• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@suik: neboj, to tam nějak vymyslíš a nakonec budeš možná ráda, že je to větší :slight_smile:, víc se tam vejde :grinning:

@pet.s: vařit? :slight_smile:, no, protože asi za hodinu začnu mazat asi 100 chlebíčků, tak jsem si včera koupila v Tescu hotové ovocné knedlíky - švestkové s makovou posypkou :slight_smile:
22. črc 2010 v 08:18  • Odpověz
Dobré ráno,
tak včera jsem vám napala takovej román a pak jsem si to omylem smazala :angry: .....mě to vytočilo, že jsem utekla od počítače :slight_smile:
@gazel tak včera jste mě holky taky navrtali na ty nudle s mákem, tak jsme si je udělali k večeři :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ke kojo polštáři: mám půjčený od ségry, používám ho moc ráda....vrchní konec si dám pod hlavu, prostředek napasuju pod břicho a spodní konec mezi nohy.....je to pohodlíčko :dizzy_face: Ale manžel se ke mě nemůže přes polštář dostat, tak už na něj žárlí :wink: .......říkal ségře, ať si toho milence zas odveze :grinning:
@hupcza týjo, receptíky máš super...dala jsem si to do oblíbených a určitě někdy něco vyzkouším :dizzy_face: A jak tchýně dodržela šestinedělí 4 týdny.....to je super :grinning: ....fakt se s ní pobavíte :sweat_smile:
@kovalda ať ti to všechno pečení dobře dopadne, dej vědět co jsi všechno napekla a jak jim chutnalo!..........s tím teplem fakt mazec, jen to dopíšu tak mažu ven - natřeme zbytek plotu, už to bude snad max. hodinka a pak už budu jen ve stínu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. črc 2010 v 08:39  • Odpověz
přeju dobré ránko :slight_smile: včera mi kamarádka oznámila že je těhu čekají v březnu mimčo tak snad bude vše ok :wink:
22. črc 2010 v 08:47  • Odpověz
Ahojky holky.
Tak jak se dneska máte? :wink:
Já se dneska vyspinkala, jako mimčo... :wink: :dizzy_face:
Včera malej opět řádil a mám to hezky natočené... :dizzy_face: :dizzy_face: Večer jsem to ukazovala manželovi a ten koukal s otevřenou pusou a nechápal co tam malej dělá... Prý mi chce vyskočit s bříška :grinning: :grinning: :grinning: Tak jsem manželovi říkala, že tohle dělá dost často!! :grinning: :grinning: :grinning: Akorát to teď už chvilkama bolí, protože má pěknou sílu!! :wink:
22. črc 2010 v 08:54  • Odpověz
@daja.had: to chápu, žes po smazání románu od počítače odešla, to dělám taky, protože mám chuŤ do něčeho bouchnout :slight_smile:
No, doufám, že všechno bude v práci chutnat, když se s tím tak dřu, že jo? :slight_smile:
Natírat běžte teda opravdu fofrem, než se vám přilepí štětec k plotu :grinning:

@antana123: jé, tak to je krásná zprávička, ty na konci a oni na začátku, oboje je krásný i to mezi tím a potom :grinning:
22. črc 2010 v 08:55  • Odpověz
@eliska_v: ahoj :slight_smile:
Jé, tak to jsi měla štěstí, že se ti to povedlo natočit. Já většinou v dosahu nic nemám a jen co se hnu, tak řádit přestane, teda pokud směřuju pro foťák anebo telefon :slight_smile:
Už jsou to velký siláci, co? :slight_smile:
22. črc 2010 v 08:57  • Odpověz
@kovalda jo jo jsem jí říkala at se nebojí že jí to uteče jako voda :dizzy_face:
22. črc 2010 v 08:57  • Odpověz
@eliska_v to ten náš jakmile zblikne že ho někdo pozoruje tak přestane
22. črc 2010 v 08:58  • Odpověz
čauky

