• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@petja : a hurá,mají to na poliklinice kam chodím do poradny, při nejbližší návštěvě pořídím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. črc 2010 ve 20:56  • Odpověz
U tržnice?
19. črc 2010 ve 20:58  •  3 děti  • Odpověz
19. črc 2010 ve 21:01  • Odpověz
jj holky budeme se muset uskrovnit..ale fakt se jeste mame dobre :wink: nikde jinde na svete bychom tolik penez nedostaly... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jen mi fakt pripada postavene na hlavu, ze ja i kdyz jsem vydelavala fakt hodne penez, odvadela vysoke dane, ale bohuzel mela na dobu urcitou..v nekterych pracich davaji na dobu urcitou treba dva tri roky po sobe...musim jit na ctyri roky..a bez naroku na materskou..kterou bych ted mela fakt krasnou :wink: berou me jako studentku ktera neodvadela nic, nebo jako cloveka x let na pracaku..coz se mi opravdu ale opravdu nelibi..je to postavene na hlavu..jeste ze se to da prehodit na chlapa a pak zase zpet...luci to taky muzes ne? nevim sice kolik tvuj chlap vydelava ale urcite by na tu triletou materskou jit mohl..a pak byste si to jen vymenili...
19. črc 2010 ve 21:02  • Odpověz
No tam sem ti to chtěla poradit :wink:
19. črc 2010 ve 21:03  •  3 děti  • Odpověz
@lajla Vůči tobě je to určo nespravedlivé,na to co má v globálu fungovat a z většiny možná i funguje dojíždíš právě ty,to není dobrý! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. črc 2010 ve 21:04  •  3 děti  • Odpověz
@kuchy: spíš trošku hyperaktivní, tak jsem to musela pořešit, abych tím pak neotrravovala okolí :grinning:
19. črc 2010 ve 21:06  • Odpověz
@lajla: i já to tak budu řešit
příjde mi veselé, že nás vlastně nutí jít na tu dlouho, kterou chtějí omezovat :grinning:
už jsem to tady psala - vydělávala jsem poměrně hodně - k tomu dávala práci iks lidem, pak si dala pů roku oraz a teď zase ....ale z pohledu zákona jsem na úrovni nezaměstnané :grinning:
spravdelivé to není ..ale celkem nic se stím nedá dělat, že :sweat_smile:
takže hledím se postarat sama ....no a samo to očekávám i od chlapa
19. črc 2010 ve 21:10  • Odpověz
@suik jj v databázi jsem :grinning: proto ti říkám že systém recepce x příjmová kancelář nechápu, dycky v příjmovce dovyplnila jednu dvě info navíc, minule jsem např ještě nevěděla nástup na mateřskou, neptali se na povolání m a manži a podobně...no nechápu :slight_smile:))
19. črc 2010 ve 21:16  • Odpověz
jj holky stejne s tim nic neudelame..jen si tak trochu muzem postezovat a tot vsjo :grinning: :grinning: :grinning: bohuzel na nase zakony vzdy nekdo narazi..jednou ten druhy ten :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale hlavne ze to furt chteji vylepsovat :wink:
ja taky planuju pracovat...jen moc dobre nevim co s ditetem..asi hlidani:slight_smile: Nikca uz bude chodit do skolky, takze tam je to v pohode, horsi je to s miminem..no ale to stejne zacnu resit cca za pul roku :slight_smile:
19. črc 2010 ve 21:23  • Odpověz
@lajla: víš co ...já dělám nějaké projekty a přicházím do styku s ministerskými úředníky
jsou to vesměs jelita po škole, které nikdy nepracovali jinde než ve státní správě - to co pak produkují je přímým důsledkem tohoto
no já jsem taky zvědavá, jak to budu dávat se dvěma - ale zatím to beru tak, že mám velikánskou rezervu - když nebudu zvládat omezím práci :slight_smile: ....už jsem na to ostatní připravila - šestinedělí nedělám a pak se uvidí, jaký režim si budu moci dovolit
nechci je dávat hlídat, takže vše musím řešit s nimi no a hlavně večer ....
no třeba víc zapojíme tatínka - nakonec jsou to i jeho děti a jeden dva dny v měsíci by hlídat mohl ....je mi jasné, že absolvovat schůzku s jedním a nebo se dvěma dětmi je rozdíl více než dvojnásobný
19. črc 2010 ve 21:31  • Odpověz
ty jo, to sou docela peripetie s těma přechodama s RP na mateřskou a moc nechápu to krácení peněz, ale já to nestudovala , mám první dítě, ale jak vás tak čtu, tak je to fakt mazec ......
bééé nepracovaly
jinak trochu plánuju taky sem tam pracovat při mimi s tím, že pohlídá manžel, může dělat z domova a den v týdnu nebo dle dohody by to snad mohlo vyjít.....ale zatím jsou to představy kdyz jeste není mimi narozené, ale už na to manžu připravuju a tak mylsím ,že se dohodnem.
19. črc 2010 ve 21:35  • Odpověz
@hupcza to měkké tam znělo líp / bo jinak jsou to ta jelita :grinning: :grinning: :grinning: )
kašlete na pravopis, sekáme to tu stejně všecky :slight_smile: máme nárok ne
19. črc 2010 ve 21:36  • Odpověz
@hupcza jo jo na Zlín jsou dobré ohlasy
@hanncca blíží se to hezky :wink:
19. črc 2010 ve 21:43  • Odpověz
@antana123 ahojky odpočívalas?
19. črc 2010 ve 21:44  • Odpověz
@lio: no celé jhe to blbě :grinning: :grinning: :grinning: ...měla jsem napsat, že to jsou idioti :grinning: :grinning: :grinning:

