• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@lio: jj, o masérském kurzu uvažuju a hovořím už několik let a furt mne to drží. A rozhodně chci taky další rozšířené "nástavby" masáží, vždyť je jich strašná spousta :slight_smile: No a celá rodina už se na to třepe, že se teda "obětují", abych to měla na kom zkoušet :grinning: :grinning: :grinning:
22. črc 2010 ve 21:12  • Odpověz
@kuchy toho se nebojím mám kopu času :grinning: :grinning: :grinning:
22. črc 2010 ve 21:15  • Odpověz
@kovalda mě to drželo odmala a pak před svatbou jsem si řekla ,že to zmáknu jako poslední věc za svobodna, dlaší pak bylo jako vdaná a další 4 jsem musela zrušit kvůli těhu....
je to ale docela náročné a i na tu praxi myslím kde to provozovat, pokud to vyloženě nechceš jen pro rodinu doma v obýváku....já měla místnost co bude ted prcek, tak ted výrazně řeším kam se přesunout, většinou jsem si udělala klienty zatím jen známé max známé známých těch bylol ale minimum...takže jestli po nich budu jezdit, nevím...docela mne to trápí, protožoe jsem si tím docela ok přivydělala, a ted co mi nechodí nemocenská z toho poplatila pár nákupů v eshopu aniž by utrpěl náš rozpočet :slight_smile:
22. črc 2010 ve 21:16  • Odpověz
@antana123 kutchy nedá pokoj co :slight_smile:
22. črc 2010 ve 21:16  • Odpověz
@lio: no, já bych ještě za měsíc být 2v1 chtěla, tak uvidíme :slight_smile:
Ale ty s antanou už určitě nee :grinning:

@antana123: no, však jsem byla ráda, že šmakovalo. Nejdřív skoro nikdo nejedl, jak je vedro a pak se přestali stydět :grinning:.
A to divně od žaludku nebude od těhu? Ono to taky může být tím vedrem a tak ...

@hupcza: no jo, to víš, když ženská látkuje a nosí, buď je povážována za skvělou anebo divnou. Ale skvělou tak nějak normálně. Když totéž dělá chlap, tak je prostě ultra mega úžasnej :slight_smile:.

@kuchy: jé, to máte pak úplně takový "líbánkový" viď, když přijede :slight_smile:. Tak si taťku hezky užijte. :slight_smile:

Teda holky, já nevím, asi se malá nevyškrábala v tom břiše tak nahoru, ale do žeber mne nečutla ani jednou. Ne že bych po tom nějak toužila :slight_smile:. Prostě je tam nějak jinak ložená, že kope níž :grinning:

@antana, @lio: možná vám prckové reagují na tu změnu tlaku a teplot, třeba už to cejtěj, tak se vrtěj o 106.
22. črc 2010 ve 21:19  • Odpověz
@kovalda no jo ale vy máte termín v září, proto jsem uvedla na pravou míru že ted jsme na řadě my dvě, vy máte ještě spoustu času.
a dělala ty ty listový kolečka s ovocem? já je chtěla dělat na sobotu, ale manža řek, že radši koupíme ovoce a uděláme špízy ovocný, nebo mísu melounu, ale pokud bude 17 tak zchlazovat nebude třeba.
a mne do žeber čutnul vždy tak jako omylem, jednou a klid.....neska ale mne ráno vzbudilo jako by mne chtělo odstrčit a vystačilo si tím celý den, ted tedy asi chrupčí, je klid..ale do neška sem taky čutání do žeber nevěděla co je ....

trochu se zvedá vítr, tak snad bude noc chladnější
22. črc 2010 ve 21:23  • Odpověz
@lio né nedá :grinning:
@kovalda jako může to být od těhu a asi mimča reagujou mě je teda dneska hrozně to horko mě zabíjí :unamused:
22. črc 2010 ve 21:24  • Odpověz
no já co tak zmerčila z okolí, tak nošením budu divná a budu rozmazlovat......takže si asi ještě vyslechnu, ale co je komu do toho, já taky nikomu nic neříkala a nepoučovala, spíš jen tiše přihlížela a koukala na následky a zapisovala do paměti, jak tedy ne /co tedy dělat nebudu a tak/
22. črc 2010 ve 21:25  • Odpověz
ahoj, před chvílí jsme dorazily se ségrou z centra, konečně jsem ho po dvou měsíc navštívila. Bylo to super, sice musím spravedlivě konstatovat, že Londýn je stále moje srdcový město, ale moc se mi to líbilo. Pěkně jsme si to užili...i se cítím fajn, bylo teda dost teplo, ale zvládli jsme to s Kulíškem v pohodě, jediný co, tak mě dost bolej nohy, dost jsme toho nachodily. Ale to by mě bolely i jako netěhu :sunglasses:

