• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@kuchy: tak to máš veselý, že když ty si chceš jít lehnout, tak se malej vzbudí pln energie :slight_smile:

@suzete: ty jsi prostě blázen, takovýho chození a tak ...., ale super, aspoň máš furt kondičku a super postavičku a energii :slight_smile:
Ten recept psala rennu a je to kelímek kyšky, kelímek hl. mouky, kelímek pol. mouky lžička soli, 1/2 lžičky prdopeč. Uhňácat, nechat chvíli odležet a smažit :slight_smile:

@pet.s: takže vy se stěhujete do vedlejšího bytu? Do většího? Ty sis teda musela pěkně máknout, no nechápu, já jsem unavená po 5 minutách :slight_smile:, asi jsem pěkně zlenivěla :slight_smile:
Horizontální žaluzky nemám, tak neporadím.

No, já jsem hezky posnídala vdolečky, které zbyly ze včerejška a Žanetka sebou spokojeně mele, asi má teď dost cukru i na breakdance :slight_smile: Odpo jedeme do porodky na ten jednorázový předporodní kurz, tak jsem zvědavá, co se dozvíme a tak .... No, za ty 2-3 hoďky se toho moc asi zmáknout nedá, tak snad aspoň ty polohy a dýchání a pak ji hodlám vyzpovídat, co všechno můžu požadovat v porodním plánu :grinning:, co mi tam u nich vyjde :grinning: A taky bychom měli vidět sál a pokoj :slight_smile:
19. črc 2010 v 07:02  • Odpověz
@kovalda - nestěhujeme se do vedlejšího bytu..ale bydlíme v činžáku z první republiky. Obrovské okna, vysoké stropy. :wink: K našemu 3+1 jsme dokoupili ještě volný vedlejší byt. 2+1 velkou s terasou.Ten jsme předělali na 2+kk(propojili jsme kuchyň a obyvák).Takže vedle vznikla ložnice, obyvákokuchyň, koupelna + WC. V tomhle bytě zůstanou 3 dětské pokoje a pracovna + dětská koupelna + WC, šatna, komora.Prostě takové technické zázemí :grinning: Jediná nevýhoda, že byty nejdou zcela propojit.Musíme k nim přes chodbu asi 2 metry, ale chodí přes ni ještě jedni sousedi za námi. Se tuhle smáli, že nám budou chodit přes obývák. :grinning:
No nic není 100%,ale já bych neměnila. Bydlíme v historickém centru města,všechny nutné krámečky mám po ruce, a navíc je to tu pod námi jen málofrekventovaná jednosměrka, takže autoprovoz je omezený. Do 17 hod je tu hezky rušno (kousek tu je magistrát a okresní úřad - potkáš všechny uřední šimli :grinning: )a od 17 hod klídek.
Z druhé strany terasa do lesoparku.Prostě balada.
19. črc 2010 v 07:19  • Odpověz
@kovalda hoď recept na vdolky - tak Páníček vyfasoval po třech týdnech košili a kravatku a mazal do firmy. Samozřejmě svým vstáváním mě vzbudil.Potřebuje asistentku k výpravě do práce, tak já jdu pokračovat vedle do bytu.Vůbec nevím, co vařit. jdu kouknout, co by se dalo objednat k obědu někde z rozvozem. :grinning:
19. črc 2010 v 07:22  • Odpověz
tak v naší oblíbené hospůdce ještě nemají vyvěšený jídelák. Chjo asi budu muset něco sama. Dnes jsou všichni doma a budou chtít jíst.
Ježíši já zapomněla, že kluk má tréninky. :frowning2:
19. črc 2010 v 07:30  • Odpověz
Ahoj holky, hlásím se po víkendu, manža ho měl po něuvěřitelně dlouhé době nepracovní, tak jsme si to užívali, že jsem ani net nezapla. Jsem ráda, že vás má historka s kocourem a bambulkou potěšila, manžu méně. :grinning:
@safry náš ragdoll je tmavší, je to zbarvení seal mitted, takže má bílé pacinky a znaky tmavě hnědé. Až najdu v PC fotku, tak ti ji sem hodím. :wink:
Chtěla jsem vás po víkendu dočíst, ale sorry, 25 stran fakt nedám. Takže zase budu mimo obraz, ale co. :angry: Dočtu alespoň poslední dvě strany. :wink:
19. črc 2010 v 07:42  • Odpověz
@antana123 To povlečení od maminky je nádherný. :slight_smile:
My si včera udělali výlet do HK a koupili malé do pokojíčku lustr. Manža si ho vyhlédl už dříve, ale nechtělo se nám za něj dávat 1400,-. No nakonec včera bychom tu sumu i dali, ale u kasy nás mile překvapili, stál 790,-. Tak jsme honem v autě kontrolvoali, jestli jsme nekoupili nějakej jinej, ale ne, máme ten správnej. :wink: Má takový veselý barvičky a pod ním sedí klaun, který když se natáhne tak hraje. :slight_smile:
@pet.s Horizontální žaluzky bohužel nemáme, my kromě jedné místnosti nemáme ani ty vertikální. Takže neporadím. :unamused:
Holky taky vám tak skáče váha? Za předchozí dva týdny jsem nepřibrala ani kg a za poslední týden rovnou 2 kg. Zůstala jsem na to vyděšeně koukat. Doufám jen, že to takhle nebude i nadále ... :rolling_eyes:
19. črc 2010 v 07:53  • Odpověz
přeju dobré ránko
a děkuju za pochvaly povlečeníčka :wink:
19. črc 2010 v 07:58  • Odpověz
Dobré ránko,
vypadá to, že to chladnější počasí ještě dnes vydrží :slight_smile: Hned se spalo líp, nebýt vstávání na wc a stěhování mimouška v bříšku, jako na potvoru, vždycky na ti stranu, co se na ní uvelebím :sweat_smile:
Dnes mám v plánu trošku poklidit, dopolko se staví po kontrole beru3nek na kafčo, tak se moc těším a po obědě dorazí mamka :slight_smile: A pokud vyleze sluníčko, tak budu ještě prát :wink:
19. črc 2010 v 07:58  • Odpověz
@ladenka jéé, kdepak jste yli v HK na lustrech?? Jinak na váhu doma dobrovolně nelezu, takže se váhu dozvím vždy v poradně, naštěstí :grinning:
19. črc 2010 v 07:59  • Odpověz
já se vážím před poradnou ale zatím sem nic nepřibrala uvidíme příští týden jak vlezu na váhu to bude šok :confused: :confused: :confused:
@rennu to máte dobrý že bydlíte s beru3nek kousek od sebe :wink:
19. črc 2010 v 08:02  • Odpověz
@rennu Jenom v OBI. :wink: Ad váha ... manža má blbej zvyk vážit se každý večer než vleze do vany, no a vyžaduje to i po mě :wink: , má ohromnou radost, že už jsem těžší. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@safry - přikládám fotečky těch našich obludek. Hřbet má teď kočičák možná trochu tmavší, ta fotka je starší. :wink:
19. črc 2010 v 08:04  • Odpověz
Jééé, dnes máme 40 dní do porodu, to to letí :slight_smile: Ale když se řekne 6 týdnů, tak to nezní tak hrozně :grinning:

