• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@hanncca no příští týden ještě ne ale ten další at si bouří :grinning: vo sto šest
22. črc 2010 v 16:31  • Odpověz
@antana123 až první týden v srpnu.-)))
22. črc 2010 v 16:33  • Odpověz
příští týden mám spoustu věcí na plánu, vylezu z ulity a chci se jít ukázat do světa, tak mi to dopřejte, rodit ještě nechci ten příští týden :slight_smile:)))))))

sranda jak si to plánujem :slight_smile:
22. črc 2010 v 16:34  • Odpověz
@lio to jo, hezký plány...ty až přes-příští týden. antana až 8.8. :slight_smile: jestli se nepletu -tenhle termín se ti líbí, viď? Kéž by Vám to vyšlo, jak si přejete holky :slight_smile: to by bylo fajn.
22. črc 2010 v 16:38  • Odpověz
@hanncca nevím, nevím...koukám na předpověď a tam píšou, že silné bouřky hrozí prakticky v celých Čechách. Ale na meteoradaru zatím k vám nic nemíří. Jde to z jihozápadu, tak koukej tím směrem :grinning:
22. črc 2010 v 16:38  • Odpověz
@lio mě je to jako jedno jen at nepřetahuju víc si nepřeju mu to pořád říkám at si to načasuje jak chce jen né dýl než tam má být :grinning: :grinning: :grinning:
bolí mě zase v zádech jdu se natáhnout
22. črc 2010 v 16:39  • Odpověz
@hanncca jo jo 8.8 nebo i 10.8 a jinak 5.8 máme výročí s mojím 3roky to by se nám taky líbilo ale člověk může plánovat jak chce
22. črc 2010 v 16:40  • Odpověz
@lio taky ti už trochu kleslo břicho???mě jo i máti si toho dneska všimla i já tak se ptám jestli si na tom stejně???
22. črc 2010 v 16:41  • Odpověz
@antana123 já natažená sem ale vše mne bolí.......
22. črc 2010 v 16:43  • Odpověz
@antana123 nepřijde mi .....
22. črc 2010 v 16:43  • Odpověz
@antana123 upřímně se prohlížím v zrcadle a říkám si jestli už kleslo, a někdy si říkám že jo že už, dle nešních kopanců do žeber mi to tedy enpříde a že záleží jak se tam zrovna poskládá, mě se nedýchalo špatně abych dle toho poznala že bříško kleslo, takže netuším ale myslím že ještě nekleslo
tím ceš říct, že mi jako předběhneš jo ? kdyže máš kontrolu? já příští týden ve čtvrtek, ještě mi ani nedělali monitor
22. črc 2010 v 16:45  • Odpověz
@antana123 no jo, však už máte vážně pomalu na čase, aby vám kleslo břicho. na to vaše výročí by to ale vážně bylo krásný:slight_smile: hezkej dáreček.
mně jak hrozí dr předčasným porodem, tak jsem tuhle mluvila se známou a vlastně včera mi to říkala i teta, že prý mám bříško dost dole, že by jako už možná taky brzo to na mě mohlo přijít, ale nevím, nerozumím tomu :slight_smile: ale já mám ještě spoustu času, tak snad nic nepříjde.
@lendaw no jo, tady už jsou taky mráčky, ale zatim neprší, možná ještě jednou zkusím bazén, než začne pršet.
22. črc 2010 v 16:46  • Odpověz
@antana123 @lio tak přidejte aktuální foto a my Vás ohodnotíme, jestli kleslo nebo ne :slight_smile:
22. črc 2010 v 16:47  • Odpověz
@hanncca mám z pondělka foto ....
22. črc 2010 v 16:52  • Odpověz
@hanncca a ono v oblečení se to těžko posuzuje, by muselo být fakt hodně dole