@antana123: jela tam i kámoška z valmezu :slight_smile:
19. črc 2010 ve 21:47  • Odpověz
@lio jo jo asi 3hodiny jsem spala a pak jsem byla u kamaráda a ted jsme dojeli od tchánovců kde jsem vyhodila nožky a jen si vykládala
19. črc 2010 ve 21:47  • Odpověz
@hupcza jsem zvědavá ale myslím si že budu spokojená pak poreferuju až budu mít osobní zkušenost :grinning: :grinning: :grinning:
19. črc 2010 ve 21:48  • Odpověz
@antana123 taky jsem si pospala, až sem zaspala o hodku oběd, přestože jsem měla nařízenýho budíka, jsem expert na jeho zamáčknutí :-/
a pak tu byla mamča a kecala s mimi :grinning:
19. črc 2010 ve 21:51  • Odpověz
my to nastesti mame financne taky krasne..pritel vydelava docela hodne penez a mame i par bytu a neco nasporeno, kdyby nahodou..ale je to take spise o pocitu byt necim uzitecna..tim nemyslim jen praci o domacnost a peci o deti...ale taky delat neco pro sebe a byt vice sobestacna..to mi ted na MD docela chybi:frowning2:(( a bojim se, ze kdyz budu tak dlouho mimo, ze uz se nebudu umet poradne zaclenit...
je fakt ze jsem pracovala i ted...doma, ale mala je otravka, a moc se to nedalo..takze jsem musela prestat..potrebuju proste nejake to hlidani:slight_smile:
pred chvili mi volal pritel, ze by si od stredy vzal dovcu..tak jsem rada :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
akorát mě naštvali v práci chtěla jsem proplatit přesčasové hodiny co tam mám mám je od prosince 2009 a prý už na to nemám nárok už propadli prý se musí vybrat nejpozději do 3měsíců co už jak se říká neznalost mě neomlouvá příště budu chytřejší :wink:
probírali jste tady porodné tak já bych jen chtěla říct že na to první by to nechat měli jelikož se kupuje výbava která něco stojí nás ta nejzákladnější asi 30 000kč ale na druhé už budeme kupovat minimum věci tak jsem pro at mi teda na druhé stát nedává nic tot vše jen můj názor :wink:
@hupcza jj to jsme pochopily :slight_smile:)

tak i já přidala pupíček v 9 měsíci
@antana123 tak to je pech co, a oni o tom taktně mlčeli, místo aby tě poučili co :-\)
19. črc 2010 ve 21:53  • Odpověz
@lajla můžeš mi vysvětlit jak se dělá to přehození rodičáku přes manžela? Taky by se mi to hodilo už jsme to zkoušeli vypátrat ale nevíme kde jak a s jakýma papírama o co žádat...tak jestli mi to můžeš nějak přiblížit...kujů
19. črc 2010 ve 21:53  • Odpověz
@lio jo jo pěkně mlčeli at pak utřu hezky hubu ale dozvěděla jsem se že mi po mateřské proplatí celou dovolenou za tento rok supr
19. črc 2010 ve 21:54  • Odpověz
@lio sluší ti to máš takový hezký těhu pupík já jsem jako rozlitá do prostoru :grinning: :grinning: :grinning: ale co už konec se blíží pak ze sebe udělám zase ženskou a snad budu zase někdy sexy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. črc 2010 ve 21:56  • Odpověz
@vafle dojdi normálně na sociálku, měli by ti to tam říct. a nebo jsi najdi forum tady na koníkovi, hodně se to tu řeší. my to tak taky budeme dělat, poradila mi to dokonce sama ženská na soc. na peníze od nikoho se nespoléhám, ale okrádat se od nich nenechám :wink:
19. črc 2010 ve 22:00  • Odpověz
@antana123 tak aspon neaká dobrá zpráva:slight_smile:)

jéé děkuji, ale už si na těch fotkách příjdu víc oplácaná, se děsím váhy v poradně :frowning2: to bylo furt nic nic a ted to snad všecko doženu bo co :slight_smile:)))
19. črc 2010 ve 22:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.