• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@hanncca já sem se musela vykecat se to ve mě hromadilo a s mojím to nechci řešit
21. črc 2010 v 18:36  • Odpověz
ta snad hnízdí místo tebe, ne?
@antana123
21. črc 2010 v 18:39  • Odpověz
@antana123 to je jasný, to by lezlo na nervy asi každýmu. mně (teda mimču) máma něco koupí, tak to dává ke mně, sama si to vyperu, vyžehlim a dam do skříně... Ne aby to skladovala u sebe doma.
21. črc 2010 v 18:40  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:,
tak mám za sebou mega obrovskej nákup surovin na tu zítřejší rozlučku v práci. Teda jsem z toho hotová, už nejsem zvyklá na davy lidí a tak ... Tak si musím trochu odpočnout, než se poustím do velkého pečení :slight_smile:
21. črc 2010 v 19:20  • Odpověz
@kovalda kolik toho budeš pééééct čéééče ?
ANTANA: taky pohodová tchýně, moje naštěstí uposlechla, koupila pár věcí, zbytek sem řekla že až se to narodí a budem vědět pohlaví, že nechci mít vše zelenkavý (si myslej že dyž mám zelenkavý kočárek, že stylizuju mimi do vodníka a musím mít komplet vše zelené) a mamča taky zklidnila hormony s nakupováním, ty jo ještě mi takhle dělat přechodné bydliště...no i dyž tchánovci tuhle pronesli, že mi musej kouit k nim postýlku..sem řekla že cestovní si koupím jakou budu chtít sama a od toho je cestovní že si ji přivezu tak se taky netvářili že by mi to sežrali, ale to je jeich prob....my ty rodiče jedny i druhé nemít co :grinning:
21. črc 2010 v 19:25  • Odpověz
@suik: tak sahání na břicho mi příjde taky masakr .....jakoby mi někdo sahal na kozy nebo mezi nohy ...
@kuchy: tak v tomhle já měla asi štěstí ..lidi se mě ptali, jestli můžou nakouknout ....a možná to je i tím, že jsem hodně na začátrku šátkovala a to už bylo přece jen asi složitější hrabat se v tom šátku :grinning:
@petulka86: no já taky nesnáším sterilno - neustálé vyvařování všeho mi příjde úplně mimo ...ale cizí lidi? já je taky neochmatávám, tak ať neochmatávají oni nás
@lio: jo tak pokud to bereš takhle, pak ano :grinning:
@suik: ondra před pár dny se začal vrhat na vajgly před takovou nálevnou, když jsem ho zpacifikovala rozhodnul se, že půjde rovnou dovnitř :grinning: :grinning:
@antana123: ono šest neděl je dle mého dlouho ...no ale prostě ženská má právo veta a pokud řekne, že tam nikdo nebude, tak prostě nebude - hotovo
ad tchýně - no vidíš - ta moje kupovala ondráškovi výbavičku už před 25 lety :grinning: :grinning: :grinning:
21. črc 2010 v 19:26  • Odpověz
manža mi sem neska poslal mou mamču...nestihl se vrátit ze služebky včas a netušil kdy dorazí...tak sem mu po sms poděkovala, bo k jejím narozkám totáč neska nepřipravená tak sem mu nakázala at aspon cestou koupí kytku, tak koupil a i pěknoou ...no a zbytek v sobotu.
Jenže mi volali z eshopu kde jsem objednala ten nejhlavnější dárek a že právě ten dárek nemaj a skladem bude v srpnu :grinning: takže pohoda :slight_smile: ale i tak si sobotu užijeme .-))
21. črc 2010 v 19:27  • Odpověz
@hupcza tím mě uklidnuje kámoška, bo mám hrůzu z vánoc, jak si tchánovci budou myslet, že celý poprděný pojedem k nim.....když u nás je pomalu víc místa než u nich v baráku, tak mi taky říkala že mám právo veta a šici se budou muset naučit to respekovat, což naši ano..ale tchánovci....no uvidíme ...už ted žárlí na mou mamču, že je tu častěji jak oni, dyž se mi tchýně nabízela že mi VEZME prádlo , vypere, vyžehlí a PRIVEZE .-D
21. črc 2010 v 19:29  • Odpověz
jinak mne se neska ptala kámoška zda budu chtít, aby mne přišli navštívit v porodce, sem řekla že to netuším, ale že já ji taky nestihla navštívit, byla po císaři a šla třetí den dom, takže to necháme až budu doma....
a kfy se tedy může s kočárem a malým ven, když plánujete odstavit návštěvy kvůli bakteriím doma :slight_smile:
21. črc 2010 v 19:31  • Odpověz
@hupcza já teda nemám žádnou představu, ale šest týdnů mi taky přijde dlouho, si myslím, že bude bohatě stačit měsíc možná i míň....

mno, manžel už zas plánuje tou dobou nějakou konferenci :angry:

už se mi šroubuje přebalovák....ještě musím přesvědčit ségru aby mi odnesla biodpad, mě se dělá zle i z pohledu na chlupatý knedliky, co jsou ve škatuli v lednici :grinning:, takže teď je kuchyň pro mě zakazaný území, to je s podivem, kolik tři lidi naprasej nádobí a kolik toho zbyde....
21. črc 2010 v 19:31  • Odpověz
@suik a to se bavíte o návštěvách doma, jinak ven ale chodit budete dřív ne ? jen jestli to dobře chápu
21. črc 2010 v 19:33  • Odpověz
@lio já půjdu tak nějak hned, když bude hezky, třeba jen kolem domu, teda jako hned myslím až přijedem z porodky a až přestanem bejt tak vyplesklý (stane se to někdy :grinning: ), tak třeba za pak za tři dny...

