• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@kovalda dobře nerada bych tě pokaždé šokovala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. črc 2010 v 08:32  • Odpověz
No vy se máte,že si můžete jít jen tak spát :grinning: Filda lítá po bytě a zpívá,Jedna dvě,Honza jde... :grinning: Je ale dnes moc hodnej,asi tuší,že máma je k.o.když ještě o půl devátý chodí po bytě jak mátoha :pensive: Musím jít něco uvařit na oběd pro návštěvu,no že by se mi chtělo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. črc 2010 v 08:32  •  3 děti  • Odpověz
@antana123 No já teď skoro každý ráno
19. črc 2010 v 08:33  •  3 děti  • Odpověz
@petja jé chuděro to je teda za trest :unamused:
19. črc 2010 v 08:35  • Odpověz
@petja: jj, můj manža si každý den hlídá odpočet - kolik dní ještě zbývá. Takže když se ho někdo zeptá v kolikátém jsem, tak odpoví, že neví, ale že do porodu zbývá ještě .... dní :slight_smile:. Tak koukaj jak zjevený, co jim to podává za informaci :slight_smile:
Jejda, tak mimčo ti takhle zalehlo žaludek, tak zkus nějaké jóga cviky nebo něco, třeba se přemístí. Aspoň ti to teda přeju, aby se ti ulevilo.
Do DM drogerie se taky těším, půl seznamu, co potřebuju nakoupit je právě tam :slight_smile:

@eliska_v: na ta žebra bohužel nevím co poradit, tak aspoň gratuluju k 8. měsíci.

@hupcza: no vida, tak jsme se dočkali tvého těhu bříška :slight_smile: Ty jsi hubeňourek :slight_smile:. Moc Ti to sluší :slight_smile:
19. črc 2010 v 08:36  • Odpověz
@antana123: no, jak začal odpočet pod 100 dnů, tak to letí :slight_smile: Teď jsem maličko pod 50 dnů, tak se začínám děsit, abych všechno stihla a taky porodu a tak ... No a ty přijdeš s číslama pod 30, to už mne manžel nepustí nikam, protože to už může přijít kdykoliv :grinning:

@petja: teda to musí být děs. A zrovna ještě návštěva, viď ... :frowning2:
19. črc 2010 v 08:38  • Odpověz
@kovalda no ve dvou bytech..jak mě naštvou, tak je všechny zamknu tady a pujdu vedle. :grinning:
Já poklidila, včera jsme na domácost ani nesáhla. Ještě, že zítra konečně dojde paní na uklízení. Jdu vzbudit mladého na trenink a jdu makat vedle.
Holky já v těhu nepřibrala ani kg.Jen při stimulaci a vitamínech asi 5 kg.Moje tělo se chová nestandartně, já v těhu hubnu. Ale mám z čeho, takže jsem v pohodě.Ale stejně mám pocit, že se sotva valím. :unamused:
19. črc 2010 v 08:39  • Odpověz
@kovalda já zatím dobrý nebojím se mám pocit že to jen tak nebude tak jsem v klidu :grinning: :grinning:
19. črc 2010 v 08:40  • Odpověz
holky razím do obchodu tak zatím pa :wink:
19. črc 2010 v 08:42  • Odpověz
Ahoj holky, tak vás opět zdravím ještě z pracovního procesu :slight_smile: Já to mám dneska za 50 dní do porodu :wink: Až bude chvilka tak Vás dočtu nebyla jsem tu od čtvrtka - to bude určitě hafo stránek, ať jsem v obraze co je tu nového. Hezký den :slight_smile:
19. črc 2010 v 08:49  • Odpověz
@ladenka ty jsou nádherný .....já v to taky doufám. Bohužel já alergická jsem, teda zčervenala mi ruka na testech, jinak žádný obtíže nemám, na vlastní kočku jsem imunní, z cizí občas jo. Razím teorii, že ji mám jako očkování, jen ve větším dávkování...... Víc mě ale trápí něktrý trávy nebo co to je - v červnu. Tak doufám, že miminko bude taky imunní. Jsme na ní s manželem závislý a je to taky jako naše první dítko.

@pets: týjo, přes chodbu, to bych asi nedala, měla bych pocit, že chodím do jinýho bytu a ztrátu soukromí. Ani skulinka nejde probourat? Ale je super, že jste to takhle mohli zvětšit.
19. črc 2010 v 08:54  • Odpověz
@antana123 juj, 29dní je už mazec......

