• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@lio: prej beru jediná poctivá dočítačka a co já? :grinning:
18. črc 2010 v 19:43  • Odpověz
@lio: no, kdyby úplně na konci, tak bych teď asi měla paniku :slight_smile: a odepisvala bych všem příbuzným, že jsme stále ve stavu 2v1
18. črc 2010 v 19:44  • Odpověz
@kovalda jo ty si taky hustá jak jedeš a komentuješ občas mi to dělá prob abych si vzpomněla na co :grinning: fakt klobouk dolu
18. črc 2010 v 19:44  • Odpověz
@lio : jo ták, ale stejně je prostě dobrej :grinning: . Však mi to taky dává zabrat vás dočítat. No s prckem bych to fakt nedávala. Dřív to bylo pár stránek, ale jak jsme už skoro všechny doma, tak to je mazec. To jsem si říkala, že přes víkend tady nebude nic nového, jako vždy a houbelec.
holky tady furt to jídlo, to mi dáváte. Jsem přežraná a nedalo mi to nechat posledního medvídka v pytlíku, že. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. črc 2010 v 19:47  • Odpověz
@lio :grinning: ...no ale vem si, že by si to moje zpitomnělé tělo na ně vzpomnělo tentokrát ...v zimě to šlo :grinning:

@kovalda: taky se mi láme týden ..je to mazec, jak to letí
@lio: no proto :grinning: To víš, abych náhodou o nic nepřišla, tak dočítám skoro vždycky skoro všechno :slight_smile:
@beru3nek no já tu aspon nabízím samé zdravé pokrmy ty medvídku :slight_smile:)))
18. črc 2010 v 19:48  • Odpověz
@beru3nek: no jasný, že tam nenecháš jednoho chudáka opuštěnýho v pytlíku, ať jde za kamarádama :grinning:

@hupcza: aha, no jo, koukám, že máme stejný termín :slight_smile:
Mandarinky bych si teda dala i jiné citrusy, ale nedají se teď sehnat moc hezký.
18. črc 2010 v 19:49  • Odpověz
@kovalda : viď každá máme bříško úplně jiný, co kus to origoš :grinning: a to že kluci do špičky, no nevím na mě to teda moc nesedí :grinning: Hlavně teda nevím, kam až porostem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
no letí to hrozně, co. Ze začátku když na to člověk koukal, tak mu přišlo, že je to za strašnou dobu, než se to mimi dopeče a za chvíli to je tady :wink:
@lio : pošli, jsme zvědavý ženský tady :wink:
já jsem teď na jahody, hrozno a melouny, mňam.
18. črc 2010 v 19:51  • Odpověz
Ahoj holky, jdu vás pozdravit po víkendu. Dnešek si, asi jako každý, užívám chladnějšího počasí. Navíc jsem zde celé dny obskakována (manžel mi po mém úraze zakázal cokoli dělat), takže uklidil, uvařil, nakrmil.... :grinning: Kromě jiného jsme převazovali ráno - tak když jsem viděla, jak to mám "zaštupovaný", tak se mi z toho udělalo zle. Zítra jdu na stehy, si nějak nedovedu představit, jak budou tu krokvičku rozdělávat. A teď si jdu dočíst, co se tu přes víkend dělo.
18. črc 2010 ve 20:05  • Odpověz
@kovalda: ale je spousta jiných dobrůtek :grinning:
@beru3nek: no já mám mnohem špičatější s holčinkou než s ondrášem :wink:
18. črc 2010 ve 20:06  • Odpověz
upozornuju tedy ještě jednou že to není dodělané a že to není pokojík jako tady proběhly fotky....bude se to dodělávat postupně ale už i z tohoto mám radost a až přijdou dekorace na zed, bude to zase jiné, jinak ta zelen na fotce je tmavší jak ve skutečnosti....a prostě mě se to líbí .-)))
první je původní zbytek je ze dneška
18. črc 2010 ve 20:07  • Odpověz
@lotyna zlatíčko manžel. Nesmíš na to koukat, stejně na tom nic hezkýho neuvidš, hlavně že už tě to tak nebolí.....
18. črc 2010 ve 20:10  • Odpověz
@hupcza : podle bříška se hádat pohlaví opravdu nedá, mě tvrdí okolí že podle bříška jasná holčička :grinning: a ono ne
@lotyna : tak paráda, že se manža takhle stará, jsem zvědavá, jak ti nechají dlouho stehy, mě 10 dní na hlavě
@lio :hezoučký, a pů je super :grinning:
18. črc 2010 ve 20:12  • Odpověz
@lio pěkný, ta zelená to tak pěkně ohraničuje....

já už se těším na tu svoji, zítra ikea a ve čtvrtek postýlka.....

@kuchy, @hupcza, no kuchyň je co tu byla, ale vyzdobila jsem si ji svejma serepetičkama, kdyby se zařizovala, tak by se tam jinak dalo kouzlit, nebejt tam ten můj stůl (jak je ten svěrák), tak by to taky bylo jiný. Ale jinam dát nešel.

@kovalda: já jsem se teď probudila a jsem taky jak praštěná....

špenát teda nemusím, od té doby, co jsem ve školce zeblila dveře od autobusu na výletě. Mandarinku bych si ale dala všema deseti...

