• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@lio: no to má poměrně hodně maminek, že mají pocit, že tatínek to nezvládne tak dobře jako ony
což je sice často pravda - plína šejdrem, zkombinkováno nezkombinovatelné oblečení - pyžamkové kalhoty a sveřík ...ale co - na to žádné díttě neumřelo :grinning: ..daleško horší je vypěstovat tuhle závislost na mámě
22. črc 2010 ve 13:15  • Odpověz
@hupcza já si právě chci zachovat to parŤáctví a aktivity a zdravý rozum a už ted mu říkám, že mu vrazím kočár a nazdar a ne že bude za 5 min zpět proto, že mimi bude řvát :slight_smile: a ani s tím manža nemá problém...pokud někdo lpí na kombinaci oblečení či jakou lžičkou se dává přesnídávka je to jeho problém a zbytečně si tím ser...do bot.....
no uvidíme :slight_smile:
a taky jsem proti jinejm mamčám mobilní, takže nebudu mít prob za kýmkoliv zajet
ale to že sousedka vedle ze vchodu nenašla za 4 měs čas přijít na kafe, furt jen omluvy a jak nestíhá a jak ted tohle a jak tamto a jak přijedoíu z dovči že se staví i s dětma....to zamrzí no...
22. črc 2010 ve 13:32  • Odpověz
@hupcza a že to nezvládaj jako my,,no bodejť , když s mimi nejsou 24 hod denně a pustíme je k tomu jednou za čas....a takovej tatka na mateřský jak to vše zvládá a umí a pak příde mamča a dá křivě plínu ona :slight_smile: je to jen o tom zapojení.....doufám tedy :slight_smile:
22. črc 2010 ve 13:35  • Odpověz
Prima odpolko,
tak jsem taky měla napsaný mega příspěvek a spadl mi koník...grrrrrrrrrrrrrrrr :angry: a podruhý jsem si to vymázla nějak záhadně sama, nesnáším notebooky :-P

Počasí a spánek nekomentuju, navíc mi je dnes zle, na omdlení...brrrr, jsem s vypětím sil dodělala těstovinovvý salát s horou zeeleniny a chladím ho v lednici :slight_smile: Včera jsem měla KO na alergologii, tak kupodivu mám výsledky spirometrie v pořádku, tak aspon něco :slight_smile:

@kuchy těhu demence je sranda :grinning: jsem tuhle u okénka se zmrzkou chtěla objednat 2xvelkou míchanou a paní jsem tvrdila, že chci 2xvelkou točenou a moooc jsem se divila, že ta paní je natvrdlá a neví, co chci :grinning: :grinning:

@lotyna já už zkoušela na žehlení metodu nehat to odležet :slight_smile: jakože by se to samo vyrovnalo váhou těch vyšších vrstev, ale prdek, nefunguje to :grinning: :sweat_smile:

@lio já makala po VŠ 6 let a k tomu dálkově studovala, ale poslední rok nestál za nic...3 měsíce na podzim neschopenka po bouračce a od dubna rizikovka....občas už to je na bednu. Navíc se na mě vyšichni kamarádí vys.... včetně mé nejlepší kámošky, co bydlí ve stejném městě a má to ke mně kousek autem nebo i busem, to jsem obrečela :frowning2: Z ostatních se stavují 3 kamarádky a samozřejmě rodina a ostatní rádoby kamarádi mě už neznají :stuck_out_tongue_closed_eyes: Aspon vím, za co stáli :rolling_eyes:

@hupcza tobě závidím možnost práce i s prckama... nejsem člověk, co vydrží jen tak sedět, ale v mé práci to bohužel není možné :frowning2:

@lotyna tak já se na to seznámení s maminama na pískovišti a hřišti těším, budu s nimi mít společné téma a rozhodně nechci sedět doma odříznutá za pecí :slight_smile:

Ad návštěvy v porodce..toleruju jen manžela max. rodiče :slight_smile:

Ad šestinedělí, má svůj význam a nikoho sem nehodlám krom nejbližší rodiny pustit...pokud budu po císaři, budu ráda že se někdo staví a přinese jídlo a vyvenčí psa...mamka mi nabízí, že si veme dovču, ptž můj dostane max. 2 dny dovolené a pak možná vždy po půl dni, co to je...:-P Takže ostatní musí pochopit a respektovat mé rozhodnutí a pokud ne, at si trhnou :wink:

