• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
20. črc 2010 ve 21:33  •  3 děti  • Odpověz
@petja no vůbec ho tam dostat a pak nafukovat..mám pocit, že sem snad zarostla za tu dobu :frowning2: takže jsem to jen vyzkoušela, dle měřítka to byla 5tka takže fakt jen polechtání a seznámení se.....před tím zítřkem se bojím a zítra myslím nebudu schopna :frowning2: a taky jsem ho zavedla jen dvakrát, píšou 10-20min, tzn že se zavádí xkrát, dle pocitů a s každým zavedením víc nafouknout asico
20. črc 2010 ve 21:35  • Odpověz
@lio..no to sice jo,ale dám ti příklad..na začátku vztahu měl přání,abych zůstala doma a pečovala o rodinu a domácnost. Stejně jsem té době končila ve školce a potřebovala se věnovat problematické dceři s učením, tak mi to vyhovovalo.Pak jsem našla rodinu, která potřebovala hlídat celodenně holčičku. Mohla jsem ji mít u nás doma. Takže jsem byla doma, starala se o domácnost,měla batole. A ještě vydělávala dost pěkné peníze. Ve3 letech šla malá do školky a na še asistentka ve firmě těhulila,takže jsem převzala její práci. Některé dny musím do firmy a jinak dělám doma. Začala jsem vrčet, že dělám ve firmě a ještě se starám o celou domácnost. Chtěla jsem aby pomáhali.Víš jak to vyřešil? Místo,aby sehnal asistentku, sehnal paní na úklid. :grinning: Prý nemíní ještě mysleta na to, že musí v sobotu vytřít půl bytu. :grinning:
takže bych se paní na vaření ani nedivila :grinning:
20. črc 2010 ve 21:43  • Odpověz
no já zůstanu u staré dobré a osvědčené masáže hráze :slight_smile:
20. črc 2010 ve 21:44  • Odpověz
20. črc 2010 ve 21:44  •  3 děti  • Odpověz
@suik: tryskomyší nálada :slight_smile:. Tu jsem teda už dlouho neměla, hodila by se. No snad mne to chytne zítra a pozítří - potřebuju napéct a nachystat chlebíčky do práce na rozlučku :slight_smile: A úklid doma by se teda taky šiknul. :slight_smile:

@safryy: já nakonec ty úvazy na mimčo taky budu lovit na youtube - i nám to ta paní doporučila, že neš psané či kreslené návody je to daleko lepšejší, tak aŤ trénujeme dle toho to šátkování :slight_smile:

