• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
tak hodina pokročila, du chrupčit, at ráno nezaspím, dobrou
20. črc 2010 ve 22:52  • Odpověz
@lio..promin, tam měl být otazník...ty jsi jedináček?
20. črc 2010 ve 22:58  • Odpověz
@pet.s jj, muž taky a přístup našich rodičů je taááááák odlišný...tak tu hlavně nerozváděj teorii o jedináčcích, i dyž chápu že mít sourozence a ten děti, že mamča tolik volného času mít nebude.....

du už fakt chrupčit, dobrou
20. črc 2010 ve 23:00  • Odpověz
@ojo : no jo... už se na to těším :slight_smile: určitě to bude krásné, zdravé, voňavé miminko :slight_smile: a hlavně bude naše :slight_smile:

@lio : máš vybraná krásná jména pro mímo :slight_smile:

@kovalda : teda to máš dneska Vánoce :slight_smile:
Já sem si dneska koupila poporodní kalhotky v DM, ale sou nějaké takové papírové, myslela sem, že budou síťované. Tak nevím, jestli sem nekoupila špatné...
A co sou krizové kapky? :astonished:
20. črc 2010 ve 23:04  • Odpověz
ahoj, tak jsem vás konečně dočetla....tryskomyší nálada mě teda silně přešla, páč se mnou nikdo nechtěl stavět. :rolling_eyes:
Dneska jsme byli na výletě, i s malou koupačkou, taky pro tu postel a kočárek. Postýlka je pěkná, používání je na ní vidět, ale ne tak moc, zítra ji vydrbu a snad složíme....je vlastně stejná jakou bych v Ikei kupovala.
S kočárkem je to horší, je to teréňák, docela těžkej, ale nejezdí se s ním špatně, jen do MHD se s ním asi úplně neodvážím.....korbička je ale látková, vlastně vkládací taška a na to stříška.....všechno měkký, tak snad to bude vyhovat. Všechno jsme dostali, tak teď kočár nemusím moc řešit, ještě uvidíme, jak to bude vypadat, až to složíme.

ségra mi dovezla i starší autosedačku, ale tam celá látková část šla do kopru, tak snad půjde koupit nová.

@pet.s jejda, co s tím pupečníkem? To jsem taky nikdy neslyšela, to je škoda, že to nevysvětlili víc...

mě zejtra čeká kontrola, ráno, no nechce se mi, jsem docela utahaná a v němčině je to docela vyčerpávajíci.
20. črc 2010 ve 23:19  • Odpověz
@kali.kal o těch kalhotkách už holky psaly, že jsou k ničemu :unamused:

20. črc 2010 ve 23:19  • Odpověz
@lio..to ne..znám spousty jedináčků a každý má jiné rodiče..my jsme se ségrou dost let od sebe a tak jsme v podstatě každá jedináček...jen jsem myslela jak se maminka na tebe upíná..tak mě to tak napadlo.. :wink:
20. črc 2010 ve 23:48  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:
tak venku je už sluníčkovo, ale teploty zatím velmi fajn :slight_smile:.
Bolejí mne teda kyčle, ale snad to rozhýbu a taky asi tedy pořídím Arnicu, jak píše petja, když to na ně funguje :slight_smile:
Jinak opravdu jsem včera měla úplné vánoce s těma 3 balíčkama, akorát poporodní kalhotky jsem si tedy vyzkoušela a jsou mi malé, tak musím pořídit větší. :slight_smile:
Dneska budu péct nějaké sladké dobroty na zítřek do práce, takže kdo máte osvědčené vyzkoušené oblíbené chutné a snadné recepty na nějaké buchty, rolády, dorty, koláče, ... sem s nima :grinning:
21. črc 2010 v 07:06  • Odpověz
@kali.kal: krizové kapky jsou produkt z řady Bachovy květové terapie, což jsou produkty z rostlinek a zrovna tyhle kapičky jsou na zvládání krizových či stresových situací - nakapou se 2 kapičky do pití a organismus bude v poho. Je to bezpečné i pro těhule i pro zvířata i pro děti ... :slight_smile:
http://www.e-bach.eu/index.php/obchode-shop.html?page=shop.product_details&flypage=flypage_boxed.tpl&product_id=107&category_id=9

@suik. užij si dnes kontrolu.
Hele, to je super, že jste to všechno od té domácí dostali :slight_smile:. No uvidíte, až to dáte dohromady, jestli to bude či ne k užitku :slight_smile:
21. črc 2010 v 07:22  • Odpověz
přeju dobré ránko :wink:
21. črc 2010 v 07:25  • Odpověz
@antana123: čauky :slight_smile:
tak jak se vede?