postupně vás snad načtu...
22. črc 2010 ve 21:26  • Odpověz
holky jdu spát přeju dobrou noc pa zítra :wink:
@antana123 no už mi bylo větší horko ale neříkám že je mi skvěle, ale vidina ochlazení mne drží při životě....jen ty bouřky.....doufám že přijdou v noci, kdy manža tuhej jak někdo druhej a já se picnu strachy bo to tu dycky tříská blízko :frowning2:
@antana123 dobrou dobrou a at je šíma hodnej a spinká též
22. črc 2010 ve 21:27  • Odpověz
@lio: no, taky nevím, kde bych masírovala, jsme docela z ruky, tak jsem si říkala, že buď u nich doma anebo třeba "mejdan" u ségry s 3 jejíma kámoškama, které namasíruju za prachy a ségru samo grátis a bude to pohodovej večer nebo tak :slight_smile:.
Uvidíme :slight_smile:
22. črc 2010 ve 21:27  • Odpověz
@kovalda no takhle načerno to jde do doby, než tě někdo závistí napráská, proto jsem byla ráda, že to sousedi brali naférovku jako že se na nich učím a byl klid a chodili k nám dom.
a ono namasírovat tři lidi za sebou, nedělej si iluze, ale min zpočátku budeš dost vyflusaná...navíc než se naučíš pracovat s energií, někdo dává někdo nechutně bere .....takže si to moc takhle ve velkým za sebou nemaluj ale to poznáš na kurzu po celodenním masírování :slight_smile:
já měla víkendový a vždy přijela dom a padla za vlast :grinning:
22. črc 2010 ve 21:29  • Odpověz
@lio: no jéje, já taky v okolí budu divná, jen u těch, které to taky tak dělají, tak budu normální a super, že jsem do toho šla :slight_smile:
Čekám tu velký poprask, až po okolí vyjdu se šátkem a natož až tak vyrazí manža :grinning:
Jinak ty kolečka jsem nakonec nedělala, už jsem neměla sil, ale chtěla jsem je dělat o víkendu, tak uvidíme :slight_smile:

@suik: panečku, jsi dobrá, že jste vyrazily dobrovolně do města :slight_smile:. Super, že jste si to užily :slight_smile:

@antana123: dobrou :slight_smile:
22. črc 2010 ve 21:35  • Odpověz
@lio: ne, tak to byl příklad možné realizace :slight_smile:. Ještě ani nemám kurz :slight_smile:. Fakt nevím, uvidíme, ale chtěla bych.
Taky tu máme nedaleko hotel, tak se můžu poptat tam, známe se se synem majitele. Ten to tam zrovna vede, tak třeba by to šlo :slight_smile:
22. črc 2010 ve 21:37  • Odpověz
Tady mám jednu pupkatou, sice se tvářím tragicky, ale to mám tak vždycky.....aspoň je bříško trochu vidět.

22. črc 2010 ve 21:38  • Odpověz
ach ti chlapi....můj tu seděl u tv a čučel na policejní akademii (už sme to viděli milionkrát a nevím zda je to mým těhu, ale mě to nebaví, nepobaví už a děsně jsem se nudila) tak tu prolejzám co můžu, kecám tady a ted to skončilo a on se na mne otočí a ptá se co píšete.....vtipný, když se zeptám jeho co dělá u svého ntb taky se toho hodně dozvím.... a pak mi řek, že si semnou chtěl povídat ale že já jen buším do ntb nebo zaujatě něco čtu......
jenže já k ntb vlezla až poté, co se on uvelebil a děsně třískal smíchy u policejní akademie .....
takže další večer kdy jsme vedle sebe proseděli a opět nedopatřením .....jestli se tedy toto dá tak nazvat
22. črc 2010 ve 21:40  • Odpověz
@kovalda já už se hrozně těšila, jsem tu dost zavřená a velké město je moje, to mám energie na rozdávání (zvláště když plán výletu zahrnuje i malé nakupování :grinning: ), tentokrát jsem se musela krotit, ale aspoň u jedné šálky a malé tabule do koutku pro mimíse jsem neodolala.
22. črc 2010 ve 21:40  • Odpověz
@kovalda no v hotelu to jede člověk za člověkem a já už za ten rok poznala že živit se jen tímto bych asi nedala...pro zachování duševního zdraví a tak vůbec....ale nějaký půl úvazek či tak, proč ne.....
@suik pěkný těhub bříško, jen jsem se trochu zpotila při pohledu na černé oblečení :slight_smile: vzhledem k tomu hicu tady
22. črc 2010 ve 21:42  • Odpověz
@suik já se taky těším až dám své energii volný průchod, třeba mi to pomůže u porodu až se konečně budu moc realizovat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. črc 2010 ve 21:43  • Odpověz
@lio mě teplo nebylo, a to je ještě tlusčí úplet, já jsem zjistila, že to na mě nějak nemá vliv.... nejvíc se stejně potím v obličeji.
nosila jsem to i v Egyptě....
22. črc 2010 ve 21:48  • Odpověz
@suik: jé, připomínáš mi jednu kolegyni :slight_smile: Sluší ti to :slight_smile:
Aha, tak to jo, když tě to nabíjí energií , tak to chápu. Mne spíš naopak, mne to spíš energii bere :slight_smile:.
Teda mimís to bude mít dobrý, když mamka takhle občas neodolá :grinning:

