• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
já jdu číhnout do snu, jeslti se mi podaří zchrupnout, je zatím chládek, ač je venku hnus, tak se mi daří větrat a mám tu zatím božsky, protože zase hlásí tropy tak du naspat dopředu (já vím blbost) ale du si dáchnout...
21. črc 2010 v 10:55  • Odpověz
@lendaw aha ....divný že bez žádanky...ale i tak, tak tam zkus zavolat předem, ale jako těhu máš přednost
21. črc 2010 v 10:55  • Odpověz
@lotyna no tak s tramají a vůbec MHD mám taky zásadní problém. dote'd jsem jezdila autem, to je v poho, ale teď mám auto v servisu a jet 30km busem a pak pražskou MHD, to bych 3x zkolabovala. což můj šéf nemohl pochopit a pitvořil se na mě jak na simulanta, má být caban rád, že mu do té práce chodím.

Vzteklina je hlavně pro lidi vždy smrtelná. loni jsem absolvolala asi 20 injekcí po pokousaní neznámým hafanem, hajzlík jeden.
21. črc 2010 v 11:02  • Odpověz
@lio obdivuju všechny, co jsou schopny přes den spát. a pak i v noci. aspoň vám ten den více utíká
21. črc 2010 v 11:03  • Odpověz
@suzete Ježišmarja, 20? A jsou to ty, co se píchají do břicha?
21. črc 2010 v 11:03  • Odpověz
@lotyna do břicha se to už nepíchá, chválapánubohu, většina byla do předloktí, jedna fakt bolavá do zadku, a pak do ramena. bylo to tuším 16 injekcí v pravidelných intervalech během jednoho dne, ale některé byli jen kapnutí vakcíny na jehlou vyrýplou ranku. pak ještě půl roku přeočkování myslím další 3 vakcíny.
21. črc 2010 v 11:06  • Odpověz
@suzete byly - ty injekce :confounded:
21. črc 2010 v 11:07  • Odpověz
Ahojky holky, tak jsem vás letmo dočetla... Nejak se mi teď rozjeli strie na břuchu, mažu jako ďas a nenadělám stejně nic...
Mám dotaz, mám ten kojící polštář a už dvě noci s ním zkouším spát a nějak ne a ne najít tu správnou polohu? Nemáte nějaký návod, jak se na něm uvelebit, teda vy, co na něm spíte :grinning: Díky!
21. črc 2010 v 11:08  • Odpověz
@suzete No to je teda mazec.

Holky, já se do toho krámu vypravuju jak chudej král do boje. Teď jsem vlezla do vany, jakože se trochu opláchnu. Tričko jsem si sundala, ovšem kalhotky ne (asi jsem je pod tím břichem neviděla) a začala jsem se vesele sprchovat. :grinning: Asi znamení, že nemám nikam chodit?
21. črc 2010 v 11:09  • Odpověz
@lotyna tak to mě pobavilo s těma kalhotkama :wink:
21. črc 2010 v 11:10  • Odpověz
@discreet taky mám s kojo polštářem problém. Myslím, že ho mám přeplněný, přijde mi hodně plný a tvrdý.

@lotyna :grinning: :grinning: :grinning:
21. črc 2010 v 11:13  • Odpověz
@petja taky mám lovelu a moc mi voní.
@lio to já to mám s mámou taky tak nějak. Pomůže když může. Někdy jsou teda její návštěvy až moc, ale u mě je ten rozdíl, že když jsem jí naznačila, že po porodu bude doma manža a chcem to zvládnout sami (čímž jsem nezavrhla její pomoc), tak se skoro urazila. takže kontrola dopadla ve výsledku dobře?? To je těžký, co doktor, to jinej názor, viď? Já naštěstí budu chodit až do porodu jenom ke svýmu, i na monitor..pokud nebudou nějaký problémy.

