• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
ahoj holky, jsem zpět z KO, rychlovka
21. črc 2010 v 09:35  • Odpověz
@lendaw ...musime verit, ze se ti nasi prcci umoudri :grinning: Ja teda na UTZ nebyla od 20tt, ale po hmatu mi bylo vcera receno, ze je hlavickou dole....a aji to tak bude....protoze se mi furt snazi protlacit tlypicky pres bruch nad pupkem....minule mi tam ale sedela (pry)....no ale jestli tak zustane, to je ve hvezdach ze :grinning:
Ja jsem taky zacinala s nadvahou....ale verim, ze to s Verunkou vybeham :grinning:
A dneska se mi tak divne porad protahuje a tlaci na zaludek....takze je mi dneska vazne soufl....poprve za cele tehu je mi na blinkani :pensive: Ale myslim, ze to ustojim....projdu se po baraku a trochu ji sklepu dolu opici jednu...takhle me tyrat :grinning:
21. črc 2010 v 09:38  • Odpověz
@kuchy .....tak parada, gratulace k dalsim zoubkum :wink: Stejne jsou nejuzasnejsi ty prvni dva zuby dole :grinning:

@lio ...a jak teda?
21. črc 2010 v 09:40  • Odpověz
jé tak to já jsem prozvracela víceméně celé těhu....naposledy dnes ráno :slight_smile: taky je mi divně........nějaký blbý den nebo co :slight_smile:
21. črc 2010 v 09:42  • Odpověz
Dobré ráno,
dnes se chystají už zase pařáky, co? No moc se teda netěším :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Včera jsem se nakonec fakt rozhejbala, až bych to do sebe ani neřekla - na to, jak jsem byla ochrápaná - palubky jsem natírala nakonec raději venku, abych to moc nedýchala, tak snad to mimču neuškodí :confused:
Pobavila mě kámoška, co má příští týden rodit...že nemá nic nachystaný, doma bordel, nic se nedodělalo - prostě taková panika najednou, přitom má všechno důležitý už hotový, tašku sbalenou....... :slight_smile:
No jsem zvědavá na sebe, jestli mě taky chytne takovej amok na poslední chvíli...asi jo, co? :grinning:
Včera jsem vás večer už jen dočítala........teda Alisek to má náročný na nervy - ale je dobře, že přišli na to, proč Honzík nepapal, teď už bude jenom líp! :wink: :dizzy_face:
S těma termínama - to bude asi vždycky takový velký rozptyl u každého měsíce, nikdo neví, kdy si miminka usmyslí vykouknout na svět - vždyť i my jsme už začaly červencem a končit to bude určitě až v říjnu :wink:
@kovalda já jsem si našla v neděli tenhle recept a upekla - je fakt výborná, vláčná, žádný suchý těsto....tak můžeš vyzkoušet! http://petulkaaevulka.blog.cz/0902/kakaova-buchta-s-tvarohem
21. črc 2010 v 09:42  • Odpověz
@safryy Mě dělá Dr utz každou KO a Bětka je pokaždé jinak natočená :angry: Na zvracení mi bylo v noci z neděle na pondělí - Bětka asi tlačila hodně na žaludek a vytlačovala mi šťávy do krku. Fakt hnus.
21. črc 2010 v 09:43  • Odpověz
@safryy no jsem v šoku.
za a) tam nikdo nebyl
za b) byla sem v rizikové poradně a dr nechápal, kdo se mne zbavil a poslal tam
za c) čípek je jako kratoučký, ale tuhý a správným směrem a předčasný porod mi nehrozí
za d) mimi je tak velké jak má být, průtoky v pohodě a vše je jak má být vzhledem k mému týdnu těhu
za e) doporučil pouze nepřenášet, to mi zapsal do průkazky
a dále se podivoval nad dia dietou, že celkový cukr mám v poho a doslova řek "takže jesstli se chcete vysr....na dietu, tak vám to schvaluju, jak to proboha odvažujete a měříte....tak sem řekla, že mám selský rozum zachován, jinak bych chcípla hlady :grinning:
vyšetření jsem vůbec necítila, udělal mi kultivaci pochvy, tak sem zvědavá jak dopadnu, a za týden na kontrolu do normoš poradny.