heye mě včera dr řek, že čípek je sice kratoučkej ale tuhej, moje dr zase říká už jakou dobu že je polotuhej a směrem jinam než má být .....takže ....víc odpočívej a bude to v pohodě ...ale ještě vydrž tak 3 týdny min
22. črc 2010 v 16:53  • Odpověz
@lio no, to mám v plánu ještě určitě vydržet..!!teda chtěla bych. Mně už právě dr říká víc jak měsíc, že čípek měkne. to je tak poslední fotka v albu? to bych neřekla, že by kleslo. Myslim tu fotku 35+6
22. črc 2010 v 16:56  • Odpověz
@hanncca no to je z pondelka. taky mi neprijde ze kleslo
včera sme to tu rozebíraly s Hup. čípek měkkne a může měkknout do konce a porodíš ještě po termínu a někdo je na kontrole zavřenej, čípek celej a večer rodí :slight_smile: takže v klidu, ale poslouchej tělo a odpočívej, nožky nahoru, nic ti neuteče
22. črc 2010 v 17:00  • Odpověz
@lio jj, to je asi teda děsne individuální s tím čípkem.
22. črc 2010 v 17:15  • Odpověz
@hanncca ako je blbý pokud se pridaj bolesti, stahy ci tak, nebo klesne to brisko, ale jinak si myslim ze to taky doklepes do konce
22. črc 2010 v 17:18  • Odpověz
@lio snad tovšechny doklepem do konce :slight_smile:beru to magnesko a břicho tvrdne pořád, ne tolik jako dřív, ale třeba tak 2x do týdne je to mazec, ale zatim se to dá vydržet a břicho občas bolí(jako při MS) , ale to si myslim, že není nic vážného. Ta bolest vždycky přejde. Sice je to nepříjemný,ale dá se to zvládnout. Asi je to i tim, že neodpočívám tak, jak bych měla a ne od tý doby, co mi to doktor řekl. Ty jsi dobrá, že jsi fakt ležela a vydržela to!!!
22. črc 2010 v 17:28  • Odpověz
@hanncca držím palce!!!!
22. črc 2010 v 17:29  • Odpověz
tak ten můj už jel Adámkovi pro autíčko na ovládání, viděl ho totiž u bráchy, ty čekaj v prosinci :grinning: ani neví ještě co, ale autíčko mají už doma :grinning: . Když jsem mu řekla, jestli to není moc rychle, tak prý že hadříčky mu taky kupuju :grinning: no k popukání, chlapi si myslí, že asi budou nahý naše robátka.
@lio : četla :wink:
@lendaw : tak to byl pěknej slejvák teda. U nás je hrozně dusno a vyloženě nedýchatelno :angry:
@antana123 : už kleslo jo, tak to aby nebyla opravdu prní bouřka vaše :grinning:
@hanncca: tobě taky, tak to bych si dala víc lehára radši :wink:
22. črc 2010 v 17:35  • Odpověz
@beru3nek chlapi si myslej, že si hned budou hrát s dětma. Můj by taky nejradši hned 3letý dítě :slight_smile: už mu pomalu staví domeček na stromě a ještě se mimčo ani nenarodilo :slight_smile:
22. črc 2010 v 17:49  • Odpověz
@beru3nek ještě že my nevíme co to bude, jinak bych tu asi měla už pár modelů vrtulníčků a aut a velkou stavebnici merkura:grinning:
22. črc 2010 v 17:49  • Odpověz
@lio to je hezký :slight_smile: chlapi nikdy nepřestanou být dětmi, co?
22. črc 2010 v 17:55  • Odpověz
@hanncca No můj taťka dokonce koupil člun na dálkové ovládání a jezdí s ním po bazénu. Prý je pro Leontýnku. :grinning: Prdlajs, potřeboval záminku, aby si ho mohl koupit pro sebe. :grinning:

Mě břicho tvrdne jen občas, ale poslední dobou se mi stává, že mě v podbřišku (opravdu až dole) ošklivě píchne. A je to opravdu bolestivé. Zítra mám kontrolu, tak o tom řeknu dr.
U nás se teď zatáhlo, tak doufám, že něco přijde a pročistí se vzduch.
22. črc 2010 v 17:57  • Odpověz
@ladenka chlapi, hlavně že se mají na co vymluvit...že je to pro synka/dcerku :slight_smile: já kdybych mýho nekrotila, tak máme doma autíčka na ovládání, helikoptéru a tak různě. naštěstí mu to zatím zvldám vymluvit..ale nevím, až bude mimčo...se budou prát o hračky :slight_smile: tak zítra přeji dobrou KO
22. črc 2010 v 18:02  • Odpověz
@lio já jdu na kotrolu v úterý já jen to konstatuju myslím si že i když břicho klesne tak s ním můžeš chodit dlouho tak :wink:
22. črc 2010 v 18:05  • Odpověz
@hanncca No jo, kdyby to kupoval manža, ale tohle je můj taťka, takže Leontýnky dědeček a je mu 51 let. No jo, chlapi jsou pořád děti. :wink:
22. črc 2010 v 18:06  • Odpověz
@antana123 jo klesá někdy i 3 týdny pred porodem to je fakt.....
22. črc 2010 v 18:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.