@berunek: já pomalu a jistě liknivudju želé ovoce a v druhém pytliku na mě čekají cocacolový lahvičky od harribo :grinning:
18. črc 2010 ve 20:16  • Odpověz
tak jsem pridala dalsi fotecky, a sem neak grogy a to me zitra ceka porodka.-/ ani se tam netesim na to papirovani :confounded:
18. črc 2010 ve 20:28  • Odpověz
Tak mám zhruba dočteno, máte všechny moc hezký pokojíčky i kuchyně, u nás teda pokojíček bude až nějak průběžně, stejně bude ze začátku Viktorka s náma v ložnici, tak na to nějak nespěchám. A pak se taky přidávám k poctivým dočítačům a milovníkům špenátu. :grinning: Akorát se mi nedaří reagovat na jednotlivce někde zezadu, protože jak už jsem psala, jsem prostě technický kontrarevolucionář a prostě to neumím, tak se moc omlouvám. Jo a ještě jedna věc mi utkvěla - to žehlení - asi tu budu jedinej magor, ale já žehlím ráda a baví mě to.

@beru3nek No to mě taky zajímá, protože doktor v nemocnici mi řekl, že mi je vyndají v pondělí, ale mně se to zdá strašně brzo. No uvidím, co mi řeknou zítra u nás na středisku. Už se moc těším, jak tam bude hromada lidí, já tam budu dvě hodiny čekat a oni mě pošlou domů. :slight_smile:
18. črc 2010 ve 20:33  • Odpověz
holky děluju za pochvalý pupíka :wink:
18. črc 2010 ve 20:36  • Odpověz
@antana123 copa sme delaly celý den:slight_smile:
18. črc 2010 ve 20:41  • Odpověz
@lio no spali a pak jsme byli u známích mají 3děti takže sranda byla a vzali jsme sebou i ségřininého malého a vy jste řešili kuchyně mi jsme u rodiču tak nemám co blejsknout máme starou kuchyn máme tady 1+1
18. črc 2010 ve 20:46  • Odpověz
@suik : tak to s tím taky pěkně hnete a za chvíli budete mít vše komplet :wink:
@lotyna : my máme sice děcák vymalovanej a danej tam novej koberec, jinak je postýlka a přebalovák taky zatím v ložnici. Tak snad ti to aspoň převážou, kdyby ti nevytáhli stehy, ale už to bolí míň, ne? Já bych se na to teda podívat nemohla, bych se hned zkácela k zemi.
@lio . no taky jsem dočetla ten bezva porod v červenci :angry: , ty dr. jsou někdy teda na odstřel. Když ví, že má úzkou pánev, velký mimi a nechají jí takhle trápit. brrr
18. črc 2010 ve 21:00  • Odpověz
@lio: náhodou ta zelená je hezká :wink:
@beru3nek: taky si myslím, že to je blbost :wink:
@suik: ááá ..další se žravkou :grinning:
18. črc 2010 ve 21:02  • Odpověz
holky du se vyspršit, a nachystat do postele, ať sem zítra fit. A přeju zítra taky tak chladné a příjemné počasíčko, jako bylo neska, dobroouuu
18. črc 2010 ve 21:03  • Odpověz
@lio : dobrou. Jo jo počásko by bylo fajnový, kdyby chvíli vydrželo
taky půjdu na kutě, zítra po dlouhé době vstávám po 6, jdem po měsící na KO, tak to půjdu zkusit zalomit
tak dobrou :slight_smile:
18. črc 2010 ve 21:08  • Odpověz
@beru3nek dobrou
já jdu taky spát dobrou noc :wink:
18. črc 2010 ve 21:08  • Odpověz
@beru3nek držím palce na kontrolu
18. črc 2010 ve 21:09  • Odpověz
@antana123 : děkujem, dobrou studenou noc přejejeme :slight_smile:
18. črc 2010 ve 21:10  • Odpověz
@lio : ta zelená je moc hezká, bordura taky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
@antana123 : tak jsem tam hodila jednu pupendo fotku :grinning: :grinning: :grinning: , je sice rozmázlá, ono holt zrcadlo se špatně fotí a před našim zužovacím zrcadlem, ale je :wink:
18. črc 2010 ve 21:11  • Odpověz
@beru3nek Jo už to bolí míň a ruka je víc pohyblivá, takže dobrý. Jenom když si na tu událost vzpomenu nebo si představím, jak to budou tahat, tak se mi začnou klepat nohy a udělá se mi nedobře. Včera se manžel trošku říznul o střep a já jak jsem viděla kapku krve, tak jsem hned začala klepat a brečet. Dřív se mi takový věci nestávaly, tak nevím - hormony?

@antana123 máš fakt moc hezký bříško. A taky se mi strašně líbilo, jak jsi psala o svojí práci. :slight_smile:
18. črc 2010 ve 21:13  • Odpověz
teda, já jsem si dala povinnou sedací koupel v dubové kůře na svoji poporodní bolístku,ale moc to nepomohlo, budu to muset řešit u mudra , nebo bude krvavý problém u dalšího porodu... :frowning2: :frowning2: :frowning2:
18. črc 2010 ve 21:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.