@lio: nu což, odpočinek odděleně taky není občas na škodu. My to dnes taky praktikujeme - manža je s pejskem v hospodě a já tu datluju. Ale my se tak dohodli. On se potřeboval něco dohodnout se známým a já jsem chtěla být sama a odpočívat.
Nee, to není velký hotel, to je takový menší tady v lese a bylo by to spíš na nějaké příležitostné a tak ... Obzvláště s prckem jo. Taky bych se nechtěla uvázat v nějaké "mašinerii".

No, už mne bolí bříško, dneska jsem to fakt přehnala s těma aktivitama a ještě to vedro. Tak jdu spát.
Dobrou noc a jsem zvědavá, jestli se teda budou konat nějaké ty deště či bouřky.
22. črc 2010 ve 21:49  • Odpověz
@kovalda: s ondrášem takové kopání do žeber taky neznám ...taky tam byl usazený nějhak jinak ...pohodlněji ..teda pro mě :sweat_smile:

ad divnost - no já když začaal chodit s šátkem, lidi na mě vejrali, jako bych spadla z marsu
plno se ptalo jestli se nebojím, že vypadne, některé straší zase chválily, že jejich stařenka taky takhle nosívala
často prodavačky chválily, že je to skvělé, že jiné minka u nákupúů pláčí a že tohle je pro děti super
veskrze kladné reakce v přímém kontaktu ....a divné pohledy
22. črc 2010 ve 21:50  • Odpověz
@kovalda no se obávám že těch oddělených odpočinků kdy tu vedle sebe sedíme je ňák moc :-/
jj příležitostně než vyzkoušíš co a jak je to určo dobré.
tak dobrou noc a pohodové vstávání zítra
22. črc 2010 ve 21:53  • Odpověz
@hupcza já si myslím že se toho maminy bojí nebo jiní maj divné pohledy proto, že si myslí že to rozmazlí......
22. črc 2010 ve 21:53  • Odpověz
tak se tu chystá na nějakou průtrž, tak du čubit a spát, dobrou
22. črc 2010 ve 22:03  • Odpověz
@hupcza - teda, co na to rikal muz, ze tchyni zacalo vnouce zajimat az po mesici? :astonished: ta bude fakt asi nejaka zvlastni.... :unamused:
22. črc 2010 ve 23:36  • Odpověz
Uf, ty pleny mi teda daly, obzvlášť ty nakrčené, a to jich bylo pět a půl. Člověk by řekl, že když je to rovný čtverec, že to půjde žehlit úplně samo. :slight_smile:
Na chlapa já si teda stěžovat nemůžu, pečuje o mě jako o vlastní (přece jenom s tou nedohojenou rukou potřebuju občas asistenci) a vím, že to stejně skvěle zvládne i s mimčem.
Tak teď už jenom, když už jste o tom mluvily, kdyby za mě někdo rozhodl dilema šátek nebo manduca nebo obojí. :slight_smile:
Všechny se krásně vyspěte, zítra se už určitě trošku ochladí.

@kovalda Tak jsi oslavu zvládla skvěle, to je fajn. A moc hezké dárky. No a až si uděláš ten kurz, tak já se stavím. :slight_smile:

@suik Moc ti to sluší.
22. črc 2010 ve 23:44  • Odpověz
@hupcza - no u mě tak ani nejde o prachy, jako že nás ta firma živí a dost slušně. Mám chlapa v důchodovém věku a nemůžu ho nechat, aby vše ve firmě dělal sám. A kdyby jsme skončili s podnikáním, tak budeme na jeho starobním důchodu a mé mateřské. Muž drží ještě dvě holky na vejšce, moji dceru na soukromém učilišti.Takže bychom asi se chodili pást. Ale dnes jsem mluvila s kamarádkou, taky jezdí s malou do práce a 3x v týdnu a říká, že se to dá zvládnout. Tak uvidíme. Ještě mě napadlo najít v Praze nějakou studentku, která by byla vedle v kanceláři a hlídala tam mímo.
No já až tak roti chůvám nejsem, pokud jsou kvalitní. Zažila jsem neskutečné kravky i zlaté "tety nebo babičky".Ale všeho s mírou. Kdysi jsem rok makala v Praze a moje děti, tehdy 1 a 3 třída, byly celé dny u našich. Už bych to neudělala. Dodnes mi ten rok s nimi chybí. Ted by šlo o 1-2 dny v týdnu na dopoledne.
22. črc 2010 ve 23:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.