@antana123 Jojo je to super, v jednom městě...i kočárkovat budeme moct spolu :slight_smile:
19. črc 2010 v 08:05  • Odpověz
@ladenka jj, jinak naštěstí u nás nehrozí, že bych manželovu váhu překonala :grinning: Jinak kočinky máte kouzelný, naši měli 14 et kocoura, obyč. mourka a ten byl kouzelnej...smůla, že jsem na číči alergická :frowning2:

19. črc 2010 v 08:07  • Odpověz
@rennu jé tichá závist to se máte a dobrý číslo já a lio to máme za 29dní :astonished: :astonished: :astonished: :astonished:
19. črc 2010 v 08:09  • Odpověz
@rennu Mě to dneska hlásí 47 dní do porodu. Blíží se to mílovými kroky. :wink:
Jo kočičáci jsou skvělý, já jen doufám, že když celé těhotenství přichází skrze mě naše malá s "alergeny" do styku, a ani jeden s manžou žádnou alergií netrpíme, tak že malá nebude na kočky alergická. Nevím co bych dělala, mám je jako děti.
19. črc 2010 v 08:11  • Odpověz
Čau holky,taky nedočítám,to bych nedělala 2h nic jinýho.Dnes mi má dojet kámoška z Rakouska s dcerunkou,je o měsíc mladší jak Fíla,ale už teď má přes metr :grinning: No popravdě se na návštěvu necítím,je mi dost špatně,to mrně mi snad na tom žaludku leží,nemůžu do sebe nic dostat a přitom je mi na zvracení,už budu fakt ráda,až ji budu mít u sebe,byť mi do TP chybí ještě 36 dní,to snad není možný,jak to letí.No nejradši bych zalezla do pelechu a nedělala nic.Aspoň,že počasí se umoudřilo,včera sem si dokonce vyjela i na nákupy,no ale řeknu vám,že jsem fakt moc šťastná,že věci na malého dostávám od švagrové,nelíbí se mi nic,co na děti nabízí a ty ceny! :stuck_out_tongue_closed_eyes: Původně jsem si chtěla koupit pár hadříků,páč už můžu nosit jen pár věcí,kraťase navíc nemám žádný,chtěla jsem nějaký legíny,ale teda naprosto nevím,kde bych je sehnala :unamused: Tak jsem nakonec skonšila v parfumerii a koupila si tam aspoň vůni od JilSander,Pure a nádhera,jsem spokojená.Takže ještě jsem se stavila v DM a pokoupila nějakou drogerii d porodky a tak a jela domů.manža mě ani ráno nechtěl pustit a když sem říkala,šak mám do TP ještě měsíc a půl tak řekl,37 dní!No a já čučela,jaký má přehled :sweat_smile:
19. črc 2010 v 08:14  •  3 děti  • Odpověz
@petja jo ty tlaky na žalůdek no to není nic příjemnýho :unamused:
19. črc 2010 v 08:17  • Odpověz
Ahojky holky.
Tak dnešní noc byla zatím tou nejhorší co jsem v těhu měla!! Že jsem si zvykla, že mě lehce píchí pod žebry dobrý!!! ALe že to může být ještě horší!! :zipper_mouth: No šílené dnes!! :frowning2: Vůbec jsem nespala jenom se převalovala v posteli a ta bolest pod žebry je furt, i když sedím!! Já asi zešílím!! Vůbec nevím co s tím, ale šíleně to bolí....Ach jo :cry: :frowning2: A to jsem dneska začala 8 měsíc :dizzy_face: To je asi to jediné co mě dnes těší! :wink:
19. črc 2010 v 08:23  • Odpověz
@eliska_v neboj až za pár týdnů ti malý klesne tak ti bude líp ale zade tě bude bolet spodek takže to si nevybereš
19. črc 2010 v 08:25  • Odpověz
čauky
u nás noc v poho ....naštěstí spím dobře :slight_smile:
