• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@lotyna jé děkuju tolik chváli si snad ani nezasloužím :wink:
@kuchy ty si melena máš pěkný pupík a sluší ti to :wink:
18. črc 2010 ve 21:14  • Odpověz
jé to je hrubka chvály se omlouvám
18. črc 2010 ve 21:16  • Odpověz
@antana123 . protože jsem z boku a hlava chybí :grinning: Jinak jsem asi metrická, šířka x výška :sunglasses: Ale děkuji za povzbuzeníčko :wink:
18. črc 2010 ve 21:16  • Odpověz
@kuchy tý si melena :wink: důležité je jak se cítíš ty mě potěší vždycky můj když mi řekne že jsem krásná a že se mu líbím i s tím břichem :dizzy_face: :dizzy_face:
18. črc 2010 ve 21:18  • Odpověz
@antana123 :grinning: jj, to manžel umí povzbudit, ikdyž jsem +30kg :slight_smile:
18. črc 2010 ve 21:22  • Odpověz
@kuchy tak to má být to je fajn :wink:
@kuchy . a nemluv pořád o meleně, mi připomínáš práci :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
holky bolí vás taky tak dole no pipka jakoby ta kost jako by mě tam někdo bouchal???
18. črc 2010 ve 21:23  • Odpověz
@antana123 : to klepe porod na dvěře :slight_smile:
18. črc 2010 ve 21:24  • Odpověz
@beru3nek: no teploty ok, ale že by muselo celý den pršet ....to zase ne ...s ondrou celý den být zavřená je na houby ..dneska jsme byli venku, když už jen poprchávalo ...ale stejně jsme po cestě domů zmokli

@kuchy: hemeroidy? taky jsem je potvory měla ....ale jen trošinku ..jak se objevily i samy zmizely :slight_smile:
18. črc 2010 ve 21:25  • Odpověz
@kuchy :grinning: :grinning: :grinning: ted si mě pobavila jen že mě to bolí takk se ptám??? :grinning: :grinning: :grinning: jako by to bylo namožené za týden jdu k dr. a ten mi řekne no nic no já budu jak slon chodit do září :grinning: :grinning:
18. črc 2010 ve 21:26  • Odpověz
@antana123 : mě bolí celá pánev a do porodu daleko a ted mi klepe dolů mimčo...kopy kopy :sunglasses:
@hupcza : mě hodně, jak jsem měla křížové bolesti, tak mě po celý porod tlačilo do konečníku a vylezlo to děsně, pořád se toho nemůžu zbavit :unamused: a ten vysoký TK to ted dost zhoršil....dnes nemůžu ani pořádně sedět :confounded:
18. črc 2010 ve 21:31  • Odpověz
holkymusím se vám pochlubit mamka mi koupila povlečení pro malého
18. črc 2010 ve 21:32  • Odpověz
@antana123 : moc pěkné, tak vidím,že na půa trpíme všechny :wink: Taky ho máme :grinning:
18. črc 2010 ve 21:33  • Odpověz
@kuchy jo jo ještě mám krtečka :wink: dívala jsem se ti do alba a máš nádherný pokojík i postýlku máš krásně nachystanou :wink:
18. črc 2010 ve 21:34  • Odpověz
@antana123: krtka má ondra od tatínka zakázaného neb nám trvale rozrývá zahradu :grinning: :grinning: :grinning:
jinak povlečení - fajnové
@kuchy: no to je radost :frowning2:
18. črc 2010 ve 21:39  • Odpověz
@beru3nek. přesně tak, každá mamina je co kus, to origoš, jak bříško, tak i všechno ostatní. Bříško do špičky a tak, to jsou babský tlachy. Já čekám holku, břicho sice kulatý, ale rozhodně mi nevyskákaly beďary ani nic podobnýho, každý říká, jak mi to sluší a tak ...

@suik. jé vidíš, já mám vlastně koupený haribo medvídky :slight_smile:

@beru3nek, @antana123: tak dobrou holky :slight_smile:
18. črc 2010 ve 21:39  • Odpověz
holky tak už fakt jdu dobrou :wink:
18. črc 2010 ve 21:40  • Odpověz
@antana123 : díky za pochvalu a dobrou :slight_smile:
18. črc 2010 ve 21:42  • Odpověz
@antana123 jůůů púúúa :slight_smile: krááásný povlečení.

tak brou všem.-)
18. črc 2010 ve 22:04  • Odpověz
@kuchy: sluší ti to :slight_smile:
Prej klepe porod na dveře :grinning:

@antana123: povlečení krásný

@hupcza: pohádku krtečka miluju, ale krtka na zahradě teda :angry:, taky máme rozryto celou zahradu
18. črc 2010 ve 22:23  • Odpověz
Tak a já to tu dneska taky balím. Vyzvedla jsem si manžu konečně po víkendu, naprali jsme si bříška vdolkama a teď spokojeně funíme :slight_smile:
18. črc 2010 ve 22:24  • Odpověz
teprve jsem se dokopala pokukat pupíky - no já bych to shrnula - prostě čupr mamči, velryby ani vorvani se tam nevyskytovali a nebo jsem je přehlídla :wink:
18. črc 2010 ve 22:25  • Odpověz
Tak všem dobrou :wink: , mě se vzbudil s úsměvem malý :frowning2: a je jako rybička, :sunglasses: tak se asi jen tak nevyspím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. črc 2010 ve 22:58  • Odpověz
hezký večer, tak jsem vás dočítala od hradce až po prahu, když jsem vozidlo předala miláčkovi. a teď dalších x stránek. poprosím někoho, kdo má recept na ty langoše z kyšky do IP, mám pocit, že byl zveřejněn tak 50stran zpátky a nevím jestli to najdu...pleaaaaase...:slight_smile:
jinak víkend jsme měli super, včerejší jesenická túra parádní, dnes jsme ještě stihli sovinec a pak cestu dom. jen ten víkend u rodičů je ve znamení jídla, tak teď se budu muset trochu krotit :slight_smile: a dneska jsme vikískovi koupili první hračku, tak mám radost, bo jsme neměli ani jedno chrastítko.
jo a kojo podprdu jsem jednu koupila za 59Kč u číňanů, sedí stejně jako ta z tesca, jen je hezčí, tak jestli mi bude i po porodu, tak si jich koupím víc. jen číslování mají dost podivné, z mé 75E je u číňanů 85DD :astonished: . asi mají vietnamky jiná prsa...
18. črc 2010 ve 23:11  • Odpověz
tak berunky ted jsem dodělala. Zítra ještě dovydrbu podlahu, topení a pár dodělávek a mám vedlejší byt uklizený a můžeme začít stěhovat. :wink: Makala jsem celý den. Ale hnulo se to. :wink:
18. črc 2010 ve 23:30  • Odpověz
@pet.s ty jsi nezmar, obdivuju výdrž...... já mám tohle jen když se něco děje, to jsem jak tryskomyš a pak si ani neumím odpočinout, ... naposledy při stěhování.
18. črc 2010 ve 23:46  • Odpověz
holky nemáte někdo horizontální žaluzie? chtěla bych je na okna,ale i záclonu. Jak se to řeší s konzolí?
18. črc 2010 ve 23:51  • Odpověz
suik no přiznám se..ža za těhu je to asi po 3 co mě tahle makací nálada chytla, jinkia jsem jak lenochod.
18. črc 2010 ve 23:52  • Odpověz
@pet.s já teda nemám ...
jdu asi spát, nikdo nikde nekecá. Dobrou ...
19. črc 2010 v 00:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.