@alisek: jejda, tak Honzíček měl neprůchodný dvanácterník. Tak se aspoň našla příčina a snad už bude dobře. Tak přeju Honzíčkovi, ať to po té operaci zvládne a vám s manželem teda ještě chvilku pevné nervíky, než začne konečně baštit :slight_smile:
20. črc 2010 ve 21:45  • Odpověz
@lio Jo,jo tak,ale 10-20 min není důležitý,
20. črc 2010 ve 21:45  •  3 děti  • Odpověz
@pet.s: no já, když si žádám pomoc, tak mi je taky řečeno, že někoho sežene
jako to už jsme jednou zkoušela - a k mému úžasu ze 3 ženských nebyla schopna ani jedna vyžehlit košile tak, abych se nestyděla v nich chlapa vypustit do společnosti ...nechápu, jak to dělají doma ...
a abych někomu platiola peníze a pak po něm douklízela a přežehlila - no to mi příjde kapku nesmyslné
a to nejsem na úklid nějak extra cimprlich ....spíš naopak
20. črc 2010 ve 21:47  • Odpověz
@petja -no nejprv to vypadá jak nějaká velmi úchylná sexuální praktika :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: , ale ono to bude určitě dobrá věc. Já to nepotřebuji. Mám indikovaného císaře :wink:
20. črc 2010 ve 21:47  • Odpověz
@pet.s lepší než aby se na to vykašlal a ty padla na hubu jen proto ,abys udělala domácnost, asistentku a vše na \100%.
u mne v okolí si taky tukaj na hlavu, že to tu prostě funguje, a ze větší část toho dělá můj manžel , zbytek moje mamča. Jsem za to vděčná, protože jinak nevím co bych dělala ale taky jsem ráda že to za chvíli skončí, resp. ta péče a to všecko se rozdělí mezi nás dva jako to bylo předtím....
20. črc 2010 ve 21:48  • Odpověz
@petja takže kolikrát po sobě zavádět? já neska to dala dvakrát, jednou na otestování co to vůbec dělá a tak, a po druhé nafoukla víc a pomalu "vytlačila" a pak sem toho radši nechala
20. črc 2010 ve 21:50  • Odpověz
@hupcza tak třeba nemáme z jeho pocitu na rozhazování aby to řešil tím, že někoho sežene, navíc zadarmo přijede má mamča :slight_smile:
ale uvidíme s pomocí až bude mimčo....ale zatím vládne stejný názor
20. črc 2010 ve 21:52  • Odpověz
@lio: já moc pomoc rodičů nemám ráda .... jako s mamkou vycházím skvěle ..ale mám prostě dojem, že už toho pro mě udělala dost ...vím, že by pomohla, jen bych kývla ...ale tuhle pomoc pokud se můžu zařídit jinak fakt nechci
nijak to neodsuzuju - je to každého věc ....ale nic pro mě
20. črc 2010 ve 21:57  • Odpověz
@hupcza - no ani nemluv..my máme paní na uklízení...uklid je docela fajn, i když bych taky našla připomínky.Vysvětlit ji, že fakt tu dlažbu ještě musí vzít suchým hadrem,aby nebyla matná trvalo dlouho.
Ale mě spíš se.ee ta její nespolehlivost jestli dorazí. Má malého kluka asi 5. Nemůže chodit do školky. sama jsem ji nabídla at si ho bere sebou.Já taky uklízela s dětma. Má na uklid 4 hodiny a pokud si to stihne za 3 nebo za 5, to neřeším. Ale mám podmínku každé pondělí dopoledne. Po víkendu je to jak po výbuchu a já jedu do firmy.
Nemíním se odpol vracet do bordelu a sedět v tom do úterý, protože ji se z 10 pondělí 6 nehodí. A kdyby mi to řekla dřív, tak si to přeorganizuji a uklidím si o víkendu.Ale ona mi zásadně v neděli večer nebo pondělí ráno píše, dnes nemůžu jdu s klukem na očkování, s dcerou k dr. Kurna toto neví dřív? Třeba tento týden. Psala jsem ji začátkem minulého týdne jestli pondělí platí?Ano, platí. O víkendu naspala, že jde s dcerou na gyndu. (to nevěděla dřív?), že přijde v úterý. Nechtěla jsem ji to rušit kvůli penězům, určitě je potřebuje, tak jsme v pondělí dělala vedle na bytě, tady mě drtil bordel, ale vydržela jsem. V pondělí večer napsala, že v úterý jde s klukem na očkování(taky nevěděla dřív?), že nepřijde vůbec, tak jsem už nasraně napsala, že si to udělám, tak teda škemrala, že teda to nějak stihne a potřebuje peníze.Tak samozřejmě nedorazila. přijde prý zítra, tak tu dva dny koukám na špinavou podlahu.A to mě drtí. :angry: Hledáme někoho jiného, ale je to těžké. :angry:
20. črc 2010 ve 21:58  • Odpověz
Je dobré nejen zavádět a vytlačit ale i posilovat s balonkem třeba méně nafouklým pánevní dno,potom přifouknout a vytlačit,je to taková serie jakoby cvičení,já cvičila dycky celkově tak 20 min,někdy víc někdy míň.
20. črc 2010 ve 21:59  •  3 děti  • Odpověz
@lio..no naše mamka je taky strašně ochotná..ráda nám vyžehlí nebo uvaří,ale zase ji nechci zneužívat.Navíc ségra má ročního kluka a 5letou holčičku a ráda je zapomne u mamky. :grinning: To myslím v dobrém. Oba se sšvárou dělají vejšku, tak jsou rádi, když si děti někdo vezme.
20. črc 2010 ve 22:00  • Odpověz
@hupcza ono je to taky o té hranici, ale rozumím ti. trochu mi přišlo že za ty měsíce mamča nabyla dojmu, že takhle budem fungovat furt, ne že mi by sem sama lezla, to chran bůh, ale že jako nebude-li manža doma, že ji zavolám, tak jsem si s ní sedla a vysvětlila ji, že už dávno nejsme na pupeční šnůře a že si nesmírně vážím téhle pomoci /on by to manža zvládl sám, ale asi by padal na hubu, takže jsme to rozdělili trochu) ale že mám svou rodinu, manžela, bude dítě a musím se postarat sama. Nejradši by semnou jezdila i na kontroly, což jsem ji taky vysvětlila, že mi není 10 a nepotřebuju doprovod rodičů :slight_smile:
my vztahově se málem povraždili v mé pubertě, tedˇje to v poho, ale jen proto, že si vše řeknem narovinu a já ji klidně pošlu kamsi a ona ví, že když řeknu ne, tak nezkouší opak...
ale za tuhle pomoc i psychickou, kdy mi občas manža nevědomky řekl něco z čeho já pak řvala dva dny jsem vděčná...že jsem se mohla soustředit na tohle těhu a uležet to až do 37tt
20. črc 2010 ve 22:02  • Odpověz
@petja jj rozumím, dík
20. črc 2010 ve 22:04  • Odpověz
@hupcza jestli to není moc intimní, jak ju provádíš tu masáž? mě se tam blbě dosáhne přes břucha a vůbec to není příjemné. hlavně nevím, jestli to napínám do správných směrů. bo po pár minutách už to ani nebolí a už nevím, kam víc natahovat.

