• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@antana123 myslím že běhání za prckem, kojení, málo času na jídlo atd pár kilo dolu shodí a pak to bude fajn...neřeš to, halvně at je šimi zdravej a ty v pohodě, tím se uklidnuju taky
19. črc 2010 ve 22:03  • Odpověz
@gazel já mám na socce otřesnou ženskou jediné čemu rozumí je zastavování příspěvků jinak nic neví.....zkusím si to tady někde pohledat...spíš by mě jen zajímalo jaké jsou podmínky toho výběru jaký musí mít manžel příjem nebo čím je to podmíněné..
19. črc 2010 ve 22:03  • Odpověz
@lio jo jo se normálně těším až budu bez břicha a budu se normálně pohybovat a dělat vše fakt se těším :wink:
19. črc 2010 ve 22:05  • Odpověz
@vafle já to tedy našla normoš na webu naší sociálky v rubrice žádost o RP a ty varianty a podmínky k tomu....
19. črc 2010 ve 22:05  • Odpověz
@antana123 heye a co teprv já, která už ani neví jak to venku vypadá...těším se moc.....
19. črc 2010 ve 22:06  • Odpověz
můj jde 14.9 do Prahy na ten náběr k policii tak jsem zvědavá jak dopadne kdyby to dostal tak dostane i byt bychom se stěhovali asi
19. črc 2010 ve 22:06  • Odpověz
vafle jj, asi nej bude zajit na tu socialku, mi to taky tam pani poradila..presne nevim jak se to dela..jen pry je to papirovani a pry staci aby chlap byl na rodicaku jeden den..ale nepochopila jsem kde budu ten jeden den ja...jako nejaka neregistrovana nebo co?:slight_smile: na to se budu muset jeste poptat...
vymenit se to da myslim do 21 mesicu veku nejpozdeji, a az po sestinedeli, a da se to libovolne menit, ty vs partner...nej asi bude pak po porodu jak budete zadat o porodne zajit na socialku a zeptat se, daji Vam pak i nejake papiry na vyplneni..jo a chlap musi zajit v praci na mzdovku a zeptat se co k tomu potrebuji, asi rocni zuctovani mzdy nebo takove ty veci..ucetni uz bude vedet...
19. črc 2010 ve 22:07  • Odpověz
vafle prijem je myslim egal, hlavne ze pracuje..prijem by hral roli jen v pripade, ze byste chteli dvouletou variantu, u tri lete to nehraje roli...
19. črc 2010 ve 22:09  • Odpověz
@lio: počkej pár týdnů - spolehlivě nezamáčknutelný budík se dostaví :slight_smile:

@lajla: taky to nedělám, protože není co jíst ...ale příjdu na jiné myšlenky a jsem víc v pohodě
19. črc 2010 ve 22:13  • Odpověz
@beru3nek já jdu ted na kontrolu po 14 dnech 27.7 a pak zase 10.8 a pak každý týden prý
19. črc 2010 ve 22:13  • Odpověz
@antana123 ale asi po termínu budu chodit do porodnice nevím no nic mi neříkal jen jsme objednaná do 10.8
19. črc 2010 ve 22:14  • Odpověz
@lio: prvního půl roku toho moc za prckem nenaběháš :wink:
@antana123: no na to se těším taky
19. črc 2010 ve 22:15  • Odpověz
holky no nic jdu spát přeju dobrou noc snad se dneska vyspím líp než včera
19. črc 2010 ve 22:19  • Odpověz
@hupcza tu sem ted jak za vola co, co si myslí že se s prckem vyspí, resp, zamáčkne budík a že za mimi se běhá :grinning: neber mne tak doslova neska ......:grinning:
přeci jen budeme mít jiný režim než ted ten klidový...sem to tak myslela....
a mě třeba pes ráno vzbudí jen když se otočí, nebo chrochtá blahem ve spaní, to zase ne, že ne :grinning: pak holt padnu na hubu :slight_smile:))
19. črc 2010 ve 22:21  • Odpověz
@antana123 tak dobrou noc, užij ještě chladnou noc, mý být zase tepleji....a at se hezky vyspíš
@lajla no ale když manžel je osvč ? vím že jsem to už jednou řešila a snad jsme došli k závěru že by ani on si nemohl tu tříletou variantu zvolit.....ty formuláře jsem si zrovna vytiskla ale chytrá z toho nejsem :(
takly jdu chrupat
projekt jsem konečně dopsala - mi to s tím chatováním teda trvalo :grinning: :grinning:
19. črc 2010 ve 22:22  • Odpověz
@lio: ale houby - však já to neberu tak doslova :wink:
ale na to buzení vrtěním bych se teda spíš připravila
tatínek řeže i když prcek řve a maminka bdí i když se púrcek vrtí - obvykle :slight_smile:

