• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@petja to doufám, že neutečete, máte max. dovoleno si odběhnout porodit miminečka :slight_smile: ale to až bude čas:slight_smile: na to homeopatikum se poptam, ale zatím mi vždycky na chvilku zabere se aspoň napít mlíka. Hlavně si myslim, že vim, po čem to mam. Ujíždim na gumovejch medvídkách, ale teď jsem měla takový ty kyselý, tak si myslim, že z toho. takže to asi už papat nebudu...určitě nebudu..
20. črc 2010 ve 14:36  • Odpověz
@zvirka pokud nemas narok na materskou a vis to...tak nemusis nikam:slight_smile: jen po porodu musis jit na socku a prinest tu zadost o materskou, nevim proc ale ja ji taky mam prinest a pak rodny list mimca, a vyplnene papiry ze socialky...mozna proto si tam i skoc vyzvednout abys tam nemusela xkrat...
jinak je nutno pak jeste skocit na zdravku, protoze na md za tebe zdravotni plati stat... a asi se i odhlasit nebo nahlasit na socialnim zabezpeceni...tam bys kdyz tak mela jit nejdriv v pripade ze na materskou narok mas....
20. črc 2010 ve 14:38  • Odpověz
Tak jo,to bude z toho,no oni ty medvídci extra kosher nejsou :unamused: Jinak to homeo je Gelsemium sempervirens,předtim sem to špatně napsala...
Já taky poslední dny blbě spím když ležím na zádech tak mě bolí žaludek ale stejně se na nich dycky zbudím :confused: No dnes mi aspoň nebylo na zvracení už po ránu...
20. črc 2010 ve 14:39  •  3 děti  • Odpověz
@petja no jo, když medvídci jsou moc dobrý :slight_smile: ale radši je vynechám už teď... No, s tim spanim to asi bude horší a horší..!!Bohužel
20. črc 2010 ve 14:51  • Odpověz
Ahoj holky,
jak se vám daří? už se vám termíny pěkně blíží k cíly.

Unás nastaly za 24h. změny v nHonzíčkově zdravotním stavu. Honzíčka nám včera po 13h. převezli na specializované pracoviště nedonošenců do 32tt v Hradci Králové, zjistili mu neprůchodnost dvanáctníku, proto ty problémy s trávením a dnes dopoledne měl operace, kde mu zprůhodnili vývod z žaludku do střeva. Operace mu moc pomůže, jinou možnost nemá, protože se s tím nedá žít, je to vrozená vada. Dnes ráno před operací jsem za ním byli v nem..
Honzíček má už po operaci, dopadla dobře, bez obtíží, dýchá sám, ted se bude čekat prvních 48h., kdyby se mohl stav zhoršit a rozvinula se infekce a jinak celá rekonvalescence po operaci a uzdravení v dutině břišní odhadují lékaři na 14dní, pak by mohl už přijímat potravu, tudíž moje mlíko, které namrážim.