takže antano, jeslti neporodíš před termínem a chystáš se přenášet, tak budu asi dřív, protože mne přenášet nenechají.
Zkrátka jsem si přišla jak hypochondr, a to možná kdyby věděl, že 5 měs ležím.....docela prdel narazit na jinýho doktora s jiným přístupem a tak..pak rýpal, že asi miluju cestování, když jezdím přes celou prahu ke své gyn a pak přes půl prahy na dia....ale to už sem nekomentovala...byl docela od rány, ale příjemnej, jemnej a dost mne uklidnil.
takový závěr jsem fakt nečekala.
21. črc 2010 v 09:46  • Odpověz
@lendaw kebulí dolů :grinning: .....tak to si určitě dá říct, když jí takhle hezky prosíš :wink: Ale přeju, ať je příště otočená ukázkově!

@kuchy gratuluju k zoubkům :slight_smile:
21. črc 2010 v 09:47  • Odpověz
@kovalda no moc neužiju, už mám zas staženej žaludek.... :frowning2:

@hupcza já hledala sedačku od někoho koho znám a kdo s ní neboural, s tohle ne, v bazaru bych to nekupovala. Kdybychom měli auto, tak kupujem novou, o tom žádná, ale tohle je tak na tři čtyři jízdy. Je pár let starší, ale až na ten textil vypadá funkční. Myslíš, že by i to mohlo vadit? Já jsem na tohle docela opatrná, ale za novou jen na chvilku se mi peníze dávat moc nechtějí.

Teď jsem spíš nešťastná z toho kočáru, manžel si to představuje jak Hurvínek válku a myslel si že ho budeme mít po celou dobu, jako sporťák to je strašně těžký a i jako hlubokej se mi to nezdá, je to celý měkký..... :unamused:
21. črc 2010 v 09:48  • Odpověz
jinak dobré ráno, já letím ....
21. črc 2010 v 09:48  • Odpověz
@vafle .....no lituju vsechny, ktere blinkaly....a to jsem si z pocatku taaak prala, abych si aspon sem tam blinkla na dukaz opravdoveho tehotenstvi :grinning: (ano takova blbka jsem byla :grinning: )

@daja.had ...tyjo tolik aktivity jako natirani? Me by nehlo :grinning: Jsem si rikala co budu delat tak dlouho doma...a tak nejak se provalim celym dnem, ze mi to celkem ubiha :grinning: Kdybych nemela furt na neco chut, tak se snad z pelechu nevyhrabu :grinning:

@lendaw ....tak to ona bude priste zase hlavickou dole....a uz pak nebude mit prostor k prekuleni se jinak a uz ti tak zustane :wink:
21. črc 2010 v 09:49  • Odpověz
@lio pak si věř doktorům, co? když každej tvrdí něco jinýho :confused: To je fakt děsný! Ale hlavní, že tě tenhle spíš potěšil, ne? :wink:
21. črc 2010 v 09:50  • Odpověz
@lio ....uau...tak jeste zes mu nerekla, ze lezis...to by se ti tam asi vyvratil :grinning: Tak jakou mnamku si das? Kdyz se teda mas vy*rat na dietu? :grinning: Tu se od boziho rana provokuje buchtama....takze asi taky nejakou udelam... No jinak kontrola byla teda v poho....takze to je fajn, ze se nedeje nic zasadniho :wink:
21. črc 2010 v 09:53  • Odpověz
@lendaw: tak se otočí ještě jednou o 180 zpět :wink:

@safryy: jo to jsem si říkala taky, že možná ti kluci jsou na tuhle "údržbu" lepší :sweat_smile:

@kuchy: gratuluju k zubkům :wink:
21. črc 2010 v 09:56  • Odpověz
@safryy no přišla sem dom a dala sem si broskev :grinning: vysr. se na dietu nehodlám, jako že bych ted letěla a snědla čoko na posezení, to ani nemám myšlenky, ale o to víc si užiju sobotní party byť s cheese cakem ale užiju.....aspon že nemusím trnout, jeslti císař, jestli mimi obrovský atd.....
a čípek je krátký, ale rozhodně to není tak, že se připravuje na porod, což uvidíme za týden může být vše jinak, ale tak aspon ze mne opadl strach, že sice polehávám, bo nemůžu sedět, moje kříž měla 5 mes dovolenou a ted tu tíhu nezvládá, ale když vyjdu ven, tak neporodím na chodníku.....takže fajn

@daja.had no jako na tu cukrovku nemaj jednotný názor i dr ze stejné ordinace, natož z jiní porodnice, ale říkal že je vše max ok, takže jsem ráda.
a že doporučil nepřenášet jsem ráda též.
21. črc 2010 v 09:57  • Odpověz
@safryy navíc všude je psané že mám klidový režim.....ale on je klid a klid že .....ale byl to takový fofr, že jsem se tím nechlubila navíc ted uz klid nemám :slight_smile:
21. črc 2010 v 09:58  • Odpověz
@kovalda snadný rychlý recept přidám taky
listové těsto, vykrojit kolečka, potřtí vejcem, nandat na to ovoce (nejlépe vláčné - jahody, švestky, merunky atd) zasypat skořicovým cukrem dát péct.....
21. črc 2010 v 10:00  • Odpověz
@safryy: tak to jsme na tom stejně ....dneska mi je taky prvně fakt šoufl ...no snad se to do odpoledne vybere ...máme poslední lekci jogy, pak jeden a dva týdny na dovču a pak už to bude kdo ví jak

@daja.had: s tím říjnem jsi určo některé stráááášně potěšila :grinning:

@lio: no to by mě zajímalo, co by ti tenhle řekl na těch 5 měsíců ležení :sweat_smile:

@suik: a jo ...vy nejste ti řídiví ....no já jezdím denně (skoro) ....no a sedačka byla jediná, co jsem fakt porjela všechny bezpečnostní testy a spiol...z druhé ruky bych měla obavu ....ale chápu, že s frekvencí používání se to asi neoplatí
21. črc 2010 v 10:03  • Odpověz
ad kočár ....zrovna včera jsem začala přemýšlet, jestli přeci jen nepořídit nějaký ten sourozenecký ... no uvidíme :slight_smile:
21. črc 2010 v 10:05  • Odpověz
a,tak alespin jednaděkujeme za gratulace
@safryy : my jsme ty dva dole přeskočily, měli jsme rovnou 2 dole a jeden nahoře :sunglasses:

@lio : taky hezká kontrola, hlavně to co každou maminku nejvíc děsí,tebe nepotká, přenášet nebudeš a můžeš mlsaaat :grinning:
21. črc 2010 v 10:06  • Odpověz
@hupcza že sem asi magor :grinning: ne ba ne, shodl se na tom že čípek je fakt kratoučkej, ale ze žádná tragédie za dveřma..ono v tomto týdnu už se asi žádná tragédka ani by nenašla.....
no tak ted jen dovyčkat porodu a je to :slight_smile:
21. črc 2010 v 10:07  • Odpověz
@hupcza : no to já už mám jasno, náš malý se samostatně prostě ještě chodit nechystá :frowning2: , si nedovedu představit,jak to 12 kg šídlo táhnu a k tomu kočár s miminkem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. črc 2010 v 10:07  • Odpověz
@kuchy no ale nebudu mlsat, nechci za dva tři týdny dohnat celé těhu :grinning:
21. črc 2010 v 10:08  • Odpověz
@hupcza ....a kam pojedete jeste na dovcu? Ja bych taaak chtela k mori...letos jsme to nestihli, tak snad s malou pristi rok pojedem...ale trochu se bojim, ze se ji ty vedra nebudou libit :unamused:
No vidis...nejaky souflaty den je dneska :grinning: Dam si neco maleho na zub a treba bude lip....ja myslim, ze je to tim, ze se mi mala nacpava na zaludek .