@petja jojo, další asi bude martínek po tátovi, uvidíme. s holčičkou jsme se totiž stále neshodli. já nechci jméno v top10, které má každé druhé dítě a Martinovi se zrovna líbí ty v té top10.
20. črc 2010 ve 22:06  • Odpověz
Ad pohyby - jak už je Žanda větší, tak občas úplně jasně cítím patičku nožky, jak mi brázdí břicho :slight_smile:

A zase to jídlo - pošlete sem tu rajskou a tu bebe roládku k tomu a ty borůvky :grinning:

Uff, tak už se blížím ke konci dočítání, teda to je nářez, nebýt tu den a půl :slight_smile:

@kali.kal: mýmu manžovi to taky pěkně šlo to vázání šátku, tak super. Akorát jsme oba říkali, že bez toho živého mimča je to brnkačka, ale až ho tam budeme mít dát a budeme se o něj bát, ... :slight_smile:

@petja: sál jsme nakonec letecky viděli, ale už na něj čekala mamča na porod :slight_smile: Jsem příjemně překvapená porodním lůžkem, které vypadá fakt dobře a pohodlně :slight_smile:. Do debaty jsem se radši nepouštěla, nevím, aby paní pak nepotkala u porodu, že? :grinning: a taky ona pospíchala pryč :slight_smile:
Jj, bachovky jsem koupila hlavně kvůli manžovi. Sobě pořídím ještě nějaký homeo pro tělíčko, aby se dobře připravilo a tak ... :slight_smile: Budeš si taky něco dávat?
S epi-nem budu začínat začátkem měsíce. :slight_smile: Jsem zvědavá na první rozměr :slight_smile:

@lio: ten ořech si sice doporučovala někomu jinému, ale já ho objednala taky. Ani ne tak pro pejska, ale zase spíš pro manžu, bude mimčo, chodit do školy, .... bude toho dost. No a když už to mám doma, tak pejsek taky dostane nakapáno :slight_smile:

20. črc 2010 ve 22:07  • Odpověz
Tak dočteno, víc už nedám a jdu se trochu věnovat manžovi, ať nestrádá :slight_smile:.

