• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@antana123 ....rozparaneho? :grinning: to slysim prvne....ptacka jo...ale ten rozparany me pobavil.... :grinning: Toho bych si taky dala. No vzhledem k faktu, ze jsem tedka hladova jak pes, bych si dala asi vsechno :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. črc 2010 ve 12:58  • Odpověz
@antana123 ....uau...5 vrstev? To si s tim musi chudera dost vyhrat....ale verim, ze to je mnamozni :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. črc 2010 ve 12:58  • Odpověz
@safryy no místo aby si ptáčka naplnila tak maso nakrájíš na kousky a to čím ho plníš dáš do té štávy a s rýží mi tomu doma říkáme rozpáraný ptáček :grinning:

@safryy jo jo je to na dýl ten banánovej to až budu po porodu udělám ted nevydržím tak dlouho na nohách
20. črc 2010 ve 13:01  • Odpověz
Ahoj holky,
jdu jen na skok, abyste se nebály, že rodíme :slight_smile:. Jen nestíhám - včera jsme byli na předporodním kurzu a za chvíli jdeme na kurz vázání šátků do Brány k dětem :slight_smile:.
Snad vás večer dočtu :slight_smile:
Tak pa
20. črc 2010 ve 13:01  • Odpověz
@safryy ten ptáček je to taková glaja smýchané všecko spolu ale je to moc dobrý :wink:
20. črc 2010 ve 13:03  • Odpověz
@antana123 ....tak rozparana kombinace je lepsi...se s tim clovek nemusi aspon tak parat ze? :grinning: mnam

@kovalda ...tak si to na vazani uzijte....ja jsem odkazana na youtube :grinning: ale snad to taky nejak poberu..
@kovalda pa a užij si to já si říkala kde si :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@antana123 : tak to je docela dobrej tlak, ne? tak si užijte obídek :slight_smile:
@safryy : tak aspoŇ, že poslechne srdíčko, ale jinak teda nic moc :unamused: . Já dělám špagety s oliv. olejem, česnekem a parmezánem, miluju to je to rychlovka
mě zas děláte s těma dobrotama chutě, be be řezy mňam
20. črc 2010 ve 13:04  • Odpověz
@safryy jo jo máš to za chvilku jsem se rozhodla to zítra uvařím :wink: já když mám hlad tak bych uvařila kde co dala bych si i plněnou vepřovou roládu no sbírám inspirace na další dny :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. črc 2010 ve 13:05  • Odpověz
pak nemám být nakynutá když si tak papkám můj přibírá hezky semnou už přibral 16kg za ty 3roky co jsem spolu :grinning:
20. črc 2010 ve 13:06  • Odpověz
@beru3nek špagety taky miluju ale ten česnek nesmím :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: já dělávám bolonské :grinning: ale dala bych si i uhlířské ale ty k vůli dietě nemůžu
20. črc 2010 ve 13:08  • Odpověz
@kovalda : tak hezkýho kurzíka :wink:
@antana123 : toho ptáčka dělá babička taky, přesně není to taková piplačka, je to bašta :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. črc 2010 ve 13:10  • Odpověz
@lucinecka, @vafle, @hupcza, @lajla Chci se připojit k debatě o rodičáku. Taky mám nárok jen na 4letou variantu, ale přes manžu to dáme asi na tři roky, už jsme to tu řešili s Hupczou :wink: . Teď mám trošku jiný problém, dnes mi Mudr vypsala papír na mateřskou, ale nikdo mi nebyl schopný říct, kam s ním mám jít, když jsem oficoš hlášená na ÚP a dělám jen na dohodu o provedení práce. Nevíte některá :frowning2: ? V práci jsem končila v lednu, smlouva na dobu určitou, takže ani nějaký ten nárok , když ženská skončí těsně před mateřskou nemám. Tak leda s tím zítra a zajdu na pracák a třeba mi poradí....
20. črc 2010 ve 13:10  • Odpověz
@antana123 ....ja tu v tehle diskuzi bezne slintam po klavesnici....pak vymyslim co bych sezrala :grinning: Tu kazdou chvili prijde s necim, co uz jsem dlouho nemela nebo mela, ale jak se o tom pise, tak bych si to dala z fleku zas :grinning:

@beru3nek ...taky mnamka...psagety muzu na vsechny zpusoby :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. črc 2010 ve 13:11  • Odpověz
@beru3nek ježiš jsem dneska nějaký nenažera myslím jen na jídlo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@antana123 : tak tu jsem nikdy nedělala, já se nepouštím do žádných složitějších receptů :grinning: koukám tady samá kuchařinka :wink:
@beru3nek ... souhlas...kontroly nic moc :confounded: ....ale co s tim nadelam ze? To vis...pokrokova anglie :grinning: Mam tam byt na druhou hodinu....takze takovych 14:15 vam muzu dat info jaky mam uzasny tlak :grinning:
20. črc 2010 ve 13:12  • Odpověz
@beru3nek no já see naučila vařit až jsem se vdala začátky byli krůté bývalý byl na jídlo děsně takže jsem mu vyvařovala kde co :wink:
20. črc 2010 ve 13:13  • Odpověz
ale já ráda vařím i ráda experimentuju proto taky sleduju všechny pořady kuchařské a chytám inspirace :grinning:
20. črc 2010 ve 13:14  • Odpověz
no nic valíme na ten oběd zatím pa
20. črc 2010 ve 13:14  • Odpověz
@safryy a at máš tlak ukázkový :wink:
20. črc 2010 ve 13:15  • Odpověz
@antana123 ...tak preju, at si pochutnate :wink: Ja taky zacala varit az kdyz se mi do zivota vmestnal chlap :grinning: Ale varim mu strasne moc rada....je to ten nejlepsi stravnik :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. črc 2010 ve 13:17  • Odpověz
ahoj těhulky,tak jsme se vrátili z výletu.Cesta super,ještě,že v neděli nebylo vedro :slight_smile: ale už po 3hod sezení v autě mě boleli záda.No byl to můj poslední výlet před porodem :grinning: A co je tady nového,nechce se mi vás dočítat,určitě mi bude chybět tak 10 stránek :fearful:
20. črc 2010 ve 13:23  • Odpověz