@vafle: trady to mají pěkně a přehledně vysvětleno http://portal.mpsv.cz/soc/ssp/obcane/rodicovsky_prisp :wink:
19. črc 2010 ve 22:25  • Odpověz
@vafle já si myslím že základ pro to, aby manžel mohl žádat o 3letý rodičák je aby za něj buď zaměstnavatel nebo on sám platil 270dní sociální pojištění.
19. črc 2010 ve 22:26  • Odpověz
jo už jsem to asi vyřešila 3 letou může mít jen ten kdo má nárok na peněžitou pomoc v mateřství a to nemám ani já (student) ani manžel (osvč) takže dostanu čtyřletou a hotovo....mno nic aspoň si ušetřím papírování....jinak děkuji všem za rady :slight_smile:
19. črc 2010 ve 22:27  • Odpověz
@hupcza na to připravená jsem, resp, mám tenhle styl buzení....a manžu nic nevzbudí, to je taky pravda, mu může pes skákat po hlavě a nic :slight_smile:

holky jdu taky spinkat, dobrou noc
19. črc 2010 ve 22:30  • Odpověz
@hupcza aha, to byl článek s Doležalem, já jsem viděla jen torzo na netu, jsem si to měla nechat od ségry přivýzt....on je tímhle proslulej. :unamused:

my se vrátili z Ikei, přesně jsem věděla co tam chci - komodu a přebalovák. Nakonec jsem tam stála jak bezmocná trubka, páč jsem objevila ještě něco jinýho a nevědala co, pak jeslti se tam ta původní varianta vejde.... :sweat_smile: , na posledí chvíli jsme ke kasám dotlačili verzi novou, páč už zavírali, teď trnu aby se mi tam vešlo co potřebuju, páč přebalováko komoda je na úložnej prostor menší, mám ale ještě takovou poličku, tak snad to nějak poskládám :confused:

jdu vás dočíst......
19. črc 2010 ve 22:58  • Odpověz
Krásné ráno a zase máme sluníčko,t o zase bude vedro. :wink:

@hupcza : pěkná pomůcka,je tam skoro můj případ,tak jsem se uklidnila,že na PPM nárok mám a měla by být stejná,jako ta v roce 2009, nj.logicky, jsem s malým na RP teprve chvilku :wink: Tak by mi to měli vypoíztávat z pů. základu před otěhotněním. :slight_smile:
Jinak obdivuji a tiše závidím možnot pracovní aktivity s malým. Tím,že nic jiného zatím neumím a moje práce mi to neumožňuje mám omezené šance. Do budoucna to budu ,muset řešit, ted mám zrychlený RP a až přejdu na tříletý ,budu muset někde přividělat...potřebujeme se rychle zbavit části splátek za bydlení :frowning2:A z té státní almužny to nepůjde...no díky i za ni.
@antana123 : nemusíš chodit pořád ke svému gyndr. ,sice pokud má monitor na ozvy tak můžeš,ale do porodky tě může poslad na kontroly kdykoli od toho 34tt, já byla poprvé ve 36tt v porodce a po druhé kontrole za týden jsem měla příjem k porodu. ....
20. črc 2010 v 07:10  • Odpověz
přeju dobré ránko :slight_smile:
20. črc 2010 v 07:40  • Odpověz
@kuchy no on má ozvy a vše a já ráda k němu chodím jsem ráda že budu u něj do konce až při přenášení pošupu směr nemocnice
20. črc 2010 v 07:40  • Odpověz
@antana123 : tak to jo, u nás ten můj dr je taky fajn, taky má ozvy,ale v prododce jsem nevím proč byla klidnější :slight_smile: Asi kvůli tomu Tk a tyky se mi to vyplatilo, ten můj dr s tím víc udělat nemohl, kdežto v nemocce mi řekli vyvolat porod a hotovo. Hrozilo,že příště přijdu a budu už bez ozev :frowning2: Tak jsem byla ráda,že jsem tam šla tak brzy. :grinning:
20. črc 2010 v 08:00  • Odpověz
@kuchy jo to on mi taky říkal že pokud se tk nezlepší tak tam budu muset jít chodím 2x týdně k obvodákovi a zapisuju tk dneska jdu taky pak mu to dám a on rozhodne ale tk mám dobrý 130/80 není žádná hrůza no uvidíme co mi řekne příští týden
20. črc 2010 v 08:09  • Odpověz
@dasha0007 já plavu min. 40bazénů dvakrát týdně a můžu prý až do konce, dokud neodejde hlenová zátka. plavání mi povolil Mudr aj PA. Prý jen opatrně s kraulem, že se natahuje bříšek.
20. črc 2010 v 08:10  • Odpověz
@antana123 . 130/80 je fajn. To by tlaky musely lítat jinak :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Já se bez léku pod 190/100 nedostanu :confounded:
20. črc 2010 v 08:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.