• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@lotyna :angry: zastřelit!
19. črc 2010 ve 14:09  • Odpověz
@hupcza Taky jsem měla podobnou zkušenost z revize po missedu , naštěstí jsem měla domluveného našeho anesteziologa z oddělení,tak se ke mě až na ten příjmový pohovor, chovali obstojně. Pak jsem řekla zaměstnání a obrat o 180 st. Nakonec jsem šla na sál taky později,kvůli akut, CS jedné krvácející maminy, dostala jsem mega dávku anestetik a 3 hod po op prospala. Díky za naši doktorku :wink: Nakonec jsem taky ležela na šestinedělí,protože patro gyndy bylo plné a vedle plakaly miminka :frowning2: , se mnou ale ležela paní po op.cysty a postýlku empatická sestřička ,když viděla mou lítost vyvezla z pokoje na chodbu. :slight_smile:
19. črc 2010 ve 14:28  • Odpověz
a pak jsem ve stejné porodce i rodila a v poho, měla jsem ji skoro za domem, pracuji v té nemocnici a taky vím,že je tu výborná novor. JIP a mám tu anesteziol.zázemí....dokonce jsem našeho doktora potkala na chodbě mezi kontrakcema,hned si myslel,že ho budu volat na epidurál,tak jsem ho ujistila,že ne, že to zvládnu :grinning:
19. črc 2010 ve 14:35  • Odpověz
@kuchy jsem zrovna koukala k tobě do albíčka, máš moc krásnou želvičku č. 1 ..... a taky máme hodně podobný manžely :grinning:
19. črc 2010 ve 14:50  • Odpověz
@suik Jakože stejný podobou?
19. črc 2010 ve 14:56  •  3 děti  • Odpověz
@suik : děkuji, sama jsem zvědavá jaká bude želva 2,.......stejný typ chlapa? a co dělá manža :slight_smile:
19. črc 2010 v 15:18  • Odpověz
@petja
@kuchy jj, vzhledově typově... on je vědec, delá starověkkou mezopotámii....
19. črc 2010 v 15:25  • Odpověz
@eliska_v jj v krči.-)
19. črc 2010 v 15:29  • Odpověz
@suik :ten můj je technik,ING. elektro :slight_smile:
19. črc 2010 v 15:29  • Odpověz
@lio : Tak to mi potom musíš popsat jak to tam probíhalo a co teď...Jsou tam v pohodě? Já tam ležela jenom na začátku těhu a přišlo mi to v pohodě...
19. črc 2010 v 15:41  • Odpověz
@eliska_v je to v diskzuzi o krči...tak pak kdyžtak tam
zatím sem tam byla 2X na ult, neska na sepsání dokumentace a ve středu jdu prvne na prohlídku.
ač se tu po mém popisu rozjela debata o nepříjemném personálu, tak zatím jsem mela stesti, jen na můj vkus moc nepočítají, že jsou maminky připravené dle toho co maj na webu a jednají s ní jako s negramotem a tak kdyz jsem dostala na chodbe k vypsání anamnezu, kterou jsem mela vypsanou z domova a tu predhodila pred sestru, kdyz se mne ptala na první otázku, tka trochu hodila ksicht, jinak ale v poho, vše vysvětlí ukážou a zatím ok.
Trochu mám zmatek s tou recepcí a příjmovou kanceláří, sem ten systém doted nepochopila, ale to k porodu nepotrebuju.-))))
19. črc 2010 v 15:53  • Odpověz
@hupcza dík uz jsem se chtela desit, co sem tu rozpoutala, to si právě myslím taky, to nastavení......
19. črc 2010 v 15:56  • Odpověz
@lio : Jj, to téma znám :wink:
Tak to jsem zvědavá, jak se budou chovat... :slight_smile:
Kdy jsi se tam objednávala na první prohlídku v kolikátém tt? :slight_smile:
19. črc 2010 v 15:56  • Odpověz
@eliska_v no až tě tvůj gynekolog předá do péče porodnice (můj ted, bo má dovču a nemá ty monitory, jinak bych u něj zůstala co nejdéle) takže ted v 35+ jsem se objednala na sepsání a neska mi rovnou objednala na středu na prohlídku
19. črc 2010 v 16:03  • Odpověz
@lio : Děkuju... :wink: Já jen pro přehled!! :slight_smile:
19. črc 2010 v 16:04  • Odpověz
@eliska_v .-))
19. črc 2010 v 16:04  • Odpověz
@lio no jo, ta jejich příjmová kancelář je fakt vtipná ..... moc jsem to taky nepochopila, ale tam jdeš jen jednou, ne?
Dneska tu je nějaký mrtvo. Já si byla schrupnout a teď jdu trochu rovnat věci, za chvilku přijede ségra, tak aby mohli s manžou přestěhovat komodu a šicí stroj a bylo místo na postýlku :dizzy_face:
19. črc 2010 v 17:01  • Odpověz
@lio : je pravda, že příjmová kancelář je doopravdy zvláštní, ale tak hlavně aby pak všechno okolo bylo v pohodě :wink:
19. črc 2010 v 17:02  • Odpověz
@lotyna : já teda krev nemůžu vidět vůbec ani před těhu jsem to nedávala. Jo jo hormony jsou mršky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
hojda, nejdřív reaguju, aby se mi to nevymázlo
@kuchy . taky mám z hemeroidů docela strach, tak to určitě řekni dr. ať se to ještě nezhorší, třeba nějáká mastička zabere
@antana123: povlečení je nádherný
@pet.s : to sis teda mákla, to jsi dobrá. Já jsem v těhu obzvlášť líná :slight_smile: . Máme vertikální žaluzky, takže netuším
@ladenka : mám to samé, nějáký kila jsem přelítla a rovnou mi najelo o dvě víc :angry:
@petja, kov: tak to teda čumím, jak to mají manžové v merku za jak dlouho rodíte :astonished:
@jennymaresova : kdy jdeš naposled do práce, to jste se suzete už snad poslední, no jste frajerky :grinning:
@ojo : další druhorodička s malým bříškem, to mi hlava nebere :wink:
@lio : po týdnu ko, to je teda fofr, ale taky to máš už za pár. U nás se taky sepisuje vše až při porod
@suzete : to jsou bídáci v servisu, ještě že jsi mamka turistka. Já bych to šla až do porodu :grinning:
19. črc 2010 v 17:09  • Odpověz
@beru3nek jdu ve st k Drovi tak se snad dozvím za kolik to v práci ještě mám.... já si to spočetla ze 27.7. ale vím já jak to počítají oni? Raději se neradovat předčasně :slight_smile:
19. črc 2010 v 17:14  • Odpověz
Ahoj děvčata, jen na skok, nějak nestíhám... Tak předporodní kurz dopadl dobře, bylo teda šíleně vedro, ale jinak to bylo fajn. Dokonce jsme tam potkali manžovy známé, čekají to měsíc před námi, ani jsme to nevěděli. Trošku jsme se učili dýchat a manžové masírovat záda, to bylo fajn :grinning: Jediné, z čeho jsem byla trošku vyděšená, byla velikost a zařízení porodních boxů v olomoucké porodnici, @kuchy bude vědět, o čem mluvím. Asi tři páry hned tam řešily, že půjdou rodit jinam. Já zas kvůli mimču nechci, navíc to mám 15 pěšky... Ale oddělení šestinedělí už vypadalo mnohem líp, tak snad šup šup porodíme a přesunem se tam :wink:

Jinak malý se usídlil pod pravým žebrem asi už trvale, nemůžu sedět, ležet, dýchat... A ráno tramtaradááá první poslíčky, ale jen málo, zato cestou do a z obchodu mi šly mrchy jedny pěkně do zad, jsem se plazila jak invalida, všichni na mě čučeli... :angry: Zítra jdem na kontrolu, tak snad bude vše O.k.

Ještě bych měla jeden asi hloupý dotaz na druho- a vícerodičky. Prosím, stehy po nástřihu se pak nějak vytahují nebo to jsou takové ty samorozpadací? Těch se trošku bojím, protože takový jsem měla loni po trhání zubu a ani za měsíc se nerozpadl, museli mi ho tahat. Díky a prosím nepohoršujte se nad mou neinformovaností :slight_smile:

19. črc 2010 v 17:28  • Odpověz
@suik no dkyby jednou tak tomu rozumím, já už tam byla potřetí :grinning: jednou při registraci, pak při prvním ultrazvuku, při druhém ultrazvuku, a vlastně ted počtvrtý, dycky ta paní za stolem zapsala do pc nějaký info.....a šla sem, neska tedy navíc s čísílkem do poradny.....

@beru3nek no jo za pár, ale zrovna po týdnu se mi na prohlídku nechce :slight_smile: no uvidím
19. črc 2010 v 17:30  • Odpověz
@jennymaresova :já dneska čuměla jak roura, když mi vypsala mateřskou od pá. POčítala jsem až 1.8.
Dnešní návštěva u dr. nejdřív jsem zamotala šíšu sestřičce i dr. kvůli TP. Neměla jsem v průkajdě nástup na mateřskou, tak říkám sestřičce, že to nechápu, že v papírech mám TP 5.9. v průkajdě 16.9. tak to brala podle toho UZ z 30tt tam jsme byli o týden a něco starší, tak mi to napsala už na 23.7. Jsem počítala, že půjdu až za týden. Dr. pak ještě, že je hodně dobrej UZ z 20 tt a že to vypadá spíš na toho 5.9. , jsme taky veliký tak asi proto :grinning: Stále KP, jinak vše o.k. Uklidnil mě napůl, kvůli pohybům /cítím je fakt hodně málo a jen dloubnutí/, že jeho paní to měla taky tak u KP. Prý ale zas děti mají problémy s nožičkama :confounded: , jak jsem z toho byla přešlá, tak jsem se nezeptala podrobně. Nevíte? Asi kyčle, když tam sedí, co? Ko máme radši za 14 dní, když pohyby u nás jsou minimální.
19. črc 2010 v 17:44  • Odpověz
@lio : tak poslední měsíc se chodí už každej týden, ne?
19. črc 2010 v 17:44  • Odpověz
@beru3nek : no mě se to od porodu ještě nezahojilo, vžydcky nějaký šmejd vyleze, nejhorší je,že to co opravdu pomáhá nesmí těhotné :confounded:
@zvirka : to sice ano, ale mě je fuk,že nebudu mít luxusní porodní box :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale vím, že budud mít kdyby něco já a hlavně mimi dobrou péči. Na co mi pak bude hezký porodní pokoj, kde jsem chvilku, když se mnou nebo s mimi něco stane stane.....a už mockrát jsme měli u nás na ARU mamču po strašném porodu a šlo jí o krk, ne ne . Já se bez luxusu obejdu. :wink:

Jo a stehy jsem měla samovstřebatelné, do týdne bylo zahojeno :slight_smile:
19. črc 2010 v 17:57  • Odpověz
@lio 3x? šmarjá? Já myslela, že už jsi v databázi :sweat_smile:

@ beru: nebuj, to kdyžtak spraví :wink:
19. črc 2010 v 18:06  • Odpověz
@suik : no doufám, že to bude pak o.k. ale hrko ve mě :unamused: Tak budeme holt pilně cvičit :wink:

@kuchy : tak to je na prd, když pro těhu nic není, tak ta dubová jedině, no.
19. črc 2010 v 18:09  • Odpověz
ahojky zdravím vás na skok a přikládam tohle pokud ještě o tom nevíte :unamused: http://aktualne.centrum.cz/finance/rodina/clanek.phtml?id=672763 nás by se to ještě nemnělo dotkonout no uvidíme :unamused:
19. črc 2010 v 18:38  • Odpověz
@suik: asi tak :wink:

@lotyna: řekla bych, že jxd si definitivně prohulil mozek - ten článek je totální vejšplecht .....sám napdaá, že pa se bojí faktů, sám však fakta ze studie jaksi zapomněl uvést :grinning:
ad inkontinence - vem si, jak by musely vypadat naše prababičky, které měly osm dětí ....musely by crčet durch :sweat_smile:
19. črc 2010 v 19:34  • Odpověz
@lucinecka222 : koukám,ale my to stihnem i s porodným, tohle uvedou do chodu nejdřív od ledna 2011

:stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. črc 2010 v 19:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.