• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@hupcza ...jsi psala dva tydny na dovcu....aha...si sedim na vedeni...ty si das dovcu :grinning: Tak to jo...to mas narok uz celkem....jsem trumpeta fakt :slight_smile: Jo jasne ze je to fuk, jestli lvice nebo panna...ja jen, ze bychom byly spravna lvi dvojka s malou :grinning:
21. črc 2010 v 10:21  • Odpověz
@hupcza jasně to je mi jasné, že to může být zítra jinak, ale vzhledem k mému nálezu a tomu že mám údajně čípek ne tuhý a už směrem jinak a já nevím co ještě on řek jen že je sice krátký, ale naprosto tuhý.....hlavne me se nebude spotrebovávat x cm, ale pouze 1,3cm takze to může ( ale opět nemusí) bejt fofr
uvidíme :slight_smile:
21. črc 2010 v 10:23  • Odpověz
@safryy taky se těším na lvíče, budem na manžu berana aspon dva (dvě).-)))) ale tak mne se to snad splní, dyž vydržím dva dny :grinning:
21. črc 2010 v 10:24  • Odpověz
@lendaw Jo ještě jsem si vzpomněla, ta římská číslice u polohy mimča znamená, jestli je vlevo nebo vpravo. Nevím úplně přesně, co je které číslo, ale tuším, že například římská I znamená, že je dítě zádíčkama vlevo.
21. črc 2010 v 10:24  • Odpověz
@lotyna: tetanus je dobrýýýýýý :grinning: :grinning: :grinning:
21. črc 2010 v 10:30  • Odpověz
@lio ...tyjo koukam, ze je nas tu vice lvic :grinning: Hupza taky psala, ze je lvice a jeste se beztak nejake najdou.
Tyjo to je silene, ze nevite co cekate...me by prdly nervy :grinning: My jsme se sice ptali...mudra povidala, ze holcicka...ale potvrzene to nemame....takze sice na hodne procent s ni pocitame, ale taky to tak byt nemusi :grinning:

@hupcza...nemas nahodou narozky dneska?
21. črc 2010 v 10:30  • Odpověz
@safryy dyby měla hup neska, tak je rak...moje mamča neska má narozky...hup má v pátek
a já prvního :slight_smile:
nevíme, bylo pro nás důležitější těhu udržet, než co to bude za pohlaví a ted ke konci uz sme si to říct nenechali. a je to docela zábavný jak to všici řešej a vsázej s a tak :grinning:
21. črc 2010 v 10:33  • Odpověz
Hezké dopolko,
včera jsem se tu ani nestihla ukázat, co je nového????

Mě už děsí to palermo, co číhá venku. Včera akční den, žádný ležení, spíše sezení a stání a chze a malej se do toho mlel jak snad ještě nikdy :slight_smile: i mj byl nadšený s rukama na mém bříšku se smál, že to je bomba a pak až vyjekl, ptž malej ho žduchnul takovou silou, že to asi nečekal :grinning: No mám nateklé ruce a prsty u nohou a i nárt, takže radost :stuck_out_tongue_closed_eyes: Spala jsem do půl 10, snad po měsíci se cítím vyspalá. :slight_smile: Čeká mě odpo alergo a musím si umýt vlasy a odchlupit se a tuze se mi nechce :confounded:
@safryy: v poho ...já taky už blbnu ..r.ozpočet, který dělám obvykle obratem ruky jsoem dělal tři dny na 3 verze :sweat_smile:
no my bychom byly tak dvě lvice - hraniční třeba :slight_smile:
@lio: já měla na poslední ko před porodem čípek, že moje mamka prohlásila, že budu mít těhotenství jako slonice (ty to mají tuším nějakých 20 měsíců :grinning:)
@hupcza jestli má lot tetanus tak já občas slušnou vzteklinu :slight_smile:
21. črc 2010 v 10:34  • Odpověz
@lio ...no jo to je jasne...hlavne aby byl drobek zdravy...ale je to napinave jak hrom :grinning:
aha tak to jo....ja nejak ty horoskopy neresim a tak ani nevim, kdy se to lame....ja mam v pondeli :slight_smile:

@rennu ...tak odchlupeni zdar...ja to podnikala v pondeli a mela jsem dost fakt...uplne me to vyridilo :grinning:
21. črc 2010 v 10:36  • Odpověz
@safryy: ee ...v pátek ...dneska bych byla ještě rak
já jsem mprvní lev 40 minut po půlnoci - tak si tzo vykládám tak, že mám to lepší z raka a to lepší ze lva :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