Taky nám dnes přišla korbička ke kočárku, a ještě dokoupíme zbytek a bude mít káru pro Honzíčka komplet, až bude doma, tak vyfotím at vidíte čím se bude ten náš špunt vozit .
20. črc 2010 ve 14:56  • Odpověz
@alisek tak operace určitě dopadla dobře a Honzíček bojovníček bude za chvilku papat tvoje mlíčko a krásně přibírat na váze!! Když sám dýchá, tak je to fajn, určitě to bude ok!!!!!!!!!!!! A jak je Tobě?
20. črc 2010 ve 14:58  • Odpověz
@hanncca díky :slight_smile: včera mi bylo hrozně, protože jsem šla jako každý den na návštěvu s mlíkem a když vcházím dovnitř JIPky, tak už vidím, že se nad naším cvrčkem sklání obě lékařky v rouškách a čepicích a provádějí nějaký zákrok, čekala jsem cca 20 min. a pak mi lékařka sdělila, že s Honzíčkem to není dobré, že dělali snímky bříška a vypadá to na nějaký problém, který se potvrdil až V HK, co mu vlastně je. zaváděli mu do ručičky centrální katetr, chudáček z toho byl úplně zmožený, takže jen spal. čekala jsem s ním přes 2hod. na záchranku, přijeli z HK, lékařka si ho převzala do inkubátoru do záchranky a pak jsem jela s ním až k záchrance, to bylo fakt hrozný.
Dnes jsem kupodivu klidná, ikdyž se samozřejmě hrozně bojím ale vůbec jsem nebrečela.
20. črc 2010 v 15:05  • Odpověz
Nechala jsme se dnes po 2měsících konečně ostříhat zatímco manžel obíhal banky, musela jsem přijít i na jiné myšlenky, ikdyž to moc nejde.
20. črc 2010 v 15:07  • Odpověz
@alisek věřím, že to pro Tebe musí být těžký, ale Honzíček je vážně podle všeho, co píšeš bojovníček a zvládne to!! Moc držímě pěstičky!! Doktoři mu určitě pomůžou.
20. črc 2010 v 15:10  • Odpověz
@alisek tak pak přidej taky fotečku, jak jsi ostříhaná :slight_smile: a jak Ti to sluší.
20. črc 2010 v 15:11  • Odpověz
Taky jsem si dnes volala dětskýmu doktorovi teda a vezme nás, tak mám zavolat, až se mimčo narodí, tak super. A do porodky nemusím mít žádnou registraci, tak se nemusím naštěstí trmácet 30km tam a 30km zpět...to jsem fakt moc ráda...
20. črc 2010 v 15:12  • Odpověz
@hanncca sebe radši fotit nebudu, obličej vypadá dost strhaně a ty kruhy a pytle pod očima jsou fakt hrozný, ani makeup by nepomohl :sunglasses: všude nosím sluneční brejle.
20. črc 2010 v 15:13  • Odpověz
@hanncca my už máme taky pediatra ale jsem na ni zvědavá, vybírala jsem podle zkušeností dle netu, osobní od někoho nemám žádný :frowning2:, snad bude dobrá.
20. črc 2010 v 15:14  • Odpověz
@alisek ale no tak !!! Nepodceňuj se, ale nervy jsou nervy a člověk v takových chvílích asi moc neřeší to, jak vypadá..
20. črc 2010 v 15:14  • Odpověz
@hanncca ani se nemaluju, zkusila jsem to jednou a pak jsem řvala, takže rozteklej makeup, mascara, no hrůza, takže ted chodím přirodně, nic moc ale je mi to šumafuk. zítra mám teda jednání, tak se nějak zkulturním :slight_smile: aby se mě klienti nelekli :grinning: :sunglasses:
20. črc 2010 v 15:18  • Odpověz
@alisek u nás jsou pediatři 3, doktorka, kterou jsem chtěla nebere-moc pacošů, dalšímu doktorovi je asi 67, toho jsem nechtěla, když stejně za chvilku přestane ordinovat, tak jsem u toho třetího doktora, ten je prej dobrej, chodí k němu hodně dětí od nás. Takže aspoň pracuješ a přijdeš na jiný myšlenky občas, viď? Zase lepší než sedět doma a pořád jen přemýšlet!!! A Tobě už teda běží normálně mateřská? Takže pracuješ jakoby při mateřský??
20. črc 2010 v 15:21  • Odpověz
@alisek....moc moc drzim pesticky, aby byl bobek brzo v poradku, zvladne to neboj!!!!!!! s nedonosenymi miminky je vzdycky trapeni, ale jsou to velci bojovnici a doktori se o nej postaraji..hlavne je dulezite aby ses dala trochu do pohody, vim, je to tezke..ale zkus to..bude to dobre neboj!!!!!
20. črc 2010 v 15:22  • Odpověz
@alisek Ali,tak to je hrůza,to bych se sesypala taky,jste určo všichni moc stateční,přejem hrozně moc zdraví,teď se i začíná odkrývat,proč se mu v bříšku až zas tak nelíbilo a musel ven,co?

