• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
No kojení stopro není antikoncepce, ale tuším už existují moc pěkné těhu průkazky, které mají nápis kojení není antikoncepce vyvedený hned na přední straně, fakt vtipné :grinning: Asi sázejí na to, že když si to 9m prohlížíš, tak si to i zapomatuješ :grinning: :grinning:

Já na 3D asi nepůjdu, bc u nás se to standardně nedělá, považujou to za zbytečné (on totiž obyč.UZ zobrazuje morfologii důležitou pro vyšetření přesněji), tak bych musela jinam a to zas se 2 prckama (které bych musela táhnout sebou) považuju za zbytečné já....
2. únor 2010 v 17:38  • Odpověz
lam:otázka je jestli na těhu průkazce už není pozdě :grinning: :grinning:

jj ...ono to3D jehezké ...ale vyšetří vždy v 2D ...pak mi na momentík pustí 3D ...ale fakt jen chvilku..kdo ví,co ten utz umí. že....takže zbytečně neprodlužuju (i když hlavněv tom vyšším stádiu bych na to čučela věčnost :slight_smile:)
2. únor 2010 v 18:46  • Odpověz
Hup to asi každá, já taky když jsem dneska viděla tu pulzující bílou tečku v šedivé chrmle tak jsem byla upřímně dojata :slight_smile: Jinak já chodím na velké UZ k Apolináři do UZ centra, tam 3D samozřejmě můžou dělat taky, ale jinak moje gyndoška má takovou brutus historickou mašinu, tam 3D nehrozí:slight_smile:

No to mě právě upřímně pobavilo, tenhle vzkaz na těhu průkazce :grinning: :grinning:

Dámy, právě jsem sežrala obr mísu zeleninového salátu, už ať je jaro, bc mám na čerstvou zeleninu čím dál větší chuť (hm... kys. listovou si ale beru...) a tyhle zimní umělohmotné náhražky mou vášeň neuspokojují ani zdaleka. Horší je, že mě berou i velmi nezdravé chutě, třeba na čínská ostrá jídla, párek,hůůů se nějak nepoznávám. A včera jsem holkám uvařila čočku! Tu jsem vařila naposledy v těhu s Jájou :grinning: Tentokrát si jí dala i Johanka, ale dnes jí vyloučila zcela intaktní (stačilo by opláchnout a znovu použít :grinning: :grinning: :grinning: ), tak jí to asi dávat nebudu, evidentně to ještě neumí strávit :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. únor 2010 v 19:11  • Odpověz
lam: taky jsem dneska dusila listí :slight_smile: ...a chuť mámnahnusné kupné majonezové saláty,kterévůbec nekupujeme a v těhu jsou obzvláště vhodné :grinning:
2. únor 2010 v 19:43  • Odpověz
No právě, pár miliard přátelských listerií, že... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

No já zas za normálních okolností jsem takový ten hledač škodlivých "éček", zato teď bych si dala pořádný talíř správně glutamátové číny :grinning: Nebo žebírka v pálivé marinádě...sakra, abych si neposlintala klávesnici :wink: :wink:
2. únor 2010 v 19:54  • Odpověz
lami:já bych si dala tatarák ..jenže to bylo těhu-kojo-těhu...nopak zase kojo ....tak to moc nevidím :sweat_smile:
2. únor 2010 v 19:58  • Odpověz
Šmarjá ještě toho trochu, no dík, teď už mám chuť i na tatarák :grinning: :grinning: :grinning: Takovej na topince s česnekem, pěkně červeňoučkej...huuuuaaaaa :grinning: :grinning: Teda ale nějakou flákotu bych si dala fest, asi zvolím z mých chutí nejmenší zlo a o víkendu zajdeme s manželem na ty pálivý žebírka, to je sice pěkně tučná prasárnička, ale s těhotenstvím celkem kompatibilní (po složení marinády nebudu pro sichr pátrat :wink: )
2. únor 2010 ve 20:04  • Odpověz
No nic, tak chutě nakonec spravila mandarinka a mě nezbyde, než se pustit do toho proklínaného žehlení, už to odkládám dost dlouho a manžel nebude mít za chvíli nic na sebe :slight_smile: Tak dobrou!
2. únor 2010 ve 20:17  • Odpověz
Ahoj,
tak čočku jsme měli dneska také, jsem měla slinu až na paty.....a když jsem byla v tom, tak jsem udělala i čočkovou polévku na zítra....tak snad to střeva snesou...

