• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@kuchy to mě přijde obzlášť divný, to je jako by ti někdo sahal na břicho, což taky lidi občas dělaj, teda příbuzní, ale i tak.....

@beru3nek já mám taky nazouvací, ale jedny balerínky musím trochu naštelovat ....no ještě skladný jsme, včera mě ale párkrát blejsknul manžel a po tom pidibříšku z fotky ani vidu ani slechu a zůstal pěknej hroch. Jsou ale nepublikovatelný, takže neukážu, ale zkusím donutit ségru aby mě vyblejskla až budem vejletit. Já jsem ale hroznej objekt na focení, málokdy jsem spokojená a ti co fotí stylem, jen to blesknu jak to vidím, ze mě kvetou :grinning:
21. črc 2010 v 16:17  • Odpověz
@hupcza ta tvoje tchýně to je něco...... někdy není špatný bejt hooodně daleko, ale myslím, že někteří se už třepou a 400 kilometrů nebo kolik to je není žádný problém, ale aby přijeli teď, kdy jsem ještě schopná a pohyblivá to ne.
21. črc 2010 v 16:19  • Odpověz
@hupcza : to by si se divila, nejhorší byly známé známých jé miminko a už pracka na poviánu, tak jsem jednu lupla i mamině kamarádce a hotovo a mamča je zkonstatovala, já jsem taky nesnášela chytání do kočárku ...ty jo, mě by to ani nenapadlo někomu šahat na malé mimi do boudy u kočárku :wink:
21. črc 2010 v 16:19  • Odpověz
jaj...to mi budou všichni chtít šahat na mimčo...... :( to néééé. Hned na začátku těhotenství jsem říkala manželovi ať mi vyrobí tričko s nápisem nešahejte mi na břicho......tak teď budu potřebovat ještě nápis na kočárek Dont touch :slight_smile:
21. črc 2010 v 16:21  • Odpověz
21. črc 2010 v 16:23  • Odpověz
@vafle :grinning:

@kuchy já vždycky tak ostýchavě nakukuju do kočáru, ale třeba šáhnout si na nožičku to mám problém odolat, teda když je venku a kouká :grinning:
21. črc 2010 v 16:26  • Odpověz
@kuchy jee tak to budu v tomhle asi stejna jako ty:slight_smile: uz sem si rikala jestli nejsem divna :sweat_smile: pac spousta kamaradek sou takovy ty typy co lezou do kocarku..ja to nedelam, pac vim ze by mi to taky vadilo, ani si nenechavam ochmatavat brisko, to taky nechapu...je to my prvni mimi a vnimam to spsi intime sahat na nej muze jen tatinek :wink: vytacelo me kdyz sem byla jeste v praci(zdravotni sestra v ordinaci) jak se na me babky sapaly a chtely si sahnout! :rolling_eyes: sem jim malem taky natahla :grinning:
21. črc 2010 v 16:28  • Odpověz
@vafle Tričko s nápisem Nešahat kopu mám, taky mi to není extra příjemný... No třeba se v Krnově potkáme, to už jsme tu 3 :grinning:
21. črc 2010 v 16:31  • Odpověz
a co teprve az se broucek narodi, jako nejsem zastance toho mu vytvaret temer sterilni prostredi..a furt ho otirat dez. ubrouskama(taky sou takovy prdly maminy :grinning: ) ale nechat lidi na ulici sahat na nej do kocarku kdyz predtim jeli MHD a sahali buhvinaco to nee,budu ho branit jako lvice :grinning:
21. črc 2010 v 16:32  • Odpověz
@discreet kde si ho sehnala prosim, nekde na netu?
21. črc 2010 v 16:34  • Odpověz
@petulka86 : ale nejsi divná :slight_smile: je fakt,že u mě je jistá profesilonální deformace ze steril. prostředí,ale šmatat po maličkém mimušu by mě ani nenapadlo a když už tak se zeptám jestli můžu, někomu to nevadí, někdo řekne ne a já to respektuji,ale někdo se neptá a hned šmatá....u mě to není jen u prvního ,u druhého tpo bude stejné, ani ted nemám ráda,když na Matesa někdo cizí bez dovolení šmatá a to už je velikej a batole :grinning:
21. črc 2010 v 16:35  • Odpověz
@lio : já ,mám sice hodnou tchýňku,ale sdílet s ní byt bych nemohla :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tchán mě nesnáší, nepřišel nám ani na svatbu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,celé těhu neposla ani sms a po narození Matyáška se bez ohlášení najednou i s tou svou courou objevil ve dveřích na porodnici :angry: , jsem byla tak unavená,že jsem ani nebyla v ráži jako obvykle a neposlala ho do pr... ukázala jsem jim malého jen z metru, ale ani když chtěl ,pochovat jsem ho nenechala, pak si ho honem vyfotil a naštěstí mě zachránilo,že bylo už po návštěvách a sestra je vyhodila. Byla jsem u toho v šoku. přijel jen, aby se mohl chlubit, že jeho syn, pan Ing. má syna, mě bere jenom jako služku muže a výrobnu jeho dětí. Od té doby malého neviděl, nepřijel se podívat celý rok :angry:
21. črc 2010 v 16:42  • Odpověz
@kuchy no taky mam trochu strach z prof.deformace, ale zas vim ze vseho moc skodi a snazim si na to davat pozor..tak uvidim jak se mi to bude darit :wink: no prave ja se radsi ani neptam jestli muzu pokud maminka nenabidne sama..pac si rikam ze az se me treba budou ostatni ptat jestli si na nej muzou sahnout tak mi treba bude blby jim rict ne i kdyz treba zrovna u nekterjch lidi budu mit strach jim ho ze zacatku pujcit..no asi fakt lepsi ze zacatku zachovat odstup a seznamovat mimi nejdriv po mesici od narozeni..
21. črc 2010 v 16:43  • Odpověz
Jo tchán s manžovou mamčou nebylí,jsou rozvedení, podváděl ji,když byli manža a jeho bráška ještě malí klučíci a takovýho nemorálního hňupa já teda nepoitřebuji :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. črc 2010 v 16:43  • Odpověz
@petulka86 : neboj, já to taky nehrotím, dokud je mimi moc malé,tak budeš opatrná,pak to částečně přejde, to by si se zbláznila,batole si nacpe do pusy vše co najde :grinning: :grinning: :grinning:
21. črc 2010 v 16:53  • Odpověz
21. črc 2010 v 16:58  • Odpověz
@discreet jee diky:slight_smile: skoda ze sem o nem nevedela driv, jestli to ma cenu ne ten mesic.. :wink: ale planuju i druhy tak bych treba vyuzila i pak :wink:
21. črc 2010 v 17:01  • Odpověz
@petulka86 Mě se to líbilo, tak jsem si ho koupila, ale ještě jsem v něm nebyla, je mi volné, ale už jsem možná dorostla, musím vyzkoušet :wink:
21. črc 2010 v 17:06  • Odpověz
taxem si byla zaplavat, vywhirlpoolovat a za odměnu jsem si teď udělala lívance z jogurtu. opět výčitky :unamused: . pak nemám přibírat jak divá.

