• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@hupcza to vážně nebyla :grinning: vím že si to tady psala, ale u nás se tam asi neposílá, takže to neřeším. tuberu u nás nikdo nikdy neměl a dýchá se mi skvěle, když zrovna nejdu do kopce :grinning: takže nevidím důvod proč tam chodit :slight_smile:
jak vás tady tak čtu, tak snad neni týden aby tu některá nepsala o nudlích s mákem :angry: budu si mák muset taky koupit a následně udělat nudle :grinning:
21. črc 2010 ve 12:45  • Odpověz
já na plicním taky nebyla, na cukrovce jo.
@gazel krevní obraz mám taky horší. beru železo
@hupcza co to bylo za krá... když tě chtěla poslat na rtg v těhu? mně nedělali ani trg zubů na začátku těhu
21. črc 2010 ve 12:48  • Odpověz
@gazel: no já se na to ptala a zjistila jsem, že nikdo takový není ...nechápu, o co babě šlo :sweat_smile:

taky jste mě zblbly s nudlema - měli jsme je v pondělí :grinning:

@hanncca: no to byla jen sestra - dr. to už vyůbec neřešil ...no kdyby hned chtěl, stejně bych nešla
21. črc 2010 ve 12:51  • Odpověz
@hupcza: moc díky za recept :slight_smile:, vyzkouším, to vypadá dobře :slight_smile:
No, já nikam nespěchám, jsem právě byla v šoku, že doteď nic, vše zamčeno na 7 západů a čípek 3 cm a najednou bez varování otevřeno na špičku prstu a zkrácený čípek o 0,5 cm :astonished: :slight_smile:

@lendaw: jéje, tak malá se otočila prdelkou, když už byla hlavičkou? No snad si to zas rozmyslí.

@safryy: jéje, to se může holčičkám stát, že mají srostlou pipinku? No tak to ani číst nebudu a budu doufat, že ta naši princezna má úplně všecičko v pořádku.

@kuchy: aha, tak vida, zoubky lezou :slight_smile:
21. črc 2010 ve 12:53  • Odpověz
@hupcza rtg v těhu je blbost, pokud to není opravdu nevyhnutelně nutné
21. črc 2010 ve 13:03  • Odpověz
@daja.had: jé, taky moc díky za recept :slight_smile: To vypadá taky moc dobře. Miluju věci s tvarohem totiž :slight_smile:

@lio: no tak super, že máš samý dobrý zprávičky :slight_smile:. Vidíš, tak nejen procházky a všechno ostatní ti dovolej, můžeš si ještě i zamlsat :grinning:
Jé, no vidíš, z listového jsem chtěla dělat slané věci, ale mohla bych přidat i sladké, dobrý. Díky :slight_smile:

@lendaw: taky moc díky za recept. Jé, jste mne prostě všechny odhadly a hodily něco s tvarohem nebo ovocem :slight_smile:
21. črc 2010 ve 13:05  • Odpověz
@hanncca: nooo ..přesně ..kdybych měla havárku nebo něco ....ale tohle fakt ne ....ale já bych se nedala :grinning:

@kovalda: vymýšlím, co na sobotu - ještě jsem si vzpomněla na tento nhttp://www.mimibazar.cz/recept.php?id=55138&user=160298a
21. črc 2010 ve 13:10  • Odpověz
tak nakonec jsem to vyřešila těstovinovým salátem, mák bych musela mlít :grinning:
to jsou fakt magoři, rtg v těhu :astonished:
21. črc 2010 ve 13:15  • Odpověz
přidala jsem jednu fotku do alba, v popisu váhový přírůstek, tak se neděste :slight_smile: :grinning:
21. črc 2010 ve 13:18  • Odpověz
@kovalda S tou srostlou pipinkou se miminka nerodí. To se jim může stát až pak, že se jim malé stydké pysky jakoby přilepí k velkým, ale prý se tomu dá předcházet preventivně, že jim je při mytí odděluješ. Ale než jsem na tu diskuzi narazila, také jsem o tom neměla ani tucha. :wink:

@beru3nek Já si koupila mák už namletej. :wink:
21. črc 2010 ve 13:36  • Odpověz
@hupcza no právě....ale mám bobky i z těch pár jízd....ono nikdy nevíš co se stane, já jsem na tohle fakt opatrná, tak doufám, že tahle bude v pohodě ...ještě očíhnu tu značku a typ. No ale je mi jasný, že vrchol bezpečnosti to asi nebude.