@hanncca A máš zase o strarost míň :wink: A s porodkou skvělý,takže přijedeš až na příjem? Já na porodopis musim,pak už aj na kontroly po 39tt?tuším
20. črc 2010 v 15:22  •  3 děti  • Odpověz
@hanncca jo už mi běží, vlastně od porodu.pracuju, naštěstí mám možnost, jem spoluvlastník firmy, takže práce máme dost.
20. črc 2010 v 15:23  • Odpověz
@petja to jo, o starost míň. A lepší to zařídit teď než potom někde běhat a shánět s miminkem něco..tak vše potřebné je snad zařízeno. Jo jo, do porodky až na příjem.. Sestra mi do telefonu říká: Tak prostě přijedete, porodíte a je to.. tak to mě pobavilo. Doufám, že to bude tak jednoduchý a rychlý:slight_smile: jak to vyznělo :slight_smile: :grinning: můj dr má ten monitor u sebe v ordinaci, tak ok, ale zase na druhou stranu, ani na kurz nebo podívat se do porodky nepojedu, takže pomalu ani nebudu vědět, kam jet, tak to musim vysondovat od kámošky, která tam rodila nedávno. Zase to bude pro mě úplně neznámé prostředí...
@alisek tak aspoň přijdeš na jiné myšlenky. Asi to slyšíte pořád, ale buď te stateční, zvládnete to a zase nám dej určitě vědět, jak se Honzíčkovi daří!!!!
20. črc 2010 v 15:28  • Odpověz
@antana123 :já jsem dojedla a přemýšlela co bych si jako dala jako sladkou tečku :grinning: . Tak jsem si šla párkrát aspoň přidat :wink:
@r.m : to přidej :wink: 10 str. to nebude, tak hlavně že výlet byl fajn :wink: já bych se bála někam jet, jsem posera v autě :pensive:
@kuchy :játra taky miluju, ale taky jsem je radši neriskovala :wink:
@hanncca : jen si dej oraz. Tělo si řekne, když ti není dobře, předtím jsi měla CS 3? Taky když se leží, tak to jde nahoru pěkně, já se teď skoro vůbec nehýbu, když mě hned při chůzi začne píchat, takže taky parádně kynu. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. črc 2010 v 15:41  • Odpověz
@beru3nek Jo, před tím CS3, při každé KO se to číslo zvyšuje. No právě, já jsem jen doma, ležim, procházky mám taky zakázaný, tak to jde nahoru až hanba povídat...
20. črc 2010 v 15:43  • Odpověz
@alisek ...ahojky, ted kdyz uz je Honzicek po operaci brzo zacne poradne papat :wink: Hlavne, ze se na to prislo...skoda, ze ne drive teda....tak vam drzim vsechno co mam, at uz jste co nejdrive spolu doma :wink:

@beru3nek ....taky jsem to tak vyresila...nevedela jsem coby a tak jsem si dala nasup :grinning: Hlad nas nedozene :grinning:

Jinak jsem se vratila z kontroly a vsechno OK....jak jinak taky ze :stuck_out_tongue_closed_eyes: , tlak v pohode...tep prdelky taky, takze fajn....prohnacala mi brisko a pry je to nase ditko v best position for a birth :grinning: A vyslo mi to uplne na cas jak se tak divam z okna...do ted bylo hezky a co se deje venku to nema obdoby....
20. črc 2010 v 15:49  • Odpověz
@safryy gratuluji k dobré KO :slight_smile:
20. črc 2010 v 15:50  • Odpověz
@hanncca : tak to je možný ,když jsou tak dobrý co.
@alisek : tak hlavně že přišli na to, čím to je a má už po operaci. Neboj za chvíli bude Honzíček u tebe v náručí. Držíme moc pěstičky broučkovi vašemu. Já bych se asi sesypala, ale jsme holt silný mamky, držte se :wink:
20. črc 2010 v 15:51  • Odpověz
@safryy : tak oni takhle po hmatu poznají jak je tam pr´tátko uložený, to jsou věci. Tak hlavně že je vše ok :grinning:
@hanncca: takže ležet a šetřit se máš asi furt, ne?
20. črc 2010 v 15:53  • Odpověz
@beru3nek jj, klidovej režim mám už od 26tt
20. črc 2010 v 15:54  • Odpověz
@hanncca : takže fakt až někdy kolem toho 36 nejdřív můžeš z postele, co. Kdo se stará vaši s manžou asi ne?
20. črc 2010 v 15:57  • Odpověz
@beru3nek ....no asi poznaji....ukazala mi na brichu jak tam je ulozena....ja nevim jak je to mozne, ale hnacala mi po nem a tvarila se hrozne dulezite :grinning:
20. črc 2010 v 15:58  • Odpověz
@antana123: ptáčka bych si taky dala - vecelku i rozpáraného :grinning:
@zvirka: to netuším ...ale asi na pracák - socku za tebe odvádí stát ne?
@safryy: já včera měla játrovou paštiku - no vím, že to je humáč, ale jednou za čas se neubráním :grinning:
20. črc 2010 v 15:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.