• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@hanncca, @lio: to je přesně ono, jsou furt jak malý děti :grinning: . To jo nejlépe rovnou aby se dětičky narodily s batohem na zádech a chodily do školky :grinning:
@ladenka : jů děda taky dobrej koukám :wink:
já jdu dneska na pokec s kámoškou, tak jsem ráda že vypadnu. Jen nevím co si dát k véče, když mě dneska vše snad poprvé za těhu prohání :grinning:
22. črc 2010 v 18:32  • Odpověz
@hanncca tak to cos vyjmenovala budem mít jak se to narodí.-))))))))))))))jestli to bude eliška, tak se babicky picnou, bo ani ja nebudu pro přemalování pokoje na růžovou atd.-))))) a tchýně už má pracovní název, je to náš vodníček vše má zelené, tak mi poslala pplavání s deětmi 35km za prahou, v hotelu, ze oni budou sedět v kavárně a já budu koupat mimčo......na to manža řek, že to řešit nebudem, za domem máme aquapark kde plave s dětmi ta naše PA takže pochopil, že nebudeme jezdit 35km za prahu :slight_smile:)))
ale je to tak, chlapi nikdy nepřestanou být dětmi a na jednu stranu jim tu vlastnost závidím, kdybychom se občas my ženský takhle uvolnily a vyblbly jako malé :slight_smile:
22. črc 2010 v 18:32  • Odpověz
@beru3nek jéé pokec s kámoškou závidím , a dát si můžeš něco eccht nezdravého, stejně to tedy dlouho v těle nevydrží :grinning:
já si neska prvně naordinovala sliz z lněného semínka a vypadá to, že půjdu taky, ale proto jsem to ordinovala :grinning:
22. črc 2010 v 18:33  • Odpověz
@lio jak jsi ten zázračný lektvar ze semínka uvařila? A co maliník jak ten se má často pít? Díky
22. črc 2010 v 18:35  • Odpověz
@jennymaresova nevařila, já ho už dlouho sypu do všeho jako jogurt, musli, chleba doma pečený, zeleninový salát atd, a ted jsem jen zalila semínka horkou vodou, nechala odstát a zamíchala do jogurtu, bo se mi do toho slizu nechtělo, ale má se to nalačno, tak si to udělám na ráno. a mám tedy semínko už drcené.
čaj ještě nepiju ale já už můžu často, kolik v tvém týdnu se dozvíš na diskuzi o čaji
22. črc 2010 v 18:38  • Odpověz
@lio díky díky
22. črc 2010 v 18:39  • Odpověz
tak autíčko je už doma :grinning:
@lio : :grinning: , jen abych tam vůbec dojela :grinning:
ale taky má účinek i když ho nebudeš vařit, ale drcený jíst, ne? Do toho slizu se mi moc nechce. Maliník taky plánuju, musím mrknout od kdy, jestli ukončenej 34 tt, nebo až dýl
22. črc 2010 v 18:44  • Odpověz
@beru3nek určo účinek má ale u mne už asi nezabíral :grinning: takže jsem přešla na sliz, a voní to po mandlích :slight_smile: a nebylo to špatný.
maliník určo už od 34 liší se to jen dávkováním.....já už můžu na litry a ty po hrnečkách :grinning: ale nastuduj to
22. črc 2010 v 18:52  • Odpověz
@safryy: já mám pod hlavu a blinkací bambusky...jinak bych těžko rozlišovala, do kterýá se kadí a kterýma utírám čumák
22. črc 2010 v 18:54  • Odpověz
@kuchy: ty máš 60 -80 plín? a používáš je jen na pusinu? ...tak to je mazec
já látkuju a plín mám 30 :grinning: :grinning: :grinning:

@beru3nek: no to snad ne ...furt vedro a když máme grilovat, tak bude kosa :angry:
@antana123: u nás taky slunko pere ještě teď :wink:
22. črc 2010 v 18:58  • Odpověz
ad hračička - tak my to máme doma trošku obráceně ...skoro ve všem máme to nějak naopak :grinning:
já s ondrou blbu daleko víc ...manža spíš jen kopíruje naše blbnutí - kvituju s povděkem, že se snaží ...ale prostě u nás paradoxně víc blbne máma :sweat_smile:
22. črc 2010 v 19:01  • Odpověz
@beru3nek autíčko na ovládání.....dobrý :grinning:
Já jsem taková přešlá z toho vedra a taky docela smutná...dost mě mrzí, že mi ta kámoška nedala ještě do teď vědět, jaký to bylo nebo tak něco :pensive: .........psali jsme si furt maily, jak na tom jsme, večer mi napsala, že jí asi odešla zátka a dnes mi to, že porodila volali z práce. Tam totiž zavolala a na mě se vyprdla...Dokonce i mý ségře napsala, že se narodil - a to se nijak zvlášť neznaj, jen jí ségra večer psala SMS, ať jí to dobře dopadne.... Takhle mě vynechat......ach jo :unamused: .....asi jí udělám to samý :wink:
22. črc 2010 v 19:06  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:

tak já dneska oběhla to město, v DM si koupila ty vložky do podprdy a pak po obědě jsme šli na koupák a byli tam až do večera...před chvílí jsme se vrátili...super :slight_smile:

koukám, že probíráte klesnutí...ono jak jsem psala, moje kámoška byla otevřená na 1cm i břicho teda měla kleslý a stejně ji po týdnu vyvolávali :sweat_smile: takže jak u koho :slight_smile:
a já si taky minulý těhu plánovala porod, líbilo se mi 1.5. nebo 5.5. a i 11.5. a to se mi tedy splnilo :grinning:

@alisek držím palečky, ať máte Honzíka brzo doma :wink: hlavně, že je zdravý :slight_smile: :slight_smile:

@daja.had tak kámošce napiš, že se ani nepochlubí...třeba si myslela, že ti napsala a ono ne :wink:
22. črc 2010 v 19:13  • Odpověz
@daja.had: já bych jí nesoudila tak přísně ....já taky poslala sma jen pár lidem s tím, že si to nějak řeknou ..nic v tom nebylo krom toho, že jsem neměla chuť posílat 200 sms
volat jsem nevolala vůbec nikomu (krom nejbližší rodiny a nikomu jsem ani nebrala telefony - vím, že chtěli pogratulovat, ale to se dá i sms a představa, že se s iks lidma vybavuju furt dokola o tomtéž mi 25h porodu bez spánku (takže bez spánku vlastně bezmála 40h) přišla dost odpudivá
22. črc 2010 v 19:18  • Odpověz
@ojo: no mi se docela líbil plánovaný tp - na apríla ....ale ono to je fuk :slight_smile:
22. črc 2010 v 19:20  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:,
tak už mám za sebou rozloučení v práci a jsem doma. Jsem splavená jak myš, v tom městě je fakt neskutečný vedro a dusno, ....
Dostala jsem manducu, jak jsem si přála a k tomu teplé růžové botičky a návleky na nožky pro mímo a ještě slevu 10% do fotoateliéru :slight_smile: Takže moc velká spokojenost :slight_smile:
Všechno jim chutnalo, tak jsem ráda a jsem teda ráda, že už to mám za sebou, jsem ztahaná jak kůň.
22. črc 2010 v 19:21  • Odpověz
@hupcza :ted u Matyáška už jen na pusinu slintavku :wink: , a do postýlky a kočárku pro lepší komfort proti pocení. :sunglasses:
Ale 30 by mi jich na malé mimi asi nestačilo,Když byl Maty malý,pořád blinkal, tak to bylo tak 10 denně a museli jsme dokupovat, nestíhalo a nevyplatilo se prát :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: mám tak 50 bílých a 15 obrázk. a ty už taky nejsou tak hezké,tak miminku koupím pár nových obrázk. na parádu. :grinning:
22. črc 2010 v 19:25  • Odpověz
@suzete: super, že ses pořádně vyspala :slight_smile:. No, u nás jsou ty rozlučky tak nějak zvykem a je tam určitě dost lidiček, které jsem ráda viděla a dárečky jsou taky super :grinning:

@suik: jé, máš to krásně nachystaný :slight_smile:, moc hezká postýlka :slight_smile:
Jj, pekárna je super věc, mi ji před 3 lety dávali sourozenci k narozkám a jsem ráda, že jsem ji chtěla. Ty kynutý těsta, ... normálně bych to nedělala :slight_smile: a chlebíček, rohlíčky, .... mňamka :grinning:

@alisek: jé, tak to je super, že Honzíček to po operaci dobře zvládá :slight_smile:. No a vůbec se mu nedivím, že měl hadiček už dost. Sice jim do toho trochu zasahuje, ale myslím, že to, že je čipera je jednoznačně dobrá zpráva :slight_smile:

@beru3nek: čoveče, zbíječkovej budík, trochu drastický, si kup nějakej jinej :grinning:

@suik: no tak gratulka k nástupu na mateřskou :slight_smile:
22. črc 2010 v 19:29  • Odpověz
@kovalda : taky máme manducu,byla a je super, hlavně,když byl Maty malinký....kdybych neměla ten veliký pupek, nosím v ní Matyho ještě ted na zádech.
22. črc 2010 v 19:29  • Odpověz
no už ho musí jít ven nutně vyzkoušet :grinning:. Jo a to ještě říkal, že ho vlastně kupuje teď nejvíc pro mě, že si venku sednu na lavičku, zapnu ovládání a pes bude běhat kolem :grinning:
tak já místo abych šla s kámoškou na véču, tak trávím čas na wc, mám i teplotu, takže paráda :angry: Prý řádí virozy, v životě jsem tu s... neměla, a jak naschvál teď v těhu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@daja.had : tak to věřím, že to zamrzí. :frowning2:
@kovalda : tak super, že jsi spokojená a oslava se povedla :wink:
22. črc 2010 v 19:32  • Odpověz
@kuchy takze si v manduce nosila i mimi? od začátku? a čouhaj z toho nožičky nebo si měla novorozeneckou vložku ?
22. črc 2010 v 19:32  • Odpověz
@beru3nek ajaj, tome mrzí, tak snad to brzy prejde
22. črc 2010 v 19:33  • Odpověz
@kuchy : od kdy jste jí používali? Já bych chtěla od narození, ale to je asi brzo, ne?
22. črc 2010 v 19:34  • Odpověz
@lio :koukám, že máme stejné otázky, dík snad jo :wink:
jdu se dovalit do postele mějte se tu :slight_smile:
22. črc 2010 v 19:35  • Odpověz
@lio : nevím,jak to je u jiných, ale naše manduca z lošké limitované kolekce má uvnitř novorozeneckou zmenšovací vložku. Vidíš, na fotce měl malý tak měsíc a nožky mu z boků ještě nekoukají a hlavičku krásně držela kapucka. :wink:
22. črc 2010 v 19:37  • Odpověz
@daja.had: jé, tak to měla kámoška krásně rychlý s tím porodem :slight_smile:

@petja: no já ještě uvidím, jak to budeme finančně zvládat a podle toho budu či nebudu hledat nějaký přivýdělek, ale první rok chci věnovat jen mimču, vždyť to tak uteče a nikdo mi to už nevrátí. Pracovat budu celý život :grinning:

K zakrnění profesnímu a tak ... no, já spíš bych chtěla skočit do úplně jiného oboru, než jsem byla, takže uvažuji o udělání nějakých vzdělávacích akreditovaných kurzů a tak, .... No a pak uvidíme. Zatím mám představy a uvidíme realitu :grinning:
22. črc 2010 v 19:38  • Odpověz
@kuchy jj dík
22. črc 2010 v 19:39  • Odpověz
Všechny moc zravím, ještě zítra a snad už nebudou takové pařáky... Teď jsem nedočítala, je pořád jen Honzíček nebo už někdo nový??? Mrknu Kov do alba, ještě měsíc minimálně vydržme.
Holky, mám objednaný kočárek, Patron F4, nemá někdo zkušenosti, líbil se mi nejvíce, tak jsem ho objednala i s autosedačkou
@lio ahoj ahoj, můžu vědět, kde jsi to lněné semínko koupila?? Normálně v lékárně nebo v nějaké zdravé výživě. Já teda začínám 33.týden, tak mám asi čas, ale koupila bych si ho také..
22. črc 2010 v 19:42  • Odpověz
@beru3nek : brzy,my začali tak od poloviny 1 měsíce , malý pořád plakal , měl bolení a chtěl se chovat jen ve svislé poloze ne jako normoš mimino v zavince, tak jsem ji koupili a hned začali používat, samo, že ne na celý den,ale bylo to pro oba pohodlnější. :wink:
22. črc 2010 v 19:44  • Odpověz
@kovalda - ahoj kov, tak vidím, že Honzíček a nikdo v tom horku nepřibil- to je asi dobře, že se
držíme všichni. Kamarádka ted porodila o 2 měsíce dříve- horka..
Jinak jsem si kov všimla, že jsem asi neposlal nebo nezadala moje iniciály do tabulky,
myslíš, že to můžeš doplnit?? diky moc
HHalina- předpokládaný datum porodu 15.9,věk. 29, bydliště Brno, dítě 1., pohlaví-kluk, jména - Tomáš - Adélka :slight_smile: :slight_smile:
22. črc 2010 v 19:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.