• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@kuchy jo tak to je teprv tlak nevím co pořád má mě hubuje od začátku jako je fkt že před těhu jsem měla tk 90/60-70 ale i tak si myslím že vysoký nemám
20. črc 2010 v 08:20  • Odpověz
@antana123 : nj, mimi na tebe blahodárně působí.... :slight_smile: Tak smutně hlásím,že jsem porvé v životě na váze uviděla trojčíslí a navíc jsem se dvěma nulám vyhla rovnou je přeskočila. Mám z toho fakt depku :cry:
20. črc 2010 v 08:22  • Odpověz
@kuchy jéžiš neměj já měla na váze ted 102 to je co???nedělám si z toho nic už to nějak přežiju a pak budeme tady zase všechny shazovat :wink:
20. črc 2010 v 08:24  • Odpověz
nic loučím se razím směr dr. na ten tlak pa zatím
20. črc 2010 v 08:25  • Odpověz
@antana123 : tak přejeme pěknou a úspěšnou kontrolku,pa :slight_smile:
20. črc 2010 v 08:37  • Odpověz
dobré ranko

@suik: nechápu, proč se vrhnul na tuto problematiku ...jeho články o deprsích, drogách, extremismu jsou dobré a názopry rozumné - ale toto ....nechápu - jsou i novinářsky odfláklé (chybí data, expresivně se naváží do oponentů) - to nemluvím o obsahu

@kuchy: zdá se, že koncem roku budeme shánět další lidi do týmu :slight_smile: ...ale s podmínkou - měsíčně dojet do nj :wink:
super práce pro mamči s dětmi a navíc není třeba spešl odbornosti - hlavně selský rozum a ochotu se učit
20. črc 2010 v 08:49  • Odpověz
@hupcza : no, dobrá práce by se šikla, uvidíme,jak budu zvládat ty svoje dvě mimina a jak rychle se mi podaří se zbavit těch 30 kg navíc...kdysi jsem bývala kočka :cry: :cry: :cry: .ty jo, ted mě mrzí,že ještě nemám řidičák a navíc neumím německy, jen anglicky a beztak polovinu jsem už zapoměla,v práci jsem to moc nepoužívala. Manžel by mě musel vše doučit,on mluví aktivně aj i nj. On je holt šikula na učení,.A selského rozumu mám dost :grinning:
20. črc 2010 v 09:01  • Odpověz
dobré ráno, já zas mám tryskomyší náladu, koukaj tu na mě krabice z Ikei a bedny s oblečky a ostatním nezbytným, tak se třepu, až to složíme.....ale musím počkat až se ségra s mým mužem pustí do stěhování ostatního. Včera jsem nemohla spát, jak jsem promejšlala různý barevný kombinace.

@hupcza já reflex už dlouho nečetla, dřív jo, přijde mi, že i celej časopis šel do kopru.
20. črc 2010 v 09:04  • Odpověz
@kuchy
@hupcza
já vůbec nevím co budu dělat, jestli budem v zahraničí a manžel bude mít slušnou práci, tak se asi do práce nepohrnu, teda nevrátím se do svýho oboru, ále, chtěla bych si splnit svůj sen a pořádně se vrhnout na šperky, dodělat si nějaký kurzy. V současné době se dají dobře prodávat přes různé servry a taky vydělat nějaký peníz. Současně můžu být doma s dětma. Kamarádka to měla výborný, je šikovná, chytla vlnu zájmu, nebála se investovat a nabízet lidem něco jinýho, ruce jí skoro trhaj a vydělává si pěkně....ani se do práce už nevrátila.

Tak uvidíme, na druhou stranu mi ale možná ta sociální práce bude chybět a budu se chtít vrátit k tomu co jsem dělala....
20. črc 2010 v 09:12  • Odpověz
Dobre rano vsem :slight_smile:
@ladenka ....my bychom chteli anglickeho bulteriera (je to takovy prasopejsek :grinning: )...a to neni tim, ze bychom zili v anglii :grinning: Toho uz mame vybraneho dlouha leta....tady ho sem tam vidame a padame na prdel... :dizzy_face:

@antana123 ....tak at kontrola dopadne dobre :wink:

@kuchy ....neboj, vaha pujde dolu a s dvema to bude teprve zahul....za chvili to shodis :wink:

@suik ....ani se nedivim, ze mas tryskomysi naladu....ja mit nevybalene bedynky z Ikey, tak jsem cela bez sebe :grinning: Miluju novy nabytek a skladani a vubec....pak prihod fotku, az to budete mit seskladane :wink:
20. črc 2010 v 09:24  • Odpověz
@safryy jj, vyfotím to ..... já to skládání teda moc nemusím, páč jsem se Ikeou vždycky docela navztekala....ale až to bude stát, tak na to se moc těším. Jen doufám, že jsme vzali všechno co k sobě pasuje, páč jsme nakupovali za 5 minut 12 (zavírali už v devět), tak jsme ke kase doslova přilítli jak splašení...

ale stihla jsem tam koupit senzační botník zlevněnej z 89 euro na 19, to mám fakt radost, sice nevím kam ho dáme, ale to se nějak vymyslí, ten jsem tam fakt nemohla nechat :grinning:
20. črc 2010 v 09:29  • Odpověz
@suik ...no ja prave s Ikeou spokojena jsem a to maximalne...vzdycky vsechno pasuje na milimetry...clovek si to zmakne poskladat bez problemu vsechno sam :wink: Tak botnik jsi nakoupila paradne!!! A mistecko se na nej urcite taky najde :wink:
20. črc 2010 v 09:33  • Odpověz
dobré ráno,
tak dneska nás probudil až přítel ve čtvrt na 10 jinak bychom snad chrupčili do oběda :wink: Venku pod mrakem, ale sluníčko už pokukuje. Jen obluda na mě zas kouká ať už tady nečtu a jdu ven :wink:

@lio : máš krásnej pupík, prosímtě kde oplácaná :grinning: jsi drobek
@antana123 : tak to by jste měli super s tím bytem. U policie je dobře, tak budem držet pěstičky :slight_smile: a na ko tlaku taky :wink:
@suik : tak to máme stejnej problém, taky nemám tucha, jestli nebudem potřebovat ještě skřín na mimi oblečky, ale není jaksi kam dát :angry: Jsem zvědavá až vše zkompletuju. Super kauf, to ho musíte někam narvat ten botníček :wink:
20. črc 2010 v 10:30  • Odpověz
Dobré ráno, já bych moc prosila o zaslání alespoň kousku tryskomyší nálady! Jsem totiž úplně bez nálady. Zase jsem prochodila půl noci, jediná doba, kdy spím bez obtíží je k ránu a dopoledne. Tak třeba by se suik podělila?
20. črc 2010 v 10:39  • Odpověz
Ahojte,
taky jsem nenašla ještě tu správnou náladu na práci. Udělali jsme si ráno procházku se psem...s pocitem, že mě to probere ........a jen jsem přišla domů, tak bych mohla jít spát :wink: Ale musím se vzpamatovat, mám v plánu natírat v garáži palubky, manžel bude malovat verandu.....plot dotřeme, až se umodří počasí - teda ne, že by mě vadilo, že je pár dnů pod mrakem :grinning: docela si to užívám, že se hezky dýchá!
Včera jsme strávili dopoledne po úřadech, nejdřív vyzvednout občanky, přepsat techničák k autu, řidičák musím nechat na jindy, bo jsem blbec nechala doma fotku :unamused: pak v bance snad 2 hodiny...hodinu ve frontě a pak hodinu u přepážky - vedro na padnutí........a když jsem viděla večer reklamu na českou spořitelnu, jak maj pobočky na každým rohu - tak vjel do mě pěknej vztek......za jaký jiný roh bych si tak asi v Broumově mohla dojít, maximálně ke konkurenci :unamused: :grinning:
A ještě k tomu mě tento měsíc nějak opožděně posílaj nemocenskou - prý včera to odeslali! Možná bych měla být ráda, že vůbec se uráčili :grinning: Tak místo vybírání penízků jsem musela už dvakrát vložit na účet, aby měli z čeho strhávat placení :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jsou to hajzlíci! A to se mi stalo prvně v životě.... nechápu co dělaj lidi, když peníze nepřijdou a oni nemaj z čeho zaplatit nájem, elektriku....no děs, jaký musej mít problémy! :angry:
A co tady nového? Žádnýmu dalšímu miminku se ještě nechce na svět? Našlo by se ale pár adeptů, co to za chvíli můžou rozjet, co Antano a Lio? :grinning: :dizzy_face:
20. črc 2010 v 11:11  • Odpověz
Holky, mě nějak zaujalo nakukovat k červencovkám :wink: ...tam se jim ty porody pěkně rozběhli - to je tak dojemný, jak je každá druhá zpráva, že je další mimísek na světě :dizzy_face:
20. črc 2010 v 11:23  • Odpověz
@daja.had .....ja jim tam tedka taky nakukuju....od toho co nekdo vytahl ten hrozivy porod :confused: ....jen za dnesni noc dve miminka venku :dizzy_face:
20. črc 2010 v 11:53  • Odpověz
@daja.had : ty jsi teda akční, natírat a je barva bezpečná pro mimi? Toho bych se asi bála. To lítání po úřadech je hrozný, ještě v těhu tak aspoń že to máte za sebou. Já koukala na účet min. týden naposled a to tam taky nebylo za červen nic, přesně jak píšeš, chudáci ti kdo jsou závislý na výplatě, to je mazec. Prý ale mateřská chodí líp, tak uvidíme. Taky jsem na červenci pečená vařená, nějáký porod super a něco šílený, mě to vždy dojme :grinning:
20. črc 2010 v 11:57  • Odpověz
@daja.had huš, ještě máme čas, ale asi horké adeptky jsme, to je fakt !
no dojemné jak se tam rodí o 106 ale raději nečíst poslední porody....
20. črc 2010 v 11:57  • Odpověz
@beru3nek jinak se taky přidávám k těm co čekaj na prachy za červen :slight_smile: ale já je čekám až koncem měsíce, tak mi doposud chodily, o měsíc pozdějim takze sem zatím v klidu
20. črc 2010 v 11:58  • Odpověz
@lio : já je měla za květen na účtě až 2.7. takže čekám až v srpnu :sweat_smile:
mě teda docela překvapuje, že dost dětí se narodí ve finále císařem, pro mamči teda jedině dobře, než je nechat trápit a prorvat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. črc 2010 ve 12:04  • Odpověz
ahojky kontorla tlaku no 145/80 snad se mu to bude líbit :wink:
a na červencovky taky nakukuju tichá závist
20. črc 2010 ve 12:20  • Odpověz
@antana123 ...tak to je celkem v pohode :wink: Ja jdu taky dneska na kontrolu....resp. mi zmeri jen ten tlak a poslechnem srdicko miminka :grinning:
Co budete dneska kuchtit? Me vcera prepadla silena chut na rajskou omajdu...takze se jdu na ni vrhnout :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. črc 2010 ve 12:40  • Odpověz
@safryy já dneska asi nebudu kuchtit můj má stravenky tak půjdeme asi na oběd ale rajskou bych si dala třeba zítra :wink:
20. črc 2010 ve 12:43  • Odpověz
@antana123 ....ja bych si zase dala uz neco co nemusim vyrabet :grinning:
20. črc 2010 ve 12:45  • Odpověz
@safryy jo to věřím taky si to dneska vychutnám že nemusím vařit no a mamka včera dělala bebe řez tak si po obědě zajedem na mnamku :wink:
20. črc 2010 ve 12:50  • Odpověz
ale nevím co buddu vařit zítra ráda vařím ale nebaví mě to vymýšlet
20. črc 2010 ve 12:51  • Odpověz
@antana123 ...no mnam...z bebecek delavala vzdycky dobroty nase babca...skoda, ze neznam ty jeji recepty :frowning2: Tez me nebavi vymyslet co varit...a kdyz se zeptam toho mojeho jedlika, tak mi rekne cokoliv, ze mu chutna ode me uplne vsechno :grinning: pomocnik fakt....
20. črc 2010 ve 12:54  • Odpověz
@safryy jo to je přesný jak ten můj :grinning: já bych si dala i rozpáraného ptáčka s rýži to miluju :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. črc 2010 ve 12:56  • Odpověz
@safryy ještě máti dělá výborný banánový řez má asi 5vrstev a je luxusní to bych si dala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. črc 2010 ve 12:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.