• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@lio jo tlak jak na předek tak i na konečník no nic příjemnýho asi bych měla odpočívat trošku
19. črc 2010 ve 12:23  • Odpověz
holky druhorodičky...dělaj na prohlídkách v porodnicích i ult, nebo jen vaginální prohlídku?
19. črc 2010 ve 12:23  • Odpověz
@lotyna Tos chtěla napsat Ojo a Hupcza,ne? :confused: Já se chystám fotit asi zítra bříško ve 35tt,tak to už za nic nezaměním :grinning: :grinning: :grinning:
19. črc 2010 ve 12:23  •  3 děti  • Odpověz
@lio asi se nemůžou dočkat už vnoučete :wink:
19. črc 2010 ve 12:24  • Odpověz
@antana123 tak tlak na konečník záleží v jakým smyslu, je docela nebezpečný, odpočívat bys měla rozhodně, kdy deš na kontrolu?to cítíš až ted po té posl kontrole?
19. črc 2010 ve 12:24  • Odpověz
sem si ted ostříhala nehty na rukách, takový drápy, doufám, že už je to naposled do porodu, vůbec me to nebaví :grinning:
19. črc 2010 ve 12:25  • Odpověz
@lio Mi dělali párkrát i utz,naposledy den před hrozící vyvolávačkou,že už tam je málo plodovky ani gram tuku v břichu,že to dítě vyplňuje celý prostor :grinning: No s tou plodovkou to tak nebyla docela pravda,při porodu vylítlo plodovky jak vodopád,říkala PA :wink:
19. črc 2010 ve 12:25  •  3 děti  • Odpověz
@lio no né jako na velkou jen tlak jak mám na tu kost tak cítím i na konečník to mám až ted poslední 2dny a na kontrolu jdu příští úterý minule jsme byla otevřená jen na špičku prstu a říkal že hlavička sestupuje dolů jinak nic
19. črc 2010 ve 12:26  • Odpověz
Ahojky holky zdravím vás chtěla jsem se zeptat zda některá z vás nevíte jak je to z rodičakem :unamused: malá bude mít ted v září 7 tři roky a ja nevím zda mi pošlou rodičák už jen v srpnu a nebo i v září,nevíte někdo jak to je?Děkuji za odpovědi :slight_smile:
19. črc 2010 ve 12:26  • Odpověz
@antana123 no vidíš já du ted na kontrolu po týdnu
tak sem zvědavá

a to píchnutí je co, nevíte? kolikrát je to spojený i s pohybem mimi, že se dole hýbne a mě píchne až dole :slight_smile:
19. črc 2010 ve 12:28  • Odpověz
@lio
@antana123 : nj, vy už se sotva batolíte, máte hlavičku vr ozkroku,jak říkal zálibně můj doktor, mě malý sjel dolů už ve 34tt i s břichem, to pak byla chůze...jak naprc.kačer,ale jen doma :grinning: a beze svědků :sunglasses:
@petja : nj, ty jejich soudy, já jsem měla v sobě tolik vody,že by z toho byla půl rohové vany, bylo na 2 cm všude po pokoji :grinning:
19. črc 2010 ve 12:29  • Odpověz
@lio já to mám taky nevím co to je nemůže se to tam nějak natahovat nebo roztahovat k vůli porodu nevím :confused:
19. črc 2010 ve 12:29  • Odpověz
@petja Já ty vaginální prohlídky v porodce teda nesnáším,u s svýho gyndra sem si zvykla,ale jak mě prohlíží pokaždej jinej doktor :angry: Brrrrrrrrrr.No to asi patří k předpřípravě,že u porodu můžeš potkat taky víc lidí :unamused:
19. črc 2010 ve 12:30  •  3 děti  • Odpověz
holky jdu se chvilku natáhnout musím dospat tu děsnou noc :wink:
19. črc 2010 ve 12:31  • Odpověz
@suzete: no to by mi hli žlučí ....ale jeli by ......to by teprvá poznali, co znamenám nasraná já :grinning:
@lio: tak co jim zdvořile vysvětlit, že se prost+ už nemají ptát
ad chování sestřiček- no obávám se, že v tu ránu bych si byla jistá, kde rozhodně rodit nebudu - když se tak chovají teď, nebudou mít jediný důvod měnit to u porodu
19. črc 2010 ve 12:37  • Odpověz
@lucinecka222 Zavolej si na příslušný úřad práce,kde to vyplácejí
@kuchy No,hold,když má někdo bolesti s každým krokem,radši bude chodit jak kačer,aby vůbec mohl existovat.
@antana123 Ty už můžeš kliďo za 2 týdny rodit a k porodu se tělo už jistě chystá!
19. črc 2010 ve 12:38  •  3 děti  • Odpověz
@lio: nikdy jsem na projhlídce v porodce nebyla ...teda krom té u porodu :grinning:

ad velikost břicha - myslím, že to je i dané - že se s tím nedá nic extra dělat :wink: ....já zas říkám, že musíme mít vynalézavější prcky, když se tam musí poskládat :grinning: :grinning: :grinning:
19. črc 2010 ve 12:40  • Odpověz
@lio bouličku žádnou nepozoruju, ve srovnání s nebolavou stranou to hmatově působí stejně. jen to žebro bolí jak naražené, jak kdyby mě někdo do těch 5cm praštil kovovou tyčí.
19. črc 2010 ve 12:40  • Odpověz
jinak já se pustila do kuchyně
vyházela jsem ze všech skříní vše (jako prevenci, že by se mi v půl přestalo chtí - tak už to musím douklízet i kdyby se mi nechtělo :grinning:) ....no a ondrášek mi vydatně pomáhá :slight_smile:
teď spinká

mám nějakou hnízdivou - nevím, jestli by na tohle taky neměly být nějaké léky ....no uznejte samy, že občas to je na palici, do čeho se v rámci příprav vrháme
19. črc 2010 ve 12:43  • Odpověz
@hupcza nepříjemná nebyla, tím že jsem byla připravená, načetla co maj na webu a co po mne chcou, tak mi přišlo že semnou jednali že sem to nečetla a nevím proč tam jsem.....a ono i jinde narazíš na sestru která nemá svůj den, to je můj názor.
PA mi vysvětlila že u porodu pokud bude prob, hned to hlásit a že to si většinou nedovolej, bo sou za to hrozný postihy, ale ty nádhery u příjmů nebo za recepcí, ty sou občas na pěst....
19. črc 2010 ve 12:44  • Odpověz
@petja kdxyz se chystá tělo antany, tak moje asi taky :-O .-D
19. črc 2010 ve 12:45  • Odpověz
@kuchy tak nemám pocit že se sotva batolím, zase takovej pupek nemám, ale jako chůzi už sem změnila, ale která těhotná ne, ale nic me při ní nebolí, horší je to se sezením, jak nejsem zvyklá.....a nemám pocit že už mám hlavičku v rozkroku, zatím min týden nenaléhala takže uvidíme pozítří
19. črc 2010 ve 12:47  • Odpověz
@petja : tak s tím úplně nesouhlasím, :wink: ne každá bolest se dá překonat, ale tahle určitě ano :wink: a opravdu to na pohled vypadá děsně :stuck_out_tongue_closed_eyes: Přece to bolí každou těhulku :sunglasses: To by se za chvilku mohla kachnit každá druhá :confounded: :confounded: :confounded:
No ,každý podle libosti, já se budu kachnit doma, divadlo lidem dělat nehodlám, bolest nebolest :grinning: :grinning: :grinning:
@suzete to můžeš mít z ležení, namožený.....zvlášt pokud se ti blbě leží a spí
@lio: jako já jsem na to háklivka ...hlavně ,když mám možnost volby, odcházím
chápu, že každý může mít blbý den ...ale jsou profese, kde není povoleno si to ventilovat
nikdy bych si to nedovolila na klienta a to nejsou lidi s rozjetýma hormonama
a když se chovám já ke svým klientům slušně, vyžaduju to když pro změnu stojím na druhé straně
19. črc 2010 ve 12:48  • Odpověz
@kuchy ale me nepříde že se kachním bolestí, ale valím před sebou něco na co nejsem zvyklá a chůzi změní chtě nechtě každá těhu.......to bereš moc hystericky, holt já tedy ven vylést musím a venku jako modelka po molu chodit nebudu :grinning: sem si neska dýchala i na recepci, nez na me prisla řada , lidi nelidi :slight_smile: sou mi šumák
19. črc 2010 ve 12:49  • Odpověz
@lio : to je jen pocit, v těhotenství se chůze opravdu mění,jak se rozestupuje pánev k porodu, ale jen normálně,ale někdo chodí, jako by měl mezi nohama tykev :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a ještě se u toho děsně kolíbá :grinning: já vím, jsem hrozná,ale někdy si prostě extrémů všimnu , asi profes. deformace :grinning: :grinning: :grinning:
19. črc 2010 ve 12:50  • Odpověz
@petja :grinning: Jo máš pravdu, chtěla. Ale jak tě znám, tak ty budeš to samé. :grinning:
19. črc 2010 ve 12:51  • Odpověz
@lio : mě to spíš pobaví :grinning: , já se asi spíš kutálím,vzhledem ke konstituci a ven musím s malým každý den :grinning: Jestli se tak kačením i já, no potěš koště....a do modelky jsem měla vždy daleko :wink:
19. črc 2010 ve 12:52  • Odpověz
@hupcza jako jo rozumím, ale to bych si mohla taky rodit doma, protože v porodnici jednáš s tolika lidma, ze prostě všude se najde aspon jeden.
a takhle sestřička nebyla ve výsledku neřpíjemná, jen ji asi překvapilo že sem odmítla ji odpovídat na něco, co sem měla přinést vypsaný a předložila ji papír ze kterého musela vypisovat, tak spíš překvapená asi ....
19. črc 2010 ve 12:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.