• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@hupcza jj hodný chlap to je, ho tu nevychvaluju prvně. My si dělali snídy a jídlo běžně na oplátku i předtím než jsem lehla.
20. črc 2010 ve 20:42  • Odpověz
Tak jsem přeci jen stihla to bříško vyfotit.No,už je ho kus :dizzy_face:
20. črc 2010 ve 20:43  •  3 děti  • Odpověz
ježíš už tu zase mlsáte ?:slight_smile:)))) se těším v sobotu na ten cheese cake --))
20. črc 2010 ve 20:43  • Odpověz
@kovalda No,tak to sis včera vyžrala tu horší stránku :stuck_out_tongue_closed_eyes: teď už to bude jen lepší. :wink: Já jsem prvně taky sály neviděla,jen na netu,zrovna tam maminky taky rodily,no to se nedá nic dělat.Ale s paní bych měla asi taky přinejmenším debatu :astonished:
20. črc 2010 ve 20:50  •  3 děti  • Odpověz
@lio: v sobotu bude dortík a grilovačka a dáááárečky :grinning: :grinning:
20. črc 2010 ve 20:50  • Odpověz
@lio: no já mám ráno uvařený čaj :grinning:...ale lepší než drátem do oka :grinning:
20. črc 2010 ve 20:51  • Odpověz
@kali.kal Ojo pere v Batole
20. črc 2010 ve 20:53  •  3 děti  • Odpověz
@lotyna : taky mě docela tahají vazy nebo co to je... Ale doufám, že to není nic vážného :wink: jen když vstávám nebo se blbě pohnu, tak to je záhul, ale co už :wink:

@petja : krásné bříško :slight_smile:
20. črc 2010 ve 20:57  • Odpověz
@petja : taky peru v Batoleti, ale nepříjde mi to taková ta typicky miminkovská vůně... Ale sem zase ráda, že to není moc navoněné...
20. črc 2010 ve 21:00  • Odpověz
@hupcza u nás bez té grilovačky jinak taky tak :slight_smile:)
20. črc 2010 ve 21:02  • Odpověz
@kali.kal já peru v Batole :slight_smile: Lovela je na mě agresivní :sweat_smile:
20. črc 2010 ve 21:09  • Odpověz
@kovalda tak to já na kurz ani nejdu. Právě jsem nad tím přemýšlela a zavrhla jsem to.
@hupcza to je jasný, že každá těhule se víc prohlíží a víc přemýšlí nad každým píchnutím.....na druhou stranu je lepší jet třeba k dr, když se něco nezdá, než aby bylo něco špatně.
@petja moc hezké bříško :slight_smile:
20. črc 2010 ve 21:10  • Odpověz
@kali.kal miminkovskou vůni ucítíš, až v něm bude miminko :grinning: :grinning: :grinning:
20. črc 2010 ve 21:10  • Odpověz
jinak taky mě docle tahají vazy bo co :rolling_eyes: hlavně, když jsem v nějaký poloze v leže nebo v sedě a pak se mám narovnat, tak to bolí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. črc 2010 ve 21:11  • Odpověz
tak já se asi vrhnu na žehlení :sweat_smile:
20. črc 2010 ve 21:13  • Odpověz
@hanncca: já to nehodnotila ani neodsuzovala :wink: jen konstatovala :slight_smile:
20. črc 2010 ve 21:13  • Odpověz
@hupcza jo, ale je to fakt, že nebejt těhu, tak to řešíme míň..:slight_smile:
20. črc 2010 ve 21:14  • Odpověz
holky du zaklapnout ntb a duševně se připravit na zítřejší velký den v porodce, rodit se nechystám, snad se odtama vrátím :slight_smile: dobrou
20. črc 2010 ve 21:14  • Odpověz
lio..cože ti manža dělá?????, snídani???páni, to bych chtěla zažít. Ten můj se sice snaží,ale on moc s kuchyní nekamarádí. :grinning:
20. črc 2010 ve 21:18  • Odpověz
@pet.s já mám už 5měs klidový režim, resp. přísný klid na lůžku, takže manžel funguje za mne, včetně vaření.zaplat bůh :slight_smile:

dobrou
20. črc 2010 ve 21:20  • Odpověz
Jé, procházela jsem alba, moc vám to sluší :slight_smile:

Dneska mi přišly 3 balíčky najednou, takže mám epi-no i poporodní kalhotky a vložky a ještě krizové kapky :slight_smile:. Tomu říkám vánoce. Když jsem teda epi-no nafoukala na těch 10 cm, tak jsem se teda lekla, že to nedám :slight_smile:. Ale určitě jo :slight_smile:
20. črc 2010 ve 21:21  • Odpověz
@kali.kal Mi Batole nevoní,nám vyhovuje Lovela.
20. črc 2010 ve 21:22  •  3 děti  • Odpověz
@lio: faktem je, že za tohle bych stejně snídaně neměnila :sweat_smile:
20. črc 2010 ve 21:24  • Odpověz
@lio..ty se máš :grinning: Ba ne..když jsem byla po umělku, tak mě taky obskakoval.ale nevaří :grinning: On by byl schopnej někoho zaplatit, aby nám uvařil. :grinning:
čaute holky, celý den vás čtu ale tak mě dneska nasrali v práci, že jsem celý den otrávená a ještě k tomu jakási mrtvolka, tak ani nepíšu. navíc jsem snědla celou čokoládu, tak to mě taky naštvalo.

Bříška máte hezký, koukala jsem do všech albíček, které nové fotky avizovaly. mě dneska odjel muž, tak až do neděle jsem sama, to zas budu truchlit, su závislák. ještěže tu mám bříško. vyfotím asi o víkendu.

u nás předporodní kurz taky nic moc, žádné zajímavé info, ale nemocnice se mi celkem líbí. a to ji mají přístí rok komplet rekonstruovat. tak až za dva roky bude na cestě malý martínek, tak už bude v luxusu :slight_smile:
@kovalda - co to je epi-no?
20. črc 2010 ve 21:25  • Odpověz
@kovalda,ty máš ty Bachovy esence? Manža je dost streslej z toho co nastane,viď?
Epino zvládáš v klidu,hlavně to nechat na pocitech,aspoň u mě to fungovalo skvěle,já jsem to pokaždé rozhodněneměřila.Balonek jsem si prvně taky nafoukla na těch 10 a nevěřila,že se k tomu kdy dopracuju.Já začínám za necelý týden cvičit
20. črc 2010 ve 21:25  •  3 děti  • Odpověz
@suzete Další chlapeček bude Martínek?.Jinak jsem dnes četla,kolik těch bazénů uplaveš,to je teda síla,si dobrá.
20. črc 2010 ve 21:27  •  3 děti  • Odpověz
tak tu ještě tvrdnu :slight_smile:

@pet.s to je jedno, ale postaral by se, to je hlavní ne :slight_smile:
@kovalda no vidíš a ted maj na esence na krizovky akci, ale tys kupovala i ten ořech, nebo to byla jiná z vás :-O
@petja no já neska epi prvně vyzkoušela, jen zkouška, moc jsem si s tím nehrála, před zítřejší kontrolou, jsou to docela zajímací pocity po 3/4 bez sexu jsem měla pocit, že tohle tam nikdy nemůžu narvat :-O ale tak udělám pro to maximum a uvidíme, lepší něco než nic....
20. črc 2010 ve 21:31  • Odpověz
@lio
Myslíš nafouknout v sobě balonek?
20. črc 2010 ve 21:32  •  3 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.