@lio: tak něčím ser bavit musíme ..žádné extra výšlapy a spol. už nepadají do úvahy, tak takhle kombinujeme . počkej v srpnu - bude hůř :grinning:
@hupcza jj ono o tom CS se taky najde spousta rozporuplných článků Pa mi říkala, že to je takový neprozkoumaný odvětví, že se o tom pořádně neví, co to způsobuje, jaký sou tendence a tak a pokud se čípek zkracuje ve 20tt je jasné že dr udělají vše aby nenastal porod, tzn ze maminu šoupnout do postele a jinej dr ti řekne ze ležení na to nemá vliv atd.....takže sem vlastně ráda že to dopadlo jak to dopadlo....třeba nelež tak se mi zkrátí ted na těch 1,3 a víc ne a držím až do TP , nebo tak ne, to nikdo neví.....a pak taky /PA říkala, že tyhle ležící s čípkem většinou i přenášej.....
@lio ....tak tu mame obcas tusim vsechny :grinning:
21. črc 2010 v 10:37  • Odpověz
tak to je nás tu jako máku :slight_smile: lvic myslím :slight_smile:
21. črc 2010 v 10:38  • Odpověz
@lotyna Díky :slight_smile: Já jsme si to myslela - nic jiného mě totiž k tomu nenapadalo. II. bude vlevo. Tak to se malá točí pěkně divoce. Před 5 týdny byla taky KP ale I.
21. črc 2010 v 10:39  • Odpověz
@safryy a to ste mi připomněli že musím s pesanou na vzteklinu :grinning: :grinning:
21. črc 2010 v 10:40  • Odpověz
dobré dopoledne bříška, dnes dělám z domu, mám překládat 50ti stránkový dokument, a dost rázně jsem včera šéfovi vysvětlila, že tohle můžu dělat stejně dobře doma jako v kanclu. dost remcal, ale nakonec pry jo. tak jsem si část udělalal večer ať mám trochu pohov a vyčkávám, až mi otevřou bazén, bo musím jít nutně plavat. vypadá to na pěkné horko dneska...
21. črc 2010 v 10:43  • Odpověz
@kovalda : díky za info :slight_smile: hned sem o něco chytřejší :slight_smile:
21. črc 2010 v 10:43  • Odpověz
@safryy @hupcza no jasně, že tím říjnem myslím jen ty co maj termín posledního září....to bych si ani netroufla napsat o nikom jiným :wink: Taky by mě teda nebavilo přenášet měsíc, to chápu :grinning: :slight_smile:
Též tajně doufám ve lvíče jako jsem já, ale nevím nevím, jestli si přát porodit o 3 týdny dřív....necháme to osudu :wink: ..............ono to stejně jinak nejde :grinning:
21. črc 2010 v 10:44  • Odpověz
@lio: jj ....je to tak
dobré asociace :grinning: :grinning: :grinning:
21. črc 2010 v 10:46  • Odpověz
@daja.had ...takze dalsi lvice...tak to uz jsme ctyri :slight_smile:
21. črc 2010 v 10:47  • Odpověz
@daja.had: no mi to právě vychází - ukončený 38tt = poslední lev = neděle ... já jsem první lev a taky neděle :slight_smile:
ale jak říkám, je to šumák, jen manžu by asi odvezli - se dvěma lvicema a beránkem :grinning:
21. črc 2010 v 10:48  • Odpověz
Holky, co už jste byly na plicním, co tam vyšetřují a na jak je to dlouho? Mě tam dnes poslala Dr., ale při pohledu na plnou čekárnu jsem se otočila na kramfleku a jela domů.
21. črc 2010 v 10:48  • Odpověz
@lendaw no a víš že jako těhule máš přednost, stačí zaklepat, dát žádanku a deš na řadu....
na plicním jsem nebyla, jen na ekg na interně....
21. črc 2010 v 10:50  • Odpověz
@lendaw mě tam nevyšetřovali vůbec, byla jsem v ordinaci cca 2min, zeptal se, jestli se mi dobře dýchá a jestli někdo z rodiny měl tuberkulozu. hned jsem byla venku.
21. črc 2010 v 10:50  • Odpověz
@hupcza jéé, já jsem taky nedělní dítě - ale 19.8. a to budu ve 37.tt
21. črc 2010 v 10:52  • Odpověz
jdu číhnout na červencovky :wink:
21. črc 2010 v 10:52  • Odpověz
@lendaw: u nás byla taky fronta a vzali mě přednostně .....asi i kvůli délce vyšetření - byla jsem za tři minutky venku - zeptali se mě, jestli mám potíže, jestli někdo v okolí má a nebo měl tbc, poslechli si mě a šla jsem

@daja.had: no to bych si počkala :slight_smile:
21. črc 2010 v 10:54  • Odpověz
@lio Já nemám ani žádanku :sweat_smile: Nic jsem nevyfasovala. Zajdu tam příští pátek, až si pojedu pro lístek na peníze. Snad už nebudou takový vedra.

@suzete díky za info :wink: Snad to bude jako u obvoďačky - ta mi vtipně ve 5. měsíci napsala do průkajdy: SCHOPNA a bylo vymalováno :grinning:
@lio Ty jo, vzteklina mě nenapadla, musím jít prozkoumat příznaky. :grinning: A pak vyrazím pro zeleninu a pokoušu co nejvíc lidí. :grinning:

@suzete Teda ty jsi akční s tím bazénem. A s tou prací tě teda obdivuju, já mám v poslední době problém i jen dojít na zastávku tramvaje, natož do práce. :slight_smile:

@daja.had Já do října přenášet nechci, já chci rodit 28.9.!! Jsem to Viktorce nařídila. Jsem zvědavá, jestli se tím bude řídit. :slight_smile:
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.