22. črc 2010 ve 13:43  • Odpověz
ahoj holky, k těm návštěvám v porodnici - manželovi už jsem oznámila, že si rozhodně nepřeju, aby mě tam někdo chodil okukovat dokud k tomu nedám souhlas a rozhodně nechci žádné návštěvy v den porodu. Smaozřejmě to neplatí pro manžela samotného. No a v sobotu mi tchýně oznámila, že do porodnice určitě přijedou hned jak se mimi narodí, že viděla těsně po porodu všechny děti, co se do rodiny narodily a že to prostě tak bude :confused: Normálně začínám uvažovat o tom, že tam podepíšu nějakej papír, aby ke mě nikoho nepouštěli.
22. črc 2010 ve 13:49  • Odpověz
@rennu no v nouzi poznáš přátele se říká ne, a je to pravda, taky jsem to poznala :-/ a obrečela..ty těhu hormony jsu někdy fakt k popukání :frowning2:
22. črc 2010 ve 13:51  • Odpověz
@lendaw tak návštěu rodičů v porodce chci také nejdřív ohlásit, podle toho, jak se budu cítit :slight_smile:

@lio jojo, přesně tak.....
22. črc 2010 ve 13:59  • Odpověz
ahojky nejel net až ted se rozjel je to děs bez koníka :grinning: :grinning: :grinning:
22. črc 2010 ve 14:16  • Odpověz
Ahoj holky,
jak se mate pri dnesku?
Koukam, ze resite navstevy v porodce a pak doma....no tak v tomhle to mame jednoduche :grinning: V porodnici, pokud nebudou komplikace se nestihnu ani ohrat a doma me nema kdo navstivit....precijen je to krapet z ruky ze :stuck_out_tongue_closed_eyes: Prijede sem ale ml. segra....ale na tu se taaaak tesim, ze budu moc rada kdyz se okolo me a prcka bude motat :slight_smile: Manzel s nama taky bude...ze zakona si muze vzit az 14dnu volna, takze si je vybere, at si na prcka taky zvyka ze :slight_smile:

@antana123 ...to je krize jak nejede konik co? :grinning:

@lendaw ....tyjo...nedej se...kdyz se nebudes citit dobre, tak proc by tam mela tchyne okounet...ti lidi jsou nekdy na palici vazne....bezohledna az za mraky :unamused:
22. črc 2010 ve 14:20  • Odpověz
@rennu: tož to je radost ...ale já taky se s některýma lidma jako mamča trošku rozešla ...ne ve zlém, ale holt cesty svobodných bezdětných a těhulí/mattek se prostě protínají míň často ...ale tzase na druhou stranu jsem potakal pár fajn holek, které zaplnily jejich místa

ad návštěvy - jako ono je fuk, kdy a koho ...jediné podstatné je, co si přeje mamča - a ostatní to jsou povinni respektovat ...a pokud ne, myslím, že není ani trošku od věci, poslat je do pr* - ten, kdo se tu totiž chová neurvale není máma, ale oni, kteří neznají mez

@antana123: áá první projevy závislosti :grinning: :grinning: :grinning:
22. črc 2010 ve 14:26  • Odpověz
@safryy jo to je strašná krize tady je zase horko jako prase at se trošku ochladí modlím se :grinning: :grinning:
22. črc 2010 ve 14:27  • Odpověz
@hupcza jo jo jsem cvok :wink:
22. črc 2010 ve 14:27  • Odpověz
@hupcza když u mne se rozešly cesty i s těmi matkami......bud si neumějí zorganizovat čas, nebo prostě nechtějí, to spíš :frowning2:

antana : horko je i tu, fakt na palici, na víkend prý bouřky, tak se musíme držet :slight_smile:
22. črc 2010 ve 14:29  • Odpověz
@antana123 ....na zimu si stezovat nemuzu.....mam otevrene obe okna, ale jsem zalezla v perinach, pac je tu fakt kosa :sweat_smile:
22. črc 2010 ve 14:30  • Odpověz
@safryy no tak neprovokuj se zimou já cu taky :grinning: :grinning:
@lio jo mají být bouřky ale mě to nic nedělá tak jsem v klidu to ty se drž :wink:
22. črc 2010 ve 14:33  • Odpověz
jdu ven se ovlažit tak zatím pa :wink:
22. črc 2010 ve 14:34  • Odpověz
@antana123 .....pak kdo provokuje....co bych dala za to, abych tu mela takove teplicko a k tomu bazen na zahradce :slight_smile:
22. črc 2010 ve 14:39  • Odpověz
@lio : já jsem z Ara valila hned po zjištění těhu na PN, tam zůstane jen blázen a na vlastní nebezpěčí, o další mi jsem už přijít nechtěla:grinning: ale rodičák mám ted na 2 roky a pak asi taky a pak půjdu snad někam na částečný úvazek nebo tak něco. Taky bych doma 6 let zblbla :grinning:
22. črc 2010 ve 14:47  • Odpověz
@lio
@antana123 : nic ti to dělat nemusí,ale ono se fakt říká,že při bouřkách ráda praská voda více se rodí :grinning: A proč ne, raději v chládku, než v tom vedru, stejně už to máte na spadnutí :slight_smile: :slight_smile: U nás byly 3 dny bouřky a straaašně se zaplnila porodnice, kamarádka dělá PA a říkala to byl děs. :grinning:
22. črc 2010 ve 14:49  • Odpověz
@safryy zase provokuješ se zimou???? :grinning: :grinning: já po 5 krocích venku se psem řešila, jak mu rozumně vysvětlit, že dál nejdu a ten bobek, že může udělat doma :sweat_smile:
22. črc 2010 ve 14:51  • Odpověz
@safryy My ti tam ta horka posíláme už hodnou dobu, to to tam k vám ještě nedorazilo? Se musíme víc snažit. :grinning:

No ale k tomu ochlazení - zrovna dneska jsem přemýšlela o tom, do čeho při nějakém výrazném ochlazení narvu tu megagaráž s Viktorkou, to asi bude napínavý. :slight_smile:

Jo a jinak tuhle tu někdo psal (hupcza?), že nežehlí pleny. Mně se jich polovina v pračce tak divně nakrabatila a vytáhnout to nešlo, že se to bez žehličky teda neobejde. Stává se vám to taky? Jsou to normální obyč tetra pleny.
22. črc 2010 ve 14:54  • Odpověz
@lio: mmm....ale budou jiné :wink:
@safryy: se nechlub ....si myslíš, že ti jako někdo závidí :angry: :grinning: :grinning: :grinning:
22. črc 2010 ve 14:54  • Odpověz
@lotyna mmm ..nestává ...fakt je mám rovné ...jen u sušení se udělají takové ty oslí uši ....ale to se vytáhne
22. črc 2010 ve 14:56  • Odpověz
@rennu ....bobek doma jo? :grinning: A nejlepe do perin....za to, ze s nim nechces tapkat po venku :grinning:

@lotyna .....posilate toho tepla malo hold....a ja tu pak mrznu a hreju se jen nad vasima prizpevkama jak je vam vedro :sweat_smile:

@hupcza .....zavidet? To neeee....to neni hezka vlastnost :grinning: Ja chcu sluniiiickoooooo
22. črc 2010 ve 14:58  • Odpověz
@hupcza No byly z jednoho balíku, tak asi nějaká vada materiálu. Ty samé většího rozměru zůstaly jakž takž rovné.

@safryy Nic si z toho nedělej, ono to tam jednou dojde! Já jsem si tuhle úpěnlivě představovala, jak nořím bosé nohy do obrovské závěje. :slight_smile:
22. črc 2010 v 15:02  • Odpověz
@lotyna ...... :grinning: :grinning: :grinning: a pomohly ty predstavy?
22. črc 2010 v 15:03  • Odpověz
@safryy No asi tak stejně, jako tebe zahřejou naše příspěvky o vedrech. :grinning:
22. črc 2010 v 15:05  • Odpověz
@lotyna : a byly nové, myslím úplně, mě se to stalo ze začátku pár krát, když byly nové a poprvné,podruhé prané, pak už tolik ne. A vyvařovala jsi je?Myslím na 90 :wink:
22. črc 2010 v 15:05  • Odpověz
@safryy náhodou, když nutně potřebval a nikdo nebyl doma...což jako ted nehrozí :grinning:, tak jinde než na linu to neuudělal :sweat_smile: A vzhledem k tomu, že po 5 krocích venku jsem měla černo před očima a málem sebou švihla tak bobek doma by byl ještě v poho než kdybych se fakt skácela.....
22. črc 2010 v 15:08  • Odpověz
@lotyna .....ja jsem prala zatim jen par plin a tohle se mi nestalo....ale zehlila jsem je i tak, protoze je budu davat pod hlavicku :slight_smile:
22. črc 2010 v 15:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.