@ladenka také si nedovedu představit, že by prcek byl alergický na našeho psa...no snad ne :slight_smile:

@petja páni, ten tvůj manža má fakt přehled...klobouk dolů :slight_smile: Takhle si to pamatovat :slight_smile:

@eliska_v nj, už si spánku moc neužijeme, já měla v noci asi poslíky, křeče a bolest na MS a nějk jsem se nemohla dohodnout s mimoušem, jak budeme hajat :grinning: když jsem se uvelebilá já, nasáčkoval se na tu stranu taky a tlačil a žduchal a při náročném přealení se na druhou stranu nelenil a nasyslil se tam také, lumpík jeden :grinning: :grinning:

@hupcza krásný pupíček a malinký :slight_smile: ale vím, že jsi psala, že při Ondrovi jsi měla také malý :slight_smile:
19. črc 2010 v 08:54  • Odpověz
@jennymaresova: gratulace k 50 dnům a obdiv, že ještě chodíš do práce. :slight_smile: No a jestli to chceš od čtvrtka dočíst, tak máš celou pracovní dobu co dělat :grinning:

@rennu: jejda, to mne vůbec nenapadlo, že by malá mohla mít alergii na našeho pejska :astonished: . No, určitě to bude v poho :slight_smile:
19. črc 2010 v 08:59  • Odpověz
@kovalda jojo, neboj, musí to být v poho :slight_smile: Náš je naštěstí nelínací, zdědil to po psí mámě...má chluby huňatý a strukturou jako vlasy :slight_smile: Ale některá plemmena mi vadí, třeba kolie, stačí ji pohladit a osypu se a kejchám, smrkám....tak snad to bude ok :slight_smile:
19. črc 2010 v 09:02  • Odpověz
Mě se taky blbě spí, nevím jak se mám uvelebit, včera jsem si udělala složitej pelech z kojopolštáře a dvou polštářů, tak že jsem ležela na poloboku a břiško bylo relativně ve vzduchu, ale zase mi překážela ruka a docela brněla. Taky už mám pocit, že mi trochu natejkaj :angry:

@eliska-v mě se mimís nastěhoval pod žebro a někdy to taky pěkně bolí...

@petja - legíny těhu jsem taky nikde nenašla, krom eshopu, ale ještě naštěstí obleču svoje, jen musím ten vršek narolovat pod břicho.
celkem by se mi ještě šikly nějaký letní kalhoty.
ten žaludek ti teda nezávidím, mě je občas taky divně a musím do sebe něco vpravit, i když přes moc.....jak se rozjím, je to lepší.
19. črc 2010 v 09:03  • Odpověz
@kovalda tak koblihy mám zadělané..teda růčo..my máme pekárnu na chatě, tak snad to nevadí a místo rumu jsem tam dala tresť, tak uvidíme jak se povedou.
19. črc 2010 v 09:12  • Odpověz
@pet.s To je zajímavý,vždyť už mimčo musí svoji váhu nějak promítnout :confused:

@rennu No zezačátku ani nevěděl kterej trimestr a teď už to má v malíku,asi čím se blíží porod,začíná si to v sobě řešit

@suik No já právě nemám v těhu ráda něco pod břicho,čímž se asi výběr zužuje na čistě těhu oblečení :frowning2:

Holky,zatim pa,krásný den!
19. črc 2010 v 09:14  •  3 děti  • Odpověz
Dobre rano holky :slight_smile:
@ladenka ...kocicaci jsou uplne super....ja jsem doma kocku vzdycky chtela...ale nikdy mi neprosla...ale shodli jsme se na pejskovi, jen nevime kdy ho poridit...asi az se vratime do cech....libi se nam oboum uz dlouhe roky....ovsem kdyz reknem kterou rasu bychom si tak moc prali, tak se kazdy malem vyvrati, ze hnusnejsiho psa neni, jestli jsme se nahodou nepomatli :grinning:

@eliska_v ....no teda, to byla noc...me taky boliva pod pravym zebrem, kdyz lezim na pravem boku dele...ale s tebou se to srovnat teda vubec neda...drive me desne bolela ta stydka kost, to jsem taky nemohla vubec spat natoz se nejak prekulit...kazdou chvili mame kazda neco...ale neboj...za chvili tomu bude konec....ale s tim, ze se vyspime moc pocitat nemuzem :grinning:

@kovalda ....tak to je manzel dobry, kdyz si to tak pamatuje...to ten muj jeste nedavno pravil nekomu ze uz jsme v sestem mesici a pritom jsme uz byli v zacatku osmeho :grinning: Ale pamatuje si, ze den D je konec srpna, tak aspon neco :grinning:
19. črc 2010 v 09:15  • Odpověz
@petja aha, no mě to zatím nevadí, spíš naopak, něco na kraj bříška potřebuju, páč mi jinak spodek visí :sweat_smile:

@safryy no jo, pejsek se zrovna z Anglie stěhuje blbě.....a kdy máte v plánu se vrátit? Já se děsím toho, že by mohl manžel dostat práci v americe, jak tam povezem naši kočičinu teda netuším :pensive:

teď jsem četla ten červencovej porod, to jsem neměla dělat ...proboha, chudák holka, je mi z toho nevolno. To musela bejt šílená bezmoc! Taky nechápu proč neudělaly toho císaře, páč pak jí šili v narkóze a poranění má velký, takže to je skoro šul nul.
@safryy
19. črc 2010 v 09:23  • Odpověz
@suik ....ja nevim kdy se budem vracet...to zalezi na spouste veci prave :slight_smile: No teda...tak amerika jo? To by chudera kocicka musela tu cestu nejak pretrpet v prepravce :frowning2: Kolik to je hodin letu? Aspon tak 7-9 co?
19. črc 2010 v 09:28  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

tak u nás dneska zase bude krásně...ale ne takový pařák :sunglasses: včera mi tvrdlo břichlo skoro celý den, tak jsem se rozhodla, že už nebudu čekat a teď jak má být pár dní hezky, tak všechny ty věcičky vyperu, ať to mám z krku :sweat_smile:

taky jsem přidala nové fotky bříška, jsem si až do kouknutí na hupczu myslela, že mám taky malé :grinning: :grinning: :grinning: hup, krásné bříško, se nedivím, že se stále dobře vyspíš :wink: :slight_smile: :slight_smile:

a teda mě vůbec nenapadlo, že by malej mohl mít alergii na naší hafanici :confused: :sweat_smile:
19. črc 2010 v 09:50  • Odpověz
@petja no malá přibývá v pohodě.Dr mi vysvětlil, že já hubnu a ona přibývá,ale u mě je to dobře. Jsem diabetik a kdybych jela nahoru s kily, musím nahoru i s inzulínem. Už ted mám dávky jak kůň.
19. črc 2010 v 09:57  • Odpověz
@safryy no já doufám, že na to nedojde a budem se držet v rámci evropy, ale je fakt, že v jeho oboru je tam těch míst víc.

@ojo já mám taky malý, ale spí se mi blbě, mimís se ani nepřekujuje, ale ten měch s vodu mi trochu překáží....

19. črc 2010 v 10:05  • Odpověz
Ahojte holky :slight_smile:
Vidím, že řešíte spaní :wink: Tak mi se spí dobře poslední dva dny, kdy teplota v bytě klesla pod 25°C :slight_smile: Hodně mi pomáhá kojící polštář, vmezeřím ho mezi kolena a pod břicho a jde to :slight_smile:
Dneska chci poklidit byt a dožehlit prádlo, dokud je trochu chládek. V těch vedrech sem totálně neschopná :frowning2:
Manža včera domaloval a uklidil pokojíček :slight_smile: Vypadá to dobře :slight_smile: Už jen nalepit borduru, přestěhovat nábytek a můžeme finišovat přípravy na mímo :slight_smile: Už se těším, až všechny ty věci budu mít kam dát :slight_smile:
19. črc 2010 v 10:18  • Odpověz
Dobré ráno holky :slight_smile: ty jo, vy jedete, člověk tu přes víkend není a 20 stránek hned nakecáte :grinning: :grinning: doufám, že jsem o nic důležitého nepřišla, nikdo zatím naporodil...dneska musím do města, zařídit něco kvůli autu a konečně budem zase pojízdný. Včera mi tvrdlo břicho, tak doufám, že už to bude lepší. Čekám na pošťačku a pak vyrážim pomalu směr město...
19. črc 2010 v 10:20  • Odpověz
ahojky holky.
já se vrátila z porodky ze sepsání předporodní dokumentace. Zase si připadám jak negramot co tak tak vyšel zvláštní školu, no nic. Navíc mne objednali na tuto středu. Přitom do telu mi řekla, že tento týden na sepsání a za další týden ko, protože jsem ko měla min týden.......tak už ted sem celá vodvařená, že se ve mne budou štourat po týdnu zas :frowning2:

V noci se spalo krásně, manžovi byla zima, já si chrochtala, neska jsem jela do porodky v džínách, asi naposled, co sem je měla na sobě, bo ted už to na ně moc nebylo.....teplotně venku myslím, jinak stále sedí v pohodě.

Takže budu odpočívat a "těšit " se na středeční kontrolu, kdy me uvidí někdo jinej a doufám, že z mého nálezu nebude hotovej a že mne jestě pošlou domů :-O
19. črc 2010 v 10:35  • Odpověz
jinak jak mi to doposud díky ležení neutíkalo, tak teď to frčí, zvlášt, pokud každý druhý den pojedu někam na kontrolu :-O
a 29 dní do TP je fakt mazec...
19. črc 2010 v 10:40  • Odpověz
@lio tak to je mazec.. už jen 29dní...tak si to užívej, za chvilku Vás bude doma víc .-)
19. črc 2010 v 10:44  • Odpověz
@hanncca včera jsem zrovna usínala a představovala si jak vedle v pokojíku leží ten uzlík a jak asi budem spinkat a jaké to asi bude...je to nějak reálnější a reálnější, ted jen přežít ty prohlídky v porodnici, z těch mám hrůzu, bo celý život chodím ke své doktorce :frowning2:
19. črc 2010 v 10:48  • Odpověz
@lio : teda 29 dní, to je fofr :slight_smile: Máš to za pár :slight_smile:
Sepsání předporodní dokumentace? To se tady snad ani nedělá :slight_smile: Všechno sepisuješ až při příjmu do porodnice :slight_smile:
19. črc 2010 v 10:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.