taky se přidávám holky..jsem lvice :slight_smile:
21. črc 2010 v 11:15  • Odpověz
@lotyna: aby ty termíny porodu nebyly první svéhlavé akce našich mimoušků :grinning: :grinning:
21. črc 2010 v 11:29  • Odpověz
dobré skoro poledne :slight_smile:
tak včera jsem se sem už nedostala, neboť jsem svou narůstající prd lí schodila kabel od netu a už mi to nešlo zprovoznit, našt. dneska IT brácha poradil po telefonu, jinak bych byla v p... hrozná závislost na tom koníkovi :grinning:.
@kovalda : tak aspoň, že tan šátkovací kurz vylepšíl skore, to je teda fakt super porodní kurz :frowning2: to musela být baba na odstřel :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Tak prima, že jsi měla včera vánoce :grinning:
@lotyna : a posli to myslíš nejsou? Já kdyby mě to bolelo něják extra a nevěděla jsem, tak bych asi zašla k dr. ono lepší být za plašanku než něco zanedbat. Jsi nám jsem poslala řemeslníky, co :grinning: od rána tady vrtaj, to je lahoda :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@hupcza : vše nej k pá narozkám :slight_smile:
vy mě tady zas děláte chutě s těma lívancema :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@suik : tak fajn, že jste si užili výlet a výbava se vám pěkně kompletuje. Hezkou kontrolu :wink:
@lendaw : zas jestli byla malá otočená už dobře, tak je velká šance, že se ti tam zas mrskne a bude ve správné poloze :grinning: v červencovkách měla jedna taky týden otočenýho mimáska dobře, před porodem špatně, a už je to zas o.k. Mě řekl dr. že se může otočit i den porodu, já tomu teda u nás nevěřím :grinning:
21. črc 2010 v 11:30  • Odpověz
@lendaw: já taky bneměla žádanku :wink:
21. črc 2010 v 11:30  • Odpověz
@discreet: já spím až v tomto těhu s kojícím polštářem ..v prvnmím jsem nechápala, jak to může někomu přijít pohodlné :wink:
@suzete: tož to sis užila ....já sice byly pokousaná psem nesčetněkrát (holt kynologie, že) ....ale vždy to byli psi známí, 100% zdravotně v poho
@lotyna: ad kalhotky :_D :grinning:
@beru3nek: dík :dizzy_face:
21. črc 2010 v 11:34  • Odpověz
@safryy : ono se říká, že ten 3. trimestr zas může být šoufl jak mimčo různě tlačí :confused:
@daja.had : buchta vypadá dobře, už jí mám v oblíbených :wink: u nás počásko zatím jde občas mrak a pofukovalo i :wink:
@lio : no tak super ko, on to fakt bere každej dr. jinak :wink: .
fíha vás tady je, co mají narozky, tak všem vše nej nej nej :grinning:
@lendaw : vidíš, to jsem nevěděla. Já mám teda jen KP bez římské číslice :confused: je tam asi rovně :grinning: já na plicním nebyla vůbec
@lotyna : kalhotky dobrý :grinning:
@discreet : a máš kuličkovej? já si ho dávám už pod hlavu a jak žížalu ho mám mezi nohama. Naklepu si ho jak potřebuju. nevím jestli to píšu pochopitelně, prostě se kolem něj namotám :grinning:
21. črc 2010 v 11:57  • Odpověz
Ahoj :slight_smile:
my se teď s Domínkem vrátili z velkého nákupu a ještě větší procházky a začíná tam být zas nesnesitelný vedro :slight_smile:
@lio super že ta prohlídka dopadla takto :wink:
já jsem taky lvice, přidávám se do klubu :wink:
jinak @lotyna a spol až budete čekat druhý mímo tak na nějakou " hypochondrii" nebudete mít vůbec, ale vůbec čas :grinning: kolikrát i když mám teď před sebou ten velkej buben zapomínám že jsem těhotná :sweat_smile: naplno jsem si začínala uvědomat že jsem znova těhotná až když malej začal kopat :slight_smile:
nám teď konečně schválili úvěr, takže měsíc před porodem se chystá velký budování, jsem zvědavá jak to dopadne a jestli to vůbec chlapi stihnou :-/ tenhle víkend se bude buď dělat ložnice( broušení a lakování parket+ stěhování nábytku) no a nebo škrabat a malovat obývák.
21. črc 2010 ve 12:02  • Odpověz
@beru3nek Mě na plicní poslali až dneska - sestřička tvrdila, že tam posílají po pohybech. Já zase pro změnu nebyla na cukrovce, tam zase moje Dr. nikoho neposílá :sweat_smile:
21. črc 2010 ve 12:03  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem dočetla alespoň dnešek, ale i tak toho byly 4 strany. Jen teď nějak nevím, na co reagovat.

