• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@kuchy Jj, úplně nové a vyvařovala. Tak to snad po několika praních taky přejde. Mě jenom překvapilo, že to některé udělaly a některé ne, přitom je to stejná značka.
22. črc 2010 v 15:09  • Odpověz
@rennu ....no to je jasne, nez sebou seknout, tak radeji sebrat bobika z lina (to je sikula celkem....kamaradce totiz pes do postele nesmi a kdyz nahodou zapomenou zavrit dvere, tak se jim tam naschval vycura...nekdy teda i vykadi baraba jeden) :grinning:
22. črc 2010 v 15:10  • Odpověz
@safryy tak nakonec jsem se došourala za barák a jistila se zdí.....ale fakt pohormu udělal jen na linu v kuchyni to ještě se napráskal sám, když jsme přišli domů, tak měl prostě omluvný podřízený chování :slight_smile:
22. črc 2010 v 15:13  • Odpověz
@lotyna : neboj, ještě pár praní a bude to dobré.
A já teda pleny žehlím stále,požívám je jen na utírání pusy, pod hlavu když je vedro do kočáru a tak, žehlení plen není taková hrůza. Mám jich jen60ks :grinning: možná 80 :wink: Ale musím přikoupit miminkovi nějaké s nevypranými obrázky :wink:
22. črc 2010 v 15:13  • Odpověz
@rennu .... :grinning: kdyz musis, tak musis ne? A jeste se omluvil :wink: No hlavne na sebe davej bacha....ja potkat vybulenou tehuli, tak netusim co bych si s ni pocala :grinning:
22. črc 2010 v 15:16  • Odpověz
Vy mi to asi nebudete věřit, ale u nás je zataženo a prší. :slight_smile:
22. črc 2010 v 15:27  • Odpověz
@lotyna nekecej :astonished: :astonished: :astonished: já chci taky...
22. črc 2010 v 15:28  • Odpověz
@lotyna : já mám doma 3O st :frowning2: a hicuju, malý Maty leží a je v tom vedru líny se i pohnout :grinning:
22. črc 2010 v 15:29  • Odpověz
tu se taky divno zatáhlo, ale dusno a hic
Když jsem tu měla tu PA tak zrovna říkala, že všechny babské rady na vyvolání porodu jsou účinné, pokud fakt je porod na spadnutí, ale že bouřka je vědecky dokázáno, že porod vyvolat umí. No vždy jsem z bouřek měla respekt a ted by mi to tedy nasejřilo, kdybych se rozrodila 14 dní před ukončeným 38tt.

neska mi mimí vzbudilo usilovným čutáním do žeber, jakože se občas naštělovalo patičkou na žebra, se mi stávalo, ale bylo to buch a dobrý, ale ted jsem sebou uplně cukala v posteli jak jsem tomu chtěla uhnout, se dělá takhle maminku očutávat, mi uplně počítalo žebra :slight_smile:)))

jinak dámy tu bolest jak jsem tu popisovala, byl možná záchvat od slepého střeva, takže bude-li bolest podruhé, šup sanitku, tak to je mi fakt oukej ted :grinning:
22. črc 2010 v 15:32  • Odpověz
@kuchy ....se mu nedivim, ze se nechce ani hnout....se hodil do pohody :sunglasses:

@lio ....jak vis, ze to byl slepak?
22. črc 2010 v 15:45  • Odpověz
tak jsme se vrátili z venku a je to jak když dostane člověk palicí, je tam nedýchatelno. Takhle snad ještě nebylo. hnus :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@lio : když je možnost, tak to je určitě fajn na pár hodin v týdnu vypadnout a pracovat. Kámoška kadeřnice to taky tak měla, to u nás ale jaksi nejde. Já 10 let. Kdo ví co budu říkat po roce doma :grinning: Jo jo, Hupcza to má fajn, to je o něčem jiným, do toho bych šla klidně taky :wink: Jo a takovýhle "kamarádek" jsem zjistila že taky pár mám, co najednou nemají čas, ale co :grinning:
@lotyna : já měla plíny taky bohužel pěkně sežvaněný :unamused: , ten matroš to je síla jsou hrozně říkdý :confounded:
@safryy : ty jsi provokatér s tím počáskem :wink:
@lotyna : pošli nám trochu toho vašeho zatažena :wink: , to u nás teda nevypadá dneska na déšť :astonished:
tak jsem koukala na počasí, zítra jen 28, v so 18, a v ne 17 tak to je trošičku změna, otázka jestli se teda trefí :grinning:
22. črc 2010 v 15:46  • Odpověz
koukám, že koníkovi se taky nechce fachat v těch hicech :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@lio : ale k akutnímu bývá s... a zvrací se a teploty, ne? Já měla teda slepák chronickej, tak jsem ráda, že mi ho už kuchli :wink:
@safryy : že by konečně to vaše počásko dorazilo k nám :grinning:
22. črc 2010 v 15:49  • Odpověz
@safryy nevím, říkám možná. Psala sem to PA a ona říkala že se ji to jako těhu bolest nezdá at se pochlubím dr včera v poradně.....to jsem zabudla, ale neska se pochlubila sousedovi dr a tak pojal podezření na slepák, bolest to byla prudká, náhlá, v břiše, ne podbříšku či v kříži a převážně na pravé straně..tak říkal ze jeste jedou ze bych mela radši k dr....je fakt že říkal že to může být tzv chronická bolest tzn přišla a odešla a už nepříde ale mám být na pozoru...
22. črc 2010 v 15:51  • Odpověz
@beru3nek no šak já byla zpocená až na pr...a šla se z toho pěkně vyprázdnit, dyž jsem se dokázala zvednout z postele a na zvracení mi z té bolesti bylo ale nezvracela sem...mě překvapila hned ta síla bolesti, a že jsem se nemohla hnout a prodýchat to, už ráno jsem si říkala ze jestě jednou a jedu k dr....ale od tý doby tuk tuk tuk klid
22. črc 2010 v 15:54  • Odpověz
K nám se žene z Reichu bouřka :slight_smile: Fučí, hřmí, ale zatím bez kapek. V okolí už prší, tak snad se to spustí i u nás :slight_smile:
22. črc 2010 v 15:54  • Odpověz
@lendaw : jů další, u koho bude bouřka co by dub. Kéž by dorazila i k nám teda :wink:

@lio : to jo, příště určo frč, ale to by ti asi nepřestalo u akutního tak najednou, no držím pěsti a´t se to neopakuje. To musela být asi síla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. črc 2010 v 15:59  • Odpověz
Hm tady spadlo pár kapek vody a jinak nic... vedro pořád stejný. Balim to tu v práci od úterka budu ofiko doma, ale jinak teda na dnešek jsem se nevyspala. Normalně jsem nemohla spat. Hnus.
22. črc 2010 v 16:02  • Odpověz
@beru3nek to si nečetla můj zážitek ze sobotní noci :grinning: hustotka to byla ale tím že to přešlo jsem to neřešila, tak ted si dám pozor no.

bouřku si nechte ale deštík mi sem pošlete a ochlazení, fakt na víkend 17 stupnů? hmmmmmm tak to bude bouřka jako prase asi :slight_smile:
22. črc 2010 v 16:02  • Odpověz
Jo má se ochladit asi o 10 - 15 stupnů - jak kde - bouřky místy přívalové - od pátku až do něděle. To bude mazec.
22. črc 2010 v 16:06  • Odpověz
Hmm, tak změna. Zataženo bylo asi 10 minut, pak se roztáhlo a pršelo a zároveň svítilo slunko - prádelna hadr. Tak holt až o víkendu. :slight_smile:

22. črc 2010 v 16:14  • Odpověz
@jennymaresova tak pohoda, to bude bezva ovzduší na domácí oslavičku :slight_smile: aspon z nás nepotečou potoky potu :slight_smile:
22. črc 2010 v 16:14  • Odpověz
ha, tak pár kapek padá v praze....ale ochlazení se nekoná, je to takový to zkropení prachu a dusno
22. črc 2010 v 16:16  • Odpověz
u nás slunečno, trošku jsou na obloze mraky, že by možná k večeru mohlo něco přijít, ale pochybuju...příjemné osvěžení v bazénku, musím toho využít, dokud to jde a není zima.
@lio tak bacha a kdyby něco, tak hned k dr.... Ty vlastně bouřku nechceš, když vyvolává ty porody, viď? Jen takovej deštík by sis dala, co? :slight_smile:
22. črc 2010 v 16:20  • Odpověz
no u nás je teda nádherně ani mráček takže u nás nic nehrozí :wink:
a malý je dneska ějaký akční furt kopká a nebo se vybuluje asi nějaké erupce včera nic a dneska už od rána jede :dizzy_face: :dizzy_face:
22. črc 2010 v 16:21  • Odpověz
@hanncca no bacha....sem se z té bolesti ani nehla, tak nevím co bych jako FOFREM dělala :slight_smile: snad mne to už nepotká no....
no já bouřku ne ee :slight_smile:
sem říkala manžovi ted že doufám, že se nerozrodím, tak prej nemám strašit :slight_smile: mimi mne tedy pěkně očutává, patičky pěstičky....se mi bříško boulí na všecky strany az to semnou hází :slight_smile:

no už svítí slunce a je smrad z toho lehce pokropenýho prachu....bléé
22. črc 2010 v 16:22  • Odpověz
@antana123 ha ....tak to s těma erupcema máme nastejno :grinning:
22. črc 2010 v 16:23  • Odpověz
Tak my už máme slušně zalito, napršelo půl kýble vody a stále prší. Na chvíli vypadnul i proud.
22. črc 2010 v 16:26  • Odpověz
@lendaw u nás snad bouřka nebude...!! Když jen zaprší, nebudu proti, ale ne bouřku!!!
@lio jo, snad Tě to už nepotká!!! Ale tak zhruba za týden už nic proti bouřkám mít nebudeš, ne? To už klidně může bouřit denně, co? :slight_smile:
22. črc 2010 v 16:28  • Odpověz
tak nevim, kam pověsit prádlo, jestli až na zahradu nebo si vyndat jen malej sušák před barák, kdyby náhodou pršelo...?? asi radši jen ten malej, nerada bych pak běhala po zahradě a sundavalo prádlo v dešti :slight_smile:
22. črc 2010 v 16:30  • Odpověz
@hanncca za týden by to šlo že jo lio????
22. črc 2010 v 16:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.