Já spíš nechci návštěvy ne kvůli bakteriím, ale že mi budou překážet, budu mít sama co dělat s sebou a s miminem a ještě obskakovat návštěvu, a taky chci mít klid, a to mi ta návštěva někdy naruší...
21. črc 2010 v 19:36  • Odpověz
@lio zrovna to chci psát....

u nás je to komplikovaný tím, že když se sem někdo poharcuje 400 kilomterů, tak nepojede za hodinu zpátky, a to moc nechci aby tu byly dýl,takže tu chci jen ségru a tátu a zbytek fakt až za ten měsíc ne-li dýl....kdyby přišel někdo s kastrolem na hoďku, tak mi to neva.
21. črc 2010 v 19:38  • Odpověz
@suik jasně to chápu, tak jsem to myslela.....ono asi nám prvorodičkám bude chvíli trvat než se sžijem, zažijem a vzpamatujem, jen jsem se lekla že budete chtít být v izolaci i jao co se venku týče, to když maminy přijedou dom a kojí tak maj pocit že ven nemůžou, ale je to vše o tom si zvyknout a naučit..no sem na sebe zvědavá :slight_smile:)
jinak už mám definitííívno sbalenúúú taškůůůů do porodky :slight_smile:včetně mimi oblečení kde je velkým písmem +AUTOSEDAČKA na čež mi manža řek, že tu ale nemáme, tak sem řekla že ji asi bude must dovést, jako celý ten kočár od těch svých rodičů, tak čučel jak puk, že jako už a tak, říkám nééé až pojedeš do té porodky pro mne a mimi
21. črc 2010 v 19:41  • Odpověz
@suik já myslím že to šici pochopí a kdo ne, jeho problém
21. črc 2010 v 19:41  • Odpověz
@lio: prát porádlo tchýni nenapadlo ani když jsme měli vytopený sklep i s pračkou :confounded:
mi to zase od ní nepříjde nijak špatné, když ležíš, že ti to nabídne ....

@suik: jako mi už po dvou týdnech oves v řiti hrál ...ale faktem je, že jsem měla supr porod, skoro žádné následné problémy s čůráním, kakáním, seděním .....ondra byl pohodové dítě, kojo nám šlo ....jen nechrupal...

jasně, že ven hned ....teda pokud bude normální počasí, což v září by být mělo (ani vedro ani velká zima)
víš co - moje rodina přijde, kukne, odejde - nečekají žádné pohoštění a obsluhu, uavří si kafe sami a případně ještě nějakou tu mňamku k tomu přivezou...kámošky ráda uvidím, přijdu na jiné myšlenky ....ale s manžovou rodinou se stýkáme sporadicky, tak nevím, proč by tu měli strašit tak brzy, když normálně přijedou tak 2x do roka...a na obskakování a vychystávání teda chuť mít jistě nebudu ....no a o tchýniných radách snad netřeba už hovořit :sweat_smile:
21. črc 2010 v 19:49  • Odpověz
@lio: znám holky, co venku nekojily nikdy - prostě jezdily jen tam, co to stihly otočit zase domů ....sice tomu moc nerozumím ....ale každý svého štěstí strůjce, že
21. črc 2010 v 19:50  • Odpověz
@hupcza nepřišlo mi špatné že mi to nabídla když sem ležela, ale je ode mne 35km a aby mi brala moje prádlo, doma si ho vyprala a vyžehlila a pak mi ho dovezla mi přišlo trochu moc, moje mamča je 15 min ode mne, spíš bych ocenila když přijeli že by vyvenčili psa, ale to je ani nenapadlo...
taky právě mám v okolí holky co venku nikdy nekojily, tudíž jsme šly kočárkovat a za 10 min utíkaly domu protože mimi řvalo a určitě mělo hlad.....tak jen doufám, že nebudu stejně vyprdlá prvorodička a pobyt venku i díky psíkovi si užiju s kojením
a přesně naši taky přijedou, přivezou dobrotu, udšělaj si kafe a jedou....