Lam, žehlení moc klidový režim není....ale chápu Tě.....manžu bych taky nevyžehleného z domu nepustila.
Stejně Tě obdivuju. :dizzy_face: a klobouk dolů.... :slight_smile:
2. únor 2010 ve 20:32  • Odpověz
Nat taky jsem se na to vyprdla, páč jedno dítko se mezi tím vzbudilo a plakalo, druhé chtělo čůrat a než jsem všechno vyřídila, jsem vyřízená i já a na žehlení kašlu :grinning: tak snad zítra :slight_smile:
2. únor 2010 ve 20:40  • Odpověz
Jasně, zítra je taky den.
je mi pořád blbě, tak se jdu umýt a budu čučet z postele na tv...dávám si tam 15 minut a budu ko :wink: .
Dobrou.
2. únor 2010 ve 20:42  • Odpověz
Ad žehlení, tak to fakt nenávidím....budu vařit, vytírat, luxovat, mýt nádobí atd....ale žehlení nééééééé, naštěstí mé oblečení až na vyjímky žehlit netřeba, ručníky, povlečení, ponožky taky ne :grinning:
Na čočku mám už spadeno také pár dní....asi ji zítra večer namočím a bude, dnes jsem měla lečo...mno ten salám taky asi není extra zdravý a ta přešlechtěná paprika...no nevím, dle mě éčka, glutamát a nebo přešlechtěný ovoce a zelenina vyjde nastejno, taky to je plný svinstev....taky se těším na jaro...mnam, to bude zeleninka ze zahrádky bez chemikálií :grinning:
2. únor 2010 ve 20:43  • Odpověz
já myslím,že se to nedá tak brát ....když se jí s rozumem vše,nějak se to vykompenzuje :slight_smile:
i z té zahrádky nikdy nevíš,co ti tam ti debilové spláchnou z polí .... :confounded:
2. únor 2010 ve 20:52  • Odpověz
hupcza: taky jím dle chuti a ne podle seznamu, co je vhodné nebo podle obalu :grinning: tak pole kolem zahrádky nemáme (ale vím, že se to může dostat do spodní vody) a hnojí se pouze přírodním hnojivem :grinning: ....btw. v krámě ani nevíš, zda zelenina není postříkaná třeba proti plísním a zda byla dodžená ochranná lhůta....a to jsou panečku jedy :confounded: . Ale ted v zimě se holt nedá nic dělat, taky kupujeme....ale od jara, první ředkvičky, salát.....juchůůůů
2. únor 2010 ve 21:12  • Odpověz
nojá nejvíc teču,když si chci koupit rybu a v ní je70% ryby apod. :angry:
2. únor 2010 ve 21:17  • Odpověz
:grinning: no jo no, moderní svět...a křehčené maso jakbysmet :grinning:
2. únor 2010 ve 21:36  • Odpověz
renu - no na tom je alespoň napsané,že je křehčené a tak se dá očekávat,že tam budeněco,co tam nemá být ...ale ty ryby mě fascinují
2. únor 2010 ve 21:54  • Odpověz
Holky já netvrdila,že kojo je anti,ale,že gyndr prostě řekl,že i ta trocha prolaktinu může u některých žen bránit otěhotnění,to samože není záruka,ale u mě to tak asi fungovalo,nebo souhra více věcí,ač nevim jakých,ledamilování mimo ovu :grinning: :grinning: :grinning:

S tím jídlem se už dost začínám podobat prvnímu těhu,to jsem ze začátku snědla i 10 jablek denně,pak sem to rozjela v zelenině.Každej den mám teď salát s jogurtem,maso se mě netýká,jím jen ryby a to teď teda taky zatím nemusím.Vždycky si stoupnu před lednici a jak si představím rybu,je mi zle,takže instinkt zatim funguje :grinning:
A křehčené maso?To existuje? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
No nic,jdu snídat,než se malej vzbudí...zatim
3. únor 2010 v 06:11  •  3 děti  • Odpověz
brý ránko holky,

Lam, ještě se zeptám na ten sliz na praní, výrobu už jsem si zjistila, to není nakonec tak hrozný ale zajímalo by mě jak dlouho ten sliz vydrží? já třeba peru jednou týdně dvě várky (tmavý a bílý obl.). J emi jasný, že pak s dítětem se pere skoro denně a navíc když se perou plíny tak asi fakt denně.
3. únor 2010 v 09:05  • Odpověz
jak se bavíte o té zelenině, tak ted v zimě je docela kumšt sehnat rajčata co chutnaj aspoň z polovičky jako rajče, jinak to má nijakou chut až chemickou a když jsem sehnala tak kilo za 69,- ale co když si chceš pochutnat tak to dáš.
3. únor 2010 v 09:08  • Odpověz
dobré ránko,
hupcza: váha balení mražené ryby, z toho 70% fakt ryba a zbývajících 30% zmrzlá voda. :angry: já miluju pangase a když ho mají někde v akci za slušný peníze, většinou má hodně % vody, takže ve finále je jedno, zda koupíš toho v akci s ledem nebo dražšího, kde je ledu méně.
tux: jo rajčata jsou pěkně hnusný....včera jsem dělala lečo, frkla jsem tam 4 rajčata, co jsem odmítla sníst čerstvé a papriku a vůbec to nevonělo, spíš naopak, to jak se tam vyvařovala ta "chemie" :confounded:
3. únor 2010 v 09:14  • Odpověz
Petja: ad křehčené maso, většinou ho mají v supermarketech v akci, kuřecí, krůtí, podstatně levnější než normální....je v něm napíchaná voda, sůl a další sajrajty...ale co lidi to neví, tak ho kupují :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. únor 2010 v 09:27  • Odpověz
rennu přesně, jíme chemickou zeleninu, by mě zajímalo jak dlouho to zraje v těch skladech a pak kolikrát to objede ČR v kamionu.
Ryby nakupuju zásadně jen v makru a čerstvé, pak si je doma zamrazím ale stejně jak 6 týdnů mi v mražáku nevydrží, kupuju lososa, pražmu, mořskýho vlka, pstruha a sem tam tuňáka. Mražený v krámě bych nekoupila, je to víc jak druhá jakost ryb, sem tam jsem pořídíla pstruha ale není to ono, tak jezdíme k známému rybářovi pro pstruhy pokud má.
Jsem asi jediná co nesnáší pangase, ryba bez chuti, skoro všichni co znám je mají rádi, manžel mi poprvý koupil skoro kilo čerstvého pangase, a po prvním jídle jsem je rozdala známým :slight_smile:
3. únor 2010 v 09:29  • Odpověz
Dobré ránko,