Hele, já koukala do červencovek a to až začne tady ta populační exploze, tak já budu brečet každý den do klávesnice :slight_smile:
21. črc 2010 v 07:33  • Odpověz
@kovalda jo jo taky to čtu a Petule patří i do naší diskuze chudina snad to bude mít brzo za sebou :wink:
21. črc 2010 v 07:36  • Odpověz
@antana123: jo, ty chodíš ještě do nějaké té "letní" diskuze, viď? :slight_smile:
Já jen koukám na fotky, porodní příběhy radši nečtu, abych se nelekla a nerozhodla se, že vše zůstane tak jak je :grinning:, mimčo hezky dále v bříšku :grinning:
21. črc 2010 v 07:39  • Odpověz
@kovalda jo jo jsme tam s termínama květen -srpen pěkný rozptyl co???
21. črc 2010 v 07:42  • Odpověz
@antana123: no to teda :slight_smile:. už tam ohlásili nějakého Zachariáška, ale nevím ke které mamině to má patřit :slight_smile:
Panečku, zanedlouho tady budeme taky takhle psát takové krásné zprávičky :grinning:
21. črc 2010 v 07:44  • Odpověz
@kovalda to patří k aerin :dizzy_face: :dizzy_face:
jo na zprávičky se fakt těším myslím nás je víc jak na červenci né???
21. črc 2010 v 07:46  • Odpověz
Dobré ráno,
@antana123 : che, já měla být loni červenec, chodila jsem k červencovkám a nakonec jsem 30.června, termín není směrodatný :grinning:
21. črc 2010 v 07:49  • Odpověz
@antana123: no, nepočítala jsem ani je ani nás, ale dost nás určitě je, takže klávesnici pořádně propláchnu slzičkama štěstí a radosti :slight_smile: Stejně je super, jak nám ta moderní technika umožňuje se o ten zázrek podělit prakticky ihned :slight_smile:
21. črc 2010 v 07:50  • Odpověz
@kuchy ahojky no jasné že není to je jen odhad nic víc mimčo si samo vybere datu :wink: jen já ho pořád přemlouvám a uplácím na to co chci já ale stejně se zařídí dle sebe :grinning:
21. črc 2010 v 07:51  • Odpověz
@kovalda jo jo to si poplačeme tady :wink:
21. črc 2010 v 07:53  • Odpověz
@antana123: a kdy jdeš na další kontrolu, aby ti řekli, jak tvé tělo pokračuje v přípravě?
Já jdu v pondělí a jsem moc zvědavá, posledně mne doktor šokoval, že se mi zkrátil čípek o 0,5 cm a že jsem otevřená na špičku prstu :slight_smile:
21. črc 2010 v 07:54  • Odpověz
@kovalda já jdu v úterý a taky jsem byla na špičku i kontrakce na monitoru byli no jsem zvědavá taky snad mi neřekne že jo to stejný když ted při každým pohybu cítím dole ten tlak je to strašný ani vyspat se nemůžu no uvidíme :wink:
21. črc 2010 v 07:56  • Odpověz
čauky

@suzete: já měla někde dobrý popis ..zkusím ho pohledat :wink:

@pet.s: no to je bezesporu bezva, když víš, že ta máma tam je ...ale já si obecně dost blbě říkám o pomoc - občas to ze sebe vyloudím, ale učila jsem se to skoro 30 let :grinning: ... raději ji "použiju" na toho ondru - tam je to vlastně taky o pomoci ...ale je to benefit i pro ní no a samo pro ondru, že změní osobu
21. črc 2010 v 08:25  • Odpověz
@kovalda: já mám oblíbenou buchtu a všichni si berou na ní recepty .....ale není to nic exluzivního - prostě buchta
3 hrnky mouky (dávám půl hladké a půl buď špaldy nebo celozrnné pšeničné ...no co je doma :slight_smile:), 2 cukru (podle ovoce - většinou spíš trošku míň), 1 máslo (roztopit, může být i hera), 1 hrnek vlažné vody, 4 vajíčka, 1pdp - jen zamíchat - nešlehat ....nalít na plech a do tohpo nasypat ovoce, případně nakydat lžičkou tvaroh (1 tvaroh, 1 vanilkový cukr, 1 vajíčko, 1/2 vanilkového pudinku, cukr dle chuti, mlíko na zředění do cca palačinkové konzistence)
a pak miluju rafaelo dort - ale ten už nestihneš :slight_smile:

@suik: nemáš strach z takhle jeté autosedačky?

@kuchy: já taky chodila na dubnovky a je to březen :slight_smile:

@kovalda: kam jako spěcháš, nemáme rodit ve stejný termín? :fearful: ..no jsem zvědavá s čím příjdu zítra já :slight_smile:
21. črc 2010 v 08:35  • Odpověz
@antana123 : jj , to znám, moje kamarádka porodila 36+4 klučíka a já jsem byla celá rozlítosněná,když ,mi poslala sms a fotku, že jsem od toho dne pořád bříšku říkala dneska by to šlo,pojd už ven Matyýšku za mami a tatínkem a vůbec se mu teda nechtělo. nakonec přesně týden po ní si dal říct :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Chtěla jsem,aby ho měl 29. června táta k svátku a narodil se poslední školní den :wink:
21. črc 2010 v 08:38  • Odpověz
Dobre rano holky,
vcera vecer jsem narazila na tuhle diskuzi:
http://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/srostla-pipinka/?page=1
a uprime....byla jsem v soku....jsem myslela, ze trable s pretahovanim maji jen kluci...ale ocividne je i dost problemovych holcicek :confused:
A ted jdu zase mrknout do cervencovek, jste psaly, ze je tam dalsi prte ze? :dizzy_face:
Hej a neblaznete s otviranim na spicku prstu....dyt je jeste cervenec :fearful:
21. črc 2010 v 09:02  • Odpověz
AHoj holky, máme po KO, tlak v pořádku, váha +8kg, jen se Bětka za 3 týdny otočila o 180° a je KP :angry: V průkazce mám napsáno PPKP II. Tak nevím co znamená ta římská dvojka. Jak to mám s čípkem taky nevím bo moje Dr. má ruku v sádře, tak dělala jen utz a poslouchala srdíčko.

@safryy tyhle problémy se srostlou pipnkou měla moje neteř. POkud si dobře pamatuju, Dr. jí to prostě rozřízla a muselo se to mazat.
21. črc 2010 v 09:23  • Odpověz
@lendaw ...no teda...doufam, ze se ti Betka jeste otoci...jinak krome polohy miminka jsi se taky dovedela celkem kulove :unamused: Tu vahu mas dost dobrou....ja ani nevim kolik mam...ale pres 11kg to bude stopro :stuck_out_tongue_closed_eyes:
No ja jsem prave vubec netusila, ze se muze stat, aby pipinka srostla :confused: :fearful: A nekteri tam psali, ze srostl posevni vchod a nektere, ze srostly male pysky k velkym....no jak rikam...shocking jako blazen...
21. črc 2010 v 09:29  • Odpověz
@safryy Já měla slušný váhový základ už před těhu, tak se snažím to teď moc nepřehnat :sweat_smile: Každopádně, 4.8. mám další KO a 10.8. velký utz, tak snad se do té doby Bětka umoudří a vrátí se kebulí dolu :confused:
21. črc 2010 v 09:32  • Odpověz
@hupcza : tak tu zkusím, jestli je tak dobrá :slight_smile:

Holky tak naše slintakva kakavka má po týdnu výsledek, dole čouhá první stolička a naproti se klube další :grinning:
21. črc 2010 v 09:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.