• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@safryy jo ládujeme pivem a pak se divíme že tak rostou :grinning: :grinning: :grinning:
20. črc 2010 v 16:57  • Odpověz
@antana123 : jé ale kámoška s kterou si píšu a dlouho se neozvala, tak koukám, že už má hošíčka :grinning: to je bomba

@safryy : a jak nám šmakuje, teď už teda míň si dávám do sosáčku. nealko teda :grinning:
20. črc 2010 v 16:58  • Odpověz
@beru3nek která???někdo z tabulky???
20. črc 2010 v 16:59  • Odpověz
@beru3nek ...me by alko asi porazilo :grinning: Nedavno si manzel daval po jidle pivko a tak jsem si par malych hltu dala...a nohy jsem mela jak z kamene....a to jsem toho mohla vypit fakt tak deci a pul :grinning:
20. črc 2010 v 17:00  • Odpověz
@antana123 : bzubalka :grinning: o 3 týdny dřív teda rodila. Seznámily jsme se přes koníka, taky měla ze začátku tu otočenou dělohu jako já. Tady zas našt. samej normoš porod a císař jen 1
.
@safryy : já se po jednom alku pak asi zkácím :grinning: a to jsem jich před těhu pár v poho dala :grinning:
20. črc 2010 v 17:03  • Odpověz
@safryy jo no alko to je mazec já piju nealko alko jen vyjímečně :slight_smile:
@safryy byli jsme v Čáslavi u babičky :slight_smile: chtěli jsme ještě jet na Moravu za dalšíma babičkama ale to už nezvládnu,už budu radši doma sedět na ...
@beru3nek aha jo no ta ještě není ani zpátky doma nevím jak dlouho tam bude
@antana123 : jakto? a co víš o porodu, jsou o.k?
20. črc 2010 v 17:04  • Odpověz
@beru3nek naposledy když mi psala z porodky tak psala že dobrý ale asi si jí tam ještě chvilku nechají víc nevím já jsme jen doručovatelka sms a zapisuju do tabulky víc nic
20. črc 2010 v 17:05  • Odpověz
@antana123 : jo tak, tak snad je brzo pustí. Člověka ani nenapadne, že můžou být pak nějáký komplikace, když rodila normoš.
20. črc 2010 v 17:07  • Odpověz
holky jdu se chvilku natáhnot bolí mě záda tak zatím večer ještě nakouknu :wink:
20. črc 2010 v 17:08  • Odpověz
@r.m ....tak na moravu az s miminkem :dizzy_face: My pojedem na moravu na Vanoce :slight_smile: ...ale tchynka uz kouka po letenkach, pac to do vanoc nevydrzi :slight_smile: (ani se ji nedivim :grinning: )
20. črc 2010 v 17:09  • Odpověz
@antana123 ...zatim papa :slight_smile:
20. črc 2010 v 17:10  • Odpověz
@antana123 : taky mě začíná mravenčit zadnice :slight_smile:

@safryy : to se tchýni teda taky nedivím, že nevydrží do vánoc :wink:
20. črc 2010 v 17:11  • Odpověz
@beru3nek ...ona hrozne trpi, ze jsme tady....bavime se temer denne na icq :slight_smile: Ja ji tu rada uvidim...jen nevim jak se tu poskladame :grinning: Ale to se nejak vymysli :slight_smile:
20. črc 2010 v 17:17  • Odpověz
ahojky, než si vás dočtu, tak těch co uvažovaly nad Bachovkama tak ted maj akci letní set za velmi výhodnou cenu tak posíám odkaz
http://eshop.bachovaterapie.cz/zbozi/3510/Letni-cestovni-RESCUE-set.htm
20. črc 2010 v 17:47  • Odpověz
@hupcza, @lajla Díky, holky, asi přece jen se zajdu zeptat na ten pracák, u nás tam sídlí i sociálka a chceme tam stejně jít pro ty papíry a manža se zeptat, co vše bude muset oběhat kvůli té slavné tříleté variantě. Stejně nechápu, chtějí šetřit a já kvůli tomu, že nepracuju (teda oficoš), tak můžu jít pracovat za trest nebo co až za čtyři roky.... Né za tři, jak bych chtěla. Není to trošku na hlavu? :angry:
20. črc 2010 v 17:51  • Odpověz
@hanncca nebo jak ti radila petja homeo, tak i ty bachovky, ale chápu že homeo vyjdou levněji, taky něco mám k porodu z homeo, ale jelikož jsem neměla pocit, že mám z něj panickou hrůzu, mám jen něco přímo před porodem při a po něm.....a krizovky z důvodu akce objednávám, bo mám tady zbytek.....
20. črc 2010 v 17:55  • Odpověz
@hanncca no jo klidovej režim který se nedodržuje, takže cs se zvyšuje co každou kontrolu:slight_smile: proto jsem ležela a ted jak pomalu se vracím do pohybu, tak se rozpohyboval i čípek a ted v 35tt jsem měla už 5, uvidíme co mi řekne novej dr zítra v porodce, mám blbec pocit, bojím se "cizího" názoru, abych nebyla vyděšená..achich....navíc manža přišel z práce a prej je prob zítra s odvozem do porodky, tak doufám, že nakonec nebudu obvolávat kamarádky a prosit, která by jela semnou :frowning2:
20. črc 2010 v 18:02  • Odpověz
@antana123 jééééé shánka po mne byla :slight_smile:))) no dopo sem tu měla kámošku s dvouletou holčičkou a pak mi zdechnul ntb a zlobil mi napájecí kabel - nenabíjel, tak jsem to zalomila a pochrupovala celý den, mezitím přivezli balíček, takže už mám o další výbavičku víc, včetně kalhotek a vložek (což mi chybělo do sbalení tašky) a mám tu strachy ze zítřejší kontroly, tam jedu dopo, tak se neděste :slight_smile:)
20. črc 2010 v 18:06  • Odpověz
@safryy správně, srazík s kamarádkou, resp, návštěvu, včera večer sem to psala :slight_smile:))
20. črc 2010 v 18:08  • Odpověz
@lio Já ani nevim,jak jsou na tom bachovky cenově,já jen prostě uznávám homeopatii a rozumím jí,tak ji užívám,věřím,že i Bachovka je skvělá,ale nevim o tom nic bližšího,nemůžu teda radit :wink:

Já už mám tašku taky sbalenou
Malej zrovna večeří špagety a to je vám taková sranda,jídlo,které zabaví :grinning: :grinning: :grinning:
No snad už půjde brzy do hajan a já zkusím blejsknout to bříško
20. črc 2010 v 18:17  •  3 děti  • Odpověz
ad pivo a jiný aklohol - já jsem po decce piva nebo ted jsem měla asi půl deci šampusu normálně hotová
nechápala jsem kámošku, co má 4 děti - od 18 byla prakticky jen těhotná a nebo kojila, že moc nepije ...dnes už ji chápu :grinning:
@zvirka: je to na hlavu :wink:
20. črc 2010 v 18:20  • Odpověz
@petja: tak u nás by špagety znamenaly spíš následnou zábavu pro maminku :grinning: ...sice ho to strašně bavéí vcucávat - ale nabrat to ještě nedává
20. črc 2010 v 18:21  • Odpověz
Ahojky kočky.
Tak jsem se nechala nafotit dneska od manžílka, tak se můžete mrknout.... :dizzy_face: :dizzy_face:
20. črc 2010 v 18:22  • Odpověz
tak odvoz sehnán, je mi to tedy trapný, ale snad ji taky vypomůžu, má dvouletou holčičku, a neska se prokecla že je asi těhotná, tak myslím, že mou pomoc na oplátku snad taky využije, blbý je že musí počkat než z poradny vylezu no. A pak jedou na výlet který kvůli mne posune...
@hupcza já si právě myslím, že těhulkování, kojení a zvlášt když někdo jel v kuse 4 děti to s tím pitím alkoholu zamává, já nepila nikdy moc ani před těhu takže si myslím, že ted už nebudu tuplem :slight_smile:))) ted v sobotu co budem mít oslavičku, tak bouchnem nealko šampíčko, ale mne ty bublinky stejně nechutnaj, takže to bude taková symbolika spíš :slight_smile:
20. črc 2010 v 18:29  • Odpověz
@antana123 k čemu bys tu bolest spodku (jak malej tlačí) přirovnala? Mě bolí jako při MS, ale to asi ne, viď?
@lio ale zase aspoň dr říkal, že se to zvyšuje, ale nějak moc rychle.
tak hezkou dr zítra, hlavně ať máš ten odvoz, já dneska byla u doktora, sice jsem řídila, ale mamka jela radši se mnou a na příští kontroly už se zařídim buď manžela, pokud bude mít volno, nebo švagra, ten má volno přes prázky..
20. črc 2010 v 18:32  • Odpověz
Mě po alku teď taky těžknou nohy :grinning:
@hupcza Bylo období,kdy je pěkně papkal a teď zas,že je jí rukama,různě si je dává jako knír pod nos a pak je do sebe různě nasouká :grinning:
20. črc 2010 v 18:34  •  3 děti  • Odpověz
@eliska_v Krásné fotky
20. črc 2010 v 18:37  •  3 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.