• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@hanncca : já jsem malého první 3 měsíce nepustila s nikým kromě manžela a ten měl přísný zákaz nechat někoho nasysat :grinning: Jsem asi fanatik, se druhým budu jezdit v tandemu,takže taky jen já....max.půjčím matýska ve sporťáku,ale ten se zase ode mě nehne na dohled,takže nic.Ani ted malého kromě nejbližším příbuzným nepůjčím :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. črc 2010 ve 20:50  • Odpověz
@hupcza no právě, obdivné pochvaly si musím vyslechnout já :slight_smile:
@kuchy tak to já bych si ani nemohla snad dovolit nepůjčit kočár příbuznejm...babičkám, dědečkům a tak....Zase ať si to užijou, aspoň si odpočinu.
21. črc 2010 ve 20:54  • Odpověz
@hanncca : já jsem si to chtěla užít :slight_smile: ,přes týden jsem chodila spíš dopoledne, to víš, byl červenec a vedra :stuck_out_tongue_closed_eyes: A všichni byli v práci, na večer jsme šli spolu s manžou a užívali si to spolu :grinning: . O víkendu jezdil manž a já jsem doma udělala,co bylo potřeba :wink: .Ted to nebude o moc lepší, mamka jde v září na operaci a pak do lázní, :confounded: tchýně je úča :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,ta bude hnít v září ve škole a manža bude do prosince v tom německu,tak to bude na mě a Matýskovi, budeme jezdit spolu my 3 :slight_smile: :wink: .A jiným příbuzným bych bez dozoru kočár nepůjčila: Tchýně ani nevěděla,jak má jezdit s moderním kočárkem ,který nemusíš celý otáčet :grinning:

Což mi připomíná, zítra za náma po 14 dnech vyjede z německa táta :grinning: ,ale dorazí až v pátek někdy ve 2 ráno :sunglasses:
21. črc 2010 ve 21:03  • Odpověz
@kuchy tak to už se na tátu těšite celá rodinka, viď?
21. črc 2010 ve 21:07  • Odpověz
@hanncca : jj, ten bude koukat, malý i malinký tak vyrostli, mám břicho, jak z Matýskem před porodem, a to jsem teprve 30tt :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jsem jak sloník :slight_smile:
21. črc 2010 ve 21:09  • Odpověz
jdu spát dobrou noc :wink:
21. črc 2010 ve 21:25  • Odpověz
@antana123 :dobrou :wink:
21. črc 2010 ve 21:28  • Odpověz
Taky půjdu, prcek konečně zabral, nezmar.....dobrou :slight_smile:
21. črc 2010 ve 21:30  • Odpověz
@kuchy: tak ondru si "půjčuje" (to je blbé slovo ve vztrahu k dítěti) jen babička (moje máma) .....semo tamo si přihlídneme se ségrou ...ale to je jen, když něco potřebujeme zařídit ....jinak ho nikdo nechce :grinning:

no ten náš táta je sice doma až hodně večer ...ale zato skoro každý ...tohle musí být občas záhul, co
21. črc 2010 ve 21:32  • Odpověz
dobrou a klidnou noc
21. črc 2010 ve 21:36  • Odpověz
@hupcza @kuchy moje drahá polovička je doma taky až večer, jen párkrát odjel třeba na 5 dní a to i těch 5 dní bylo na mě moc...nejsem zvyklá být sama přes noc...přes den je mi to celkem jedno, to mám ráda svůj klid, ale v noci...ale tak zvykla jsem si a vydržela jsem to. Ale aby byl pryč nějak dlouho, to Tě obdivuju.
21. črc 2010 ve 21:59  • Odpověz
Hura zdravim všechny co ještě nespí. Dneska KO u dra - pravil, že vše OK, mám se už domluvit v porodce jestli si mě převezmou - jestli do 14 dnů, tak d drovi už nejdu a budu chodit jen do porodky. A taky mi už napsal tu mateřskou, takže příští pondělí tj. 26.7. jdu naposled do práce - juch! TAky budu muset něco obstarat na rozlučku, ale vlastními silami se na to fakt nechystám, na to nemám... :slight_smile: Dneska jsem z té radosti upekla bábovku, bude zitra na snídanku, akorát teda ta kombinace horke trouby a toho vedra venku nic moc. :confounded:
21. črc 2010 ve 22:03  • Odpověz
@jennymaresova gratulace ke KO a k tomu, že se pomalu blíží poslední den v práci :slight_smile:
21. črc 2010 ve 22:05  • Odpověz
@hanncca díky - už se pomalu začínam těšit, že začnu trochu lenošit, např. dneska jsem se od dra už do práce nevracela a stihla jsem si hodit 2 hodky šlofíčka. Manža když přišel z práce tak se nestačil divit a říkal, že takhle odpočatou mě dlouho neviděl... :wink:
21. črc 2010 ve 22:07  • Odpověz
@jennymaresova však už máš nárok na to si odpočinout. já jsem fakt ráda, že do práce nechodim už dlouho a můžu lenošit...navíc v těch hicech přemýšlet a něco dělat bych asi nedala :slight_smile: to jedobře, že sis odpočinula dneska :slight_smile:
21. črc 2010 ve 22:09  • Odpověz
@hanncca no je fakt ,že nejhorší na tom asi je ta cesta - jezdím busem a pak metrem dohromady tak 45 min, a pak taky cely den sedim u kompu na kancl židli a občas už nevím jak se tam poskládat. Naštěstí tam máme klimu, tak aspon ze to vedro se tam dá snést...
21. črc 2010 ve 22:18  • Odpověz
Konečně se venku trochu ochladilo, jdu dát sprchu a do hajan, přece jen zítra ještě musím makat :slight_smile:
21. črc 2010 ve 22:23  • Odpověz
@hupcza: hmm, ten letní dort vypadá teda taky dobře :slight_smile:, tak já v sobotu přijdu :grinning:

@hanncca: mně se taky manža směje, jak jsem neohrabaná, obzvláště když se snažím vstát z gauče nebo postele :slight_smile:

@suik: jsi skvělá, že to dáváš v té němčině :slight_smile:

Jinak návštěvy po porodu. No, mám 3 sourozence, z toho jsou 2 ségry, ty počítám, že budou chtít přijet, ale jsou normální a samy jsou mámy, takže taky čekám, že spíš přijdou kouknout na malou, zeptat se, jestli něco nepotřebuju a třebas i nějakou mňamku dovezou a o kafe a tak se taky samy postaraj, ... Prostě normální lidi :slight_smile: No a doufám, že v září bude hezky, tak kdyby třeba dojel někdo z práce, tak že posedíme chvíli na zahradě a čágo bágo. Ale jak dlouho udělám stop stav, než sem někoho pustím, to zatím netuším. Každopádně musej bejt na 100% zdravý, jinak je tu nechci. :slight_smile:

21. črc 2010 ve 22:37  • Odpověz
@jennymaresova: tak super, že kontrola O. K. a že už končíš v práci :slight_smile:

Holky, mám dopečené 2 buchty dle vámi dodaných receptů. Ráno udělám ještě vdolky a pak spousta chlebíčků. No, nás je tam cca 50, ale doufám, že jich pár bude na dovče, ale stejně je lépe být připravená :slight_smile:
21. črc 2010 ve 22:40  • Odpověz
Tak, jsem grogy, jdu zapadnout do postele :slight_smile:
dobrou
21. črc 2010 ve 22:58  • Odpověz
teď když vás tady čtu jak si domu nikoho pomalu nepustíte a vzpomenu si jak to bylo ze začátku u nás... :confounded: Snad od příjezdu z porodnice jsem tu každý den měla moje neodbytný sestřenice, ta mladší ( o rok maldší než já) tu byla na každé koupání, byla u mě první v porodnici a i si malýho chovala dřív než já :angry:, když jsem šla odstříkávat mlíko do koupelny, protože ty první dny to byl fakt masakr tak mi koukala přes rameno...a tak bych mohla pokřačovat celý den :frowning2: já jsem ten člověk který neumí říct NE a tak to podle toho dopadalo, pak už si k nám domů chodily bez zvonění, o zvaní ani nemluvě :-/ sice bylo docela fajn, když si malýho jednou týdně vzaly do kočáru a já se mohla věnovat taky tatínkovi, ale nic se nesmí přehánět že??! tuhle jsem nad tím přemýšlela a říkám to mámě, že Deníska nebudu půjčovat tak jako na to byly zvyklé s Domínkem tak se mi akorát vysmála, že hodně rychle změním po týdnu doma :frowning2: Docela mě to zamrzelo, čekala bych spíš oporu :-/
Jinak já jsem teda návštěvy v porodnici vítala s otevřenou náručí, protože to tam bylo strašně dlouhé, u nás se pouští až 5 den (včetně dne porodu) celý den koukat na spící uzlíček vedle vás je sice nádhera, ale vůbec to neutíká :-/ takže já jsem ty návštěvy fakt vyžadovala. Ale teď jsem rozhodnutá, že pokud bude vše ok tak chci jít domů po těch 72 hodinách, klidně i na revers.
My jsme šli na procházku s kočárkem hned ten druhý den co jsme byli doma, ikdyž se narodil na začátku března tak zrovna ten den bylo super počasí, tak nebyl důvod nevyrazit :wink: jinak u prvního vypravování na procházku samozřejmě sestřeny nesměly chybět :angry:
když nad tím tak přemýšlím tak asi vydám oficiální embargo na návštěvy po dobu 6nedělí, ale naše nej kamarády a nějakou rodinu si sem klidně pozvu, až na pár vyjímek :wink:
21. črc 2010 ve 23:22  • Odpověz
@kovalda jo super to bude pokud se vše stihne :slight_smile: tenhle víkend se bude dělat ta ložnice, jen na skříně se bude čekat až měsíc... ale komodu pro malýho mám tak to bude snad ok :wink:

koukám že jsem se nějak rozepsala, ale musela jsem to ze sebe dostat, tak se omlouvám :sweat_smile:

Dobrou noc:wink:
21. črc 2010 ve 23:24  • Odpověz
teda holky vy jste se tady obuly do příbuzných. co já bych za to dala. Tchně s tchánem už jsou na pravdě Boží, naši nejsou zrovna hlídací typy. i když potřeba tak mamka pohlídá, ale občas umí u toho udělat nehezký obličej :grinning:, muž mi řekl, že on teda k mimču už vstávat nebude.Že je starý a potřebuje odpočinek. Dcerunce bych mimčo asi bez dozoru nesvěřila, ale sny je chůvička, tak na něj spoléhám. A už jsme vedli doma hovor na téma občasná chůva. Vzhledem k tomu, že jsem sama dělala chůvu, tak znám jednu strašně hodnou paní, už ji mám zabukovanou na nějaké hlídání občas. Nevím jak budu s malou zvládat jezdit 2x v týdnu do práce. :unamused:
Ale asi to nechám koni, ono se to nějak vyvrbí.Třeba ji taky nikomu nebudu chtít půjčovat. U Báry jsem to tak měla do dvou let, Dana bych byla i půjčila, jenže on byl děsně uřvanej a nikdo ho nechtěl.A hlavně jsem měla docelalhlídacího chlapa.
21. črc 2010 ve 23:44  • Odpověz
@pet.s koukám, že se budeš muset nějak poprat sama, já taky..... hlídání pak až třeba na delší dobu. Počítám, že se jen tak nevrátíme. Nějaká občasná paní na hlídání by se teda šikla.

Tak už mám postavenou postel a komodu, je to teda masakr, je to celý nějak větší než jsem čekala a sotva se to do toho koutku vleze.
A už sem asi nedám tu úzkou polici co jsem chtěla :confused:
22. črc 2010 v 00:30  • Odpověz
Dobré ráno:grinning:
22. črc 2010 v 07:45  • Odpověz
@hupcza : dokud je jen Matýsek,tak se to zvládnout dá a dobře :wink: , máme už svůj zajetý režim :sunglasses: . Však to znáš. Horší to bude s mrnětem, si na to koupání budu muset vypracovat časový plán :sunglasses: , Matesa koupu denně ted už, protože je čuník upocený,ale mimi jsem koupala ob den ze začátku,tak to nějak půjde. Ale doma bude počítám jak po boji a já mám ráda uklizeno :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@pet.s : nj, Manža se taky první měsíce moc do péče sám nezapojoval,ale choval, uspával, pomáhal koupat.....spíš se bál,protože byl miminek malinký, aby mu neublížil, jak se Maty trošku vybaštil tak byli s tatínkem jedna ruka, dokonce i odpor k hovincu brzy překonal a byla z něj na půl dne skvělá chůva. :grinning: :grinning: :grinning: Tak to musím vydržet ty první 3 měsíce,pak už bude doufám táta s námi :slight_smile:
@kovalda : vy mi děláte chutě :wink:
@jennymaresova : gratulka ke kontrole :wink: , teda, vy už jste všechny v porodce a já teprve ve 30 tt, se nedočkám :confounded:
22. črc 2010 v 07:54  • Odpověz
@hanncca : já jsem lenošila od zjištění těhu, tj od 5 tt, není nad nucenou PN :wink: Ale ležet jsem musela jen první 4 měsíce. :wink:
22. črc 2010 v 07:56  • Odpověz
Za to ted si to užívám v zápřahu,ale taky se to dá, druhý prcek je zdá se o dost odolnější :grinning:
22. črc 2010 v 07:57  • Odpověz
Dobré ráno berundy,co dnes budeme vařit?
22. črc 2010 v 08:09  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:,
tak pejsek už je vyvenčenej a v pekárně se mi točí těsto na vdolky :slight_smile: Já si snídám a říkám si, proč zrovna dneska musí být vedro už od rána :slight_smile:

@gazel: no, tak to si zažila přesně ten extrém, kterému se chceme vyhnout. Jinak mi myslím návštěvy nebudou vadit, ale uvidíme. Je fakt, že tím, že bydlíme za Prahou tak to máme vlastně zajištěný tím dojížděním. :slight_smile: Sice to není žádná dálka, ale člověk už si musí to více naplánovat a tak, ... :slight_smile:

@pet.s: no, pro mne to bude první dítě, tak si myslím, že ji nebudu chtít dát z ruky :slight_smile: a budu každého zkoumavě pozorovat, jestli s ní dobře zacházejí, jestli jí drží hlavičku a tak ... :grinning: No a prozatím žádnou práci občasnou nemám a první rok asi ani nechci, ale uvidíme. Takže hlídání ani nějak potřebovat nebudu, si myslím. Manžel má směnný provoz, takže když budu potřebovat k doktorovi, tak buď půjde malá se mnou, anebo pohlídá manža.
Jinak maminku už mám v důchodu, takže by kdyžtak mohla přijet, ale bydlí přes 100 km daleko, takže by to bylo spíš na několik dní, ... No a tchýně už je taky v důchodu, bydlí blíž, ale zatím mám pocit, že jí samotné malou nepůjčím. Možná pod mým přísným dohledem, ale ne beze mne :astonished: :grinning:
22. črc 2010 v 08:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.