@lotyna: ty kalhotky :grinning: :grinning: :grinning:

já moc nechápu co s tím plicním maj, mě tam nikdo neposlal a stejně bych to bojkotovala.

už jsem nějakou dobu zpět z kontroly, tentokrát jsem čekala v čekárně trochu dýl...všechno v pořádku, ptala jsem se na ten výtok co furt mám, zkoumal a mikroskopoval to, prej čistý, tak nevím co tam ta moje doktorka vždycky vidí ....no tím líp.

akorát jsem po něm chtěla něco jako überwisung zur anmeldung, co po mě budou chtít v porodce, ale on mi ho nedal :sweat_smile: , sáhodlouze to vysvětloval, asi že to je blbost, a že to nepotřebuju (nerozumněla jsem ale ani slovo), ale když to chtěli, ještě mi to napsali na papírek, abych to nezvrtala...... :confused:
prostě mi nic nedal....tak to zas bude vtipný, až tam půjdu.
21. črc 2010 ve 13:38  • Odpověz
@discreet já na kojícím polštáři spím už od května a nedám na něj dopustit..klasické polštáře jsem vyhodila a ten kojící tahám i na gauč k televizi. Ze začátku jsem měla problém s tím jak strašně při každém pohybu šustí (obzvlášť když na něm ležíš uchem) ale zvykla jsem si cca do týdne stejně jako naše kočka :slight_smile: Nejraději spím na boku tak že mám jeden konec za zádama a druhý objímám rukama :slight_smile:

a taky jsem objevila asi tři malinké strie a to taky mažu :( respektive je objevil manžel mám je totiž pod pupíkem a tam si nevidím :slight_smile:
21. črc 2010 ve 13:49  • Odpověz
@beru3nek mnam nudle s makem miluju to bych si dala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. črc 2010 ve 13:56  • Odpověz
@hanncca: prosím tě a kolik jsi vážila před těhu ...vždyť jsi úplně šlank :sweat_smile:

@suik: no ona to jejediná věc, na kterou jsem byla ve výbavičce fakt cimprlich
tu jazykovou bariéru ti fakt nezávidím
21. črc 2010 ve 14:04  • Odpověz
@hupcza začínala jsem na 60kg:slight_smile: komický je, že můj manža váží asi 68-70kg, takže už jsem ho dávno předčila :slight_smile: šlank bych neřekla :slight_smile:
@antana123 @beru3nek zase nudle se tu řeší...taky bych si je dala.. :slight_smile:
21. črc 2010 ve 14:08  • Odpověz
@hanncca vypadáš dobře neřeš váhu :wink: kéž bych vypadala taky tak dobře :wink:
21. črc 2010 ve 14:10  • Odpověz
@beru3nek posli to myslím nejsou, je to takový dlouhodobý bolestivý stažení. K doktorovi mám jít příští úterý, do té doby to vydržím, ono se to dá přežít. :slight_smile:

@hanncca Ta tvoje váha - jednička u té osmnáctky, to je překlep, viď? To prostě není možný. :slight_smile:
21. črc 2010 ve 14:13  • Odpověz
@antana123 jéé mě tak fascinuje u tvého jména 37tt...to je až neuvěřitelný :slight_smile: jak to letí.
@lotyna ne ne, to překlep rozhodně není.
s těma kilama mám spíš problém se zvednout z postele, jelikož jí máme docela nízko.
ad kojo polštář, jak vás tak čtu, asi tobude dobrá věc, já ho teda nemám, ale podobnym stylem spím s peřinou. pod hlavou mám 2 polštáře a peřinu si nacpu mezi nohy a částí taky ještě pod hlavu. kolikrát to je doba večer, než najdu tu správnou polohu a když už jí najdu, tak musim vylézt a jít na WC :slight_smile:

ty komáři a různý další hmyz mě tak se.....jsem tak neuvěřitelně pokousaná, nechápu, co je na mě tak přitahuje :slight_smile: asi mám dobroučkou krev :slight_smile:
21. črc 2010 ve 14:21  • Odpověz
@hanncca to je ještě dobrý ale až tam bude 40tt tak budu na nervy asi :grinning: :grinning: :grinning:
21. črc 2010 ve 14:23  • Odpověz
@hanncca S tou peřinou to mám stejně, akorát je problém při otáčení z boku na bok. Jak si jí vždycky ve spaní chci taky přehodit, tak mi obvykle spadne na zem a já potom kradu na vedlejší posteli. No a někteří lidi jsou děsný hamouni a nedaj. :slight_smile:
21. črc 2010 ve 14:26  • Odpověz
@antana123 to jo, to budou, ale na to přenášení nesmíš myslet!! Určitě poloze včas ven!!!!!!!
@lotyna jo,to je snad ještě větší problém přetáčení se z boku na bok. zrovna tuhle jsem se otáčela a když jsem se konečně uvelebila, tak mi moje drahá polovička povídá: co jsi tady tu čtvrt hodinu dělala???:slight_smile: se mi prostě "směje", jak jsem neohrabaná, ale samozřejmě v dobrém slova smyslu. no jo, někteří lidi jsou hamouni a nepůjčej, viď? :slight_smile:
21. črc 2010 ve 14:33  • Odpověz
k tomu polštáři, mě se na něm spalo moc dobře dřív, ale poslední dva dny jsem ho vyhodila, páč se na něm nějak nemůžu srovnat, hlavně když mám uvelebený tělo, tak nevím co s rukou, dost se mi odkrvuje a natejká.
Tak jsem to zkusila bez něj, sice nic moc, ale zdá se mi to lepší.....

Teď jsem slaměná vdova, manžel letěl do madridu, naštěstí tu mám ségru, dneska ale odpočíváme, jsem hotová, ale je tu hroznej binec (což tam kde je ségra tak nějak bejvá ...uáá)
21. črc 2010 ve 14:40  • Odpověz
@beru3nek jo mám kuličkovej, ale nějak se mi nedaří nacpat pod břicho, je moc velký, s peřinou mi to jde líp
@vafle a když máš jeden konec za zádama a jeden objímáš rukama, tak ti ten polštář prochází "mezi nohama" nebo "za hlavou (jakože horem)" Nevím jak líp to popsat :grinning:
21. črc 2010 ve 14:43  • Odpověz
za hlavou :slight_smile: a někdy si ho posunu níž že mám hlavu na jednom konci objímám střed a druhý konec mám protažený mezi nohama....taky mám ten kuličkový dostala jsem k němu pytel těch kuliček aby se dala regulovat tvrdost ze začátku mi přišel celkem měkký ale nedosypávala jsem ho a zvykla jsem si....možná až s ním budu kojit dosypu...
21. črc 2010 ve 14:45  • Odpověz
@discreet v jaké porodnic se chystáš rodit?
21. črc 2010 ve 14:46  • Odpověz
@hanncca: tak manžu bych dohnala jen hooodně nerada - má přes 90
už machroval, že alespoň v pase mám víc ....a houby :grinning:
@antana123: horší až tam bude 41 nebo dokonce 42 :grinning:
@lotyna: takovéí lidi, že jsou :grinning: :grinning: :grinning:
21. črc 2010 ve 14:49  • Odpověz
@vafle Krnov, máme sice blíž Šternberk, ale u mě vede Krnov? Co ty?
@discree¨t: takl odsyp kuličky ...já taky odsypávala
@discreet: jo....co vlk?
21. črc 2010 ve 14:50  • Odpověz
@lotyna no šmarjá, kdybych manželovi sáhla na peřinu, tak nevím jestli bych to přežila :grinning: , už tak prská, že se roztahuju a usurpuju jeho půlku postele a to se jdu jen přitulit... :grinning:

Dneska jsem tak v polospánku zjistila, že si na mě přišla lehnout kočka, na spodní část břicha, pěkně si to tam natlapkala, udusala a s ohromným vrněním zalehla, to měl Kulíšek pěknou muziku přímo u hlavy :grinning:
21. črc 2010 ve 14:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.