taky už se nemůžu dočkat jara, nejen že nebudu muset přemýšlet, jestli se díky kalamitám dostanu domů nebo ne, ale taky na tu zeleninku. Rajča jsou teda teďko extrémní hnus, kdybych jedla polystyrén, tak to asi vyjde nastejno. Těším se na ředkvičky, rajčata, okurky, salát, kedlubnu, .... ty bláho, už aby to bylo. A na sluníčko se teda těším a na zelenou barvu venku a na kytičky :grinning:

Holky, dneska nám budou ve sněmovně projednávat tu mateřskou, jestli ji vrátí na loňský hodnoty. Tak si držme palce. :grinning:
3. únor 2010 v 09:36  • Odpověz
Kovaldo ty to jaro přímo vábíš k nám, kéžby se ti to povedlo, mít prašule a čas tak zimu trávím někde v teple u moříčka.
S tou mateřskou si osbně myslím, že když zůstane tam kde je ted tak to bude lepší než hlubší dluh ale at šetří taky ve státní správě, lidí tam je jak much (v létě) a min. třetina tam je naprd.
3. únor 2010 v 09:44  • Odpověz
tux: taky moc nejsem pro zvyšování dluhu, ale na druhou stranu si říkám, proč zrovna šahaj na mateřskou, když furt nadávaj, jak je málo dětí, .... Když vidím ty jejich úspěšná rozhodnutí - jako nákup vakcíny na prasečí chřipku, tak bych spíš viděla tato místa jako místa k ušetření :slight_smile:
Ale buď jak buď, mimčo je na cestě a rozhodujícím faktorem teda pro nás rozhodně nebyla výše mateřské :grinning:

Jj, snažím se vábit jaro, co mi síly stačí, ale venku chumelí, tak ti fakt nevím, jestli to funguje. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
3. únor 2010 v 09:58  • Odpověz
Kovaldo unás už napadlo od rána 10 čísel sněhu, tak nevim to jaro bude asi na jiném kontinentu :grinning: :sunglasses:
3. únor 2010 v 10:02  • Odpověz
tux: no vůbec mne nestraš, jsem zvědavá, jestli se vůbec dostanu domů, ale potřebuji tam, protože je tam pejsek a potřebuje chudáček vyvenčit a společnost. No, tak mi držte palce, ať už konečně přestane sněžit. :slight_smile:
Do toho furt slyším v rádiu, jak nejezděj nějaký vlaky kvůli sněhu, .... děsný.
3. únor 2010 v 10:05  • Odpověz
Tux: do Makra jezdí naši, tak budu muset vyrazit na ty rybky s nimi :wink:
Kovalda: týjo, jaro, povídej mi o tom, já to roční období miluju..a to jsem alergik :grinning: a letos bude jaro s pejskem ještě lepší, bude proč courat v přírodě a užívat si to :grinning: Ti s tím vábením pomůžu :wink:
Já spíš vábím zázrak, který mi narve do hlavy 94 pohoří v ČR, jejich nejvyšší hory a nadmořský výšky a jiné nesmylsy na páteční zápočet....ty kopce se mi pletou a beztak mi to je fukec :grinning:
3. únor 2010 v 10:05  • Odpověz
rennu: díky, že pomůžes s vábením jara, já ti naoplátku pomůžu s vábením zázraku. Teda, rvát si do hlavy kopce, když je to člověku vlastně putna, to je teda makačka :slight_smile: Tak to ukládej jen do nějaký přihrádky - paměť na týden a pak to zahoď, ať si nezahlcuješ hlavu takovýma zbytečnostma :grinning:
Hele, v ČR je 94 pohoří? Kde jsme to vzali?
3. únor 2010 v 10:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.