@daja.had....tak s rijnem nepocitam...to uz bych prenasela jako slonice :grinning: Ja doufam v ten srpen a v male lvice :grinning:
21. črc 2010 v 10:08  • Odpověz
@lio ....ale aspon vis, ze kdyz te prepadne neodolatelna chut na neco...ze si muzes trochu doprat :wink:
21. črc 2010 v 10:09  • Odpověz
@safryy heye já ale nemám neodolatelné chutě, spíš jak jím de facto furt to samé a po určitým časovým rozestupu, tak bych si občas vzala něco mmo ten čas, někdy o rohlík navíc a tak....no co, mám ještě týden, pak finíto :slight_smile:
21. črc 2010 v 10:13  • Odpověz
@lio ...to jsi stastny clovek, kdyz nemas neodolatelne chute :grinning: To bych na par dnu taky potrebovala :grinning: Ale tak ty mas suprovou vahu, takze pokud mas pred sebou tyden az dva tak tezka pohoda :wink:
21. črc 2010 v 10:18  • Odpověz
@lio: on stav čípku se ti může změnit během pár hodin :wink: ..nakonec u porodu se neděje nic jiného
neže bych tím myslela, že máš rodit hned - ale kolik holek mělo ko a vše drželo a druhý den bylo po porodu :wink:

@kuchy: tak ondra ještě nemá 12 kg - jhe žížala a navíc sáím chodí, ale tím stylem, že ho zaujme každá kytka nebo kámen, co míjíme, takže cesta je 3x tak delší :sweat_smile:

@safryy: na dovču? už asi nikam :sweat_smile:
taky tajně dofám ve lvíče ....ale je to vlastně fuk
21. črc 2010 v 10:18  • Odpověz
@kovalda přidávám také jeden oblíbený recept - včera jsme ten koláč zrovna dojedli - na manželovo přání ho musím péct zhruba jednou za měsíc:slight_smile:
http://www.mamincinyrecepty.cz/moucniky-na-plechu-rezy/mrizkovy-kolac-s-tvarohem Já ho peču s domácí ostružinovou marmeládou, ale jakmile odzrajou naše ostružiny, bude s čerstvýma :slight_smile:
21. črc 2010 v 10:19  • Odpověz
Dobré dopoledne, nerada to přiznávám, ale hupcza měla pravdu, furt se pozoruju a jsem hypochondr. :grinning: Včera večer mě začalo pobolívat rameno (asi od toho povalování se na gauči), přes noc se to dost zhoršilo. No a když to ani ráno nebylo lepší, tak jsem, vzhledem k tomu, že to mám na stejné ruce jako tu bodnou ránu začala hledat na netu ..... no a výsledek? Diagnostikovala jsem si tetanus. :grinning: Protože kromě bolesti ruky jsou příznaky i křeče břišních a lýtkových svalů a zhoršené polykání a to všechno samozřejmě mám. :grinning: S tím taky souvisí to, o čem jste se bavily, že každý doktor řekně něco jiného - mám očkování tetanu staré 7 let - jeden doktor řekl, že je nutné přeočkovat, druhý, že v žádném případě, třetí, že by to asi šlo. A teď si má člověk vybrat. :grinning:
Viktorína si poslední dva dny dělá v břiše snad rodeo, takže doufám, že jí nenapadla nějaká hloupost, jako otáčet se hlavou nahoru. No ale vzhledem k tomu, že mě začala šťouchat i hodně vlevo, což předtím nebylo, tak je asi moje doufání marné.

@lio To je super, jak ti dopadla kontrola, hlavně, že jsi nemusela dlouho čekat, to mě vždycky ničí nejvíc.
21. črc 2010 v 10:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.