj noc sem si užila, ale zatím dobrý, tak snad....
jinak pokojík hotov, ted volala tchýně jak je to krásný, ale že tedy jestli to bude holka tak chudák, že bude jak vodník v zeleném (no jako sorry růžovou bych to stejně nemalovala :grinning:) a ted volala mamča jak je to krásný :slight_smile:))

@hupcza no u nás spíš zatím ty rodinné, kdy si babi přála být všici pohromadě na vánoce a já to první vánoce tady sezvala, velký stůl, velká kuchyn, obídek, měla sem z toho moc dobrý pocit...ted jak bude mimi, určo se letos na vánoce nikam harcovat s mimi nebudu, tak se to bude prostor taky hodit ..ale věřím že ty "party" jsou fajn....jen my máme sousedy s dětma co furt nemaj čas :grinning: takže většinou chodíme my k nim, aby nemuseli shánět hlídačku....
18. črc 2010 v 18:57  • Odpověz
@hupcza tedy vy neska s tím jídlem jedete :grinning:

já si pochutnala "jen " na mozarele s rajčaty a neska nějak ujela manžovi ruka se solí, ale za ten pokojíček sem mu odpustila :grinning: a mám sůl na celé těhu :slight_smile:)))
a za chvíli mě čeká špenátek, vajíčko a brambor, sem ujetá na zelenou a tudíž špenát miluju :grinning: :sunglasses: :sunglasses:
18. črc 2010 v 18:59  • Odpověz
a konečně sem naše pozvala na oslavu, jen zatajila že je to narozeninová takže sem řekla že jen těhu-svatební :grinning:, ale myslím že mamča něco tuší. jen jsem ted objednala docela origoš dárek tak jen aby došel včas a už se těším na její rozzářená očka a dobrou náladu, snad ten týden ještě 2v1dám :slight_smile:
18. črc 2010 v 19:00  • Odpověz
@lio: no my je vláčíme sem :grinning:
špenát taky můžu v neomezeném, množstbví ...ale dneska už snad raději ne :grinning: :grinning: :grinning:
18. črc 2010 v 19:02  • Odpověz
Ahojte vsechny,
Nemam sanci vam na vsechno odpovedet nebo reagovat. Jsem byla v patek na ten cukr tak cekam na vysledky, snad to bude vsechno ok. Slysela jsem ze jsou zase v Cesku hrozne horka. To me mrzi, my tu mame celkem na pohodu. Sice hodne vetrno, ale zase jen tak kolem 20 stupnu. Uz se tesim na materskou. Holky nevite nejaky dobry web kde se dozvim co vsechno bych mela poridit pred tim nez se mi mimus narodi?? Obcas mi zacinaji nervicky pracovat, ze jeste nejsem pripravena a ze bych potrebovala nejmin dalsi pul rok si to vsechno poradne nachystat...Snazim se na to nemyslet. Dala jsem si do profilu par fotecek s dovolene s Ceska tak se mrknete jak pekne rosteme. Mejte se krasne a opatrne v tom horku. Ja jdu delat spenat na veceri! papa
18. črc 2010 v 19:04  •  3 děti  • Odpověz
@hupcza no my se ted asi budem přetahovat taky, ale kdyby to mělo znamenat se nevidět protože oni než seženou hlídání, mám ho já 3x...no uvidíme.....
no jo tak mi manža nasypal špenátu půl krabky :grinning: ňam už se těším, ale chápu že neska už by to bylo na tebe moc :grinning: i dyž špenát s bramborákem.....no ten si musím zase nechat zajít já :slight_smile:))
18. črc 2010 v 19:10  • Odpověz
@hupcza . mňam hovátka taky miluju :grinning:
18. črc 2010 v 19:17  • Odpověz
@lio: jé, špenát taky miluju a nejradši takhle jednoduše jak to budeš mít ty - s vajíčkem a bramborem :slight_smile:

@radkayeboah. no zrovna od včerejšího večera máme v ČR deštivo a zataženo, takže i docel a fajn teploty. Ale od zítřka má vykukovat už sluníčko a od středy zas 33 ve stínu a tak ...