Dobrou noc :slight_smile:
20. črc 2010 ve 22:08  • Odpověz
@pet.s zneužívat......ona si sem taky mamča jede odpočinout, vztah s tátou není nic moc a tady vládne klid a harmonie, žádné řvaní, řešení peněz stále dokola atd....a jen co se můžu trochu hýbat mimo postel, tak jsem ji ani nevolala, že manža je na noc v práci, obstarala se co se jídla týkalo, obstarala psa a zvládli sme to, ale to v době, kdy mi hrozil špitál a dr nařídila nehnout se z postele jsem tohle prostě nedávala....a manža nemohl denně na pátou být doma, a venčit psa někdo musel, párkrát vypomohla kámoška, ale 5 mes je dlouhá doba no ....ale taky ne nekonečná, zaplat bůh
20. črc 2010 ve 22:09  • Odpověz
@kovalda dobrou
20. črc 2010 ve 22:10  • Odpověz
@suzete většinou to provádí manžové, mě se tam taky přes bříško blbě dostávalo
20. črc 2010 ve 22:13  • Odpověz
@pet.s: takže víc probléímů než užitku :sweat_smile:

@lio: ono to je jen o dohpodě těch dvou :wink: ....ale kupříkladu moje mamča má celkem náročnou práci (najezdí tak 5-6 tis. km měsíčně), k tomu staví barák, má další 2 vnoučata u ségry a k tomu dělá dulu a lp ....no takže raději uvítám, když si hraje s ondrou než aby mi vytřela podlahu

@suzete: mi ji dělá manža - samotné to jde fakt blbě ....a příjemné to taky není - nechápu, jak to může někdo považovat za předehru ...leda s/m :sweat_smile:
ale ono to fakt znatelně povolí
20. črc 2010 ve 22:15  • Odpověz
@hupcza tak to chápu, mamča tak zaneprázdněná není a jsme od sebe kousek, před těhu jsme o sobě věděly jen v práci (dělaly jsme ve stejné) takže nemám blbý pocit z toho, že mi sem jezdila vypomáhat, dyž sem nemohla z postele
:slight_smile:)
jo a tu masáž, taky mi blesklo v hlavně jak to někdo může považovat za předehru, uff :slight_smile:
20. črc 2010 ve 22:20  • Odpověz
@hupcza taky jsem do toho chtěla muže zapojit, ale taky nevím, jak mu mám vysvětlit co tam s tím má dělat.
20. črc 2010 ve 22:25  • Odpověz
@lio..ale jo..moje mamka taky pomáhala když jsem ležela...to my mámy tak máme, že nás to uspokojuje a že jsme vždy připravené pomáhat našim dětičkám :grinning: :grinning: ono je fajn, když víš, že se můžeš spolehnout a hledat pomoc v rodině. :wink:
@lio a ty jsi jedináček..člověče, takhle se já mjusím krotit ve vztahu k synovi..občas bych byla ochotná mu nést i tašku do školy.Ale je to chlap, tak to nepřeháním. :grinning:
@hupcza- no nědy mě fakt drtí..
20. črc 2010 ve 22:32  • Odpověz
@pet.s si vyčetla z karet že jsem jedináček?
20. črc 2010 ve 22:39  • Odpověz
@kovalda Mám homeo nachystané už v tašce a řešit budu podle potřeby.Já třeba teď užívám denně arniku,páč mám fakt dost bolesti kyčlí a arnica mi tak z 80% hrozně pomohla.
Dobrou noc!
20. črc 2010 ve 22:43  •  3 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.