třeba budu taky rodit v krnově, budu nějakou dobu v srpnu u našich, tak pokud by se Víťa fest těšil na svět, tak bych jela tam :slight_smile:
21. črc 2010 v 17:10  • Odpověz
@suik : u nás je focení taky za trest, buď je to rozmázlý nebo se šklebím a spím, takže z 20 fotek vyjde jedna :grinning:
@kuchy : i takový jsou mezi námi :angry: , by se hodil k hup tchýni koukám :grinning:

@suzete : dneska další lívance tady, dala bych si :stuck_out_tongue_closed_eyes: musíš doplnit kalorie po plavču ne :grinning:
21. črc 2010 v 17:21  • Odpověz
@discreet jee ted me napadlo ze bych ho mohla koupit kamaradce ta ma termin az v prosinci tak ta by ho uzila urcite :wink:
21. črc 2010 v 17:21  • Odpověz
@beru3nek taky kšíruju psa z kleku, z pohodlnosti, než dávat zabrat křížové oblasti zad ohýbáním se.....
21. črc 2010 v 17:35  • Odpověz
@hupcza ale jako s rozkojující šestinedělkou na grilovačce to není blbej nápad, aby mne zase x měsíců nechtěli vidět, že přijedou radši až budu mt lepší náladu což :grinning: :grinning: :grinning:
21. črc 2010 v 17:38  • Odpověz
@kuchy já ale nemluvím o tchýni ve svém bytě, ale o své mamce, která mi vypomáhá s domácností, když ležím.....tchánovci tu byli asi 3X na ty jejich pindy jak ležím a jakej sem chudák sem totiž neměla náladu :slight_smile:)))) a po porodu si myslej ,že celá žhavá a natěšená tam přijedu, nechám tchýni starat se o mimi a já tam budu dle jejich slov odpočívat, TO URCITE :grinning:
21. črc 2010 v 17:46  • Odpověz
@kuchy kamarádky chlapeček si to jednou šinul ze zahrady až na chodník a sápal se po vajglech .... :grinning: člověk musí být furt ve střehu.
21. črc 2010 v 18:09  • Odpověz
no já mám taky v plánu že z porodnice až přijedu tak žádné návštěvy jen moje rodiče a mojeho rodiče jinak chci mít teda klid :angry:
nemám náladu na známé ti počkají
21. črc 2010 v 18:15  • Odpověz
moje tchýně ta zase tak nakupuje že děs už 100x jsem jí řekla at nic nekupuje a dneska zas a holky všechno co koupí né že by mi to dala ona to vypere,vyžehlí a naláduje si to k ní do komody jako bych tady měla bydlet děs :confused: :confused: :confused: dneska do mě hučela at se přestěhujeme k nim že nám tam bude líp nééééééééééééé ani náhodou naši se nám do ničeho nepetou a tam máme klid
21. črc 2010 v 18:25  • Odpověz
takže mám 2výbavičky jednu doma a jednu u ní mojemu sem řekla at si nemyslí že u ní nebudu nastlaná každý den že chci mít od ní klid no uvidíme
21. črc 2010 v 18:26  • Odpověz
jako v některých věcích je fakt fajnová ale co se týče malého z ní šílím :confused: :confused: :confused:
21. črc 2010 v 18:27  • Odpověz
@antana123 takže tchýně Ti zařizuje přechodný bydliště, jo?? :slight_smile: teda spíš malýmu ho zařizuje. no, to je vážně hodná :grinning: :grinning:
21. črc 2010 v 18:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.