jediné, co mě budilo byl ondrášek, ale s ním se nám to ranní vstávání už taky krásně ustálilo :slight_smile:
přihodila jsem taky jednu fotku bříška - jsem ostuda, za celé těhu první :-P http://www.modrykonik.cz/fotoblog/hupcza/album/anna/5366792/
19. črc 2010 v 08:26  • Odpověz
@antana123 : Tak o zádech u sebe ani nemluvím ty mě bolí furt...s těma mám problém už před těhu, takže to už ani neregistruju :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale ty žebra to je děs!! Hlavně se mi fakt chce spát a nejde to :rolling_eyes:
19. črc 2010 v 08:27  • Odpověz
Holky na chvíli se odmlčím, dala jsem prát pračku a jdu se na chvíli dospat. Od půl páté jsem nespala a v šest s manžou vstala, tak mám trochu deficit. Zatím pa.
19. črc 2010 v 08:27  • Odpověz
@antana123 Ale jako do sebe nic nedostanu apřitom jak se nenajím mám dost,nevim co s tim.

@eliska_v Eli,možná máš zablokovaný nějaký mezižeberní sval,to dělá hrozný peklo,to chce zkusit se nějak prohýbat a hodně dýchat!
19. črc 2010 v 08:28  •  3 děti  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:
19. črc 2010 v 08:28  • Odpověz
@petja : To dělám furt!! Každý den se protahuju a prostě dneska to je peklo!! :frowning2:
19. črc 2010 v 08:29  • Odpověz
@hupcza Teda takovej krásnej malinkatej pupík. Takovej jsem měla asi 2 měsíce zpátky, taky bych brala. :wink: Já tedy dnes taky vyfotím a přihodím, ale to bude meruna. :wink:
19. črc 2010 v 08:30  • Odpověz
@petja já to tak mám sem tam že mi to žalůdek nebere a nevolnosti jako na začátku těhu
19. črc 2010 v 08:30  • Odpověz
@pet.s: aha, tak bydlíte teď ve 2 bytech :slight_smile:. no super :slight_smile: Jasný, objednejte si oběd s dovážkou, děti budou rády :slight_smile:
Jo a tady ten recept na vdolky (těsto za mne motá pekárny, takže pro mne prakticky bez práce) :grinning:
http://domacipekarny.dama.cz/recept.php?r=5063

@ladenka: no tak to jste měli super víkend a ještě lustr za půlku :slight_smile:. Váha mi jde nahoru postupně, ale rozhodně teda hodně, když jsem donedávna neměla nic nahoře a teď 2,5 kg, ale ty cenťáky přes břicho - teď nabývám 1-2 cm za týden :astonished:

@rennu: dneska by už mělo být sluníčkovo, ale teploty příjemné, tak to bude super. Užijte si kafíčkování s beru3nek :slight_smile:

@ladenka: no číči jsou úžasný. Jen můj manža nemá kočky rád, takže zůstaneme jen u pejsků. No, uvidíme, jak nás pak zmáknou děti a co budou domů všechno nosit, že :grinning:

@antana123: čoveče, ty čísla, za jak dlouho máte s lio rodit sem radši ani nedávej, to je šoking :slight_smile:
19. črc 2010 v 08:31  • Odpověz
@hupcza : Hezké malé bříško... :slight_smile: :dizzy_face:
@hupcza : moc hezké bříško :slight_smile: ,takové jsem měla tak v na konci 5 měsíce :unamused: ,kam vy hubený ty miminka schováváte? :grinning: No jo, vám se netopí v tunách sádla :frowning2:
Já jsem dnes vlezla na váhu a to jsem neměla dělat, to raději ani v poradně hlásit nebudu :confounded:
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.