@antana123 : gratulujeme k úspěšné kontrole, ted už to bude tak,že tu budeme trnout každé ráno,jestli se tu vy finalistky ráno objevíte :grinning: Tak jako v červencovkách.

@safryy : já mám dnes strašnou chut na játra, celé těhu jsem je nejedla, nemá e to,ale ted už to snad mimi neublíží, taky se musím namalovat a zajít s balíčkem na poštu,tak nakrmím prcka a jdu ho vyvenčit na procházku, už neví roupama co by :grinning:
20. črc 2010 ve 13:40  • Odpověz
@r.m ...ahojky...ja sice docitam....ale souhrnne info nejak neumim podat :grinning: Tu se furt neco resi...a hlavne vari...a mlsa...klasika :slight_smile:

@kuchy ...jatra jsem mela za cele tehu jednou....to uz jsem mela na ne takovou chut, ze se to nedalo :grinning: Ja taky myslim, ze to prcek v pohode snese....taky by se nemela pastika a tu jsem si taky parkrat dala...snad je vsechno OK :wink: Ja tez nevim coby...mela bych trochu pouklizet...ale to se mi nechce....pak mam za ukol protridit data v notasu, ze mi manzel bude delat zalohy....ale to se mi nechce uz tim tuplem...a tak varim a vymyslim co zblajznout :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. črc 2010 ve 13:45  • Odpověz
jee,já bych taky mlsala kdybych nemusela držet dietu :angry:
20. črc 2010 ve 13:48  • Odpověz
@r.m ...jo jinak, je fajn, ze jste se meli na vylete dobre...kde jste byli? Tri hodky v aute musel byt zazitek teda :sweat_smile: asi by mi upadl zadek :sweat_smile: No s dietou se toho moc mlsat neda :unamused:
20. črc 2010 ve 14:05  • Odpověz
Ahojky,hezký odpoledne!My sme dnes byli na velkým nákupu v DM,už mám pro mimi i pro sebe všecko nakoupený a pořešený.Díky kuponům jsem ušetřila 300,ale stejně jsem tam nechala 900,- :frowning2: No ale jsem ráda,že sme to už pořešili,v pátek mě čeká ještě porodopis v porodnici.
Dnes jsem přesně 35tt,snad se stihnu blejsknout a přidat aktuálního pupíka :wink:
Jak tu probíráte ty finance a trable,když jste byli před těhu na ÚP tak to jsem fakt ráda,že jsem byla u zaměstanavatele,i,když kolikrát hlavu na recepci v pejru a ty noční kolikrát o nervy,ale teď jsem za to vděčná,že mi vyšla i tentokrát nádherná mateřská.Co bude pak zatim neřeším,zákony a všecko se může za 3r nebo jak dlouho budu doma změnit a tak se tim zatim nebudu drásat.Manžel má pěkné výdělky a já jsem za to vděčná,páč si v práci taky užije svoje,ale uživí nás ukázkově
20. črc 2010 ve 14:10  •  3 děti  • Odpověz
ahoj holky, tak dneska jsem byla na KO. Vše tak nějak na stejno. CS 4, akorát mi napsal dr. železo. Tak dlabu ještě železo. Doktor měl po dovolený, takže čekárna plná těhotnejch...:slight_smile: snad hodinu jsem tam čekala, jindy jdu na řadu docela brzo, ale teď síla. Na další KO jdu za 14 dní. Taky si musím zavolat dětskýmu, protože jeden už nás odmítl, že má plnou kapacitu a ještě zavolat do porodky, zda potřebujou předem nějakou registraci nebo ne, navíc monitor má můj dr v ordinaci, takžeže do porodky odesílá až někdy 40tt, když je vše ok. Dočítat Vás fakt dnes nebudu, poslední dobou jsem unavená z toho všeho, takže budu dneska poléhávat, navíc jsem dnes vstávala v půl 5, v noci spala asi 2 hodiny, ptž mě pálila žáha a před dr vždy nemůžu usnout...taky mě dnes hrozně bolí břicho, jako při MS, chodím když jdu na WC, tak jdu zkroucená jak paragraf...fakt dnes nějak moc bolí.. :frowning2: snad to přejde....A můj váhovej přírůstek....?? To sem snad ani nemůžu napsat...rozhodně na mě nikdo nemáte :slight_smile: :grinning:
20. črc 2010 ve 14:27  • Odpověz
@hanncca Tak odpočívej,šak my ti neutečeme :grinning: Na žáhu si kup homeopatikum Gastrocynesine a když máš strach z lékařů a zákroků apod tak si pořiď homeopatikum Gelsemium semervirens,je fajn áužívat to i před porodem či během něj..Je to v ředění 9CH a můžeš si vzít 3kuličky večer než jdeš spát před tou prohlídkou apod...
20. črc 2010 ve 14:32  •  3 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.