• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@hanncca mě to auto nedělá ok a mám zákaz řízení, ani se na to necítím, blbě se mi sedí....ale kámoška posune výlet a pojede semnou, má v krční dětskou mudr, tak tam odevzdá výsledky, takže byla ráda, že se tam dokope a odveze mne....
jen sem zvědavá kolikrát se tohle manžovi ještě stane, že jede mimo prahu na schůzku, kde bude asi 10 lidí a on to nemůže přesunout a co víc, neobejde se to bez něj.....navíc jak se přeobjednám, tak mi tu vyjmenovával která hodina by byla nej a tak :slight_smile:)))) ted to bude mazec no, každý týden něco....ale snad to už nějak doklepem...
psalas že se to zvyšuje ale nějak rychle...to byl překlep? nebo se Dr nelíbilo jak rychle se ti cs zvyšuje?
20. črc 2010 v 18:41  • Odpověz
@lio : už tady po tobě byla scháňka a těhu mozek si pamatuje houbelec :unamused: . Mňam robby buble mi teda šmakuje :wink: , tak hlavně že tě má kdo odvézt :wink: Já mám už co dělat se pod ten volant zasunout a vyhrabat z toho auta, fakt komedie mě pozorovat :grinning:
20. črc 2010 v 18:56  • Odpověz
@lio tak hlavně že si sehnala odvoz!! jee,já chtěla napsat, že se to zvyšuje ale NE nějak moc rychle.
20. črc 2010 v 18:59  • Odpověz
@hanncca no je to jako by tě někdo dlátem dloubal do té kosti se 100kilovým závažím asi takový tlak chodím jak debil s prominutímjsem zvědavá co mi dr. příští týden řekne
@lio:no shánka byla už jsem o tebe měla obavy
@eliska_v moc pěkný
20. črc 2010 v 19:03  • Odpověz
Ahojky holčičky, tak dnes kontrola v Podolí. mám zvýšené průtoky v pupečníkem :frowning2: Nikdo mi nebyl schopen vysvětlit,co to znamená. V pátek znovu na kontrolu.
Dnes jsme objednali kočárek. Tak až dorazí přidám fotku. Je to bébecar Vector AT hnědobéžový.
V hubě mám aft přes půlku jazyku. Nemůžu mluvit a jíst.Bolíííí.
20. črc 2010 v 19:04  • Odpověz
@eliska_v : hezké fotečky :slight_smile:
20. črc 2010 v 19:05  • Odpověz
@antana123 bych psala kovaldě, neboj, dyby něco.....
20. črc 2010 v 19:10  • Odpověz
@lio jo aspon budeme informovaný ale mamé ještě týden čas pak už je mimi fakt dopečený a může ven :grinning:
20. črc 2010 v 19:14  • Odpověz
@antana123 jj taky hodlám tento týden ustát a příští už se uvolnit a svolit ke všemu :slight_smile:))
navíc jak sem tu popisovala tu mou noční bolest z víkendu, tak sem to psala PA a ona psala že to moc na těhu bolest nevypadá, at to proberu s doktorem, tak mne trochu vystrašila...
a taky doufám, že nebudu přenášet, to fakt asi nedám :frowning2:
20. črc 2010 v 19:16  • Odpověz
@petja: jjj ...to jsou ty fáze, když už se člověk raduje, že tohle má zmáknuto a on začne tropit vylomeniny, jelikož snažení o správný postup ho už nebaví :grinning:
20. črc 2010 v 19:18  • Odpověz
@lio no já se taky přenášení bojím jako čert kříže snad porodím na termín aspon představa přenášení mě děsí :confused: :confused: a taky jsem zvědaá co mi řekne dr.
20. črc 2010 v 19:19  • Odpověz
@hupcza já se ted dostala na tvůj blog a čtu o tvém porodu...moc pěkný
20. črc 2010 v 19:19  • Odpověz
@pet.s: tak dej pak vědět ... snad to bude ok :wink:

ad různé bolístky a křeče - já mám osobně dojem, že v těhu se ženská obvykle víc sleduje a má tendence vše přičítat těhu - spoustu těch bolístek máme i mimo, ale za běžného provozu je prostě neřešíme
nebo jste snad nikdy neměly jen tak křeč v podbřišku - prostě se nějak blbě štelovaly střeva ....ale prostě nebyl důvod to řešit
20. črc 2010 v 19:24  • Odpověz
@lio: jj ...dík ...bylo to pěkný :slight_smile:
20. črc 2010 v 19:25  • Odpověz
@hupcza jo to je asi fakt já jen fnukám ale mám pocit že mi to břicho snad praskne modlím se at je konec a já jsem zase normální a nebědující běs :grinning: :grinning: :grinning:
20. črc 2010 v 19:28  • Odpověz
@hupcza tak určo se ženská víc sleduje...protože se bojí o mimi, zda ta bolest je normoš apod, taky strach z neznáma apod.....
zážitek pěkný ale i napsaný moc hezky.....to zkusím podstrčit manžovi :slight_smile:

večeřím a mimi škytá :slight_smile:))
20. črc 2010 v 19:32  • Odpověz
@antana123: bacha, pak je tam ještě poporodní blues a laktační psychoza a já nevím, co ještě :grinning: :grinning: :grinning:

@lio: tý jo ...já četla knížku porodních příběhů ...bylo to moc pěkné (až na výjimky) ......já zkusím polovit v paměti .... třeba ho to nakopne :slight_smile:
20. črc 2010 v 19:40  • Odpověz
@hupcza no vida tam sem objednávala min týden, už nic objednávat nebudu, aby mi to stihlo taky dojít , mám 4 balíky na cestě :slight_smile:
ale dík
on ty knížky asi moc nemusí, pár jsem mu jich koupila a četl v jedné jen jeden večer a pak se k tomu nevrátil.....zkusím mu podstrit ten tvůj článek.....-)

ale nevím čím to ale najednou se ke mně chová jinak, častěji mne pusinkuje, hladí bříško, ptá se co prcek jak moc kopal a tak. to dřív vůbec....a ráno když mne rozbrečelo to, že mi hodně namazal housku a já ho už jednou prosila at mi to nemaže takovou vrstvou, tak mi odsek, že mi k tomu bude dávat nůž a at si to mažu sama, tak mi to rozbrečelo (v osm ráno) tak se uplně rozněžnil a prohodil, jéé tak už je to tady, to je sladký :grinning:
tak jestli mu takhle vykolejená přijdu sladká, tak dobrý :grinning:
20. črc 2010 v 19:57  • Odpověz
@lio: tak různě podstrkávám, trousím, "zapomínám" na wc a pod. když mám pocit, že by si měl něco přečíst ....no žádný zázračný výsledek :sweat_smile:
tak to bych tě na jeho místě asi kopla do hlavy :grinning: ...abych se ti dělal se snídaní a ty ještě remcala :grinning: :grinning: :grinning:
20. črc 2010 ve 20:04  • Odpověz
@hupcza jo na záchodě leží těhu deníček taky :slight_smile:))))

no vidíš, tak on mne nekopl, ale mě se z té vrsty pamazánkového másla udělalo zle, ale to až poslední dobou, tak sem ho minule požádala, zda mi to může mazat méně....:grinning:
a on mne nekop do hlavy a ještě mi dělal véču a na zítra dělal maso k obědu :slight_smile:
20. črc 2010 ve 20:06  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:,
tak jsme konečně doma :slight_smile:, teda hustý, čeká mne na dočítání 14 stránek :grinning:

Včerejší kurz v porodnici byl prakticky k prdu - paní, která jej vedla přišla 5 minut po jedné a řekla, že o půl druhé musí odejít.
Dost dobrej start. Pak nám vysvětlila, kdy máme přijet do porodnice, jaký dávají klistýr a jak je to s holením. Pak o nástřihu a tak ... no a pak už skoro odcházela. Když se dozvěděla, že jsem dle její terminologie "přírodní" a nebudu chtít nástřih a budu mít porodní plán, tak už se se mnou skoro nebavila. Že už to dělá 30 let a že ty s tím porodním plánem si většinou všechno vyžerou, ... No, držela jsem se, abychom se nehádaly. Pak nás dovedla k sálům, že tam nás provede porodní asistentka. Bohužel měli zrovna 2 porody a třetí paní zrovna přišla rodit. Tak jsme čekali přes půl hodiny, pak nám ukázali místnost pro příjem, místnost na první dobu porodní, nadstandardní porodní místnost a klasický porodní sál. Zaplatili jsme a šli jsme :slight_smile:
20. črc 2010 ve 20:14  • Odpověz
No, ale dnešní kurz vázání šátků byl super. Paní, která jej vedla byla velmi milá, vše nám ochotně vysvětlovala a opakovala a tak .... Sice nevím, jestli si ještě něco pamatuju, ale důležitý je, že jsme si ozkoušeli, že to není nijak extra těžké a teď si to hezky natrénovat, ještě než se malá narodí, abychom si to zautomatizovali a nebyli nervózní :slight_smile:
20. črc 2010 ve 20:16  • Odpověz
Nazdárek, jsem tu jen v rychlosti :slight_smile:

dneska jsem měla hezký výlet se sousedkou ve městě, krásně jsme se prošli, nadlábli...no paráda :slight_smile: :slight_smile: koupila jsem nočník a povlečení :grinning:

tak jsem domů přitáhla 3 litry borůvek, jedna paní je tu prodává za 200kč, tak to mám bez práce a zítra upeču borůvkovou buchtu a na oběd borůvkové lívance :dizzy_face: :dizzy_face:

ještě ráno jsem stihla pověsit pračku bílého miminkovského :slight_smile: boooože to tak voní...bych to mohla čuchat pořád :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Tomíka jsem dala spát, tak teď jdem pro to prádlo, večír ještě kuknu :slight_smile:
20. črc 2010 ve 20:21  • Odpověz
Jak tak čtu o tom vypisování porodopisu a tak ... No, to nám ještě vlastně paní pověděla - sice jako registraci budeme vyplňovat porodopis, ale na příjmu se budou vyptávat na další věci do nějakého dotazníku. Fakt nechápu, proč se to nedá vyplnit na jednou s vyjímkou takovejch těch věcí jako jak dlouho už máte kontrakce apod, ....
20. črc 2010 ve 20:27  • Odpověz
Ahojky, tak už druhý den polehávám, to břicho (nebo spíš podbřišek) mě teda dost bolí, nebo táhne nebo nevím, jak bych to popsala. Dost ráda bych to neřešila, jak píše hup, nebýt těhotná, tak to taky neřeším, ale takhle se trochu bojím, co se tam děje. Bo na nějaké unáhlené miminčí akce je ještě strašně brzo.

@kovalda ze všeho nejradši mám řeči - dělalo se to tak vždycky, tak to tak budeme dělat dál a nebo případně vydržely to všechny, vydržíš to taky. To bych asi paní kousla.
20. črc 2010 ve 20:27  • Odpověz
@kovalda jestli se mne jeste budou u prijmu na neco ptat, tak je pošlu do pihele :grinning:
kurzik nic nového ale šátkování super, tak aspon neco uzitecneho

my mame zase zabavny večer, manža u pracovního ntb, ani nedutá, zapnul si ten seriál o autě a nevím co vnímá víc zda práci a nebo tv, která mi tedy nebaví, sakra....a venku ještě spousta svetla abych sla spat
20. črc 2010 ve 20:33  • Odpověz
@ojo tak boruvečky bych si dala všema deseti
20. črc 2010 ve 20:33  • Odpověz
@lio: hele tak to se máš ...fáááákt hodný chlap.....já v lepším případě vyfasuju snídani v pátek (mám narozky) ....ale raději si to nemaluju :sweat_smile:

@kovalda: jj...já to psala, že porodní kurzy v porodnicích se často ubírají tímto směrem :wink:
šátkování je jen o grifu ..párkrát uvážeš a máš to v ruce :wink:

@ojo: lívance bych si dala :slight_smile:

@lotyna: to bude ok - když to táhne, mohou to být vazy ...přece jen se děloha prý 500x zvětšila - jenže "visí" furt na stejných úponech - tož dostávají záhul :wink:
jinak argumenty tohoto typu jsou taky z mých milovaných :angry:
20. črc 2010 ve 20:37  • Odpověz
@kovalda : taky sme byli na šátkovacím kurzu a taky to bylo super :slight_smile: Akorát manžovi to šlo ještě líp než mi, asi že mu tam nezavazí pupík :slight_smile:

@ojo : a v čem pereš, že ti to tak božsky voní??? :slight_smile: Lívance sem dělala dneska, s broskvičkama, naprostá lahoda :slight_smile:
20. črc 2010 ve 20:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.