@hanncca: no mi neva být v noci sama .....ale když jsme se přestěhovali do baráku, manža jezdil jen na víkendy, takže jsem tu byla sama ....jako to jsem bývala i před tím, ale v baráku, který jsem znala, věděla jsem, kde klepe žebří, kde po střeše chodí kuny apod. ....ale první noci tady sama, když jsem to ještě neznala byly teda zážitek :sweat_smile:
@kovalda: dortík nebude ..domluvila jsem se ségrou, že ho zajistí ona (slavíme dohromady se švagrem)
@gazel: sestřenka bude zřejmě empatická bytost :angry:
@pet.s: tak na chůvu já mám zatím blok ....uvidíme
@kuchy: no mě taky nejvíc děsí takové to koupání a spol ....onda je ještě malý, abych ho zavřela do jiné místznosti a v klidu koupala ...jeho vydatná asistence asi taky nebude to nej ....no zatím manžovi vyhrožuju, že do vánoc nikam :grinning:
já koupala vždy denně - jako součást rituálu
@kovalda: ad dání z ruky - v porodnice se všichni bavili tím, že jsem ho na sále odmítla dát komukoli pochovat - jako já to nijak nehrotila, prostě jsem ho držela a byla s ním ....jestli chtějí ostatní chovat, ať si pořídí vlastní :grinning: :grinning: :grinning:
22. črc 2010 v 08:59  • Odpověz
@daja.had: dík :slight_smile:
@antana123: březňátka jsou skvělé ..doporučuju :slight_smile:
22. črc 2010 v 09:00  • Odpověz
@kovalda ,@antana123 : My už máme takhle několik videíček natočených, jak malej řádí :wink: Je to pecka :slight_smile:
22. črc 2010 v 09:03  • Odpověz
@hupcza tak to jí vyřídím ale taky si myslím že to je dobrý měsíc pěkně na jaro to jsem chtěla no když jsme začali Šímu tvořit tak jsme chtěli májové mimčo a máme srpnátko to nevadí hlavně že bude :grinning: :grinning:
22. črc 2010 v 09:04  • Odpověz
@hupcza..jakej blok na chůvu? něco nepříjemného...já dělala chůvu několik let. Všechny děti jsem milovala. A dodnes se stěma rodinama stýkám a kamrádím. Ale taky znám chůvy, které jsou na pěst. Z mojí zkušenosti jsou nejlepší starší ženský, co bud mají svoje děti už velké a nebo nemají děti. Tahle paní, co mám já zamluvenou, je bezdětná paní v inval.důchodu.(ale nic vážněho).Strašně, strašně hodná. Fakt se těm dětem obětuje. Zažila jsem ji už před 20 lety v děcáku a ted jako chůvu. To není chůva,ale poklad.Navíc je staršně skromná a laskavá.Pak máme ještě jednu vyhlídnutou,ale ta zase je na výkony.Fakt z toho dítěte vykřeše maximum. Je to maminka jednoho docela slavného herce. Já ho pamatuji jako kluka. Ale nevím čemu dáme přednost. A jestli vůbec. Třeba nakonec nebudu nikomu chtít malou půjčit a bude :grinning:
22. črc 2010 v 09:09  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

nějak mám teď na pilno, tak sem nestíhám chodit :sweat_smile: včera jsem ani nezapla PC, bo jsem od rána vyprala poslední 2 pračky věciček, upekla tu borůvkovou buchtu a i ty borůvkový lívance :slight_smile: mňáááám :dizzy_face: :dizzy_face:
no a odpo když Tomáš spal, tak jsem pouklidila nádobí a trochu si lehla a hned pak jsme šli ven za sousedkou na kafe a tam jsme byli až do večera :slight_smile:
a když jsem přišla dom, tak vykoupat toho našeho kominíka, udělat kaši, dát spát, pak ven pro prádlo a večer u TV jsem všechny ty 3 pračky ještě vyžehlila :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: tak už to mám schovaný v koši na prádlo a ve skříni, do komody to dám až před porodem :slight_smile:

tak jsem ráda, že už mám vše hotové, už jen dovést kolíbku a nastrojit a připravit kočár, ale to už stačí až na konci srpna :slight_smile:

a dneksa zase jedu do města, musím do banky a do DM...a pak sjedem asi na koupaliště :slight_smile:

@kovalda teda obdivuju, jaké pohoštění chystáš do práce :slight_smile: :slight_smile: já bych si ty chlebíčky objednala :grinning: :grinning: ale ty teda závidím, asi si někde dneska koupím :grinning:

@antana123 ten náš je taky stydlín, vždy se tam mele a jakmile na něj položím přítelovu ruku nebo i kamarádky, tak ticho po pěšině :grinning:
22. črc 2010 v 09:20  • Odpověz
Mám uvařeno.-))
22. črc 2010 v 09:31  • Odpověz
dobré ráno holky, po několika dnech jsem spala jak zabitá a dokonce víc jak 7hodin.

