• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@beru3nek tak klid mám až do porodu. naštěstí jsem doma, běžnej chod domácnosti tak nějak zastanu, ale s úklidem to moc neřešim jako dřív. teď budu odpočívat ale vážně asi víc, hlavně pobolívá břicho jako při MS, tak si půjdu asi natáhnout s knihou a usnu u toho :slight_smile:
20. črc 2010 v 15:59  • Odpověz
@safryy : :slight_smile: a jdeš za jak dlouho zas na ko? teda jestli se tomu u vás tak dá říkat :wink:
20. črc 2010 v 16:00  • Odpověz
@hanncca : to určitě odpočívej, na úklid se vyflákni. Mimísek je důležitější. Jo to taky znám, pravidelně usínám zas u telky po o :grinning:
20. črc 2010 v 16:01  • Odpověz
@alisek neboj malý to zvládne a držím palečky :wink:
@safryy tak gratulace k super kontrole
@beru3nek tak jsem pojedla pár bebe řezů a jsou super maximální spokojenost :slight_smile:
20. črc 2010 v 16:02  • Odpověz
@beru3nek jenže já už to vidim, jsem dnes vstávala v půl 5, jela jsem k dr., tak teď si lehnu a v noci zase budu strašit..
20. črc 2010 v 16:02  • Odpověz
@alisek malý to zvládne neboj držím palce :wink:
@safryy gratulka ke kontrole
@beru3nek už jsem zbaštila pár bebe řezů a super
20. črc 2010 v 16:04  • Odpověz
@alisek: koukám, že honzíček dál válčí - tak hlavně, že operaci už zvládnul ....věřím, že zvládne i následující hodiny a pak celou rekonvalescenci :wink:

a gratulace ke kontrolám

my dnes byli v práci - měla jsem jednu schůzku - ale ta se nakonec zvrhla v drbárnu neb paní má kluka (staršího) a holčičku (mladší) rok a půl od sebe ...sice jsou už dpospělí, ale zážitky a info zůstávají, že :slight_smile:
pak jsem konečně šla koupit porodnické vložky a kalhotky ....asi už je na čase :sweat_smile:
20. črc 2010 v 16:04  • Odpověz
@antana123 : si tady slintám do klávesnice :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@hanncca : já taky v noci spím mizerně, usnout mi nejde, furt se převaluju chodím na wc tak po hodince, žůžo labůžo a to není ještě 9. měsíc :grinning:
20. črc 2010 v 16:07  • Odpověz
@beru3nek to si užiješ to spaní to se neboj já už nevím jak mám ležet žádná poloha mi nesvědčí holky a kde je Lio????
20. črc 2010 v 16:08  • Odpověz
@antana123 : no bude to mazec, nevím kde je ani že by dneska něco měla :astonished:
20. črc 2010 v 16:13  • Odpověz
v červenci další mimi, to je fičák tam se teda urodilo od včera :grinning:
20. črc 2010 v 16:13  • Odpověz
@beru3nek ...na dalsi ´´kontrolu´´ jdu za dva tydny :slight_smile: A co je super, jsme konecne prihlaseni na ten predporodni kurz....pac to povede ta moje PA :slight_smile:

@antana123 ....tez zacinam mit trable se spanim....budivam se na zadech a to me ta mala opice tlaci strasne do zaludku....tak je mi z toho lehce soufl :grinning: ....na prave strane po delsi dobe bolest zeber a levou nevim....tam se probouzim malokdy
20. črc 2010 v 16:17  • Odpověz
@beru3nek jo jo čtu to rozjeli se holky už mi začína taky lepit prdel :grinning: :grinning: :grinning: a ta lio no nevím divný že se ještě neozvala :confused:
20. črc 2010 v 16:17  • Odpověz
@beru3nek ...tyjo no ja myslim, ze to uz je treti prte za dnesek :confused: Tam to fici jak na bezicim pase :dizzy_face:
20. črc 2010 v 16:18  • Odpověz
@safryy s tím spaním to je kříž ale snažím se to dospat aspon přes den dneska se mi poprvé zdálo že rodím už mi fakt hrabe :grinning: :grinning: :grinning:
20. črc 2010 v 16:18  • Odpověz
@antana123 ....jestli nema scuka s nejakou kamaradkou nebo tak neco...uz si to nevybavuju, ale neco takoveho predtim psala ne? Ze jen co bude moct vylezt z pelechu, tak ma planu hafo :slight_smile:
20. črc 2010 v 16:19  • Odpověz
@antana123 ....a bylo to aspon rychle? Ja jsem si pred par dny prohlizela na youtube porody do vody....moc bych to chtela zkusit...a vypadalo to tak....rychle a bezbolestne :grinning: (asi tim jak to bylo sestrihane :grinning: ) No jsem zvedava...musim se na to poptat :slight_smile:
20. črc 2010 v 16:20  • Odpověz
@safryy né bylo to strašně dlouhé jsem se nemohla pořád otevřít no děs
20. črc 2010 v 16:21  • Odpověz
jaký máte počásko? U nás je pod mrakem, což je teda bomba :grinning:, kdyby to ještě chvíli vydrželo :grinning:
@safryy : porod do vody by se mi taky líbil :wink: A arien bude 4. mimčo, no nádhera, mimčů se líbí asi dnešní datum, bo co :sunglasses:
20. črc 2010 v 16:23  • Odpověz
@antana123 :nám hrabe už z toho července asi, tak máme takovýhle sny :zipper_mouth:
20. črc 2010 v 16:23  • Odpověz
holky a ještě ty tlaky úplně dolů na pipku to je taky mnamka to si užijete při každém stoupnutí při chůzy no super mi připadá že už to neunesu a kost mi praskne :grinning: :grinning:
20. črc 2010 v 16:24  • Odpověz
@antana123 ...no des...takhle se plasit i ve snech :grinning: Kdyby to bylo aspon rychle, tak chapu...ale takhle? :grinning:

@beru3nek ...jo tak cervenec je krasny mesic na narozeni....me se libilo o sest dni pozdeji :grinning: (vlastne pet...ale vzhledem k tomu, ze mamku nechali trapit okolo 30ti hodin nez ji kuchli tak to vyslo na sest) :pensive:
20. črc 2010 v 16:25  • Odpověz
@safryy jo co už se musím ted jen plašit ted už jen pozoruju ubývající dny tady je to mazec jak to letí :confused: :confused:
20. črc 2010 v 16:28  • Odpověz
@antana123 : to taky píšou červencovci, že je to prima :astonished: , no ještě nás toho čeká koukám dost :grinning:

@safryy : to je hrůza teda, takovejch hodin, že nechají někoho trpět. Známou taky nechali prý přes dvacet hodin, nechápu že jí neudělali císaře, když byla jak za groš kudla. :confused: fakt drobek
20. črc 2010 v 16:28  • Odpověz
@antana123 :ježíš, ty tam máš už 37. týden fíha, to je mazec teda. Já už budu vyšilovat touhle dobou :grinning:
20. črc 2010 v 16:29  • Odpověz
@beru3nek jo neboj mě se taky už prdel pěkně třepe :grinning: ale snad mám ještě kupu času
20. črc 2010 v 16:31  • Odpověz
když jsem to dobře spočítala tak na červenci jim chybí ještě 11mimin a můžou štafetu předat srpnovkám :confused: :confused: :confused: :confused:
20. črc 2010 v 16:32  • Odpověz
@beru3nek ....no jo no :unamused: ...taky mi to mamka casto pripominala, jak se se mnou natrapila :grinning:

@antana123 ....ackoliv nam ty tydny naskakujou ve stejny den...tak mam pocit, ze tobe to naskakuje rychleji :grinning:
20. črc 2010 v 16:33  • Odpověz
@safryy né to se ti jen zdá počkej za 2týdny si tam kde já :grinning: :grinning: :grinning: a budeš se bát jako já ani nemám obavy z porodu jen aby bylo vše ok a aby byl malý zdraví a vše proběhlo v pohodě :wink:
20. črc 2010 v 16:36  • Odpověz
já jsem si dle dr. přepsala termín tady, tak na to teď taky čumím jak tele, že 34 tt :grinning: tývado

@antana123 : ještě 3 týdny se může Šimonek dopejkat :slight_smile: , kdy jsi byla poprvé na monitoru?

@safryy : nenudíš se doma, viď :grinning:
20. črc 2010 v 16:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.