a ondrášek nespal ale ukarpovali ste ho, jak sem četla :slight_smile:
21. črc 2010 v 19:59  • Odpověz
HUP navíc oni sou ten typ, že ti to nabídnou, nedej bože toho využiješ a pak z druhé strany se dozvíš, jak maj spoustu práce a do toho tohle a tohle..jako ted s tím autem..volali včera mamče mojí k narozkám a ta se ptala kdy se sejdou a daj panáka tak se dozvěděla, že toho maj mraky, babička, do toho děda návštěva a pak taky to podělaný auto, na který museli shánět ten díl.......
takže oni tady manžu sprdnout, že to obstaraj a pak na druhou stranu z toho dělaj to co dělaj...děkuju pěkně :-/
21. črc 2010 ve 20:01  • Odpověz
@lio: jako karpovali jsme ...ale on má obecně nízkou potřebu spánku
když řeknu, že málo spí, tak mi každý začne radit, jak ho uspávat ...ale on usíná bez potíží hned - je naučený ...ale prostě po obídku si dá tak hoďku, někdy ani to ne ....a budí se s úsměvem - na to nic nepomůže - prostě mu to stačí a vydrží v poho až do večera
to samé jako miminko - karp je ok na zklidnění ...ale uspat ho, když je prpostě vyspinkaný nemůžeš ..on měl oči dokořán a všechno sledoval
21. črc 2010 ve 20:06  • Odpověz
@hupcza jasně na blogu si psala že byl neklidné a že karpovní zabralo
na tohle vyspinkání chápu nic nezabere...to ta kámoška ale řešila hrozně, ona ji malá čučela v postýlce, mlela si tam pro sebe ale dle kámošky malá měla spát 20 hod denně dle knih, tak ji celý dny uspávala jak pako a nedošlo ji že se maléí prsotě spát nechce a dyž pozoruje a hystericdky neřve, že to nemusí řešit...no ted je znovu těhotná tak jsem zvědavá jak moc bude u druhého jiná
21. črc 2010 ve 20:09  • Odpověz
jsem ráda sem si o tom pokecala s mojím a dal mi za pravdu jsem ráda sám mi řekl že zůstaneme u našich že tam máme klid tak mě potěšil že stojí při mě :wink:
říkám ona je fajn ženská jen je cvok do dětí a přehání to jsem ráda že budeme jezdit jen na návštěvy a pak domů :wink:
21. črc 2010 ve 20:13  • Odpověz
@lotyna: :grinning: sprchování v kalhotkách :grinning: prostě jsi spořivá a rovnou i pereš :slight_smile:

@discreet: já si většinou lehnu na bok a na kojo polštář si částečně odložím břicho a úplně vrchní nožku, ať si kyčel uleví :slight_smile:

@suzete: teda fuj, takovejch injekcí proti vzteklině :unamused:

@gazel: super, že budou velké rekonstrukce, to se prcek narodí do krásnýho a novýho :slight_smile:

@antana123: teda roztrhaný ptáček, to zní hrozně :slight_smile:, ale může to být dobrý :slight_smile:

Teda tady je ale lvic, tak všem přeju předčasně vše nej k narozkám, abych na to pak nezapomněla :slight_smile:
21. črc 2010 ve 20:19  • Odpověz
@lio: jj ..na neklid ...ale ne ne chrupání
ono to je na palici - ještě teď do mě hustí, jak by měl spát ...no nespí ....ségřin malý zase skoro ve 4 letech potřebuje přes den bezmála 3 hodiny spánku ....každý je jiný
a když si vezmu, je to ondrovo takové lepší - míň to blokuje den ....oni prakticky mezi 1 a 4 nikam nemůžou
navíc ondrovi stačí třeba krátká chrupka v autě, když není zbytí a je ok ..kubík je třeba prdelatý celý den, když nemá to své
prostě každý je jiný a je třeba to nějak uzpůsobit

@antana123: ja fajn, že jste v tom zajedno a netlačí tě tam :wink:
21. črc 2010 ve 20:24  • Odpověz
@antana123 tak pokud to tak vidí i tvůj partner, tak je vyhráno
21. črc 2010 ve 20:24  • Odpověz
jo jo sám mi říkal že mě do ničeho nebude nutit a že mám pravdu že semnou souhlasí to mi spadl šutr ze srdce :wink:
21. črc 2010 ve 20:33  • Odpověz
@antana123 hlavně že partner stojí při Tobě.

Já s mimčem taky pojedu ven v kočárku snad brzo, pokud to půjde. Mně už bylo řečeno, že sepisujou knihu jízd na kočárek :grinning: každopádně nejdřív musím jezdit já s manžou :slight_smile: a pak může někdo jiný. Ale návštěvy omezím na min. Ale záleží vše na tom, jak mi bude a jak to budu zvládat.
21. črc 2010 ve 20:34  • Odpověz
@hanncca: zas ono není špatné, když tio někdo vyjede s kočárem ..v klidu si třeba vytřeš, nebo uděláš něco do práce ..jako když chrupe celé dny, je to fuk, ale když celé dny čumákuje vzhůru, tak ti hodinka dvě týdně fakt bodnou
21. črc 2010 ve 20:40  • Odpověz
@hupcza jo jo, s tím já naprosto souhlasím. Jen sem chtěla říct, že nejdřív já si musím užít a vyjet po vsi s mimčem se pochlubit :slight_smile: :grinning:
21. črc 2010 ve 20:45  • Odpověz
@hanncca: no to je jasné ..ještě aby někdo vyžral obdivné pochvaly za tebe :wink: :slight_smile:
21. črc 2010 ve 20:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.