18. črc 2010 v 19:21  • Odpověz
@kovalda neříkej že sem ti udělala aspon mini chutě, by mi těšilo totiž :grinning:
18. črc 2010 v 19:22  • Odpověz
@radkayeboah: s horkem to je dnesk asuper ....teda až na ten 15st propad :sweat_smile:
@lio: no mělas písnout dřív, mohly jsme to dát dohromady :grinning:
18. črc 2010 v 19:23  • Odpověz
@hupcza no mě by bramboráky neudělaly moc ok ted, ale po porodu tuhle kombinace můlůžu :slight_smile:))
18. črc 2010 v 19:25  • Odpověz
hurá mám dočteno, jsem si to měla stopnout, ale to byla teda fuška :wink: Jsem u toho zpucla dvě večeře a ještě košíček s borůvkama a bonbony :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@suik : to jsme měli dneska stejný obídek, taky jsem si pošmákla a když jsem ho nemusela dělat o to víc :grinning: . Mňam třešně miluju a měla jsem jen jednou letos, cukýnu taky. Tu si možná udělám i sama pro sebe,když jí ten můj nedlabe.
Já bych se toho otočení bála, aby to mimču neublížilo. No uvidíme co nám zítra mudr. řekne :wink:
@hupcza : krásnej pokojíček
@kovalda ,@antana123 : myslím, že vás doháníme s tím pupkem :grinning:
@hupcza : nádherná kuchyň :grinning:
@suik : taky jsem v těch vedrech měla tuhle taktiku, ohrnout a pak se to dá, jen se mi v tý sukni už taky hůř sedí, přes to břuško :grinning:
@lio : jo takhle je to s tím teploměrem, jsem o něm nikdy ani neslyšela :fearful: Taky hezká kuchyňka :wink: Manža teda rychlík, že už má hotovej pokojíček, šikula. Špenát bych si taky dala, já zas miluju palačinky se špenátem :wink:
@kuchy : útulná, líbí se mi
my co jsme měli ve 2+kk, tak byla klasická paneláková, věděli jsme, že časem půjdeme do většího, takže jsme ani nerekonstruovali, teď máme už komplet zařízenou. Takže velká spokojenost
@suik : taky jsem vždy chtěla mít kuchyň s jídelnou dohromady, nu což :wink:
@eliska_v : my jsme to právě taky chytli z těch veder, tak a´t je brzo líp, je to otrava. Já si koupila to oscilo, ale nezabralo mě, nasadila jsem ho pozdě. Paralen, kapky a budeš brzo fit. Ještě mě nešlo spát, což bylo za trest :astonished:
@hupcza : v těhu na bramborákách ujíždím, mňam
18. črc 2010 v 19:31  • Odpověz
@beru3nek on nedělal celý pokoj ale jen koutek kde bude přebalovák a postýlka, napůl je to ještě pracovna ....ale i tak spokojenost
18. črc 2010 v 19:36  • Odpověz
@hupcza: jů, bramboráky mňam, špenát mňam, dohromady, mňam mňam :grinning:

@lio: no to si piš, žes mi udělala chutě. Ale tady už nikde špenát neseženu, že bych ho dala ještě dneska. No tak zítra :slight_smile:

@beru3nek: jj, palačinky se špenátem jsou taky mňamkózní :slight_smile:
18. črc 2010 v 19:37  • Odpověz
@beru3nek : děkuji :slight_smile: My teda bydlíme v novostavbě v cihlovém domě, kolaudoval se v lednu,už s námi, úplně nový....i tak jsme za něj rádi,na větší jen tak nebude a do staršího jsme nechtěli,stejně do toho člověk pak vrazí to co v novém...
@beru3nek: dík :wink:
já tentokrát nemám nějaký vytříbený směr .....ale s ondrou jsem žrala mandarinky na kila
@beru3nek palačinak se špenátem taky luxus....ty jo holky moc dobrej špenátek, listovej, luxusníííí
jinak beru ty si normoš snad jediná pocitvá dočítačka tady :grinning: klobouk dolu
18. črc 2010 v 19:38  • Odpověz
@kovalda tak to mi jako srdce plesá, že jsem ti při své dietě něčím taky udělala chutě :slight_smile:)))))
18. črc 2010 v 19:40  • Odpověz
@hupcza no jo tak mandarinky ted moc neseženeš, tak to chtělo náhradu, to je jasný :grinning:
18. črc 2010 v 19:40  • Odpověz
@lio: tak nám pošli fotečku, když jsi posílala pokojíček rodičům na kukandu

@beru3nek: no, bříško ti krásně vyrostlo to jo :slight_smile:, ale teda nevím, jestli máš na mého obříka :slight_smile:.
Ty máš to bříško tak hezky nahoře a dopředu :slight_smile:. To je psina, jak je každý bříško jiný :grinning:
18. črc 2010 v 19:41  • Odpověz
@kovalda už sem to byla stáhnout z mobilu do pc. až dochutnám špenátik tak pošlu ale upozornuju je to těžké provizorium a není to ještě hotovo...
18. črc 2010 v 19:42  • Odpověz
Holky, tak jsem se koukala do alba na takový ten metr, jak to s mimčem postupuje (dnes začínám nový týden, tak to je vždy změna informací :grinning:) a to je hustý, jak už jsme skoro na konci :slight_smile:
18. črc 2010 v 19:42  • Odpověz
@kovalda ale jen skoro :-P
18. črc 2010 v 19:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.