Já budu asi za návštěvy ráda, bo tu nikoho nemám, jen jednu kamarádku v praze a bratra. ostatní jsou 400km daleko, tak ti určitě nepřijedou, nemám je ani kde ubytovat. takže všici miminko uvidí až přijedem tam. do porodky klidně ať aspoň ta kamaradka a bratr přijdou, v nemocnicích se extremne nudím a ty dva kousky navstěv určitě uvítám.

Kov: já teda do práce žádnou rozlučku nechystám, bych se na ně mohla vy..., ve středu si sbalím věci od stolu a mizím. teda aspoň tak to mám v plánu, musím mrknout, kdo tam bude, jestli tam budou jen normální lidi, tak něco donesu.
22. črc 2010 v 09:32  • Odpověz
@hupcza: přesně, to je moje miminko, tak ať si nemyslej, že ho někomu půjčím :grinning:

@eliska_v: jé, tak to závidím, že se vám to povede natočit, já mám vždy všechno v nedosažitelné vzdálenosti :slight_smile:. Musím se na příště pořádně nachystat :grinning:

@ojo: panečku, hezky si užíváte a jsi super akčŇák. Vyžehlit 3 várky prádla za 1 večer v tomhle vedru, fuuuj, to sis dala :slight_smile:. Ale máš hotovo a to je super. Já se pustila do praní plenek, tak ty kalhotkové se žehlit nesmějí, takže super, ale pak mne čekají čč :slight_smile:, ale je to napoprvé, tak se i těším :slight_smile:
Takovejch borůvkovejch dobrot, mňam :slight_smile: Já borůvky ještě letos neměla.
No, chlebíčky objednat, to by mne vyšlo na strašný majlant a mně to i baví a když si to člověk zorganizuje a všechno nachystá, tak je to i rychle hotové :slight_smile:
No nic, běžím, těsto na lívance je hotové.
22. črc 2010 v 09:37  • Odpověz
@kovalda tea ty s tou pekárnou ale provokuješ! je to super věc, chtěla bych jí někdy pořídit, jen to chce větší kuchyň, sem nedám ani mikrovlnku, ale zjistila jsem, že mi vůbec nechybí :sweat_smile:

když já bych nejvíc potřebovala aby to velký byl úložnej prostor :grinning: .....ale pod postýlku se toho docela vejde, jen sehnat šikovnou krabici.

tady je jen takovej nástin, možná to ještě budem přesouvat ...... a už jsem nevydržela a něco tam naházela, ale všechno bude muset ještě do pračky, zatím trénuju kočku, že tam nesmí :angry: ....

já teda dost spolýhám na manžela, on sice pracuje furt, ale zase když nedorazí do práce, nic se tak nestane a může pracovat z domu. Jen si myslím, že on si úplně nedokáže představit, co to bude všechno obnášet :sweat_smile:

22. črc 2010 v 09:46  • Odpověz
@kovalda no taky jsem to žehlila 2 hodiny :sweat_smile: ale oni ty pidi věci jdou rychle a něco jako kabátky a lacly jsem nežehlila, že to stejně nejde na přímou kůži :slight_smile:
no 100 chlebíčků je dost :grinning: :grinning: třeba by při takovým odběru dali slevu...ale když tě to baví, tak super :slight_smile: :slight_smile: člověk si s tím vyhraje :slight_smile:

tak my vyrážíme do města, pááá :slight_smile:
22. črc 2010 v 09:49  • Odpověz
@kovalda no, oni chlapi to viděj moc jednoduše a nepochopí, že s bříškem a pár kilama navíc je obtížný se zvednout :slight_smile:
@antana123 to je hezká novina, tak budete po novém roce vozit spolu :slight_smile: já zjistila, že jedna známá ve vsi u nás tky čekaj...někdy v prosinci, sice se zas až tak neznáme, ale aspoň to třeba bude důvod k seznámení a budem obě rádi, že je s kým vozit a s kým pokecat.
@antana123 taky tak, než zavolam manžu nebo vezmu foťák, tak je mimčo v klidu...my zas tak až akční mimčo nemáme, spíš když jsem v posteli...v klídečku...přes den moc ne.
@hupcza to jo, zrovna dneska v noci na půde měly snad myši nebo kuny mejdan, to byl rachot...naštěstí sem si na to taky pomalu zvykla a takový věci už mě moc neděsí:slight_smile:
@kovalda pohoštění pro cca 50lidí? Máš můj obdiv...:slight_smile: ať jim chutná:slight_smile:
22. črc 2010 v 10:02  • Odpověz
Ahoj holky,
Honzíček zvládá pooperační stav dobře, žádné komplikace se neobjevily, je to asi pěknej čipera protože si přes noc vytáhl obě sondy, jednu ze žaludku a druhou z tenkého střeva, tam ji zavedli při operaci aby zkoušeli mlíko už dříve než po uzdravení, takže mlíčko nebude zatím dostávat a tudíž tolerance mlíka a přibírání hmotnosti nebude tak rychlé jak lékaři očekávali, je to lumpíček ale asi těch hadiček už měl dost. Měli jsem asi hradecký lékaře upozornit, že už v Pardubicích Honzíčka kurtovali k podložce .
22. črc 2010 v 10:28  • Odpověz
@alisek tak hlavně že zvládl operaci bez problémů :wink: no a vytáhnout si obě sondy dokáže jen velkej šikula :grinning:
22. črc 2010 v 10:34  • Odpověz
@alisek to je dobré, že to zvládá dobře:slight_smile: to je ale divoch, že si vytáhl sondy...
22. črc 2010 v 10:38  • Odpověz
hojda,
tak mě dneska opět probudila zbíječka :angry:. Venku je teda pařáček, už o půl 10 tam bylo nedýchatelno. Před chvílí mi přišla sms, že dorazil kočárek :grinning: tak už si jen počkat na tu výplň :wink:
@antana123 : taky super tchýně teda, to je síla, že má i svojí výbavičku :angry: tak hlavně, že v tomhle stojí přítel při tobě :wink:
@lio : to ti teda zavolali brzo z eshopu :unamused: , přesně o dárkách to není , pěkně si to užijte :wink:
@suik : s tím kastrolem na hoďku je hezký :slight_smile: , přesně zařídíme si to jak se budeme prostě cítit a jak nám to bude vyhovovat :wink:
@jennymaresova : gratulka ke ko a k nástupu na MD :grinning: , že jsi to v práci dala :grinning:
@kovalda : teda ty si dáváš chudinko ještě v těch hicech píct :unamused: , tak pěknou oslavičku přejem :slight_smile:
@gazel : tak to jsme na tom podobně, taky jsem tip, co neumí říkat NE :unamused: To sis teda ten začátek užila, mít je za prd.. skoro nonstop, to abych se to NE rychle naučila říkat :grinning:
@suik : tak super že se to hlo a máte postavenej nábytek :wink: , já furt doufám, že nám zavolají taky do víkendu, že přišla skříň, ale zatím nic.
@kuchy : tak to je fajn, že za 3 měsíce bude taťka s váma, no ten můj straší že přebalovat nebude, jeho kope i když si uleví náš pejsek a má to sebrat, cíťa. Doufám, že si taky zvykne a nebude problém vyměnit plínu :wink:
22. črc 2010 v 10:44  • Odpověz
@alisek :wink:

@beru3nek jakej kastrol? teď jsem mimo :grinning:
22. črc 2010 v 10:46  • Odpověz
jé,teď jsem zjistila, že jsem ode dneška na mateřský :grinning:
22. črc 2010 v 10:48  • Odpověz
@suik dobré zjištění :slight_smile: já až 4.8.
22. črc 2010 v 10:49  • Odpověz
@ojo : to jsi byla včera akční teda a vyžehlit 3 várky fíha :wink: tak si dnešek užijte.
@alisek : tak super, že operace dopadla na jedničku, to je teda drakouš Honzíček :wink:
22. črc 2010 v 10:55  • Odpověz
@beru3nek : ne za 3měs.,ale až bude mladšímu baby 3 měsíce :frowning2:
22. črc 2010 v 10:56  • Odpověz
@suik : psala jsi o návštěvě, že bereš tu co donese kastrol hamu jsem pochopila a za hodinku je pryč :grinning:
22. črc 2010 v 10:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.