@discreet Já mám u kojo polštáře jeden kraj pod hlavou a druhej zasunutej mezi nohy (objímám ho z obou stran kolenama). Celej polštář před sebou. A objímám ho vlastně i rukama nahoře. Snad jsem to popsala srozumitelně. :wink:

@lotyna ... kalhotky :grinning: :grinning: :grinning: Já zase jak jsem zvyklá chodit doma bez nich, tak jsme posledně s manžou někam jeli a já si vyrazila naostro. Uvědomila jsem si to až na cestě a doufala, že nezavane větříček a nezvedne mi sukni. :grinning:

Na plicním jsem nebyla.
21. črc 2010 ve 12:04  • Odpověz
@gazel : teda to máte fičák, takhle na poslední chvíli :wink:
@lendaw: každej dr.si posílá kam chce a jak chce :grinning:
dneska mi volal brácha jestli s ním pojedu na chalupu, děda slaví narozky, ale je to 160 km a já se prostě v autě už bojím, na delší vzdálenosti teda vůbec :angry: tak to asi radši odpískám :confused:
21. črc 2010 ve 12:10  • Odpověz
@lendaw ...ja nebyla ani na cukrovce ani na plicni a tez ziju :slight_smile: Vsak jestli berou tehulky predcasne, tak si tam pak zajdes...ale jak jsem tak cetla vyse...o zadne extra vysetreni se nejedna :grinning:

@ladenka ....tak naostro sis vyrazila jo? A v sukni? :grinning:
21. črc 2010 ve 12:10  • Odpověz
@beru3nek ...ja bych jela z fleku nekam na chalupu :slight_smile: Ale jestli se necitis, tak radeji zustan doma :wink:
21. črc 2010 ve 12:11  • Odpověz
@lendaw: nikoho? to je divné, ne ...ani ženské nad 30/35 ani ty, co mají v rodině cukrovku?

@beru3nek: to nemá cenu lámat přes koleno :wink:
21. črc 2010 ve 12:25  • Odpověz
@beru3nek no bude to sranda :slight_smile: a to se ještě chystá předělávání vody v baráčku a bude se dělat celá nová koupelna :slight_smile:
jinak já teda na plicním nebyla ani při prvním, na cukru jsem byla a na začátku jsem byla na ekg.
teď na poslední kontrole mi brala sestřička krev na krevní obraz tak si tam musím pro recept, protože mám nějaký horší krevní obraz.
já teda od samého počátku od (14let) chodím na gyndu do nemocnice, takže naštěstí nemusím před porodem nikam přecházet.
21. črc 2010 ve 12:25  • Odpověz
@lio:no teda zajímavé info i zajímavý dr. ti řeknu teda bud ráda aspon tě nenechají přenášet :wink:
21. črc 2010 ve 12:26  • Odpověz
no pojedem až s mimouškem asi :wink: jsem čím dál větší posera
tak jsem zjistila, že luxování je už teda dost namáhavá činnost :confused: hlavně záda to už něják nedávaj :stuck_out_tongue_closed_eyes:
já taky chodím teda od začátku do fakultky, jen nevím, jestli mě pak nepřešoupnou k někomu jinýmu, no uvidíme
21. črc 2010 ve 12:32  • Odpověz
tak roztrhaný ptáček hotovy i okurkový salátek okurky ze zahrádky si pošmáknem :wink: teče ze mě jako z kona doslova :grinning:
21. črc 2010 ve 12:34  • Odpověz
@antana123: mňam opět si tady zacákám klávesnici. Já dneska asi nevařím, ten můj má zbytek ze včera a já nevím co bych si dala. Že by ty nudle s mákem :grinning:
21. črc 2010 ve 12:40  • Odpověz
@gazel: když jsi nebyla na plicní, tos asi nebyla ani na rentgenu po šestinedělí, co ...víš jak mě sprdla sestra na recepci, že jak můžu mít druhé dítě, když nemám rtg a že mě zrentgenují při té kontrole ...kráva blbá - nevím, jestli si myslela, že se nechánm těhotnmá jen tak pro srandu ozařovat :angry:
jinak to máte fakt dobře naplánováno :grinning:
21. črc 2010 ve 12:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.